Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2017 05 05, 11:04)
Sveikos,
turiu tokią pusiau rimtą problemėlę - kaimynai valosi batus į mano durų kilimėlį biggrin.gif

jei kilimelis padetas ant bendro kelio, tai jis tampa visiems. Todel kilimeli reikia padeti taip, kad jis aiskiai priklausytu jusu artimai duru zonai, reiktu prie duru prisiglausti kad nusivalyti.
Kad zmogui kuris tai darytu reiktu perzengti per kazkokius psichologinius barjerus ar butu nepaogu
Reikia pazinti zmoniu logika.
Sakysim buvo mada gadinti spynas. Zmones isideda geras duris ir aisku jas kazkas ispeckioja ar net sugadina ar sugadina spynele ir zmogeliai turi vargo.
Pas mane durys buvo kai dejau brangiausios, bet s jas dejau antras. O pirmas duris idejau baisias, sovietinio stiliaus, kokias bomzai deda, net be duru rankenos su elementaria spyna.
Ir tuu duru niekas neliete niekada.


Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 05 05, 12:18)
jei kilimelis padetas ant bendro kelio, tai jis tampa visiems. Todel kilimeli reikia padeti taip, kad jis aiskiai priklausytu jusu artimai duru zonai,


Jis prie pat mano durų labai aiškiai, visi turi tokius pačius kilimėlius, statytojų dovana. smile.gif Koridorius tiesus, be nišų, bet vietos praeiti neužkliūnant - sočiai smile.gif
Man panašu į šuniuką, kuris ant kiekvieno kampo ar stulpo nori nusilengvinti, taip ir čia - atsižymėti ant kilimėlio, nesąmoningai biggrin.gif Tikiu, kad tai daro nepiktybiškai, tai ir pačiai bartis nesinori, bet gal galima atpratinti kaip tą šuniuką biggrin.gif Jei užmatysit juokingą kilimėlį su užrašu "Tik svečiams", praneškit biggrin.gif
Ačiū už atsiliepimus. Gal kas turėjote konkrečios patirties ;)
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2017 05 05, 11:04)
Kilimukas geras toks, minkštutis, gal vilioja labai, bet nemanau, kad tai priežastis biggrin.gif

Matomai pernelyg geras ir minkštutis, kad taip traukia svetimas kojas. Pasiūlymas: kadangi jūsų buto durys pakeliui visiems laiptinės gyventojams, tieskite patį paprasčiausią ir pigiausią kilimėlį, tada jis niekieno nebevilios. O tą "gerą ir minkštutį" - siūlau tiesti ties savo buto durimis iš vidaus.
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2017 05 05, 12:59)
Matomai pernelyg geras ir minkštutis, kad taip traukia svetimas kojas. Pasiūlymas: kadangi jūsų buto durys pakeliui visiems laiptinės gyventojams, tieskite patį paprasčiausią ir pigiausią kilimėlį, tada jis niekieno nebevilios. O tą "gerą ir minkštutį" - siūlau tiesti ties savo buto durimis iš vidaus.


Turim ir viduj minkštučių biggrin.gif bigsmile.gif
Kadangi ten vienas vyriškis ėjo su žmona (ji ramiai praėjo ir nematė, kad vyras pas mane valosi), kitą kartą abu pamačiusi ir jei nusivalys, tyčia garsiai jam sakysiu: "Tai šį vakarą neužeisi???" blink.gif

biggrin.gif
bet nežinau ar išdrįsiu
nes dažniausiai nematau, kada tai vyksta
tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu_padovanoti: 05 gegužės 2017 - 12:40
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2017 05 05, 12:20)
Turim ir viduj minkštučių  biggrin.gif  bigsmile.gif
Kadangi ten vienas vyriškis ėjo su žmona (ji ramiai praėjo ir nematė, kad vyras pas mane valosi), kitą kartą abu pamačiusi ir jei nusivalys, tyčia garsiai jam sakysiu: "Tai šį vakarą neužeisi???"  blink.gif

biggrin.gif
bet nežinau ar išdrįsiu
nes dažniausiai nematau, kada tai vyksta
  tongue.gif

Gal jus kazkuom pries kaimynus nusidejot? Gal kokia muzika garsiai leidziat ar kazka panasaus, gal jie taip " kersija"? Jei visi turi vienodus kilimukus, tai kazkaip keistai cia, kodel butent i jusu valosi.
Dazniausiai laiptinese pirmuose aukstuose yra skelbimo lentos. Parasykit teksta kaimynams ir ju sveciams su prasymu nesivalyti koju i jusu kilimeli ir pakabinkit toj lentoj, tegu skaito. Kas nevale, tam visisksi vienodai bus, o kas valosi - turetu susigesti ir nebedaryti taip.
Atsakyti
Nesamoninga problema.
Priminsiu, kad nekulturingi zmones aplamai nesivalo koju, todel tai liecia kulturingus zmones, kurie vargu ar ka daro tycia. Matyt kilimelis nevykusio dydzio ir yra ant bendro tako. Todel kiekvienas pagalvoja, kad jis - koridoriaus dalis. Paaiskinimas, kad kazkas juos padovanojo ar numate - neturi logikos, nes daznai padovanojami ir pasiulomi nevyke sprendimai.
Ta kilimeli reikia pakeisti i toki, kur butu aisku, kad jis priklauso butui, o ne koridoriui.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 05 05, 17:08)
Nesamoninga problema.


