Įkraunama...
Įkraunama...

** Birželinukai, 40 namai **

Arven, kaip fanai su ta vonia jūs wub.gif Džiaugiuosi, kad pavyko! Nenuleisk rankų ir šitam reikale nepadiduok Faustukui 4u.gif
Dėl soskiuko tai jau pati geriau matai ar jam jo reikia. .. Aš saviškei soskiuką įkišau dar ligoninėj, žindymui tikrai nepakenkė :-) Bet jei būčiau tiek iškentus be jo kaip tu, tai dabar jau ir nebeduočiau blush2.gif Bet žinant tave kaip tu atsakingai buteliuko paieškose buvai, tai kažin ar ar rasi tinkamą čiulptuką, o jei ir rasi tai manau lb didelė tikimybė, kad Faustas jo išviso neims smile.gif

Kibele, dėl kiaušiukų geras thumbup.gif

Atsakyti
Arven, sveika sugrįžusi! Vakar tave prisiminiau, kai maitinau valtyje vidury ežero laugh.gif Kažkokia nereali, įspūdinga patirtis su vonia, širdis virpa net skaitant, o geriausia, kad rezultatas toks stulbinantis. Nebuvau girdėjusi tokio būdo net. Aš visada svajojau vonioj su dukruže išsimaudyt, bet to nedariau, kol kraujavimas nebuvo pasibaigęs. O dabar, kol atostogaujame, jau kelis vakarus su dukra prausiamės kartu duše - labai labai intymu ir artima, jausmas man beveik toks, kaip žindant! wub.gif
Dėl pieno mažėjimo - mano krūtys jau irgi nebebūna perpildytos, kietos, net jei naktį ilgai miega dukra, bet pieno visada būna - tai čia, matyt, susireguliavo jau viskas ax.gif
Aš savaitę taip pat leidau kaime, be vyro, pas tėvus, tai, nors mamą myliu iki begalybės, bet pažadėjau sau tyliai greitu metu taip nebedaryti biggrin.gif nes patarimų gavau daugiau, nei man reikėjo, nei galėjau ištvert nesinervindama. O čiulptukas iš viso atskira tema - vyro mama vis primena, kad nustočiau kankint vaiką ir duočiau jau. Aš dar neduodu cool.gif
Bet valio, kad ištvėrei atostogas!
Atsakyti
Grizo Arven, tai SM pajudejo smile.gif, nors visos taves laukia ir FB 4u.gif.
Kaip isivaizduoju tavo atostogas, mano butu panasios, tureciau daugiau nerimo, nei poilsio ir as jau praradusi vilti save toje vietoje pakeisti, tai sedziu namie - taip sakant, jei varna nores buti zuvedra, tai nuskes biggrin.gif.

Del ciulptuko, tai kiekviena mamyte pati geriausiai zino ir jaucia. As savam duodu, bet jis dazniausiai ima, tik kai pilvuka skauda, padeda jam nusiramint, dar kartais miegui, o siaip neisiulisi.
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2015 08 15, 11:02)

gera tave skaityti, džaiugiuosi nauju sėkmingu bandymu wub.gif

dėl popkio tai jeigu tik aplinka spaudžia, tikrai neduočiau, jeigu pati jauti poreikį ,. bet laužaisi iš kažkokių natūralistinių idėjų - tai nustočiau laužytis, nebe tas amžius, kad su žindymu problemų atsirastų 4u.gif

dėl papų reikalų - minkšti papai, nebėgantys fontanai, jausmo kaip atiteka pienas nebuvimas, vaiko rėkimas žindant, siukiojimasis nuo papo, tankus valgymas - NE pieno nebuvimo požymis 4u.gif sveikinu jums susiregulaivo pieno fabrikas;)

dėl kakinimų ir sysinimų ant kriauklės, man tai asmeniškai žaidimas, kai namie leidžiu turbūt 20procentų dienos, paprasčiau sauskelnę užmovei ir nesuki galvos režimas blush2.gif
dėl ankstyvojo rpatinimo ant puodo - vieni tiesiog ima ir supranta anksčiau, kiti vėliau, kiti anskti supranta, bet tyčia nedaro kaip reikia, tai jeigu pirmasis atvejis - kriauklė irgisavod arbą padarys thumbup.gif

