Įkraunama...
Įkraunama...

** Birželinukai, 40 namai **

QUOTE(Kibelė @ 2015 08 11, 17:27)
Aš šiandien savo sūrines kojas į lauką iškišus buvau gi sarmata vos ne tropikų karštyje būnu o grįšiu sūris  lotuliukas.gif bet ilgai netveriau  blush2.gif
Kai pagalvoji tuoj mokslo metai ir vėl viskas nuo pradžių  doh.gif

Vakar draugai buvo atlėke tai taip fainai pasibuvom ir mažius labai geras buvo apie 11 išvažiavo bet laikas greitai bėgo smagu buvo susitikt.

Norėjau paklausti ar būna Lt pampersu geltonoj pakuotėj ar čia tik mamos kaime nėra tie žali man nieko nelaiko  doh.gif

Zinok geltonoj pakuotej nesu maciusi. As siandien tvarkiau spintele ir radau pampers lankstinuka, dar specialiai paziurejau ar yra geltonu tu, bet ne nera. Pabandyk baltoj pakuotej, panasus jie
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2015 08 11, 20:43)
Zinok geltonoj pakuotej nesu maciusi. As siandien tvarkiau spintele ir radau pampers lankstinuka, dar specialiai paziurejau ar yra geltonu tu, bet ne nera. Pabandyk baltoj pakuotej, panasus jie

Ačiū bandysiu ieškoti nors vyras didelę pakuote tad teks pabaigt tą pirma.

Tas vaikas įvarys man paranoja verysad.gif valgo iš abiejų krūtų kas dvi valandas kažin čia mažėja pienas ar dėl karščio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2015 08 11, 22:04)
Ačiū bandysiu ieškoti nors vyras didelę pakuote tad teks pabaigt tą pirma.

Tas vaikas įvarys man paranoja  verysad.gif valgo iš abiejų krūtų kas dvi valandas kažin čia mažėja pienas ar dėl karščio  g.gif

man iš abiejų nevalgo, gal valgytų, nežinau, niekada nesiūlau, bet būna užeina prašo kas valandą kurį laiką, gal karštis, gal šiaip nusiraminti nori, gal ir pieno poreikis padidėjo staigiau, nesuku dėl to sau galvos, duodu kiek nori ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sumitukas @ 2015 08 12, 01:18)
man iš abiejų nevalgo, gal valgytų, nežinau, niekada nesiūlau, bet būna užeina prašo kas valandą kurį laiką, gal karštis, gal šiaip nusiraminti nori, gal ir pieno poreikis padidėjo staigiau, nesuku dėl to sau galvos, duodu kiek nori ir tiek 4u.gif

Aš tikriausiai irgi nesukciau jei būčiau ne pirmakarte MP srityje, kaip kad į visokius dieglius ir t.t. daug ramiau žiūriu.

Šiandien išlydim tėtį namo ir liekam su vaikais iki kito sekmadienio o tada ir mes jau namolio lėksim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2015 08 12, 08:11)
Šiandien išlydim tėtį namo ir liekam su vaikais iki kito sekmadienio o tada ir mes jau namolio lėksim  thumbup.gif

O mes pasitinkam mano mama, kuri labai dziaugiasi pabegdama nuo karsciu lt lotuliukas.gif
Atsakyti
yeeees, santaraiškės naujų talonėlių pažėrė spalio mėnesiui, užregistravau mažiuką ir oftalmologo ir audiologo konsultacijai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2015 08 11, 16:27)
Norėjau paklausti ar būna Lt pampersu geltonoj pakuotėj ar čia tik mamos kaime nėra tie žali man nieko nelaiko  doh.gif


Ta prasme būtent "pampers"? Oranžinėj gal pakuotėj? Bent Barbora siūlo, tai maximoj turi būt. Aš baltus perku, man jie labai geri kažkaip, žali nepatiko irgi kažkada dičkei bandėm.
Papildyta:
QUOTE(Kibelė @ 2015 08 11, 21:04)
Tas vaikas įvarys man paranoja  verysad.gif valgo iš abiejų krūtų kas dvi valandas kažin čia mažėja pienas ar dėl karščio  g.gif


Maniškė irgi taip daro kartais, vakarop dažniausiai tokie valgymai užeina.
Tada atrodo, kad krūtys tuštokos, ką ten valgyt taip dažnai. Bet naktį normalizuojasi, tada iki pietų valgo ką per naktį pripumpavo, o popiet jau būna, kad ir iš abiejų gauna, nes nenurimsta š vienos pavalgius.

