Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXIV Tema)

rytas labas:)
Провинциалка (2015) сериал 1,2,3,4 серия - geras filmas, tinkamas vakaro žiūrėjimui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2015 08 09, 09:16)
Московская борзая / 2015 /
http://kinozal.tv/de....php?id=1365092


Kazkoks keistas, nenaturalus. Spalvos sutirstintos- pavaldiniai saiposi, tyciojasi. Paskirta virsininke, o pati vepla kazkokia... Be jokio susikaupimo, o issprendzia tokias bylas... Vnz.nesamone... Gal ir veliau reabilituosis, bet laukti desimt seriju, kada tai ivyks, nesiruosiu...
Visiska priesingybe Ishcheikai, nors scenarijus panasus-pries pavaldiniu valia paskiriama virsininke ir dar moteris.

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2015 08 19, 12:25)
Kazkoks keistas, nenaturalus. Spalvos sutirstintos- pavaldiniai saiposi, tyciojasi. Paskirta virsininke, o pati vepla kazkokia... Be jokio susikaupimo, o issprendzia tokias bylas... Vnz.nesamone... Gal ir veliau reabilituosis, bet laukti desimt seriju, kada tai ivyks, nesiruosiu...
Visiska priesingybe Ishcheikai, nors scenarijus panasus-pries pavaldiniu valia paskiriama virsininke ir dar moteris.

Sveikos  4u.gif

Sveika, po to susidraugaus virsininke su pavaldiniais kai išteisins aršiausią iš jų, o kitas į ją įsimylės... toliau nepasakosiu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 19 rugpjūčio 2015 - 15:01
QUOTE(Sim@ @ 2015 08 19, 07:42)

Провинциалка (2015) сериал 1,2,3,4 серия - geras filmas, tinkamas vakaro žiūrėjimui thumbup.gif


Man nepatiko. Pati filmo mintis nebloga, bet prastas pastatymas

Melodrama Белые розы надежды, nenaujas filmas, gal čia jau aptartas, nieko toks
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2015 08 19, 19:06)
Man nepatiko. Pati filmo mintis nebloga, bet prastas pastatymas

Melodrama Белые розы надежды, nenaujas filmas, gal čia jau aptartas, nieko toks

Man irgi šiaip sau. Kadangi atostogauju, tai peržiūrėjau beveik visus čia paskutiniu metu paminėtus. 10 su daug pliusų duočiau tik Nereikalingų žmonių salai thumbup.gif , superinis filmas.
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2015 08 19, 19:06)
Melodrama Белые розы надежды, nenaujas filmas, gal čia jau aptartas, nieko toks

bandysim pažiūrėti 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2015 08 19, 14:55)
Sveika, po to susidraugaus virsininke su pavaldiniais kai išteisins aršiausią iš jų, o kitas į ją įsimylės... toliau nepasakosiu. smile.gif


Laba
Nu zinok, daviau jam antra sansa, vakar dar bandziau dvi serijas paziuret. Na, bet kai ji su ta sene nusipirkus Volga vaziuot pradejo ir vairuot visiskai nemokedama, iskart isjungiau blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Раскаяние (2014) http://serialu.net/raskajanie/
va šitas tikrai neblogas, kas mėgstat melodramas, mano supratimu, reali gyvenimiška istorija
Man šita aktorė labai patinka tongue.gif
Atsakyti
sveikos:)
PATIKO:
Переезд (1-4 серии из 4) (Игорь Кечаев) / [2013, мелодрама 4u.gif
Моя мама против (1-2 серии из 2) (Андрей Селиванов) / [2015, мелодрама 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
iš neturėjimo ką žiūrėti, prasukdama įveikiau Полицейский участок
ir paskutinė serija nuvylė, nes suprantu, kad bus tęsinys g.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2015 08 20, 20:54)
iš neturėjimo ką žiūrėti, prasukdama įveikiau Полицейский участок
ir paskutinė serija nuvylė, nes suprantu, kad bus tęsinys  g.gif


O kur tu paziurejai? Visas 16? g.gif
Kinozale dar tik 14 yra blink.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2015 08 20, 22:13)
O kur tu paziurejai? Visas 16? g.gif
Kinozale dar tik 14 yra  blink.gif

aš čia online žiūrėjau
http://turkcinema.tv...y-uchastok.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daibava: 20 rugpjūčio 2015 - 21:37