Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(Vetrunge1234 @ 2016 07 10, 19:00)
Ir aš norėčiau pasibėdavot apie kaimynus. Turim rakinama laiptine, kuri rakinama po 22val vakaro ir atrakinama ryte 6 ryto. Taigi, būna, kad vedu šunis vakare į lauka pasisiot ( turiu du, vedžioju atskirai ) ir per tas 10-15min kažkas sugeba užrakint laiptine ir ne kartą. Ryte ( keliuosi 5, einam laukan anksti ) tas pat variantas biggrin.gif Kai skundžiausi per laiptinės gyventojų susirinkimą, sulaukiau teiginio, kad narkomanai vaikšto ( nesu sutikus nei vieno ).
P.S Laiptinės durys tai pat ir su kodu.
Kita bėda kaimynai su palaidu šuniu. Ir policija grasinau ir nuspirt žadėjau visiškai vienodai. Šuo ir toliau palaidas.
Taip ir nesupratau kame problema? Raktą sunku pasiimti ar kodą įsivesti? g.gif
QUOTE(Leksa @ 2016 07 18, 10:51)
o koks jau skirtumas KIEK kaimynu bute sunu? Labiau gal svarbu ne KIEK, o KAIP elgiasi, ar neloja, nestaugia. O jei isaukleti ir gerai elgiasi, tai koks skirtumas 2 ar 5 pas kaimynus sunys gyvena? Man tai jokio skirtumo nebutu.
drinks_cheers.gif Butas butui nelygūs ir šunys šunims nelygūs. Pas mane irgi du šuniukai anksčiau bute būdavo, bet mano butas didelis ir visiems vietos ir erdvės pakakdavo. Aišku jei šnekame apie vokiečių aviganį vieno kambario bute, tai aišku nekažką.
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 07 18, 14:59)
Visiškai sutinku. Dideliam šuniui bute yra katorga. Erdvės mažai, didžiąją laiko dalį uždarytas. Baisu, bet aišku daugumai "aš nooooriu" yra svarbiau už gyvūno gerbūvį.


Pfff irnesakyk.gif Kad man tokią katorgą biggrin.gif Kuom jau šuniui geriau voljere, nei kad bute? Realiai įtariu, kad bute gyvenant tie šunys dar daugiau juda, nei kad nuosavo namo kiemų voljeruose. Bent jau mano vaikystės kaimynai tai pamenu kaip uždarė vilkšunį voljere, tai jo ir neišleido iki smerties. Ot laisvė rolleyes.gif Dabar sode irgi kelis tokius nuolat matau "laisvus ir su gerbūviu", katrie arba voljeruose, arba prie būdos amžiais tūno. Per keletą metų nė karto tų "laimingųjų" nemačiau išvestų pasivaikščiot. Ir nė vieno namo kieme šunys nėra nuolat palaidi paliekami, tai tiek ten tos ir laisvės. Absoliuti dauguma butų tikrai didesni už standartinius voljerus, taip kad dėl gerbūvio ir judėjimo laisvės dar galima ir pasiginčyt.

Jei šeimininkai bepročiai, tai ar bute, ar name, tam gyvūnui gerbūvio mažai gali būt.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2016 07 18, 15:26)
Tuoj sulėks ir ims porinti kaip jie laimingi ir po 4 valandas iškraunami kas dieną, o super šeimininkės dar sugeba ir sportuoti, vaikus auginti, rimtus darbus dirbti, vyrus patenkinti ir forume pasėdėti doh.gif  lotuliukas.gif


Nu kai kurios turi vyrus, kuriuos ne tik patenkinti reikia, bet kurie dar ir namie daro viską, ką reikia daryt, įskaitant ir šunų vedžiojimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 18 liepos 2016 - 15:03
QUOTE(Florestina @ 2016 07 18, 15:39)
Dienos metu nevažiuoja, tipo reik matuot decibelus, įrodyt, kad tikrai viršiją ir t. t. O už naktinius triukšmus jie jau bausti ir ne kartą, bet tai nekeičia situacijos. Kreipėmės ir į bendrijos juristą, kuris perdavė skundą savivaldybės policijai, kuri kaip ir atsakinga už viešąją tvarką Vilniaus mieste ir čia jų reikalas tvarkyti šunų mylėtojus. Niekas nepadėjo. Svarbiausia, kad tų bumbančių babulkų daug, o realiai niekas nieko nenori daryti, tipo dieną visi darbuose niekam netrukdo, o kad aš negaliu ilsėtis nei prieš naktinę, nei po naktinės pamainos, tai niekam neįdomu.

jei blogai dirba tarnybos, kreipkitės į Seimo kontrolierių įstaigą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 07 18, 13:57)
Įsivaizduokit namas su 50 butų ir visuose po du šunis.


neisivaizduoju, fantazija neisnesa.

