Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių susodinimas

Merginos, kaip manote, kaip būtų galima apsodinti T formos stalą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prada666 @ 2010 06 17, 00:30)
Merginos, kaip manote, kaip būtų galima apsodinti T formos stalą? g.gif

manau toje trumpesneje dalyje sedetu jaunieji, pirsliai, ir pirmoji pora, o toliau jau is vienos puses nuo pirmos poros pulkas ir jaunimas, o nuo pirsliu puses tevai ir senimas. as taip daryciau 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galetu ir man atsiusti sveciu korteles sablona? Buciau labai dekinga blush2.gif
julija084@yahoo.com
Atsakyti
Aš ir norėčiau stalo kortelių šablono. Gal kas turite ir negaila ? Būčiau labai dėkinga (neringadi@gmail.com)
Atsakyti
vajeee...buvau kažkada vestuvėse (dar tada su tėvais) ir žinoma buvo stalo kortelės. Na žiūrim mes, kur čia sėdėsim ir...Tėvus mano pasodino netoli jaunųjų, prie jaunimo ir pan, o žiūriu mano kortelės šalia jų nėra. Na nuėjau ieškoti kur mano. Radau..ir vos neapsiverkiau verysad.gif turėjau visas dvi dienas sėdėt tarp senolių, kurie visas dvi dienas niurzgėjo. tikrai nepatiko man toks kortelių išdėstymas...
Atsakyti
Na matosi, kad atmestinai tas korteles išdėliojo. Jei vaikas, tai prie senių biggrin.gif. O MB seneliams buvo, kad juos prie vaikų pasodino biggrin.gif, įsivaizduoji koks nervas turėjo imti biggrin.gif.

Visgi, jei jau darom stalo korteles, tai ne ant durniaus, o gerai pasukus galveles, kad žmonės liktų patenkinti kompanija. Aišku visiems neįtiksi, bet pasistengti galima smile.gif.
Atsakyti
Kokio dydžio darote stalo korteles? Rašote tik vardą ar ir pavardę? Rašote ant vienos pusės ar ant abiejų?
Atsakyti
Atsidariau vieną puslapį, tai ten rašo, kad jie daro stalo korteles 4*7 cm. Na, o rašyti užtenka tik vardą ir iį vienos pusės smile.gif.
Atsakyti
merginos, LABAI PRASAU GAL GALITE KURI ATSIUSTI SVECIU SUSODINIMO SCHEMA 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif pelyte0116@yahoo.com buciau LABAI dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 06 04, 16:22)
Klausimas toms, kurios turejo  П raidės formos stalą. Ar sodinote svecius tik is isores, ar ir viduj? As mastau susodinti iš išorės, o kad patiekalus pvz karštuosius paduotų ne už nugaros stovintys darbuotojai, o priešais. Net nežinau, kaip čia geriau paaiškinti, bet tikiuos kas nors supratot mano klausimą. Ir dar būčiau lb dėkinga, jei kas pasidalintumėnte schema susodinimo.
Frozen.syy@gmail.com


Jei yra vietos geriausia sodinti tik išorinės pusės, tada galima gražiai papuošti stalus, sumerkti gėles, o ir maistą nešant nereikės per galvas kelti. Pas mane buvo L raidė, tai sėdėjo tik išorėje, labai šauniai atrodė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 06 27, 22:58)
Jei yra vietos geriausia sodinti tik išorinės pusės, tada galima gražiai papuošti stalus, sumerkti gėles, o ir maistą nešant nereikės per galvas kelti. Pas mane buvo L raidė, tai sėdėjo tik išorėje, labai šauniai atrodė  mirksiukas.gif

pas mus bus U, ir sodinsim is abieju puse ,nes kitaip nesisteks zmones smile.gif
tevelius priesais...
Atsakyti
QUOTE(SandritaM @ 2010 06 28, 08:56)
pas mus bus U, ir sodinsim is abieju puse ,nes kitaip nesisteks zmones smile.gif
tevelius priesais...


Ką jau padarysi, jei trūksta vietos - reikia kažkaip suktis. Bet iš savo patirties galiu pasakyti, kad tėveliams ten yra itin nepatogu. Žinoma, tėvai geranoriškai viską iškenčia blush2.gif
Atsakyti