Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių susodinimas

QUOTE(vorukas @ 2008 09 02, 12:10)
Pas mus nedaug zmoniu buvo, bet vis vien korteles darem.. tiksliau sparnelius su vardais ant serveteles  ax.gif
user posted image

super thumbup.gif Labai skoninga wub.gif
Atsakyti
man patinka tokio stiliaus kortelės

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sanrea @ 2009 01 06, 15:14)
man patinka tokio stiliaus kortelės

user posted image

Paprasta,bet labai grazu mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Galima prie mini dovaneliu prirasyti vardus su kortelemis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliki @ 2009 01 13, 23:16)
Galima prie mini dovaneliu prirasyti vardus su kortelemis. biggrin.gif


galima drinks_cheers.gif per musu vestuves buvo padetos sveciams mini dezutes su simboliskomis dovanelemis, o ant tu dezuciu buvo uzrasyti sveciu vardai smile.gif
Atsakyti
merginos kaip jus manot sveciai neisizeis kad jie bus susodinti pagal musu norus? MB kazkaip nerymauja kad gali kilti pasipiktinimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(deki @ 2009 01 19, 15:54)
merginos kaip jus manot sveciai neisizeis kad jie bus susodinti pagal musu norus? MB kazkaip nerymauja kad gali kilti pasipiktinimas g.gif


taigi cia jusu vetuves ir jus sodinat taip, kaip norit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deki @ 2009 01 19, 16:54)
merginos kaip jus manot sveciai neisizeis kad jie bus susodinti pagal musu norus? MB kazkaip nerymauja kad gali kilti pasipiktinimas g.gif


O man atrodo,kad kaip tik didele paslauga padarai, kai susodini g.gif juk vistiek, stengiesi sodinti juos taip, kad salia sedetu kazkas, su kuo galetu pabendrauti ir rastu bendra kalba,o ne tarp nepazystamu susodini biggrin.gif man tai patiko,kai mane pasodino tarp tu zmoniu, su kuriais bendrauju biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri pirkote stalo korteliu laikiklius is ebay? smile.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli, gal zinote kur butu galima rasti pirkti korteliu arba foto laikikliu is jaunosios ir jaunojo figureles? Kazkur buvau SM forume radusi nuoroda i internetini puslapi, bet dabar niekaip nepavyksta... schmoll.gif Galvojam stalo korteles i tuos laikiklius ideti smile.gif Kartu ir dovanele sveciams butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilarra @ 2009 01 20, 08:59)
Merginos, gal kuri pirkote stalo korteliu laikiklius is ebay? smile.gif


O kaip angliskai vadinasi? g.gif reikes paziurti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina.J @ 2009 01 28, 19:32)
O kaip angliskai vadinasi? g.gif  reikes paziurti  blush2.gif


vadinasi "place cards holders", išžiūrėjau visokius variantus, bet, deja, į Lietuvą nesiunčia verysad.gif
Atsakyti