QUOTE(Monteverte @ 2016 07 18, 14:26)
Kažką ne taip darote. Jei skųstumėte kas dieną, tai ir baudas mokėtų kas kartą. Kiek tai tęstusi?

drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(Nastya @ 2016 07 18, 14:50)

drinks_cheers.gif Butas butui nelygūs ir šunys šunims nelygūs. Pas mane irgi du šuniukai anksčiau bute būdavo, bet mano butas didelis ir visiems vietos ir erdvės pakakdavo. Aišku jei šnekame apie vokiečių aviganį vieno kambario bute, tai aišku nekažką.

pritariu, bet koks skirtumas KIEK sunu ar KOKIO dydzio bute ar KOKIE tai sunys, jei jie nei loja, nei staugia. Koks kieno reikalas? Taip, gali buti gaila sunu, gali kelti pasipiktinima, kad pvz. vedzioja po 5 min. 2 kart per diena ir pan., bet kodel kazkam turi kliuti sunu ar kitu gyvunu KIEKIS??? Na, koks mano reikalas kiek pas kaimynus bute sunu, kaciu ar foteliu? Jokio. O cia pasirodo, kad konreciai kazkam KIEKIS uzkliuvo doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 07 18, 15:26)
O realiai tai dideli šunys narvuose sėdi ir staugia...

taip jau visi sėdi ir staugia biggrin.gif

pas mus laiptinėj 6 šunys, iš kurių du jorkiai, visi kiti ne didžiuliai, bet didesni už jorkus gerokai. tai vieninteliai, kurie kelia triukšmą, yra jorkai biggrin.gif abu vienos šeimininkės, iš buto neišeis be triukšmo, laiptais nenusileis be triukšmo, pro duris nepraeis, lauke nevaikščios. kaskart. šeimininkė dar pagiria išgirdusi, pasigėri biggrin.gif gal dabar pasidaryti išvadą, kad visi jorkai isterikai smile.gif klausimas retorinis, aišku.

viskas ne nuo šunų kiekio priklauso, o nuo šeimininkų. be to bent jau Vilniuje laikyti du šunis bute leidžiama.

o kiek teko gyvenime susidurti, kad šuniui ne vieta bute, sako tie, kurie šuns gyvenime nelaikę arba laiko voljere prie namo ir su šunim pabendrauja normaliai kokį kartą per ketvirtį g.gif
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2016 07 18, 14:57)
Įsivaizduokit namas su 50 butų ir visuose po du šunis.

O jei kiekvienam bute po šunį, čia jau geriau? smile.gif

Pas mus name kokia 12-15 šunų, oficialiai tik vienas. Mūsų smile.gif

Įdomiai, anksčiau šitame puslapyje buvo galima patikrinti pagal adresą, ar yra registruotų gyvūnų. dabar neberandu, matyt išėmė, kai panaikino privalomą registraciją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensis: 18 liepos 2016 - 17:23
Dėl manęs- tai žmonės tegul nors krokodilus savo butuose laiko, bet jų augintiniai neturi kelti nepatogumų aplinkui gyvenantiems žmonėms.

Ankščiau kaimuose kas vakarą šunis paleisadavo palakstyti, bent jau kiek pamenu iš vaikystės tai nuolat vakarais močiutė paleisdavo, o po valandos šuo palakstęs grįždavo namo, kur būdavo pašeriamas ir pririšamas. O dabar pabandyk vakare paleisti, tuoj parašys skundą, kad palaidi šunys laksto ir vaikus gasdina. O vieno kaimyno šunį, kitas kaimynas nušovė, kam į jo kiemą atbėgo.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2016 07 18, 19:41)
Dėl manęs- tai žmonės tegul nors krokodilus savo butuose laiko, bet jų augintiniai neturi kelti nepatogumų aplinkui gyvenantiems žmonėms.

Ankščiau kaimuose kas vakarą šunis paleisadavo palakstyti, bent jau kiek pamenu iš vaikystės tai nuolat vakarais močiutė paleisdavo, o po valandos šuo palakstęs grįždavo namo, kur būdavo pašeriamas ir pririšamas. O dabar pabandyk vakare paleisti, tuoj parašys skundą, kad palaidi šunys laksto ir vaikus gasdina. O vieno kaimyno šunį, kitas kaimynas nušovė, kam į jo kiemą atbėgo.

