Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXIV Tema)

QUOTE(Whagati @ 2015 08 05, 12:45)
As ziuriu Rasjanie, tikrai esu maciusi, bet uzmusk nepamenu nieko....  blink.gif
kodel niekas kokiu naujienu neikelia  g.gif  blush2.gif

o aš pažiūrėjau - Во имя любви (2015)
user posted image
labai patiko ir rekomenduoju ax.gif mirksiukas.gif


Atsakyti
Vyras man sake paziureti Zona,tiuremnyj roman, bet kai paziurejau kiek seriju doh.gif tai jis ir liko sandeliuke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2015 08 05, 22:28)
Vyras man sake paziureti Zona,tiuremnyj roman, bet kai paziurejau kiek seriju doh.gif tai jis ir liko sandeliuke doh.gif

galima gal būtų nuorodą? dievinu filmus apie kalėjimo gyvenimąsmile.gif

laba vakara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 08 05, 22:09)
galima gal būtų nuorodą? dievinu filmus apie kalėjimo gyvenimąsmile.gif

laba vakara 4u.gif

http://kinozal.tv/de....php?id=1310007 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2015 08 06, 12:24)

4u.gif siunciuosi 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2015 08 05, 21:28)
Vyras man sake paziureti Zona,tiuremnyj roman, bet kai paziurejau kiek seriju doh.gif tai jis ir liko sandeliuke doh.gif

Labai geras,su vyru per naktis nemiegojom,kol nebaigem ziureti,tik gaila kad pratesimo nera sad.gif
Trumpai apie filma
Šio kriminalinio serialo scenarijus buvo parašytas iš atsiustų zekų tikrų istorijų.Čia galite įsitikinti kaip galima lengvai nuteisti nekaltą žmogų ir nieks nepadės.Kas valdo zoną,įstatymai kuriais gyvena nuteistieji .Pirmą kartą turbut viso pasaulio kino istorijoje išskyrus tikrus aktorius seriale vaidina tikri nuteistieji.Iš viso 50 s. bet verta sugaišti laiką ir peržiūrėti jas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvince: 07 rugpjūčio 2015 - 08:39
QUOTE(Salvince @ 2015 08 07, 08:31)
Labai geras,su vyru per naktis nemiegojom,kol nebaigem ziureti,tik gaila kad pratesimo nera sad.gif
Trumpai apie filma
Šio kriminalinio serialo scenarijus buvo parašytas iš atsiustų zekų tikrų istorijų.Čia galite įsitikinti kaip galima lengvai nuteisti nekaltą žmogų ir nieks nepadės.Kas valdo zoną,įstatymai kuriais gyvena nuteistieji .Pirmą kartą turbut viso pasaulio kino istorijoje išskyrus tikrus aktorius seriale vaidina tikri nuteistieji.Iš viso 50 s. bet verta sugaišti laiką ir peržiūrėti jas

skaiciau apie filma ir komentaru labai daug geru,todel teks pradeti ziureti ax.gif
Atsakyti
Sveikos rusiškų serialų fanės. Gal galit pasakyt kur rasti pasižiūrėt "Namas su lelijomis". Vakar netyčia įsijungiau 1PBK, net nežinau kuri serija, užkabino. Norėčiau nuo pradžios pažiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 08 07, 23:36)
Sveikos rusiškų serialų fanės. Gal galit pasakyt kur rasti pasižiūrėt "Namas su lelijomis". Vakar netyčia įsijungiau 1PBK, net nežinau kuri serija, užkabino. Norėčiau nuo pradžios pažiūrėt.

Sveika

http://kinozal.tv/de....php?id=1363538
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2015 08 08, 05:30)

Ačiū, įtariu šiąnakt nemiegosiu ax.gif
Atsakyti
rytas labas, visai nieko toks _Бежать нельзя погибнуть (1-4 серии из 4) (Александр Касаткин) / [2015, мелодрама] 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

Prieš daugiau nei gerą savaitę baigėm žiūrėt ''Дом с лилиями'' /2014/
Nepaprastai geras filmas. Iki išnaktų su vyru žiūrėjom. 10 balų.

O jau vyriškių vaidyba...
vien tas Говоров ką reiškia...
.... o ir Родион Камышев...

Net kai kas pakilo mano akyse, mat kai ko visai nemėgau (aš apie aktorių čia).

Pasirodo, kad Сергей Маховиков vienam amžiaus tarpsnio epizode vaidino ir jo dukrytė.
Nežinia kiek metų pralėks, tačiau vien tik išgirdus pavadinimą, tuoj pat prisiminsiu apie ką.
O, beje, ir pavadinimo niekad nepamiršiu. Ir turiu jau kam rekomenduot.

Apie šeimyninę sagą.
Tobulas, mums. O aktorių vaidyba fantastiška.
Net ašarojau karts nuo karto, kas man apskritai nebūdinga.

Анонс-1
Анонс-2
Gražus garso takelis

http://serialu.net/dom-s-lilijami/

user posted image

_________________________



Smagu. Skaičiuojant skaitai eiles. Ir kaip skiriasi intonacija...
Jau gal tris kart tą dariau.

user posted image

_________________________


Klausykit panos, gal kas galit pasiūlyt, rekomenduot užsakymus furšetams-banketams-jubiliejams?
Konkrečiai_domina vieno kąsnio užkandžiai. Bučiau be proto ir žiauriai dėkinga.
Atrodo smulkmė, bet per šią smulkmę jau baigiu nukvakt- tarp paieškų ir pasirinkimo.


Gražaus savaitgalio
Atsakyti