Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

QUOTE(laumzirge @ 2015 06 25, 08:14)
Apvalių kriauklių asortimento netyrinėjau, nes noriu kvadratinės

Pas mus plautuvė yra pusiau kampe (nepilnai kampe), nes kitaip nesigavo dėl vietos stokos. Todėl kvadratinė tokioj vietoj nesižiūrėtų ir nebūtų patogu. Dar aplink apvalią plautuvę kažkaip yra daugiau vietos. Čia kai centimetrus skaičiuoji doh.gif
Visais kitais atvejais patogiau kvadratinė. Bet manoji kaip jau sakiau, didelė, skardas joje plauti netgi labai patogu. Kol kas apvalumas man ne minusas, plienas irgi. Bet kitų patirtys labai vertingos 4u.gif
Pvz, šviesios grublėtos spintelės man tapo dideliu minusu - sunkokai valosi, o teplios.. doh.gif Apatinės spintelės irgi minusas, noriu tik stalčių.. Kampinės spintelės irgi minusas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 25 birželio 2015 - 09:18
QUOTE(laumzirge @ 2015 06 25, 10:15)
O į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis plieninę kriauklę g.gif jei atvirai, tai net nelabai įsivaizduoju, ko reiktų klausti...

galiu tik pasakyti, ar modelis gražus, ar gražiai padarytas unsure.gif

Šiaip manau įdomiausia, koks ten plienas naudotas, kaip gaminta, kur gaminta. Tik klausimas ar atsakytų tiesiai, o ir neišmanančiam žmogui sunku suprasti. Žinoma plautuvei ne taip aktualu, kaip kokiam puodui, bet aš manau norėtųsi turėti aukštos kokybės lydinio daiktą, o ne šiaip kažką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanite: 25 birželio 2015 - 09:34
QUOTE(Tanite @ 2015 06 25, 10:33)
Šiaip manau įdomiausia, koks ten plienas naudotas, kaip gaminta, kur gaminta. Tik klausimas ar atsakytų tiesiai, o ir neišmanančiam žmogui sunku suprasti. Žinoma plautuvei ne taip aktualu, kaip kokiam puodui, bet aš manau norėtųsi turėti aukštos kokybės lydinio daiktą, o ne šiaip kažką.


aišku, dėkui 4u.gif pabandysiu pasiklausinėti. Kadangi mačiau apsibraižiusias kriaukles (ir nebenoriu blush2.gif ), norėtųsi kokybiškesnio daikto, kiek įmanoma už nekosminę sumą.
Atsakyti
Sveikos. atejau patarimo, nes turiu dilema kur deti kaitlente ir kriaukle. ar kaitlente deti virs indaploves, ar ten kur kampine spintele? o kriaukle deti kur siaura spintele (prie indaploves, nes spintele butu 40cm) ar i kampa kurkampine spintele?  g.gif
o gal siaip kokiu minciu turit kaip ka perdelioti?  ax.gif
user posted image
sorry uz labai kreiva piesinuka, bet nemoku su point programa piesti  blush2.gif
Papildyta:
p.s. orkaite ir indaplove turetu būti toje vietoje kur nurodziau, nes ten yra visi vamzdziai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crazy bee: 25 birželio 2015 - 12:42
QUOTE(meme @ 2015 06 24, 22:24)
Sveikos. Norėjau paklausti tų, kurios saloje planuoka turėti kaitlentę. Kokius gartraukius planuojat dėti?  4u.gif


Pas mus kaitlentė pusiasalyje, ty bare smile.gif Gartraukis kabantis, gražus, nepanašus į gartraukį turėtų būti smile.gif Kadangi vos ne vidury svetainės, tai jau jį tenka derinti su kuo nors, kaimynų atveju gartraukis atrodo beveik taip pat, kaip židinys smile.gif Stilistika, forma, medžiaga ta pati.
Atsakyti
QUOTE(crazy bee @ 2015 06 25, 13:49)
Sveikos. atejau patarimo, nes turiu dilema kur deti kaitlente ir kriaukle. ar kaitlente deti virs indaploves, ar ten kur kampine spintele? o kriaukle deti kur siaura spintele (prie indaploves, nes spintele butu 40cm) ar i kampa kurkampine spintele?  g.gif
o gal siaip kokiu minciu turit kaip ka perdelioti?  ax.gif

sorry uz labai kreiva piesinuka, bet nemoku su point programa piesti  blush2.gif
Papildyta:
p.s. orkaite ir indaplove turetu būti toje vietoje kur nurodziau, nes ten yra visi vamzdziai  ax.gif


Kodel tokioje mazoje virtuveje keliat orkaite aukstyn? Stalvirsio plota suvalgo...
Daug gaminat? Daug reikia spinteliu rakandams susideti?
Butinas jums yra baras?
Indaplove turi buti kokio plocio?
Nesuprantu kokie vamzdziai reikalingi orkaitei...
O kur vamzdziai kriauklei?
Idetumet visos patalpos plana butu aiskiau, o tai dabar neiasku - valgysit prie baro visa laika?

