Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių susodinimas

Gal kas turite worde ar kitoje programoje pasidare stalo korteliu trafaretus?
Atsakyti
QUOTE(vivik @ 2009 08 11, 19:57)
Gal kas turite worde ar kitoje programoje pasidare stalo korteliu trafaretus?


Turiu korteles word'e ir i vidu iklijuojama padeka sveciams.
Atsakyti
gal gali imesti i e-mail'a tadynis@gmail.com
labai aciu smile.gif


QUOTE(gretusiu @ 2009 08 13, 13:28)
Turiu korteles word'e ir i vidu iklijuojama padeka sveciams.

Atsakyti
QUOTE(tadynis @ 2009 08 13, 13:30)
gal gali imesti i e-mail'a tadynis@gmail.com
labai aciu smile.gif



Issiunciau korteles, padeka su eilerasciu i korteliu vidu, kvietimu pavyzdzius ir dar kazka... Tikiuos, pravers. Eilerastis - mano, taip kad del autoriniu teisiu gali nesijaudinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2009 08 13, 14:05)
Issiunciau korteles, padeka su eilerasciu i korteliu vidu, kvietimu pavyzdzius ir dar kazka... Tikiuos, pravers. Eilerastis - mano, taip kad del autoriniu teisiu gali nesijaudinti  blush2.gif



Gal galima ir man, kvietimų nereikia, tik korteles. labai dėkui iš anksto 4u.gif lina838@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2009 08 13, 21:29)
Gal galima ir man, kvietimų nereikia, tik korteles. labai dėkui iš anksto  4u.gif  lina838@gmail.com


Issiunciau
Atsakyti
sweikos mergaites, noriu paklasuti o kaip braizete susodinimo schema kad butu aisku? gal kuri turite wordini koki varianta tos schemos ? kad butu suprantama zmogui, kuriam teks isdelioti korteles. buciau labai dekinga jei kas atsiustumete smile.gif
Atsakyti
aciu smile.gif


QUOTE(gretusiu @ 2009 08 13, 14:05)
Issiunciau korteles, padeka su eilerasciu i korteliu vidu, kvietimu pavyzdzius ir dar kazka... Tikiuos, pravers. Eilerastis - mano, taip kad del autoriniu teisiu gali nesijaudinti  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 08 15, 15:55)
sweikos mergaites, noriu paklasuti o kaip braizete susodinimo schema kad butu aisku? gal kuri turite wordini koki varianta tos schemos ? kad butu suprantama zmogui, kuriam teks isdelioti korteles. buciau labai dekinga jei kas atsiustumete smile.gif


Turiu toki planeli, kuri daviau restorane. Pas mus buvo vienas didelis stalas, jei tinka - galiu persiusti.
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2009 08 15, 17:08)
Turiu toki planeli, kuri daviau restorane. Pas mus buvo vienas didelis stalas, jei tinka - galiu persiusti.

atsakiau jums i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 08 15, 15:55)
sweikos mergaites, noriu paklasuti o kaip braizete susodinimo schema kad butu aisku? gal kuri turite wordini koki varianta tos schemos ? kad butu suprantama zmogui, kuriam teks isdelioti korteles. buciau labai dekinga jei kas atsiustumete smile.gif


Prasau, ir man atsiuskite susodinimo planelius, kas tik turite i virginijakazlauskaite@gmail.com. Is anskto aciu!
Atsakyti
Aš dariau tokias stalo korteles ax.gif

user posted image


Papildyta:
QUOTE(gretusiu @ 2009 08 13, 12:28)
Turiu korteles word'e ir i vidu iklijuojama padeka sveciams.



Gal galėčiau ir aš gauti į e-meilą genovaite.kucinskiene@gmail.com ax.gif
Mane tai padėkos žodžiai domina ( kad jau sakei jog tavo - gal galėtum paskolinti?) blush2.gif Būčiau labai dėkinga
Atsakyti