Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXIV Tema)

QUOTE(Whagati @ 2015 08 11, 10:01)
aciu Visgi uz naujienas, jau truko "tavo" premjeru  mirksiukas.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Labas rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 08 10, 14:58)
"Полицейский участок" /2015/

man kažkodėl Snatkina nelabai natūraliai atrodo policininkės vaidmenyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 08 08, 15:21)
Сегодняшняя премьера
''Провинциалка'' /2015/
трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1365736

user posted image


smagiai susižiūrėjo drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
SMAGIAI SUSIŽIŪRĖJO - Бармен (Дина Штурманова) / [2015, Комедия} 4u.gif
thumbup.gif
laba 4u.gif
taip pat su dideliu susidomėjimu pažiūrėjau - Единичка (Кирилл Белевич) / [2015, военный, драма thumbup.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 12 rugpjūčio 2015 - 20:31
ne i tema - pamenu rasete, kazkas esate buve sanatorijose vaiku, sakykite ar savaitgaliais pasiima vaikus namo ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2015 08 13, 18:21)
ne i tema - pamenu rasete, kazkas esate buve sanatorijose vaiku, sakykite ar savaitgaliais pasiima vaikus namo ar ne?  g.gif

tai, jei pati būni su tais vaikais, tai gali savaitgaliais, jei nėra procedūrų - važiuoti namo:)
----
laba vakara 4u.gif
patiko:
Опасная любовь / [2014];
Дочь за отца / [2015];
Скорпион на ладони / [2013] cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 08 13, 17:43)
tai, jei pati būni su tais vaikais, tai gali savaitgaliais, jei nėra procedūrų - važiuoti namo:)
----



na sanatorija nuo namu - 200 km, pati nebusiu, nes maziaus nera kur deti ir man nebepriklauso, dukrai 8,5 metu, tai ir galvoju ka reikes daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2015 08 13, 19:05)
na sanatorija nuo namu - 200 km, pati nebusiu, nes maziaus nera kur deti ir man nebepriklauso, dukrai 8,5 metu, tai ir galvoju ka reikes daryti  g.gif

Sveiki,as esu buvusi su sunum.Savaitgali leidzia namo.Viena karta vaziavome,bet geriau nebutume vaziave,vaika is namu per prievarta reikejo tempti.Nenorejo.Gal tavo labiau savarankiska,nemamiciuke.Tai ir bedu nebus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2015 08 13, 19:06)
Sveiki,as esu buvusi su sunum.Savaitgali leidzia namo.Viena karta vaziavome,bet geriau nebutume vaziave,vaika is namu per prievarta reikejo tempti.Nenorejo.Gal tavo labiau savarankiska,nemamiciuke.Tai ir bedu nebus  smile.gif  4u.gif



aisku, as galvoju ar cia visi masiskai isvaziuoja ar kaip, na vezioti neturesiu galimybes, nebent aplankyti, nes per savaitgali privazineti 800 km pirmyn-atgal-pirmyn-atgal, ir brangus malonumas ne tik finansine prasme...
na atrodo savarankiska, matysime kaip bus g.gif
Atsakyti
Sveikos , merginos, man panašiai kaip su sanatorija tai su ligonine buvo: leido namo panakvoti su dukra 8 metų, o tagl į ligoninę tai vaikui nesinori biggrin.gif

Žiūriu ju 9 seriją filmo Moskovskaja Barzaja , įdomus ir širdingas kartais, patinka man majorė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 13 rugpjūčio 2015 - 19:43
За чужие грехи (2015) - LABAI PATIKO thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 13 rugpjūčio 2015 - 21:14
Laba smile.gif

Kas nežiūri nieko, kas žiūri naujienas, o aš atsigręžiau į senienas.
Keli mano paskutiniai žiūrėti tai:
__________________________

''Остров ненужных людей'' /2011/

Nepaprastai patiko, 10+.
Laikas bežiūrint serijas tirpte ištirpdavo, nors jos ir standartinės, po 45 minutes, tačiau visai neprailgdavo.
Galėčiau žiūrėti ir žiūrėti. Galėjo ir daugiau serijų būti.
Tik jau mano didžiam nusivylimui vieno niuanso ten galėjo ir nebūti, na tikra nelaimė-
labai labai nenorėjau, kad vienas iš jų žūtų, o ypač tas, ir še tau... Na bliamba negaliu.
Vėliau net pažiūrėjau laidą, kurioje aktorius Дмитрий Ульянов pasakojo apie šio serialo filmavimus.
Kai teko 9 mėnesius gyvent Tailande filmavimo metu, kai jau jis į tą jūrą net žiūrėt negalėjo, įgrįso per tiek laiko, na ir t.t.
Gan įdomu buvo klausyti.

Трейлер

Garso takelis labai patiko

http://kinozal.tv/de...s.php?id=948227

Безумно трудная жизнь в Таиланде

user posted image



''Посредник (Грач)'' /2012/

Labai patiko savitumu. Neįprastas.
Ir tas Грач visai toks nemokantis būti romantiku, labai mielas pasirodė, turintis cinkelį.
Sudomino nuo pat pirmos serijos epizodo. Gera taktika scenaristų pasirinkta, gerai apgalvota.
Man užteko viso labo pirmos serijos tik pirmų kelių minučių, 1.48 min., tik tiek. Ir supratau, kad tikrai žiūrėsiu.

Va čia tas jo sužaistas niuansas su savo darbo kolege (kol kas tik darbo kolege),
ištraukiantis ją iš to žuliko, ir dar ta gale prancūzų kalba wub.gif
(man apskritai labai prancūzų kalba patinka, mes namuos vien tik prancūzų MCM muzikos kanalą ir teklausom),
tai čia man tas filmo epizodas apskritai sublizgėjo wub.gif
Павел Трубинер, Светлана Иванова

http://kinozal.tv/de....php?id=1042494

Трейлер

user posted image

QUOTE(Whagati @ 2015 08 11, 10:01)
aciu Visgi uz naujienas, jau truko "tavo" premjeru  mirksiukas.gif
Prašom prašom. Svarbu, kad pačiu laiku jos, kai jau išsemti aruodai smile.gif
Atsakyti