O kam ji viena paleidinet. Suo su zmogum turi vaiksciot, jam kompanijos reik smile.gif

Kad neturi trukdyti augintiniai kitiems, tai be jokios abejones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 07 18, 18:19)
taip jau visi sėdi ir staugia biggrin.gif

pas mus laiptinėj 6 šunys, iš kurių du jorkiai, visi kiti ne didžiuliai, bet didesni už jorkus gerokai. tai vieninteliai, kurie kelia triukšmą, yra jorkai biggrin.gif abu vienos šeimininkės, iš buto neišeis be triukšmo, laiptais nenusileis be triukšmo, pro duris nepraeis, lauke nevaikščios. kaskart. šeimininkė dar pagiria išgirdusi, pasigėri biggrin.gif gal dabar pasidaryti išvadą, kad visi jorkai isterikai smile.gif klausimas retorinis, aišku.

Pas mane 1 / 1
pastūgauja proporcingai tiek kaimynų didžkis, tiek mažius. Netgi didžkis daugiau.
Be abejo, kad nuo šeimininkų priklauso. O dėl didelių tai sakau dėl to, kad net mažas gali pajausti kada lauko, rūpesčio badą, o nuolat tinkamai sužiūrėti didelį reikia švento atsidavimo ar šeimos tada didelės, kai gyvena giminėmis vienoje patalpoje biggrin.gif pvz.: jei mamytė negali, veda bobutė, jei ir bobutė negali, vedžioja tetutė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2016 07 18, 18:41)
Dėl manęs- tai žmonės tegul nors krokodilus savo butuose laiko, bet jų augintiniai neturi kelti nepatogumų aplinkui gyvenantiems žmonėms.



thumbup.gif drinks_cheers.gif pritariu.
Man bute gyvenant trugde ne tai, kas ir kokiais kiekiais gyveno butuose, o keliamas triuksmas. Ir dar tai, kad kai kurie chamai kaimynai tingedami issiimt rakta skambindavo visiem kaimynam i domofona, kad jiem duris atidaryt, tipo rakta pamirso doh.gif Liokaju b *****t iesko gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 18 liepos 2016 - 20:07
QUOTE(Leksa @ 2016 07 18, 20:06)

Man bute gyvenant trugde ne tai, kas ir kokiais kiekiais gyveno butuose, o keliamas triuksmas. Ir dar tai, kad kai kurie chamai kaimynai tingedami issiimt rakta skambindavo visiem kaimynam i domofona, kad jiem duris atidaryt, tipo rakta pamirso  doh.gif Liokaju b *****t iesko  gun_bandana.gif


Pas mus irgi būdavo, kol kartą kaimynkai pasakiau, kad jos dukros visiškos kvaišos, kad 4 skaičių nesugeba atsiminti (pas mus jokių raktų nėra, kiekvienas butas turi savo kodą, o svečiai renka buto numerį ir tada bute skamba). Budavo skambina savaitgaliais paryčiais, taip 3-4 val. ryto, paklausus "Kas?", sakydavo, kad iš to ir to buto, pamiršo raktus. Bet po pokalbio su motina, staigiai viską prisiminė.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 07 18, 19:54)
O kam ji viena paleidinet. Suo su zmogum turi vaiksciot, jam kompanijos reik smile.gif

Kad neturi trukdyti augintiniai kitiems, tai be jokios abejones 4u.gif


Nu dėl tos žmogaus kompanijos tai nebūčiau tokia griežta. Reikia, bet jau tikrai ne visiems šunims jos reikia ištisai. Tikrai yra šunų, kurie mieliau gerai išsibėgiotų ir kiškius/paukščius pamedžiotų, nei kad su žmogumi kartu ramiai pasivaikščiotų biggrin.gif

Dėl netrukdymo ir aš 100 proc. pritariu smile.gif
Atsakyti
Kaip jums atrodo kodėl reikalingas kaimynų sutikimas norint laikyti šunį ax.gif ? Tik kažin kiek tokius sutikimus turi. Gi mūsų brangiausi augintiniai tai niekada neloja ir niekad nesikandžioja biggrin.gif . Kai daugiabuty budavo auginami 4-5 šunys tai nieko, galima pasisaugot, bet dabar vos ne kiekvienam bute, o kai kur ir po kelis doh.gif . Nežinai ko gali tikėtis iš bet kurio šuns, bijai vaikų išleist į kiemą, kad neišgąsdintų...
Atsakyti