Atsakyti
Man buvo lengva su antrąja čiulptuko šalųninkių spaudimą atlaikyti. Tvirtai žinohau, kad ji jo jokiais būdais neima, tai kai man kas pasiūlydavo duoti Ugnei čiulptuką sakydavau "tai tu gali pabandyti duoti". Bet kai yra mamos apsisprendimas neduoti vaikui čiulptuko, tai daug sunkiau paaiškinti kitaip mąstančiam... Linkiu jums kantrytės/stiprybės šiame reikale
Atsakyti
QUOTE(lija586 @ 2015 08 16, 15:54)
Man buvo lengva su antrąja čiulptuko šalųninkių spaudimą atlaikyti. Tvirtai žinohau, kad ji jo jokiais būdais neima, tai kai man kas pasiūlydavo duoti Ugnei čiulptuką sakydavau "tai tu gali pabandyti duoti". Bet kai yra mamos apsisprendimas neduoti vaikui čiulptuko, tai daug sunkiau paaiškinti kitaip mąstančiam... Linkiu jums kantrytės/stiprybės šiame reikale

labai kvaila žmonių sąvybė piršti savo tiesą ir savo požiūrį kaip patį pačiausią ir netgi su prievartos kvapeliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sumitukas @ 2015 08 16, 14:55)
labai kvaila žmonių sąvybė piršti savo tiesą ir savo požiūrį kaip patį pačiausią ir netgi su prievartos kvapeliu g.gif


Taip, labai kvaila, bet kiek daug tu persanciu aplinkui! Ne tik kad savi, bet ir visai svetimi zmones. Buvom su mergina pirmo menesio TA. Ji gi pas mane reksniuke, o tada taip graziai uzmigo autokedutei ir prie gydytojos duru miega. Bet as zinau,kad jei nustosiu supt kedute,tai pabus ir beee. Nu ka ir supu vos vos. Tai sedi babuska priesais ir kad man aiskina, kad nesipciau, nes pripras
, ka as darysiu po to... doh.gif as vis tiek supu, bandau maloniai sakyt, kad man geriau supt, nei klykint, o ji man toliau zyzia, nesupt liepia. Tipo ji 5 vaikus uzauginus ir klausyt jos patirties. Vos as jai nepasakiau, kad kokybe ne kiekybe svarbu biggrin.gif
Vyro mama irgi su tuo ciulptuku ratais kvadratais vaiksto ir zirzia, kad duociau. Aiskinu, kad neima. Sake apgauk,pamirkyk i cukru, ar medu ir ims biggrin.gif bet kelis kartus pabande pati,tai isitikino,kad sitas vaikas neima ciulptuko!
Bais visi protingi ir labai teisus, bet nesupranta, kad gal ju patarimai nei naudingi, nei reikalingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(versus @ 2015 08 16, 08:44)
Arven, sveika sugrįžusi! Vakar tave prisiminiau, kai maitinau valtyje vidury ežero laugh.gif Kažkokia nereali, įspūdinga patirtis su vonia, širdis virpa net skaitant, o geriausia, kad rezultatas toks stulbinantis. Nebuvau girdėjusi tokio būdo net. Aš visada svajojau vonioj su dukruže išsimaudyt, bet to nedariau, kol kraujavimas nebuvo pasibaigęs. O dabar, kol atostogaujame, jau kelis vakarus su dukra prausiamės kartu duše - labai labai intymu ir artima, jausmas man beveik toks, kaip žindant! wub.gif
Dėl pieno mažėjimo - mano krūtys jau irgi nebebūna perpildytos, kietos, net jei naktį ilgai miega dukra, bet pieno visada būna - tai čia, matyt, susireguliavo jau viskas ax.gif
Aš savaitę taip pat leidau kaime, be vyro, pas tėvus, tai, nors mamą myliu iki begalybės, bet pažadėjau sau tyliai greitu metu taip nebedaryti biggrin.gif nes patarimų gavau daugiau, nei man reikėjo, nei galėjau ištvert nesinervindama. O čiulptukas iš viso atskira tema - vyro mama vis primena, kad nustočiau kankint vaiką ir duočiau jau. Aš dar neduodu cool.gif
Bet valio, kad ištvėrei atostogas!


Nu, aš toj vonioj irgi apšalus buvau. Šiaip besijaudindama dėl to žindymo tiek perskaičiau, kad tuoj galėsiu eit laikyt žindymo konsultantės kursų. Bet būtent šitas patarimas man kažkoks nerealistiškas atrodė, o jis ir suveikė.

O dėl pieno, tai iš tikrųjų pas mane labai svyruoja. Būna dienų kai minkštos, o šiąnakt ir šiandien visą dieną su sprogstančiom krūtim vaikštau. Naktį vaikis bežįsdamas metė krūtį, tai šovė srovės į visas puses, net vyras nuo dušo pabudo. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ryte labai žvengėm abu, kad pavadinimas "pieno lazeriai" mums įgijo kitą prasmę.
Šitas reiškinys tai mane rimtai erzina, nes jei kurs nors būnant vaikas išmeta papą, tai man belieka tikėtis, kad aplinkiniai mandagiai apsimes kad nepastebėjo..

