Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių susodinimas

Neseniai vienoms vestuvems tokias dariau korteles:
http://public.fotki....stalo-korteles/


O cia va dar visokiu idomiu internete radau ir ikeliau:
http://public.fotki....-korteliu-pavy/


Dar maciau idomia ideja, kad prie zvakuciu tvirtinamos, tik kad ten nestilingai kazkaip kompozicija padaryta, tai neissisaugojau smile.gif

Atsakyti
kas apsiimtu daryt Vilniuj tas korteles,ir kiek kainuotu?zmoniu bus 16,kaip manom,bet vestuviu diena man ir taip rupesciu uzteks,o dar ir svesim ne Vilniuj... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2008 06 28, 22:37)
kas apsiimtu daryt Vilniuj tas korteles,ir kiek kainuotu?zmoniu bus 16,kaip manom,bet vestuviu diena man ir taip rupesciu uzteks,o dar ir svesim ne Vilniuj... doh.gif


siaip tai tokiam kiekiui zmoniu, manau, kad net nereikia tu korteliu mirksiukas.gif
Atsakyti
joa,jau nebereiks,kadangi dvi poros atsisake dalivaut.na ir gerai,bus nedidelis ratelis thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2008 06 28, 22:37)
kas apsiimtu daryt Vilniuj tas korteles,ir kiek kainuotu?zmoniu bus 16,kaip manom,bet vestuviu diena man ir taip rupesciu uzteks,o dar ir svesim ne Vilniuj... doh.gif


Galima korteles su mini dovanelem padaryt. Labai smagu tokias gaut prisiminimui. Jei ka, parasyk az, padesiu. Nemokamai galiu sumaketuot, nesunku 4u.gif

Mes per savo vestuves dovanojom sveciams rytietiskas dovaneles, nes vestuves buvo kinu restorane, rytietiskos temetikos smile.gif
Atsakyti
Gal žinote kur rasti tokio stiliaus stalo kortelių laikiklių:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2008 06 30, 10:12)
Gal žinote kur rasti tokio stiliaus stalo kortelių laikiklių:

user posted image


Paziurek interjero detaliu salonuose su tokia stilistika. Turetu but.
Speju, kad reiktu ieskot G9, Domus Galerijoj ir pan.
Atsakyti
Gaila, kad man neleidzia ikelti nuotraukyciu schmoll.gif Parodyciau savo mena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Miga* @ 2008 07 08, 07:02)
Gaila, kad man neleidzia ikelti nuotraukyciu  schmoll.gif Parodyciau savo mena  biggrin.gif

Tai internete kur patalpink, o paskui jau nuoroda idet tai tikrai galesi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2008 07 08, 22:06)
Tai internete kur patalpink, o paskui jau nuoroda idet tai tikrai galesi  mirksiukas.gif

Nu reiks pabandyti kaip nors smile.gif
Atsakyti
as,vietoj stalo korteliu, noriu siuris lininius maisiukus, pripilti i juos smelio ar kokios draze,kad stovetu. Vardus rasysiu su dazais arba kirpsiuos maziukus vardu trafaretus ir purksiu su dazais ax.gif
kazkas panasaus
Atsakyti
gal kas matėte, kur pirkti raudonų stalo kortelių? 4u.gif ar bent su raudonu akcentu? vestuvėse domiuos raudona spalva, o tokių nerandu niekur verysad.gif
Atsakyti