Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

QUOTE(Juodai @ 2015 06 26, 14:13)
Ačiū, kad rūpinatės  4u.gif . Ta vokiečių kaina visai į madą. Su lietuviškais shopais jau pamečiau viltį  doh.gif ... O kad oficialūs atstovai už tokį kosmosą pardavinėja, kažkaip visai be ryšio...

Na man keista, nes paprastai net pigiau būna iš serviso pirkti, o čia uždarbiauja toks vaizdas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 06 26, 14:18)
Na man keista, nes paprastai net pigiau būna iš serviso pirkti, o čia uždarbiauja toks vaizdas  g.gif

Taip, keista ir man... Tuo pačiu perspėju visua, kad jei išsirinktam gartrauky yra naudojamas anglies filtras EFF72, verčiau ieškokit kito gartraukio.
Tanite, gal galit pasidalinti nuoroda, kur radote vokiečiuose tą filtrą?
...
Radau ir pati, ir po 12,9€ radau. Tik kad vokiškai nebumbum, tai reiks namuose kažkaip išsiaiškinti kas ir kaip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 26 birželio 2015 - 13:39
QUOTE(Tanite @ 2015 06 26, 14:00)
Nebent tik Aquasanita ženkliai pigiau.
Papildyta:


Ar realiai esat sitas macius, ciupinejus, ar labai skiriasi vizualiai kokybe?
Atsakyti
Aquasanito plieninę kriaulę čiupinėjau, kokybė pasirodė normali, tikrai geresnė už senukuose pardavinėjamas pigias kriaukles. Plieno storis 1,2 mm, jas lanksto su vandens srove, iš apačios paklijuota, kad nebarškėtų.

Tik vienintelė bėda - jeigu norite 60 cm be jokių padėklų, tai bus tik už 1,5 mėnesio. Visų dydžių yra, tik to vieno kur reikia - ne verysad.gif juos pagal užsakymą gamina berods Taivane ar pan., tad teks palaukti, kol atveš.

Bangių Franke ar Blanco plieninių kriauklių gyvai nemačiau, tad negaliu palyginti.
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2015 06 26, 17:04)
Ar realiai esat sitas macius, ciupinejus, ar labai skiriasi vizualiai kokybe?

Ciupinejus nesu, bet is komentaru sprendziant vizualiai jos normaliai atrodo. Kitaip zmones nepirktu, jei blogas vaizdas butu. Kaip jau naudojant ilgesni laika buna, negaliu pasakyti. Reiktu jau realiu atsiliepimu ieskoti.
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2015 06 25, 16:08)
Gražūs tie erdviniai, bet kaip suprantu jie tik su anglies filtrais. O pas mus išvesta anga tiesiai gartraukiui, tai reiktų kitokio, ne erdvinio  doh.gif  nebent kokiu gipsu apsiūt paprastą  g.gif 
juodai, Jūsų gartraukį mačiau, patinka man toks  mirksiukas.gif


Pas mane montuojamas į lubas. Falmec Nuvola - ištraukimas į ventiliacinę angą, variklis prie angos, ne gartraukyje, rekomendavo gartraukių temoj. Kaip veikia dar nežinau, nes neturiu virtuvės.
Atsakyti
sveikos damos 4u.gif
as irgi pradejau planuoti savo virtuve, turejau atsiradusi savo mini virtuvei tinkama projekta bet dabar jau pradejua del jo dvejoti. g.gif
mano norimas atrodytu stai taip , tik atsisakytumem tos spinteliu salos ir sieneles joje.
user posted image
baldininkai atsiunte stai toki pavyzdi
user posted image
user posted image
gal kuri turi minciu ir ideju? nes kol kas neuzkabino paruostas projektas g.gif doh.gif
Atsakyti
Bridz smile.gif
man patinka Jūsų pirmasis variantas, tik kad pakabinamas daryčiau dviem aukštais iki pat lubų. Labai gerai atrodytų be rankenėlių thumbup.gif Apačioje, jei tik įmanoma, atsisakyčiau abiejų kargo, po kriaukle daryčiau vien stalčius (aukščius pritaikius pagal turimas IKEA asortimente šiukšliadėžes) ir nuleisčiau orkaitę, o stalčių įrengčiau virš jos. Baldininko pasiūlytas variantas su trim aukštais pakabinamoms spintelėmis užgriozdina šią mažytę patalpą, man asmeniškai primeną vaistinę.
Po spintelėmis įrengčiau įleistą, ištisinę LED juostą.

