Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių susodinimas

o aš stalo korteles pasidariau pati thumbup.gif tai buvo pagrindinis stalo akcentas ir tikrai grožis biggrin.gif prisirinkau gražių raudonų,oranžinių,žalių klevo lapų,juos sudžiovinau,pasidariau word'e paprasčiausias ale korteles su vardais,atspausdinau ant spalvoto (oranžinio) popieriaus, sode prisirinkau raudonų obuolių. ant stalo padejus obuolį lapą prisegiau su mediniu mažu segtuku. thumbup.gif buvo tikrai laaabai grazu. jei kam bus idomu galesiu atsiusti foto, nemoku prisegti čia doh.gif
Atsakyti
Idėjų daug ir įvairiųsmile.gif
Man patiko mintis ant taurės pvz vyno uždėti iš popieriaus iškriptą balandį, skaniai ir gražiai turėtų atrodyti obuolys cukruje. Į obuolį įdurtas smeigtukas/pagaliukas, ant jo priklijuotas popierinis medžio lapelis, o lapelyje svečio vardas smile.gif
Atsakyti
Gal kas galetu atsiusti korteliu sablona, buciau labai dekinga 4u.gif blush2.gif ax.gif Aciu biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų stalo kortelės buvo iš tikrų žalių obuolikų su popieriniais lapeliais, ant kurių buvo parašytas kiekvieno svečio vardas. Atrodė panašiai kaip čia http://www.google.lt.../...280&bih=637
Atsakyti
Pas mus buvo stalo kortelės, o tik įėjus į šventimo salę ant sienos buvo pritvirtintas susodinimo planas (kad nereiktų kiekvienam vaikščioti aplink stalą ir ieškotis savo kortelės) 4u.gif
Atsakyti
Mes tai sodinsime prie atskirų apvalių stalelių, po 8 žmones. Ir to priežastis ne tik estetiškesnis šventės vaizdas (nors ir vienas didelis gali labai gražiai atrodyti), bet ir pati psichologija žmonių. Juk, kai mes esame pasodinti prie vieno didelio stalo, vis tiek nebendraugame su visais svečiais. Pagrinde su tais, kurie yra šalia mūsų (taigi su pora žmonių iš dešinės ir pora iš kairės). O kai žmonės sėdės prie apvalaus staliuko, jie kuo puikiausiai matys vieni kitus ir laisvai galės bendrauti viena pokalbio tema jau visi aštuoni. Aišku, susodinsime pagal interesus, charakterius. Labai puiku, kad dalis svečių yra pažįstami ir turi daug bendro smile.gif

Pati, kiek esu buvusi prie vieno didelio lietuviško stalo, buvau labai nepatenkinta. Nes jei noriu pakalbėti su žmogumi, kuris pasodintas nuo manęs per tris vietas (kas jau šiaip skaitosi arti), negaliu juk rėkti persikreipusi. O tas faktas, kad būdami prie didelio stalo svečiai gali apžiūrėti drąsiai visus kitus svečius, man nekelia jokios nostalgijos. Kas iš to, kad matysiu Marytę kitam stalo gale, nors negalėsiu jai nė žodžio pasakyti? doh.gif
Atsakyti
Laba diena gal kas galite atsiusti stalo korteliu sablona. Aciu labai
Atsakyti
stalo kortele

o ka Jums butent reikia?
Atsakyti
QUOTE(Loini @ 2011 01 06, 13:47)
stalo kortele

o ka Jums butent reikia?


mergaites cia rase, kad vorde turi sablona, kad pati galeciau pasidaryti smile.gif laurka41@yahoo.co.uk
Atsakyti
Nesuprantu, kam jums kažkokio šablono reikia. Išsimatuojat kiek norit į ilgį ir į plotį ir nukerpat popierių. Viskas.
Atsakyti
Kur galima isigyti grazaus popieriaus Vilniuje, gal zinote? g.gif
Atsakyti
Pas mane tikrai bus svečių kortelės, nes kitaip kai susės tai bus gražu žiūrėt lotuliukas.gif O jūs korteles perkat ar darotės pačios?
Atsakyti