Įkraunama...
Įkraunama...

** Birželinukai, 40 namai **

Kur Arven? Tikiuosi nieko blogo nenutiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2015 08 09, 23:56)
Kur Arven? Tikiuosi nieko blogo nenutiko 4u.gif

prieš kelias dienas su ja susirašėm žinutėm, ji pajūryje su Faustu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sumitukas @ 2015 08 10, 07:21)
prieš kelias dienas su ja susirašėm žinutėm, ji pajūryje su Faustu 4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
O man reikia ritmo rutinos tada galiu sportuoti dabartiniam chaose nieko nenoriu blush2.gif

Kadangi su krikšto tėvais aišku pradėjo idėjų generatorius veikti lotuliukas.gif Mano stichija švenčių planavimas ne kartą siūlė užsiimti verslu bet ne man blush2.gif arba dar ne dabar ax.gif

Vėsu gera gyventi galima nuotaika puiki svečių laukiam vaikas miega senoj brolio lovoj, pasui dokumentus pridavem lafa.

Rašiau ir fb bet ir čia pasigirsiu 8 savaitės naujas pasiekimas apsivertė ant šono nuo nugaros. Atrodo jau vieną adatele turim islindusia nors nesam tikri visi sako anksti bet ir apačioje du balti taskuciai yra. O viršuje kai graužia ranką jaučiasi kad kažkas duria. Mamą tėtį atpažįsta ir į brolį reaguoja svetimiems santūriai šypsosi arba rimtai žiūri. Žaisliukus virš lovytės kalbina kojas savo labai tyrinėja ir ožiukus jau parodo blush2.gif ant rankų pas kitus nenori būti tėtis ir mama tinka ir tai tėtis jei jis nelabai piktas o jei isterija tik mama
Atsakyti
Mano elipsiukas ir dar kampe vienisasstovi... Vis teisinuosi, kad perkarsta, suprakaituosiu, maitint reikes, paimt ar pan, o as taip nenoriu.. Bet jau kai atves, tai teks vyro prasyt, kad pabutu su maze, o as soksiu ant jo kokiai valandukei smile.gif

QUOTE(Kibelė @ 2015 08 08, 23:17)
Man tas vaiko klykimas vieną vakarą širdį sustabdys  verysad.gif bet taip įsiklykia kad norisi į greitąją lekt gal kas negerai bet nurimo ir užmigo. Negaliu kaip negera guliu bliaunu nors turėčiau miegot. Namie taip nebūdavo jau gailiuosi skridus  verysad.gif

4u.gif

QUOTE(Kibelė @ 2015 08 10, 15:35)
O man reikia ritmo rutinos tada galiu sportuoti dabartiniam chaose nieko nenoriu  blush2.gif

Kadangi su krikšto tėvais aišku pradėjo idėjų generatorius veikti  lotuliukas.gif Mano stichija švenčių planavimas ne kartą siūlė užsiimti verslu bet ne man  blush2.gif arba dar ne dabar  ax.gif

Vėsu gera gyventi galima nuotaika puiki svečių laukiam vaikas miega senoj brolio lovoj, pasui dokumentus pridavem lafa.

Rašiau ir fb bet ir čia pasigirsiu 8 savaitės naujas pasiekimas apsivertė ant šono nuo nugaros. Atrodo jau vieną adatele turim islindusia nors nesam tikri visi sako anksti bet ir apačioje du balti taskuciai yra. O viršuje kai graužia ranką jaučiasi kad kažkas duria. Mamą tėtį atpažįsta ir į brolį reaguoja svetimiems santūriai šypsosi arba rimtai žiūri. Žaisliukus virš lovytės kalbina kojas savo labai tyrinėja ir ožiukus jau parodo  blush2.gif ant rankų pas kitus nenori būti tėtis ir mama tinka ir tai tėtis jei jis nelabai piktas o jei isterija tik mama