QUOTE(sumitukas @ 2015 08 12, 09:41)
yeeees, santaraiškės naujų talonėlių pažėrė spalio mėnesiui, užregistravau mažiuką ir oftalmologo ir audiologo konsultacijai thumbup.gif


thumbup.gif
Mes šiandien lekiam pas audiologą, tuoj reiks žadint vaiką ir ruoštis.
Man stresas kur ten mašiną kišt reiks, visada toks bardakas ten būna kiek esu buvus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jangaja @ 2015 08 12, 10:47)

Mes šiandien lekiam pas audiologą, tuoj reiks žadint vaiką ir ruoštis.
Man stresas kur ten mašiną kišt reiks, visada toks bardakas ten būna kiek esu buvus  doh.gif

kitoje gatvės pusėje, negu akušerinis skyrius, yra tie kioskeliai ir moamas parkingas o už jų asfaltuota aikštelė iki 18val nemokama, ten šlagbaumas atdarytas, arba bent jau aš nesiknisu sau proto ir kai su visu taboru varau tai pasistatau prie pat įėjimo, kapeikas kainuoja bigsmile.gif

papasakok kaip seksis ir kaip aptikrą atlieka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jangaja @ 2015 08 12, 11:47)
Ta prasme būtent "pampers"? Oranžinėj gal pakuotėj? Bent Barbora siūlo, tai maximoj turi būt. Aš baltus perku, man jie labai geri kažkaip, žali nepatiko irgi kažkada dičkei bandėm.
Papildyta:
Maniškė irgi taip daro kartais, vakarop dažniausiai tokie valgymai užeina.
Tada atrodo, kad krūtys tuštokos, ką ten valgyt taip dažnai. Bet naktį normalizuojasi, tada iki pietų valgo ką per naktį pripumpavo, o popiet jau būna, kad ir iš abiejų gauna, nes nenurimsta š vienos pavalgius.
thumbup.gif
Mes šiandien lekiam pas audiologą, tuoj reiks žadint vaiką ir ruoštis.
Man stresas kur ten mašiną kišt reiks, visada toks bardakas ten būna kiek esu buvus  doh.gif

Būtent pampers iš telefono nemoku nuorodos įmest reikės baltus pabandyti.
Man irgi per naktį prisikaupė nes valgė 10 ir po to tik 5 bet jau baigia ištraukt doh.gif man patiko kai jis kas 3 valandas valgė tikiuosi kai grįšim namo bus vėl tvarka blush2.gif
Geros apžiūros 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2015 08 12, 11:30)
Būtent pampers iš telefono nemoku nuorodos įmest reikės baltus pabandyti.
Man irgi per naktį prisikaupė nes valgė 10 ir po to tik 5 bet jau baigia ištraukt  doh.gif man patiko kai jis kas 3 valandas valgė tikiuosi kai grįšim namo bus vėl tvarka  blush2.gif
Geros apžiūros  4u.gif

jeigu tie oranžiniaj pampers, tai jie lievi, pigiausi, bet jų sugeriamumas prastas, gaunasi, kad po nakties vaiko šikna visa šlapioje baloje prabūna 4u.gif baltos žiauriai geros, o žalios man patinka, tik ne iš maximos, o iš draugės imu, ji veža ten iš norvegų dar kažkur bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sumitukas: 12 rugpjūčio 2015 - 10:48
QUOTE(sumitukas @ 2015 08 12, 12:46)
jeigu tie oranžiniaj pampers, tai jie lievi, pigiausi, bet jų sugeriamumas prastas, gaunasi, kad po nakties vaiko šikna visa šlapioje baloje prabūna 4u.gif  baltos žiauriai geros, o žalios man patinka, tik ne iš maximos, o iš draugės imu, ji veža ten iš norvegų dar kažkur bigsmile.gif

Ne neoanžiniai. Pažiūrėjau lietuviškas Google net nemeta jų. Atitinka baltą. Mama huggies paėmė žiūrėsim nes pirmagimis juos naudojo.

Mažylis miega o aš guliu ant žemės pomidorus valgau iš šiltnamio ir fb skaitau net romano nereikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2015 08 12, 14:12)
Ne neoanžiniai. Pažiūrėjau lietuviškas Google net nemeta jų. Atitinka baltą. Mama huggies paėmė žiūrėsim nes pirmagimis juos naudojo.

Mažylis miega o aš guliu ant žemės pomidorus valgau iš šiltnamio ir fb skaitau net romano nereikia  bigsmile.gif

pasikeitė huggies'ai, kai auginau pirmus du vaikus man jų pirmukas ir antrukas buvo the best, o dabar pasikeitė, kietesni pasidarė, nefaini, pampers premium (tas baltas, ar geltonas) panašus į tuos kur buvo anksčiau huggies, o trečiuką jau jamu užsienietišką žalią thumbup.gif mes jau trečiuką naudojam kažkaip greit g.gif tilptų ir į antruką, bet trečiukas patogiau g.gif
Atsakyti