Zodziu daug neaiskumu. Langas yra kur nors? g.gif

Jei butina palikti bara, tai gal toks variantas tiks?
user posted image

Bet gal pamastykit toki varianta padaryti? Nebus kampines spinteles. Jei yra vietos, galima tokia sala prie sienos priglausti - is vienos puses stalciai daiktams pasideti, is kitos puses kedes.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 25 birželio 2015 - 13:42
QUOTE(FruitCocktail @ 2015 06 25, 13:56)
Pas mus kaitlentė pusiasalyje, ty bare smile.gif Gartraukis kabantis, gražus, nepanašus į gartraukį turėtų būti smile.gif Kadangi vos ne vidury svetainės,

Yra tiktai gražių erdvinių gartraukių, kurie net papuoš svetainę:

vienas

kitas

trečias

ketvirtas

ir t.t. ir pan. Čia jau priklauso nuo bendro stiliaus. Pas mus virtuvė klasikinio stiliaus, tai darėme kamino tipo apdailą gartraukiui 4u.gif


QUOTE(Ntu-Kpi @ 2015 06 25, 14:40)

drinks_cheers.gif
Labai protingus klausimus uždavėt. Aš vystyčiau antrąjį Jūsų pasiūlytą variantą, bet žinoma, reikia matyti patalpos planą.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 06 25, 15:25)
Yra tiktai gražių erdvinių gartraukių, kurie net papuoš svetainę:

vienas

kitas

trečias

ketvirtas

ir t.t. ir pan. Čia jau priklauso nuo bendro stiliaus. Pas mus virtuvė klasikinio stiliaus, tai darėme kamino tipo apdailą gartraukiui  4u.gif


Gražūs tie erdviniai, bet kaip suprantu jie tik su anglies filtrais. O pas mus išvesta anga tiesiai gartraukiui, tai reiktų kitokio, ne erdvinio doh.gif nebent kokiu gipsu apsiūt paprastą g.gif
juodai, Jūsų gartraukį mačiau, patinka man toks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2015 06 25, 16:08)
Gražūs tie erdviniai, bet kaip suprantu jie tik su anglies filtrais. O pas mus išvesta anga tiesiai gartraukiui, tai reiktų kitokio, ne erdvinio  doh.gif

Yra erdvinių ir nerecirkuliacinių gartraukių, tik jie jau labiau panašūs į įprastus mums sieninius gartraukius.
Jūsų atveju, manau galima būtų rinktis ir recirkuliacinį gartraukį, angą gi galima užtaisyti biggrin.gif , bet žinoma, bus tada vienas minusas - nuplatinis anglies filtrų keitimas. Nors yra gana galingų recirkuliacinių gartraukių su plaunamais anglies filtrais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 25 birželio 2015 - 15:23
1. Kodel tokioje mazoje virtuveje keliat orkaite aukstyn? Stalvirsio plota suvalgo...
2.Daug gaminat? Daug reikia spinteliu rakandams susideti?
3. Butinas jums yra baras?
4. Indaplove turi buti kokio plocio?
5. Nesuprantu kokie vamzdziai reikalingi orkaitei...
6. O kur vamzdziai kriauklei?
Idetumet visos patalpos plana butu aiskiau, o tai dabar neiasku - valgysit prie baro visa laika?

7. Zodziu daug neaiskumu. Langas yra kur nors? g.gif


Buto planas
user posted image
langu virtuveje nera, nes ji bus nisoje ir sujungta kartu su svetaine.

1. Nes patogiau, nors ir vietos suvalgo, taciau turiu problemu su stuburu ir lankstytis senatveje bus sunku, o labai megstu kepti orkaiteje.
2. gaminu nemazia, rakandu turiu visa galybe.
3. Baras nebutinas, bet man atrodo su juo sutaupytume daugiau vietos jei jis butu ne tik stalas bet ir spntele.
4. Indaplove 60cm plocio.
5. orkaitei nereikalingi, taciau kadangi norime orkaites ne apacioje tai vidury virtuves auksta spintele niekaip neispaisytu.
6. vamdziai kriauklei yra ties orkaite, taciau juos visai nesunkiai perkeltume ir isiek tiek toliau.

7, atsiprasau, pirma karta irenginejame buta, todel kai rasiau, man pasirode, kad informacijos pakankamai blush2.gif

Jusu antas variantas man patinka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crazy bee: 25 birželio 2015 - 15:32
QUOTE(crazy bee @ 2015 06 25, 16:30)
7, atsiprasau, pirma karta irenginejame buta, todel kai rasiau, man pasirode, kad informacijos pakankamai  blush2.gif

Nėr ko atsiprašinėti irnesakyk.gif
Tik sąžiningai atsakykit, at temos pirmą postą perskaitėt? hihihi.gif Vis galvoju, ar verta jį kartoti iš temos į temą, jei jo nieks neskaito unsure.gif ...
Sakykit, kas bus toje 3,82m2 patalpoje už virtuvės?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 06 25, 15:45)
Nėr ko atsiprašinėti  irnesakyk.gif
Tik sąžiningai atsakykit, at temos pirmą postą perskaitėt?  hihihi.gif Vis galvoju, ar verta jį kartoti iš temos į temą, jei jo nieks neskaito  unsure.gif ...
Sakykit, kas bus toje 3,82m2 patalpoje už virtuvės?

skaiciau blush2.gif tik keliu terminu nesupratau (paskui issiaiskinau kas tai, nors visig nezinau ar gerai supratau)... bet... man labai patiko ta mini virtuve temos pradzioje wub.gif

ten tamsus kambariukas, kadangi neturime jokio sandeliuko sudeti nei auto dalykeliams, nei vaiko rogems/ dviraciui/ vezimui, tai todel dareme ta patalpa didesne.

ai, as dar ta kampa norejau daryti, nes prisiskaiciau, kad taip patogiausia, nes daiktu galima daugiau sutalpinti. o as labai megstu daiktus kaupti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crazy bee: 25 birželio 2015 - 15:50