Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(Miškų avietė @ 2016 07 18, 12:59)
Visiškai sutinku. Dideliam šuniui bute yra katorga. Erdvės mažai, didžiąją laiko dalį uždarytas. Baisu, bet aišku daugumai "aš nooooriu" yra svarbiau už gyvūno gerbūvį.



nesusilaikiau nepakomentavus biggrin30x30.png kai dideli suni laiko kaime ant 'lenciugo', arba 2x3 kvadratinio metro voljere.. Tai thumbup2.png, laimingi sunys biggrin30x30.png bet va jau kai laiko 80kv metru bute, tai vargseliai, skriaudziami sunys biggrin30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 07 19, 08:20)
Kaip jums atrodo kodėl reikalingas kaimynų sutikimas norint laikyti šunį ax.png ? Tik kažin kiek tokius sutikimus turi. Gi mūsų brangiausi augintiniai tai niekada neloja ir niekad nesikandžioja biggrin30x30.png . Kai daugiabuty budavo auginami 4-5 šunys tai nieko, galima pasisaugot, bet dabar vos ne kiekvienam bute, o kai kur ir po kelis :oh . Nežinai ko gali tikėtis iš bet kurio šuns, bijai vaikų išleist į kiemą, kad neišgąsdintų...

As tai zmoniu labiau bijau nei sunu tongue30x30.png nesvarbu kokio dydzio butas-suns vieta su seimininku.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 07 19, 09:20)
Nežinai ko gali tikėtis iš bet kurio šuns, bijai vaikų išleist į kiemą, kad neišgąsdintų...
O iš visų žmonių visada žinai ko gali tikėtis, vaikų nebaisu į kiemą išleist, kad koks dėdė nepagrobtų?
Nu juokinga skaityt biggrin30x30.png
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2016 08 23, 23:25)
As tai zmoniu labiau  bijau nei sunu tongue30x30.png  nesvarbu kokio dydzio butas-suns vieta su seimininku.



QUOTE(Nastya @ 2016 08 23, 23:33)
O iš visų žmonių visada žinai ko gali tikėtis, vaikų nebaisu į kiemą išleist, kad koks dėdė nepagrobtų?
Nu juokinga skaityt  biggrin30x30.png

Man tai juokinga skaityt, kai žmonės su šunimis sutapatinami... Iš tikrųjų ne juokinga, o graudu.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2016 08 23, 22:33)
O iš visų žmonių visada žinai ko gali tikėtis, vaikų nebaisu į kiemą išleist, kad koks dėdė nepagrobtų?
Nu juokinga skaityt  biggrin30x30.png

tai jau tikrai biggrin30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2016 08 23, 22:33)
O iš visų žmonių visada žinai ko gali tikėtis, vaikų nebaisu į kiemą išleist, kad koks dėdė nepagrobtų?
Nu juokinga skaityt  :D

pilna visokiu isterikiu mamu. O kai mamos isterikes, tai paskui vaikai irgi visko bijo, nes tos isterikes igasdina.
Mane parke varna buvo uzpluolus, tikriausiai varniukas kur netoliese is lizdo buvo iskrites, tai ka, dabar vaiku i parkus neleist? O gal geriau visai i lauka? A vdrug paukscio issigas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 08 24, 00:08)
Man tai juokinga skaityt, kai žmonės su šunimis sutapatinami... Iš tikrųjų ne juokinga, o graudu.
O tai esmė ne ta pati, kad nežinai ko gali tikėtis iš abiejų? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2016 08 23, 23:33)
O iš visų žmonių visada žinai ko gali tikėtis, vaikų nebaisu į kiemą išleist, kad koks dėdė nepagrobtų?
Nu juokinga skaityt  :D

Man vaikystėje dukart yra įkandę šunys ir nėkart žmogus. Akivaizdu, ko reikia labiau bijoti.
Atsakyti
QUOTE(pasikeisiu @ 2016 08 08, 18:10)
nesusilaikiau nepakomentavus :D kai dideli suni laiko kaime ant 'lenciugo', arba 2x3 kvadratinio metro voljere.. Tai super, laimingi sunys :D bet va jau kai laiko 80kv metru bute, tai vargseliai, skriaudziami sunys :D

Blogis ir tai, ir tai. Didelius šunis gali laikyti koks medžiotojas, žvejas, kitas gamtininkas, kuris nuolat judesyje, vaikšto, o ne eiliniai žmonės. Pas mane mažas ir jau labai labai suaugęs. Ir vis dar man tenka plušėti, kad pakankamai iškrauti, kad šuo būtų laimingas. Pvz. praleidžiam visą dieną ant ežero, bet šuniui to maža. Nes jei vėsiau, šuo nenori maudytis, plaukioti, o kad sėdi vandens dviratyje ar valtyje, tai tik tiek, kad oru kvėpuoja, bet juk nelaksto. Po to dar būtinai nori prasibėgti gerokai. Tai tik galiu įsivaizduoti kaip ir kiek to nori dideli šunys, pas kuriuos jėgų ir energijos juk dar daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 08 29, 10:49)
Blogis ir tai, ir tai. Didelius šunis gali laikyti koks medžiotojas, žvejas, kitas gamtininkas, kuris nuolat judesyje, vaikšto, o ne eiliniai žmonės. Pas mane mažas ir jau labai labai suaugęs. Ir vis dar man tenka plušėti, kad pakankamai iškrauti, kad šuo būtų laimingas. Pvz. praleidžiam visą dieną ant ežero, bet šuniui to maža. Nes jei vėsiau, šuo nenori maudytis, plaukioti, o kad sėdi vandens dviratyje ar valtyje, tai tik tiek, kad oru kvėpuoja, bet juk nelaksto. Po to dar būtinai nori prasibėgti gerokai. Tai tik galiu įsivaizduoti kaip ir kiek to nori dideli šunys, pas kuriuos jėgų ir energijos juk dar daugiau.