Vakar vyrįas vėl įkalbino savaitgaliui pas draugus į sodybą išlėkt ir šįkart jau buvo visai nieko tas atostogavimas - galima priprast. biggrin.gif

QUOTE(sumitukas @ 2015 08 16, 15:15)
gera tave skaityti, džaiugiuosi nauju sėkmingu bandymu wub.gif

dėl popkio tai jeigu tik aplinka spaudžia, tikrai neduočiau, jeigu pati jauti poreikį ,. bet laužaisi iš kažkokių natūralistinių idėjų - tai nustočiau laužytis, nebe tas amžius, kad su žindymu problemų atsirastų 4u.gif

dėl papų reikalų - minkšti papai, nebėgantys fontanai, jausmo kaip atiteka pienas nebuvimas, vaiko rėkimas žindant, siukiojimasis nuo papo, tankus valgymas - NE pieno nebuvimo požymis 4u.gif sveikinu jums susiregulaivo pieno fabrikas;)

dėl kakinimų ir sysinimų ant kriauklės, man tai asmeniškai žaidimas, kai namie leidžiu turbūt 20procentų dienos, paprasčiau sauskelnę užmovei ir nesuki galvos režimas blush2.gif
dėl ankstyvojo rpatinimo ant puodo - vieni tiesiog ima ir supranta anksčiau, kiti vėliau, kiti anskti supranta, bet tyčia nedaro kaip reikia, tai jeigu pirmasis atvejis - kriauklė irgisavod arbą padarys thumbup.gif


Aš tai kaip tik iki šiol nejaučiau tokio poreikio soskei - jis niekad be reikalo ant papo nekaba, nuraminimui, kaip kad kitos sako, jam papo neįkiši ir apskritai mažylis prie tinginukų, neaktyvistas žindymo klausimais.
Lankiau čia vakar draugės naujagimį, gimusį labai mažo svorio, tai tas toks aktyvistas - krūtį kad griebia, tai nebandyk atimt, o maniškiui reikia įsiūlyt ir dar pataikyt teisingai įkišt...
Bet pastarąsias 3-4 dienas jis ėmė tyrinėt savo kumštį ir kartais taip labai jau palaimingai jį graužia. Tai vat jei tokia elgsena dažnės, tai teks pirkti čiulptuką.
Gaila, kad kol kas dar žaislo pagriebt nemoka - turim daug visokių graužiamų gėrybių.

Kadangi pastebėjau, kad jis pakakoja vos ne kiekvieną rytą tarp 6 ir 8 valandos, tai išmokt nukakint į kriauklę man pasirodė kaip naudingas dalykas - susitaupytų sauskelnių ir vaikui kančios, jei pavyktų suformuot refleksą patupdytam virš kriauklės pakakot, nes dabar tai kartais jis ir porą valandų stena kol išstena. Toks baisiai rimtas ir susikaupęs visas... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2015 08 16, 21:30)
Nu, aš toj vonioj irgi apšalus buvau. Šiaip besijaudindama dėl to žindymo tiek perskaičiau, kad tuoj galėsiu eit laikyt žindymo konsultantės kursų. Bet būtent šitas patarimas man kažkoks nerealistiškas atrodė, o jis ir suveikė.

O dėl pieno, tai iš tikrųjų pas mane labai svyruoja. Būna dienų kai minkštos, o šiąnakt ir šiandien visą dieną su sprogstančiom krūtim vaikštau. Naktį vaikis bežįsdamas metė krūtį, tai šovė srovės į visas puses, net vyras nuo dušo pabudo.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Ryte labai žvengėm abu, kad pavadinimas "pieno lazeriai" mums įgijo kitą prasmę.
Šitas reiškinys tai mane rimtai erzina, nes jei kurs nors būnant vaikas išmeta papą, tai man belieka tikėtis, kad aplinkiniai mandagiai apsimes kad nepastebėjo..

Vakar vyrįas vėl įkalbino savaitgaliui pas draugus į sodybą išlėkt ir šįkart jau buvo visai nieko tas atostogavimas - galima priprast.  biggrin.gif
Aš tai kaip tik iki šiol nejaučiau tokio poreikio soskei - jis niekad be reikalo ant papo nekaba, nuraminimui, kaip kad kitos sako, jam papo neįkiši ir apskritai mažylis prie tinginukų, neaktyvistas žindymo klausimais.
Lankiau čia vakar draugės naujagimį, gimusį labai mažo svorio, tai tas toks aktyvistas - krūtį kad griebia, tai nebandyk atimt, o maniškiui reikia įsiūlyt ir dar pataikyt teisingai įkišt...
Bet pastarąsias 3-4 dienas jis ėmė tyrinėt savo kumštį ir kartais taip labai jau palaimingai jį graužia. Tai vat jei tokia elgsena dažnės, tai teks pirkti čiulptuką.
Gaila, kad kol kas dar žaislo pagriebt nemoka - turim daug visokių graužiamų gėrybių.