Kad tik tokios problemos gyvenime butu... biggrin.gif
Kai gyvenom purmam aukste, tai tuos kilinelius pastoviai vogdavo biggrin.gif . Nu aisku, jie grazus buvo, tai jau kai atsibodo - padejau toki nekrentanti i akus. 15 metu jau guli, net is nuomininku nebevagia.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 05 05, 17:56)
Gal jus kazkuom pries kaimynus nusidejot? Gal kokia muzika garsiai leidziat ar kazka panasaus, gal jie taip " kersija"? Jei visi turi vienodus kilimukus, tai kazkaip keistai cia, kodel butent i jusu valosi.

Ne, mes labai ramūs žmonės 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 05 05, 18:08)

Priminsiu, kad nekulturingi zmones aplamai nesivalo koju, todel tai liecia kulturingus zmones, kurie vargu ar ka daro tycia. Matyt kilimelis nevykusio dydzio ir yra ant bendro tako. Todel kiekvienas pagalvoja, kad jis - koridoriaus dalis. Paaiskinimas, kad kazkas juos padovanojo ar numate - neturi logikos, nes daznai padovanojami ir pasiulomi nevyke sprendimai.
Ta kilimeli reikia pakeisti i toki, kur butu aisku, kad jis priklauso butui, o ne koridoriui.


Na aš jau rašiau, kad jis nedidelis ir prie pat durų, ir prie kitų durų tokie patys ir ne ant tako, kaip dar aiškiau paaiškinti? biggrin.gif

Vis dėlto tai paprasčiausias nemandagumas, čia kaip svečiuose nosį į staltiesę valyti arba rankas į užuolaidas. unsure.gif tokie juk irgi "valosi", tai jie jau kultūringi? rolleyes.gif

Sutinku, problema dar ne pati baisiausia, bet vis dėlto...
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2017 05 05, 21:22)
Sutinku, problema dar ne pati baisiausia, bet vis dėlto...


Mano patarimas butu nusipirkti kilimeli, kuris skirtusi nuo visu kitu. Jei cia statybininku dovana ir visi tokius turi, tai tikriausiai zmones galvoja, kad cia bendro nauodojimo tie kilimeliai.
Arba susikite ji ir tegul jis guli susuktas, kal jusu nera. Atejusi namo, nusivalykite batus i ji ir vel susikite. Taip, gal atpratinsite kaimynus. mirksiukas.gif

Na tegul tai ir maza problema, bet jei ji neduoda ramiai gyventi, tai ieskokite budu ja panaikinti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2017 05 06, 09:00)
Mano patarimas butu nusipirkti kilimeli, kuris skirtusi nuo visu kitu. Jei cia statybininku dovana ir visi tokius turi, tai tikriausiai zmones galvoja, kad cia bendro nauodojimo tie kilimeliai.
Arba susikite ji ir tegul jis guli susuktas, kal jusu nera. Atejusi namo, nusivalykite batus i ji ir vel susikite. Taip, gal atpratinsite kaimynus.  mirksiukas.gif

Na tegul tai ir maza problema, bet jei ji neduoda ramiai gyventi, tai ieskokite budu ja panaikinti.  mirksiukas.gif

Ačiū, kad neieškot kuo aš nusikaltau ir kad ne taip laikau kilimėlį smile.gif
Gal tikrai susuksiu ar įsinešiu dažniau į vidų biggrin.gif

Žmonės name vis dar remontuojasi, gali būti, kad ir statybininkai pas mane atsižymi.
Bet ne tik jie.

Tai nėra dalykas, kuris neleidžia naktimis užmigti. biggrin.gif Kai pamačiau tuos kaimynus, namiškiams pasakojau juokdamasi. Bet paskui nelabai juokinga, kai pamatai, kad išpurtyti neužtenka, reikia plauti kas savaitę ar dvi, plaunu rankiniu būdu, kainuoja ir priemonės, ir vandenukas, ir laikas, namie neišvengiamai pribyra smėliuko... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2017 05 06, 10:09)

Gal tikrai susuksiu ar įsinešiu dažniau į vidų biggrin.gif



Aisku, jusu reikalas kaip elgtis, bet ar paciai nejuokinga butu sukti kilimeli ir nestis vidun i buta?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 05 06, 23:09)
Aisku,  jusu reikalas kaip elgtis, bet ar paciai nejuokinga butu sukti kilimeli ir nestis vidun i buta?

Manau, kad gali tiesiog susukta palikti prie duru. Kaimynai atpras mechaniskai, valyti kojas. O ir matys/supras, kad jis padetas ne jiems. biggrin.gif
Atsakyti