Beje, ką planuojate klijuoti tarp pastatomų ir pakabinamų spintelių?
Atsakyti
as kaip suprantu po kriaukle tai ten ne kargo, o tiesiog 2 duru spintele (siukliadezesm, bulvems, valymo kokiems reikmenims blush2.gif )

na man 3 aukstai irgi ne schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif suprantu, kad norisi iki lubu, bet vazdas man nesiziuri. nebent kazkaip suzaisti spalvom su ta virsutine eile.... kaip kazkas pavadino mano iena is vizualizaciju- kaip lektuve daiktadezes ax.gif bet siaip jei jau noris tos virsutine,s tai ja kazkaip reiktu gal isskirti, gal su stiklais kokiais, ar spalva kita g.gif

o mane jau cia merginos itikino, kad sala yra gerai, tik kam ta sienele. Darykit pussale be jokios ten sieneles
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 29, 18:29)
as kaip suprantu po kriaukle tai ten ne kargo, o tiesiog 2 duru spintele (siukliadezesm, bulvems, valymo kokiems reikmenims blush2.gif )

na man 3 aukstai irgi ne schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  suprantu, kad norisi iki lubu, bet vazdas man nesiziuri. nebent kazkaip suzaisti spalvom su ta virsutine eile.... kaip kazkas pavadino mano iena is vizualizaciju- kaip lektuve daiktadezes ax.gif  bet siaip jei jau noris tos virsutine,s tai ja kazkaip reiktu gal isskirti, gal su stiklais kokiais, ar spalva kita g.gif

o mane jau cia merginos itikino, kad sala yra gerai, tik kam ta sienele. Darykit pussale be jokios ten  sieneles

Galiu paaiškinti, kodėl ta sienos dalis yra. Čia seno buvo rekonstrukcijos foto. Blokiniame name jungta virtuvė su svetaine. Technologiškai negalima išpjauti bloko iki pat laukinės sienos, todėl paliekama ta dalis.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 06 29, 20:45)
Galiu paaiškinti, kodėl ta sienos dalis yra. Čia seno buvo rekonstrukcijos foto. Blokiniame name jungta virtuvė su svetaine. Technologiškai negalima išpjauti bloko iki pat laukinės sienos, todėl paliekama ta dalis.


baldininko vizualizacijoje tos sieneles nematyt, tai uztat ir pagalvojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2015 06 29, 18:07)
Bridz smile.gif
man patinka Jūsų pirmasis variantas, tik kad pakabinamas daryčiau dviem aukštais iki pat lubų. Labai gerai atrodytų be rankenėlių  thumbup.gif  Apačioje, jei tik įmanoma, atsisakyčiau abiejų kargo, po kriaukle daryčiau vien stalčius (aukščius pritaikius pagal turimas IKEA asortimente šiukšliadėžes) ir nuleisčiau orkaitę, o stalčių įrengčiau virš jos. Baldininko pasiūlytas variantas su trim aukštais pakabinamoms spintelėmis užgriozdina šią mažytę patalpą, man asmeniškai primeną vaistinę.
Po spintelėmis įrengčiau įleistą, ištisinę LED juostą.

Beje, ką planuojate klijuoti tarp pastatomų ir pakabinamų spintelių?



QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 29, 18:29)
as kaip suprantu po kriaukle tai ten ne kargo, o tiesiog 2 duru spintele (siukliadezesm, bulvems, valymo kokiems reikmenims blush2.gif )

na man 3 aukstai irgi ne schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  suprantu, kad norisi iki lubu, bet vazdas man nesiziuri. nebent kazkaip suzaisti spalvom su ta virsutine eile.... kaip kazkas pavadino mano iena is vizualizaciju- kaip lektuve daiktadezes ax.gif  bet siaip jei jau noris tos virsutine,s tai ja kazkaip reiktu gal isskirti, gal su stiklais kokiais, ar spalva kita g.gif

o mane jau cia merginos itikino, kad sala yra gerai, tik kam ta sienele. Darykit pussale be jokios ten  sieneles

o kaip jums tas variantas su trimis spintelemis i auksti? g.gif spalvu kitu nedesim, nes darysim virtuve balta is blizgaus ,dazyto mdf. g.gif dabar pradejau galvoti,kad gal reiktu atsisakyti vienos spinteliu eiles prie pat lubu? Bet dabartineje mano virtuveje , tai ant ju taip viskas seda, kad kai prisireikia valyti ,tai gramdai ir gramdai doh.gif as tu spinteliu noriu be rankeneliu, bet man baldininkai sako,akd negalima, mechanizmas neatlaikys g.gif o po kriaukle as irgi noreciau stalciu ax.gif o ir tos kargo spinteles man nereikia prie pagrindines sieneles , tik salia saldytuvo, bet ir tai jau pradejau galvoti ar tikrai reikia g.gif g.gif
tarp spinteliu ketinau deti baltas plyteles, paskui pradejau mastyti apie stikla, galiausiai skambinausi del akmens mases stalvirsio, tai jie sake ,akd tada ir monolitine sienele reikia imti doh.gif doh.gif doh.gif , man cia jau kaip tame pasakyme 'kuo gilyn i miska,tuo daugiau medziu'
Atsakyti