Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

o toks variantas?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 06 25, 16:18)
Yra erdvinių ir nerecirkuliacinių gartraukių, tik jie jau labiau panašūs į įprastus mums sieninius gartraukius.
Jūsų atveju, manau galima būtų rinktis ir recirkuliacinį gartraukį, angą gi galima užtaisyti  biggrin.gif , bet žinoma, bus tada vienas minusas - nuplatinis anglies filtrų keitimas. Nors yra gana galingų recirkuliacinių gartraukių su plaunamais anglies filtrais.

Angos negaliu užtaisyt, nes mano vyriškis mane toj angoj ir pačią užtaisytų lotuliukas.gif kaip jis sako 'aš per kraują dariau tą angą, o dabar jau nebereiks!'
Na reiks bandyt ieškotis idėjų kažkokių
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2015 06 25, 18:41)
Angos negaliu užtaisyt, nes mano vyriškis mane toj angoj ir pačią užtaisytų  lotuliukas.gif  kaip jis sako 'aš per kraują dariau tą angą, o dabar jau nebereiks!'

lotuliukas.gif
Tai tada galit galvot kažką panašaus, kaip ir mes - pirkti įmontuojamą gartraukį, o aplink daryti kažką gražaus smile.gif. Pvz. mūsų gartraukis gali dirbti ir recirkuliaciniu režimu, kaip ir dirba dabar, ir ištraukimo režimu. Bet mūsų modelio nerekomenduoju, nes silpnokai traukia, o ir anglies filtrai brangūs ir, kas blogiausia, nerandam kur pirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 06 25, 19:17)
lotuliukas.gif
Tai tada galit galvot kažką panašaus, kaip ir mes - pirkti įmontuojamą gartraukį, o aplink daryti kažką gražaus smile.gif. Pvz. mūsų gartraukis gali dirbti ir recirkuliaciniu režimu, kaip ir dirba dabar, ir ištraukimo režimu. Bet mūsų modelio nerekomenduoju, nes silpnokai traukia, o ir anglies filtrai brangūs ir, kas blogiausia, nerandam kur pirkt  doh.gif

koks gartraukis pas jus?
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 22, 14:57)

aš turiu kriauklę su padėklu. Sakyčiau reikalingas daiktas, nes naudoju...išplovus padedu nuvarvėt ir pan. Tačiau yra vienas BET..... kadangi yra tokia 'ale vieta" tai visiems labai patogu ir nešvarų tiesiog padėt ant to padėklo, arba aš išplaunu, ir galvoju, kad labai skubu ir palieku nuvarbėt. Vaizdas jau aišku virtuvėj ne koks, bet dažnai pagalvoju, kad jei nebūtų, tai ir nepalikčiau išplautų  indų ant to padėklo, vaikai nekrautų ten nešvarių indų. 
Kai netruiu sunku pasakyt, bet dažnai pagapvoju kad tas padėklas tiesiog 'kviečia" jį kuo nors bereikalingu apkraut doh.gif  blush2.gif

As dabar turiu kriaukle be padeklo, o pas mama su padeklu, man be padeklo labiau patinka, pasitiesiu ranksluosti ir kai plaunu ant jo dedu, po to susluostau visus indus ir i spintele sudedu, taigi naujoj virtuveje irgi padeklo nenoriu.

QUOTE(Tanite @ 2015 06 22, 15:42)
kplautuve
Realus variantas plautuvė+indas
Papildyta:


Gal zinot tas nuvarvejimo indas konkreciai plautuvei priskirtas, ar jie universalus buna, pagal plautuves dydi? Ar jie tik plieninem plautubvem, ar ir prie kitokiu buna?
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2015 06 26, 12:15)
Gal zinot tas nuvarvejimo indas konkreciai plautuvei priskirtas, ar jie universalus buna, pagal plautuves dydi? Ar jie tik plieninem plautubvem, ar ir prie kitokiu buna?

Yra keletas indelių modelių, reiktų žiūrėt pagal konkrečią plautuvę (akmens masės ar plieninę), koks tinka. Deja, bet ne visom yra tinkamų. Jūs jau esat išsirinkusi plautuvę?
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 06 25, 21:04)
koks gartraukis pas jus?

