Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių susodinimas

QUOTE(pilarra @ 2009 01 29, 06:01)
vadinasi "place cards holders", išžiūrėjau visokius variantus, bet, deja, į Lietuvą nesiunčia  verysad.gif

O tu Angliska ziurejai Ebay? g.gif pabandyk vokiskam mirksiukas.gif is ten manau siuncia,na bent esu girdejusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina.J @ 2009 01 29, 23:34)
O tu Angliska ziurejai Ebay? g.gif pabandyk vokiskam  mirksiukas.gif is ten manau siuncia,na bent esu girdejusi blush2.gif


Ziurejau ir angliskam ir amerikietiskam. o kaip vokiskai vadintusi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sanrea @ 2009 01 06, 18:14)
man patinka tokio stiliaus kortelės

user posted image


Sanrea, nuostabios korteles bigsmile.gif Labai grazu ir as tokiu uzsimaniau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2009 01 31, 17:58)
Sanrea, nuostabios korteles  bigsmile.gif  Labai grazu ir as tokiu uzsimaniau  4u.gif


ir labai paprasta pasidaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Istikro jos tokios paprastutes, bet taip nuostabiai atrodo, o dar ta sviesi spalva.. Nu super thumbup.gif
Atsakyti
Labai gera idėja, taip galima susodinti, nepažįstamus ar mažai pažįstamus žmones taip, kad jiems būtų lengviau ir apie ką pabendrauti.
Atsakyti
gal kas turit kokia schema kaip pvz sveciu susodinimui? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2009 04 01, 12:11)
gal kas turit kokia schema kaip pvz sveciu susodinimui? rolleyes.gif


o kokioj patalpoj ir kiek sveciu reikia susodinti?
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2009 04 01, 11:11)
gal kas turit kokia schema kaip pvz sveciu susodinimui? rolleyes.gif


Pas mus stalai buvo sustatyti i viena dideli kvadrata.galiu pasakyti pliusas-kad visi mus mate ir mes visus matem,minusas-kad nelabai patogu sveciams buvo bendrauti,nors su kortelem buvo,bet gavosi kad bendrauji tik su sone sedinciu zmogumi.vidury to didelio stalo-kvadrato buvo pastatyta didele vaza su rozem 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ivona24: 02 balandžio 2009 - 11:48
STALO KORTELESir stalo kortele ir papuosimas tuo paciu metu. pirkau 50 baltu 50 raudonu. mums tiek nereikes, bet tik po 100 tepardavineja g.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuss @ 2009 04 02, 21:44)
STALO KORTELESir stalo kortele ir papuosimas tuo paciu metu. pirkau 50 baltu 50 raudonu. mums tiek nereikes, bet tik po 100 tepardavineja g.gif

tai galesit forume pasiulyti kam nors... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sanrea @ 2009 01 06, 18:14)
man patinka tokio stiliaus kortelės

user posted image

as tokias dariausi, tik kaspinuka risau ne vertikaliai, o horizontaliai, po vardu tongue.gif
user posted image
Atsakyti