Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių susodinimas

QUOTE(Inesita @ 2010 01 24, 16:59)
merginos padekite  4u.gif , atsiuskite kuri galite stalo korteliu koki wordini varianta, buciau labai dekinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
adresu pelyte0116@yahoo.com  4u.gif  blush2.gif

as irgi turiu klausimeli... mano ir mano busimo vyro seimos is skirtingu lietuvos krastu (mano seimoje yra ir lenku ir rusu, o vyro seima-lietuviai). kai reiktu sodint visus svecius prie stalo? tevu savo niekad nepazindinom - atstumas per tolimas ir vistiek jie nebendrautu tarpusavy... kaip manot ar geriau svecius sodit sumaisant juos tarpusavyje (kad susipazintu ir susibendrautu) ar geriau pazystamus sodint prie pazystamu (bet bijom kad tada susidarys tokios mazos grupeles ir tik jose visi bendraus). pirmu atveju bijom kad visi sedes kukliai ir tyla tvyros, o antru atveju - musu gimines taip ir liks nesusipazine... g.gif gal galit ka patart? 4u.gif
Atsakyti
as siaip guodziu save, kad kaip besusodinciau, po pirmojo paikilimo nuo stalo gales kas nores gal persesti? Ar draugai vietom apsikeisti, ar tevai?? Ta prasme tokia minti as jiems matyt pametesiu, kad vakaro eigoje jau bus vietos pasirinkimo laisve smile.gif
Atsakyti
Sveikos, stalo korteles darysiu, stengsiuosi visus sodinti taip, kad turėtų apie ką šnekėti žmonės, bet aš noriu apvalių stalų, man tai labai patiktų, bet turiu nuomonių, kad gali būti liūdna taip sėdėti, kai nematai visų svečių, mat kitiems atsuksi nugaras, žodžiu, kad kaip čia balius be bendro stalo.. Tai va įdomu, kas darėt, ar buvot, kokios reakcijos buvo svečių ir ar jums patiems patiko? Aš neįžiūriu nieko blogo, man pats liuksiškiausias varijantas, tik žmonėms kadangi taip dar neįprasta, atrodo, kad bus neįdomu ir t.t. O man kaip tik atrodo, kad įdomu smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2010 04 05, 20:57)
Sveikos, stalo korteles darysiu, stengsiuosi visus sodinti taip, kad turėtų apie ką šnekėti žmonės, bet aš noriu apvalių stalų, man tai labai patiktų, bet turiu nuomonių, kad gali būti liūdna taip sėdėti, kai nematai visų svečių, mat kitiems atsuksi nugaras, žodžiu, kad kaip čia balius be bendro stalo.. Tai va įdomu, kas darėt, ar buvot, kokios reakcijos buvo svečių ir ar jums patiems patiko? Aš neįžiūriu nieko blogo, man pats liuksiškiausias varijantas, tik žmonėms kadangi taip dar neįprasta, atrodo, kad bus neįdomu ir t.t. O man kaip tik atrodo, kad įdomu smile.gif.



buvau vestuvese kur stalai apvalus , atskirai , prie vieno stalelio po 6 zmones sedejom. as meniskai man , tai Labai net nepatiko . tikrai zyyyyyymiai idomiau ir linksmiau prie bendro stalo . daug galima butu rasyti kodel kaip kas , bet as paprastai atsakiau i tavo klausima ir tiek smile.gif trumpai ir aiskiai , kad man nepatiko . blink.gif mano pacios vestuvese buvo U raides formos talas, dradicinis, ir labai tuo dziaugiuosi , nes irgi ilgai pries tai svarciau , kad noreciau atskiru ir pan ...... bet butu buve netaip linksma ir kaip buvo istikro . tai va, mano tokia nuomone siuo klausimu . kiekvienam asmeniskai .
Atsakyti
Mes pasirinkome U formos stalą, kad svečiai sedėtų tik iš vienos pusės, vkr su MB pakoreagavme svečių susodinimą, turėtų būti neblogai. Neatskyrėme jaunimo nuo giminių, kad nebūtų per didelio atotrūkio. Pati padariau stalo korteles, nieko įmantrauks, ant švelniai auksinio blizgesnio popieriaus atspausdinau ir iškirpau vizitinių kortelių dydžio korteles, viršuje per viduriuką pdariau skylutes ir su gražiu plonu organzos bantuku tvirtinsiu korteles prie taurės kojelės. turėtų būti gražu smile.gif
Atsakyti
mes nedarysim sveciu korteliu ax.gif suses kaip nores, o kur mes ir tevai sedesim bus isskirta, manau to pakanka ax.gif
Atsakyti
sveikutes, as ir labai noreciau gauti ta wordini failiuka su stalo korteliu sablonu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egliux2184 @ 2010 04 09, 21:01)
sveikutes, as ir labai noreciau gauti ta wordini failiuka su stalo korteliu sablonu  ax.gif



ir as, ir as !!!
Atsakyti
gal kas gali atsiusti uzsedimo scema? tomciuxx@yahoo.com

Ir kur Jusu manymu geriau tevus sodinti priesais ar sone (jei pvz U forma)?
Atsakyti
QUOTE(tomciux @ 2010 05 04, 16:22)
gal kas gali atsiusti uzsedimo scema? tomciuxx@yahoo.com

Ir kur Jusu manymu geriau tevus sodinti priesais ar sone (jei pvz U forma)?



Mano nuomone, sone.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivik: 05 gegužės 2010 - 18:39
as irgi noriu sveciu susodinimo schemos ax.gif planuoju stalo varianta L formos, bet gal ir U, bus matyti 4u.gif

aistute.stankeviciute@gmail.com

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 02 04, 15:38)
as siaip guodziu save, kad kaip besusodinciau, po pirmojo paikilimo nuo stalo gales kas nores gal persesti? Ar draugai vietom apsikeisti, ar tevai?? Ta prasme tokia minti as jiems matyt pametesiu, kad vakaro eigoje jau bus vietos pasirinkimo laisve smile.gif

as irgi manau, kad tegu vakariene pavalgo taip, kaip tu juos susodini, o paskui, kai indai nurenkami ir sokiai prasideda - tai juk perseda jie patys kur kam smagiau... 4u.gif bent jau as taip planuoju daryti...
Atsakyti