Electrolux EFG60750X.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 06 26, 12:43)
Electrolux EFG60750X.

Kreipitės į Electrolux servisą dėl tų filtrų, turėtų padėti.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 06 26, 12:35)
Yra keletas indelių modelių, reiktų žiūrėt pagal konkrečią plautuvę (akmens masės ar plieninę), koks tinka. Deja, bet ne visom yra tinkamų. Jūs jau esat išsirinkusi plautuvę?

Dar net nepradejau, vis uzmetu aki ka cia merginos parodo, bet pati tik dabar pradesiu ziureti. Zinau tik, kad noriu keturkampes, gilios, be padeklo, is vienos dalies, apie 60cm ilgio. Is kokios medziagos dar svarstau, kainos dar irgi nenumaciau, noretusi i viduriuka pataikyt, kad ne pigiausia, bet ir nebrangiausia.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 06 26, 13:29)
Kreipitės į Electrolux servisą dėl tų filtrų, turėtų padėti.

Jau kreipiausi. Pasiūlė pačią didžiausią kainą įš visų matytų - 142Lt už 1 vnt, plius pristatymo mokestis. Esu pirkus tą filtrą už 48Lt. Vėliau radau jau tik už 65Lt, bet su siuntimu gavos 75Lt - norėjau nusipirkti kelis, tačiau tokia kaina pasiūlyti jau neturėjo... Kažkoks kosmsas man su tuom filtru, taip ir nesupratau, dėl ko per metus laiko šitiek jo kaina pasikeitė. Nepagalvojau apie tai, kai išsirinkom gartraukį - net nebuvo minties, kad toks deficitas ir dar brangus tas anglies filtras bus doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2015 06 26, 13:32)
Dar net nepradejau, vis uzmetu aki ka cia merginos parodo, bet pati tik dabar pradesiu ziureti. Zinau tik, kad noriu keturkampes, gilios, be padeklo, is vienos dalies, apie 60cm ilgio.  Is kokios medziagos dar svarstau, kainos dar irgi nenumaciau, noretusi i viduriuka pataikyt, kad ne pigiausia, bet ir nebrangiausia.

Jeigu akmens masės, dirstelkit MRG 610-58 ir indelį 112.0018.817 Kaina nuo kokių 220 Eur būtų internete abiejų daiktų. Apie plienines tokio tipo jau buvo kalbama neseniai, tai kainos nedžiuginančios taip pat. Arba dairytis kitų gamintojų, tik kainų skirtumai nebus dideli. Nebent tik Aquasanita ženkliai pigiau.
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2015 06 26, 13:42)
Jau kreipiausi. Pasiūlė pačią didžiausią kainą įš visų matytų - 142Lt už 1 vnt, plius pristatymo mokestis. Esu pirkus tą filtrą už 48Lt. Vėliau radau jau tik už 65Lt, bet su siuntimu gavos 75Lt - norėjau nusipirkti kelis, tačiau tokia kaina pasiūlyti jau neturėjo... Kažkoks kosmsas man su tuom filtru, taip ir nesupratau, dėl ko per metus laiko šitiek jo kaina pasikeitė. Nepagalvojau apie tai, kai išsirinkom gartraukį - net nebuvo minties, kad toks deficitas ir dar brangus tas anglies filtras bus  doh.gif  verysad.gif

hm, keista situacija. g.gif Sunku pasakyt, kodėl taip iškėlė filtro kainą, nes ir dabar yra modelių, su to paties tipo filtrais, tad kaip ir neturėtų būti joks deficitas. Gal tuomet geriau bandyti iš užsienio parsugabenti, jei yra galimybių, kas patarpininkautų. Greitai užmečiau akį, vokiškam amazone 21 Eur su centais. Arba ieškot dar lietuviškuose shopuose internete.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 06 26, 14:00)
Greitai užmečiau akį, vokiškam amazone 21 Eur su centais. Arba ieškot dar lietuviškuose shopuose internete.

Ačiū, kad rūpinatės 4u.gif . Ta vokiečių kaina visai į madą. Su lietuviškais shopais jau pamečiau viltį doh.gif ... O kad oficialūs atstovai už tokį kosmosą pardavinėja, kažkaip visai be ryšio...
Atsakyti