Oho, tikrai anksti... Bet jei taip, tai sveikinu su dantuku 4u.gif

Vakar mano vyresnele issirove pati jau ketvirta dantuka... Du jau isdyge nauji, o virsuje dvieju vietoje tarpas lotuliukas.gif Atrodo ir sneka doh.gif Bet baisiai patenkinta ji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2015 08 10, 15:35)
Rašiau ir fb bet ir čia pasigirsiu 8 savaitės naujas pasiekimas apsivertė ant šono nuo nugaros. Atrodo jau vieną adatele turim islindusia nors nesam tikri visi sako anksti bet ir apačioje du balti taskuciai yra. O viršuje kai graužia ranką jaučiasi kad kažkas duria. Mamą tėtį atpažįsta ir į brolį reaguoja svetimiems santūriai šypsosi arba rimtai žiūri. Žaisliukus virš lovytės kalbina kojas savo labai tyrinėja ir ožiukus jau parodo  blush2.gif ant rankų pas kitus nenori būti tėtis ir mama tinka ir tai tėtis jei jis nelabai piktas o jei isterija tik mama


oho, kokie pasiekimai, o jei dantys, tai iš vis kosmiškai greitai! thumbup.gif

aš šiandien buvau pas gydytoją, prisiduot po gimdymo, tai viskas super gerai, liepė palaukt bent pusantrų metų ir tada sakė, kad leis planuoti kitą vaikelį laugh.gif

ryt mūsų taboras iškeliauja į atostogas, tai skubu namus susitvarkyt iš pagrindų, patalynę pakeist ir t.t. - labai gera po ilgų atostogų grįžt į tvarkingus, laukiančius namus. o vyras paprašė rezervuot butuką nidoje jau kitų metų rugpjūčiui, bandau ieškot gražių, tvarkingų, jaukių, įdomu tik, ar taip iš anksto priimtų rezervaciją biggrin.gif

ir aš jau noriu grįžt į jogą, pirmiausia pabandysiu susirast vilniuje jogos užsiėmimus, į kuriuos galima ateiti su vaikais, o jei nebus, tada prašysiu, kad vyras mane išleistų į treniruotes. aš tai jį išleidžiu dabar kiekvieną rytą - jis keliasi šeštą ir du rytus bėgioja, du - eina į jogą, du - į sporto klubą, vieną vienintelį - sportuoja namie su dukra, leisdamas man pasnaust biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi prieš kelionę viską viską sutvarkau, ir po kelionės grįžus taip malooonu būna, visiška tavrka, nei vieno piršto judinti nereikia,tik tašes išsikraut thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Mes vakar nuo karščio slėpėmės Akropoly (tiksliau kol pupa miegojo, aš reikalus tvarkiau:)). Išnešiojau aš ją 3,5 val - miegojo be nubudimų. Patiko ta vėsa, matyt:) Ryt nueisim į dukterėčios gimtadienį ir tada jau ir mes pakuosimės daaaaugybę daiktų kelionei prie jūros. Siaubas, kaip greit ta vasara lekia....
Atsakyti
QUOTE(versus @ 2015 07 31, 14:00)
ir aš! ir dar prisirengsiu suknių visokių, kurios neatsisagsto per priekį laugh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif didis.gif
QUOTE(versus @ 2015 08 09, 12:11)
vakar buvome piknikėlyje su draugais, o ten - trys panašaus amžiaus vaikeliai. nuostabu buvo, kai visi gūgavo, migdėsi ar norėjo valgyt. patiko man toks išėjimas su vaikais. reikia birželinukų susitikimo rolleyes.gif

mes vakar buvom susitike su 3 dienom jaunesne mergyte, su kurios mama kartu esam gyvene anskciau, ir taip juokingai nescios susitikom, o po to ligoninej, kai vaziavau gimdyt koridoriuj jos vyra pamaciau, tai saremiaudama dar ir aplankiau ja su 2 dienu mergyte(ji dvi savaites pernesiojo), o dabar susitikom vel smile.gif kaip idomu, su tokio pat amziaus vaiku tikrai labai asmenybes matosi, nes visi visi kiti pasiekimai, tai praktiskai identiski.

