Įkraunama...
Įkraunama...

** Birželinukai, 40 namai **

QUOTE(sumitukas @ 2015 08 12, 15:50)
pasikeitė huggies'ai, kai auginau pirmus du vaikus man jų pirmukas ir antrukas buvo the best, o dabar pasikeitė, kietesni pasidarė, nefaini, pampers premium (tas baltas, ar geltonas) panašus į tuos kur buvo anksčiau huggies, o trečiuką jau jamu užsienietišką žalią thumbup.gif  mes jau trečiuką naudojam kažkaip greit g.gif  tilptų ir į antruką, bet trečiukas patogiau g.gif

Mes irgi 3 naudoti pradėjom nes 2 labai jau aplink šlaunis žymes palieka
Tikiuosi nebus pinigai išmesti į balą nes parvežė baltą huggies
Atsakyti
O as cia truputi padejuosiu.. na ir dienele buvo uuufff, visa diena lelius zyze, verke, jokie triukai nepadejo. Nei minutei negalejau atsitraukti, net ant ranku nesiojamas nelabai nurimdavo, tik maudomas ramiai pabuvo.
Nusikaliau visiskai:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitelee: 12 rugpjūčio 2015 - 21:39
aš ne nacionalistė, bet rudenį kai vysresnėlis dar šiek tiek naudojo sauskelnes, pamačiau, kad pagal kainas pigiausios huggies gaunasi, bet ale assorti prie kainos rašė, kad gamintoja Rusija, tai ir nepirkau, pirkau antras pagal pigumą
čia gal dėl boikotų visų...
Atsakyti
QUOTE(savaitelee @ 2015 08 12, 23:38)
O as cia truputi padejuosiu.. na ir dienele buvo uuufff, visa diena lelius zyze, verke, jokie triukai nepadejo. Nei minutei negalejau atsitraukti, net ant ranku nesiojamas nelabai nurimdavo, tik maudomas ramiai pabuvo.
Nusikaliau visiskai:)

Karšta gi vaikams 4u.gif Mano vakar tik apie 6 normaliai lauke numigo tai po to mano vaikas sugrįžo

Šiąnakt tai nesupratus likau. Po 2 pradėjo muistytis įdėjau soskę vistiek muistosi galvoju pamaitinsiu ir kaip visada pampio nekeičiu kad nerektu. Porą gurkšniu ir pradeda muistytis pykti,pageria ir vėl tas pats pakeliu atsirugsta ir vistiek nevalgo. Pakeičiau pampi ir smigo. Po to tik 7 atsikėlė. Dar nebuvo tik dėl pampio atsikėlęs.

Pas mus kaifas tik 25 gyvent galima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2015 08 13, 11:20)
aš ne nacionalistė, bet rudenį kai vysresnėlis dar šiek tiek naudojo sauskelnes, pamačiau, kad pagal kainas pigiausios huggies gaunasi, bet ale assorti prie kainos rašė, kad gamintoja Rusija, tai ir nepirkau, pirkau antras pagal pigumą
čia gal dėl boikotų visų...


Aš tai tokia pati drinks_cheers.gif, pvz. kai maximoj būna akcija sveriamiem saldainiams,tai įdėmiai žiūriu, kad rusiškų nenupirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(savaitelee @ 2015 08 13, 12:51)
Aš tai tokia pati drinks_cheers.gif, pvz. kai maximoj būna akcija sveriamiem saldainiams,tai įdėmiai žiūriu, kad rusiškų nenupirkti biggrin.gif

o aš žiūriu, kaip saldainių neįsidėti į krepšelį, nes bus pagunda juos suėsti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sumitukas: 13 rugpjūčio 2015 - 14:03
QUOTE(Kibelė @ 2015 08 13, 12:51)
Karšta gi vaikams  4u.gif Mano vakar tik apie 6 normaliai lauke numigo tai po to mano vaikas sugrįžo

Šiąnakt tai nesupratus likau. Po 2 pradėjo muistytis įdėjau soskę vistiek muistosi galvoju pamaitinsiu ir kaip visada pampio nekeičiu kad nerektu. Porą gurkšniu ir pradeda muistytis pykti,pageria ir vėl tas pats pakeliu atsirugsta ir vistiek nevalgo. Pakeičiau pampi ir smigo. Po to tik 7 atsikėlė. Dar nebuvo tik dėl pampio atsikėlęs.

Pas mus kaifas tik 25 gyvent galima  thumbup.gif


Tikrai del karscio, nes siandien jau kitas vaikas rolleyes.gif:, man ir vyras ta pati sake, o as jam vis irodinejau, kad del pilvuko neramus.

Koks tvarkinguolis jusu sunelis bigsmile.gif, mano tai dar nepastebejau, kad taip reaguotu, o brolienes mergaite tai visada pykdavo kol pampio nepakeiti.