Su dideliu šunim reikia užsiimti ir protiškai, ne tik fiziškai. Nes šiaip bėgioti jie gali be galo, bet kai pasivaikščiojimus, pasibėgiojimus paderini su dresūros elementais, tada nuvargsta daug greičiau ir grįžęs jau tik miegot tenori, daugiau nieko :) Aišku, po medžioklės geros tai visą parą miega :D
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2016 08 29, 11:04)
Su dideliu šunim reikia užsiimti ir protiškai, ne tik fiziškai. Nes šiaip bėgioti jie gali be galo, bet kai pasivaikščiojimus, pasibėgiojimus paderini su dresūros elementais, tada nuvargsta daug greičiau ir grįžęs jau tik miegot tenori, daugiau nieko :) Aišku, po medžioklės geros tai visą parą miega :D

Negali būti jie tokio siauro proto. Na kas gi tos komandos? Kelias jie ten atlieka? Nemoka juk tūkstančių, vis tas pačias ir tas pačias. Man regis, kad jie ne nuo nuovargio miega, o iš nuobodulio ir depresijos, kad vėl šeimininkas išeina ir juos paliko, atlikęs tas pačias kelias vienodas komandas su jais :( kalbant apie protiškus dalykus, tai kiek proto reikia išsilavinti šuniui, kuris nuolat su šeimininku? Mano mažas šuo visur moka elgtis. Aš nesibaimindama galiu vestis, neštis visur. Tai kiek jis išprotauja? Nepamenu, kad kur gėdą būtų padaręs, o kur tik nebuvęs. Įmanomose ir neįmanomose vietose. Daug žmonių tiek nemato ir nėra buvę kiek mano šuo ir tikiu, kad ir kiti maži šunys, nes su jais visur patogu.
Tai pagal jūsų teoriją, maži šunys jau po valandytės paprotavę su šeimininku turėtų kristi kaip lapai ir miegoti. Bet nieko panašaus. Išbūna iki vakaro, naktį miegą, ryte vėl nori ką nors veikti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 29 rugpjūčio 2016 - 10:25
QUOTE(Monteverte @ 2016 08 29, 11:23)
Negali būti jie tokio siauro proto. Na kas gi tos komandos? Kelias jie ten atlieka? Nemoka juk tūkstančių, vis tas pačias ir tas pačias. Man regis, kad jie ne nuo nuovargio miega, o iš nuobodulio ir depresijos, kad vėl šeimininkas išeina ir juos paliko, atlikęs tas pačias kelias vienodas komandas su jais :( kalbant apie protiškus dalykus, tai kiek proto reikia išsilavinti šuniui, kuris nuolat su šeimininku? Mano mažas šuo visur moka elgtis. Aš nesibaimindama galiu vestis, neštis visur. Tai kiek jis išprotauja? Nepamenu, kad kur gėdą būtų padaręs, o kur tik nebuvęs. Įmanomose ir neįmanomose vietose. Daug žmonių tiek nemato ir nėra buvę kiek mano šuo ir tikiu, kad ir kiti maži šunys, nes su jais visur patogu.

Tai pagal jūsų teoriją, maži šunys jau po valandytės paprotavę su šeimininku turėtų kristi kaip lapai ir miegoti. Bet nieko panašaus. Išbūna iki vakaro, naktį miegą, ryte vėl nori ką nors veikti.


Akivaizdu, kad kalbat, nors nieko nežinot :) Kam man vargintis ir aiškinti, jei Jūs žinote, kaip ten su tais dideliais šunimis yra :D Ir kada ir dėl ko jie miega, Jūs taip pat žinot. Nu ir gerai, žinokit sau :) O aš jau kaip nors savo šunimi pasirūpinsiu :D Gal tik paminėsiu, kad dresūra ir "mokėjimas visur elgtis" nėra tas pats.

Kokią mano teoriją? Kur aš ir ką rašiau apie mažus šunis? Aš niekada tokio neturėjau, todėl tikrai nesiimsiu spręsti, nuo ko ir kada jie pavargsta. Kiek teko iš šono stebėt, tai maži šunys paprastai sėdi šeimininkų rankose ir gražiai atrodo, nemačiau niekur normaliai dresuoto mažo šuns. Dauguma (tikrai ne visi) elgiasi kaip bepročiai ir paleisti ramiai nenusėdi arba dar blogiau - loja kaip išprotėję. Atitinkamai dauguma mano matytų mažų šunų "dresuoti" yra tol, kol šeimininko glėbyje arba šeimininko akiratyje. Mano asmenine nuomone, daug proto glėbyje sėdėti nereikia šiaip jau :D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 29 rugpjūčio 2016 - 10:40