QUOTE(versus @ 2015 08 10, 20:49)
aš šiandien buvau pas gydytoją, prisiduot po gimdymo, tai viskas super gerai, liepė palaukt bent pusantrų metų ir tada sakė, kad leis planuoti kitą vaikelį laugh.gif

ryt mūsų taboras iškeliauja į atostogas, tai skubu namus susitvarkyt iš pagrindų, patalynę pakeist ir t.t. - labai gera po ilgų atostogų grįžt į tvarkingus, laukiančius namus. o vyras paprašė rezervuot butuką nidoje jau kitų metų rugpjūčiui, bandau ieškot gražių, tvarkingų, jaukių, įdomu tik, ar taip iš anksto priimtų rezervaciją biggrin.gif

ir aš jau noriu grįžt į jogą, pirmiausia pabandysiu susirast vilniuje jogos užsiėmimus, į kuriuos galima ateiti su vaikais, o jei nebus, tada prašysiu, kad vyras mane išleistų į treniruotes. aš tai jį išleidžiu dabar kiekvieną rytą - jis keliasi šeštą ir du rytus bėgioja, du - eina į jogą, du - į sporto klubą, vieną vienintelį - sportuoja namie su dukra, leisdamas man pasnaust biggrin.gif

mes tai jau buvom nusigande, ar nesusiplanavo antras vaikelis pats, nes mane savaite pykino, bet siandien buvau pas gydytoja, tai testai neigiami, dar krauja del viso pikto tikrinam, kad tikrai simtu procentu zinotumem, kad as nepastoju vien nuo zvilgsnio i savo vyra wub.gif wub.gif wub.gif ta meile wub.gif wub.gif lotuliukas.gif

mano vyras nori sesta keltis sportuot, bet realybej tai dazniau as atsikeliu tuo metu pabegiot, kol jis lovoj pucia i aki kartu su Olivia lotuliukas.gif po to, jei atsikelia pakankamai anksti, abu soka ir jam belieka sportuot vakarais smile.gif

QUOTE(lija586 @ 2015 08 11, 10:53)
Siaubas, kaip greit ta vasara lekia....

tikru tikriausiai! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lija586 @ 2015 08 11, 11:53)
Sveikos. Mes vakar nuo karščio slėpėmės Akropoly (tiksliau kol pupa miegojo, aš reikalus tvarkiau:)). Išnešiojau aš ją 3,5 val - miegojo be nubudimų. Patiko ta vėsa, matyt:) Ryt nueisim į dukterėčios gimtadienį ir tada jau ir mes pakuosimės daaaaugybę daiktų kelionei prie jūros. Siaubas, kaip greit ta vasara lekia....

mes irgi savaitgalį bandysim įpajūrį lėkti, kur jūs apsistosit?
Atsakyti
QUOTE(sumitukas @ 2015 08 11, 16:13)
mes irgi savaitgalį bandysim įpajūrį lėkti, kur jūs apsistosit?

Giruliuose, mediniuose namukuose
Atsakyti
Aš šiandien savo sūrines kojas į lauką iškišus buvau gi sarmata vos ne tropikų karštyje būnu o grįšiu sūris lotuliukas.gif bet ilgai netveriau blush2.gif
Kai pagalvoji tuoj mokslo metai ir vėl viskas nuo pradžių doh.gif

Vakar draugai buvo atlėke tai taip fainai pasibuvom ir mažius labai geras buvo apie 11 išvažiavo bet laikas greitai bėgo smagu buvo susitikt.

Norėjau paklausti ar būna Lt pampersu geltonoj pakuotėj ar čia tik mamos kaime nėra tie žali man nieko nelaiko doh.gif
Atsakyti