I pampersu tema, tai baltam poke nesulyginamai geresni nei zaliam. Naudoju baltus, bet lankytojai tai zaliu atnese smile.gif


QUOTE(sumitukas @ 2015 08 13, 15:00)
o aš žiūriu, kaip saldainių neįsidėti į krepšelį, nes bus pagunda juos suėsti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Tai taip ir reikia 4u.gif, bet kad as be saldainiu laaabai kenciu biggrin.gif. Pirma karta gyvenime pabandziau nevalgyti kad gal nuo to vaikui pilva pucia.. dvi savaites istveriau ir jokio skirtumo nepamaciau smile.gif
Atsakyti
Labas mamos, na priimkit ir mane. Auginu dvi dukrytes, vienai beveik 5 metai, o kitai du menesiukai, gimus birzelio 10 d.
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2015 08 11, 22:04)
Ačiū bandysiu ieškoti nors vyras didelę pakuote tad teks pabaigt tą pirma.

Tas vaikas įvarys man paranoja  verysad.gif valgo iš abiejų krūtų kas dvi valandas kažin čia mažėja pienas ar dėl karščio  g.gif

Nu tikrai yra geltonoj pakuotej. Tik jas ir naudojau, bet kai apsisik... ana diena vaziuojant trumpam i svecius teko moki vezi pirti ta zalia pakuote. Ta geltona pakuote tai pam[ers new baby, bet ju tik iki Nr. 3 yra mirksiukas.gif Bet jos vienas prie vieno pampers premium care, tik, kad paveiksliukai ir kaina skiriasi doh.gif

Kibele, augimo suolis gali but 4u.gif Tikrai pieno yra ir bus, jei tik isjungsim paranojas blush2.gif Laukiu su baime trecio menesio, nes rupke, ta mama lyg niekur nieko veptelejo, kad tik iki triju men maitinsiu ir ne kitaip, nes neva visos gimines moteros tik tiek traukia ir psio unsure.gif Bet sakiau, kad as ne kaip visos lotuliukas.gif

QUOTE(AidaM.K. @ 2015 08 13, 17:06)
Labas mamos, na priimkit ir mane. Auginu dvi dukrytes, vienai beveik 5 metai, o kitai du menesiukai, gimus birzelio 10 d.

Nu pagaliau as neviena is sito Marijampoles kaimuko thumbup.gif
Aida, Marijampolieciu namuciuose pirmagimes auginom kol tema nenutilo 4u.gif Junkis junkis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(niki0603 @ 2015 08 13, 18:27)
Nu tikrai yra geltonoj pakuotej. Tik jas ir naudojau, bet kai apsisik... ana diena vaziuojant trumpam i svecius teko moki vezi pirti ta zalia pakuote. Ta geltona pakuote tai pam[ers new baby, bet ju tik iki Nr. 3 yra  mirksiukas.gif Bet jos vienas prie vieno pampers premium care, tik, kad paveiksliukai ir kaina skiriasi  doh.gif

Kibele, augimo suolis gali but  4u.gif Tikrai pieno yra ir bus, jei tik isjungsim paranojas  blush2.gif Laukiu su baime trecio menesio, nes rupke, ta mama lyg niekur nieko veptelejo, kad tik iki triju men maitinsiu ir ne kitaip, nes neva visos gimines moteros tik tiek traukia ir psio  unsure.gif  Bet sakiau, kad as ne kaip visos  lotuliukas.gif
Nu pagaliau as neviena is sito Marijampoles kaimuko  thumbup.gif
Aida, Marijampolieciu namuciuose pirmagimes auginom kol tema nenutilo  4u.gif  Junkis junkis mirksiukas.gif

Vilkaviškio nei norfoj nei maximoj neradau ai sunaudosim huggies kiek čia liko kitą sekmadienį namo thumbup.gif
Nu tikiuosi augimo šuolis nors šiandien pakankamai gražiai valgo.

Papildyta:
QUOTE(savaitelee @ 2015 08 13, 17:59)
Tikrai del karscio, nes siandien jau kitas vaikas  rolleyes.gif:, man ir vyras ta pati sake, o as jam vis irodinejau, kad del pilvuko neramus.

Koks tvarkinguolis jusu sunelis bigsmile.gif, mano tai dar nepastebejau, kad taip reaguotu, o brolienes mergaite tai visada pykdavo kol pampio nepakeiti.


Matyt šitie neuzrakina ir jaučiasi šlapias g.gif nes šiaip net pakakojes nezirzdavo o dabar netinka
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2015 08 13, 18:09)
Vilkaviškio nei norfoj nei maximoj neradau ai sunaudosim huggies kiek čia liko kitą sekmadienį namo  thumbup.gif
Nu tikiuosi augimo šuolis nors šiandien pakankamai gražiai valgo.

Papildyta:

Matyt šitie neuzrakina ir jaučiasi šlapias  g.gif nes šiaip net pakakojes nezirzdavo o dabar netinka


Vilkaviskiete tu bigsmile.gif Jus LOR'a ten gera turit, tik pas ji ir vezu dukra jei beda kokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niki0603 @ 2015 08 14, 01:05)
Vilkaviskiete tu bigsmile.gif Jus LOR'a ten gera turit, tik pas ji ir vezu dukra jei beda kokia  smile.gif

Netikra aš Vilkaviškiete blush2.gif nemoku net šnekėti mirksiukas.gif mama dabar kaime šalia gyvena tai man atgaiva nors kai pirko namą labai pykau bigsmile.gif
Atsakyti