Kadangi pastebėjau, kad jis pakakoja vos ne kiekvieną rytą tarp 6 ir 8 valandos, tai išmokt nukakint į kriauklę man pasirodė kaip naudingas dalykas - susitaupytų sauskelnių ir vaikui kančios, jei pavyktų suformuot refleksą patupdytam virš kriauklės pakakot, nes dabar tai kartais jis ir porą valandų stena kol išstena. Toks baisiai rimtas ir susikaupęs visas...  lotuliukas.gif

kumščio atradimas nebūtinai susijęs su žindymo poreikiu, tiesiog vaikas atrado rankas ir , kad gali kažką su jomis daryti, kai sugenės kažką suimti rankomis ir nusitempti tą kažką iki burnos, t kažką irgi čiulps visaip, mano "mėgstamiausias" laikotarpis kai metinukas nuo žemės visokį šlamštą skubomis kiša į burną, tai dar vadinasi tyrinėja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sumitukas @ 2015 08 16, 23:38)
kumščio atradimas nebūtinai susijęs su žindymo poreikiu, tiesiog vaikas atrado rankas ir , kad gali kažką su jomis daryti, kai sugenės kažką suimti rankomis ir nusitempti tą kažką iki burnos,  t kažką irgi čiulps visaip, mano "mėgstamiausias" laikotarpis kai metinukas nuo žemės visokį šlamštą skubomis kiša į burną, tai dar vadinasi tyrinėja  lotuliukas.gif


Na, iš šalies tai man gana juokinga buvo stebėti, kaip pusseserė su 7 mėnesių dukryte kovoja, kuri ropinėdama pajūry vis bandė saują smėlio burnon susikišt... lotuliukas.gif

Na, aš irgi kol kas galvoju, kad tas kumštis jam šiaip smagus, nes jis jį graužalioja, kai būna pavalgęs ir šiaip gerai nusiteikęs. Tik labai nenorėčiau, kad įprastų pavyzdžiuj nykštį čiulpti. Jau tokiu atveju čiulptukas nepalyginamai geriau.
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2015 08 16, 22:58)
Na, iš šalies tai man gana juokinga buvo stebėti, kaip pusseserė su 7 mėnesių dukryte kovoja, kuri ropinėdama pajūry vis bandė saują smėlio burnon susikišt...  lotuliukas.gif

Na, aš irgi kol kas galvoju, kad tas kumštis jam šiaip smagus, nes jis jį graužalioja, kai būna pavalgęs  ir šiaip gerai nusiteikęs. Tik labai nenorėčiau, kad įprastų pavyzdžiuj nykštį čiulpti. Jau tokiu atveju čiulptukas nepalyginamai  geriau.

mano pažįstama turėjo tokių bėdų, nusičiulpdavo iki žaizdų, ypač šaltuoju sezonu buvo problematiška, žaizda jau yra, da šlapinama, dirginama, šaltis dar labiau padidina doh.gif
bet ėmė ir išaugo iš to, ilgai neužsitęsus :

šeštadienio nike bėgime nedalyvauji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sumitukas: 16 rugpjūčio 2015 - 22:03
QUOTE(sumitukas @ 2015 08 17, 00:03)
mano pažįstama turėjo tokių bėdų, nusičiulpdavo iki žaizdų, ypač šaltuoju sezonu buvo problematiška, žaizda jau yra, da šlapinama, dirginama, šaltis dar labiau padidina  doh.gif
bet ėmė ir išaugo iš to, ilgai neužsitęsus :

šeštadienio nike bėgime nedalyvauji?


Neee... kažkaip man su sportu nesiseka susidraugauti vėl. Planavay bėgiot, sportuot, o kažkodėl nerandu tam laiko. Na, kol kas tai po Fausto gimimo namuose trumpiau buvau nei kur nors kitur - tai pas mamą, tai dar kur išlekiam.
Galvojau, kad su vežimu bėgiosiu, bet kažkaip viskas ne taip kaip įsivaizdvau. Maniškis labai jautrus vežimėlio kratymui ir kartais net ir per nedidelį slenkstuką pervažiavus visas pašoka.
Atsakyti