Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

Juodai, pasaket beveik viska, ka norejau del salos. As jau itikejau jos patogumu. Zinoma, jei netilps, tai tektu atsisakyt, bet jos patogumu as neabejoju, ypac jei yra bendra erdve su svetaine.
pagal tai kaip atrodo ant popieriaus, tai rodos prie salos dar ir kedes tilptu, bet jau nedristu ju net piesti doh.gif doh.gif

dar primenu savo dabartine virtuve
user posted image

tai nuo spinteliu iki STALO krasto kaip sakiau 97,5cm, nejauciu judejimui jokiu suvarzymu. telpa kedes laisvai ir kai seimyna valgo, as taip pat laisvai judu. tai jei man brezinyje gaunas apie 110 tarp salos ir valgomojo stalo, tai rodos ir baro kede dar isipaisytu g.gif

del minkstos dalies, tai dar vienas jos minusas jei uzsatatu skersai kambario normalia sofa, tai irgi toks ispudis, kad labai uzstoja sviesa. Virtuvej langai abu palyginti mazi ir ten rytu-pietu puse, o va kur vitrinos, tai yra pietus-vakarai ir visa sviesa is ten kris. tai jei uzstatau skersai kambario sofa auksta atkalte, tai rodos iskart sviesa labai uzstoju, todel dar ir del tos priezasties galvoju, kad skersai kambario minksta dali reiktu statyt neypac ilga (arba atskiras koks kreslas arba uzsukto kampo mazesnioji dalis)

Del spalvu vizaulizacijoje, tai sunkiai man jos keiciais, kai kuriu neleidzia pasirinkti, o kai kurios pasirinkus nupaiso visai kitaip. Sviesiu spalvu ten beveiuk nesigauna. Net uzuolaidos arba juodos, jei leidzia keisti, tai tik i medzio spalvas, kaip baldams doh.gif doh.gif

del interjero dizainerio - tikiu, kad padetu, as sutikciau, bet vyras kategoriskai pries. Ji skaito, kad kuriasi namus SAU ir visi tie dzainerai jam nepatinka. Jis toks pas mane konservatyvus ir paprastas, tai bet koks 'dizaineris" jam iskart priesiskai skamba. Tai dizaineriu pas mus nebus. Kiek del to nukentes namu grozis ir patogumas..... nezinau schmoll.gif g.gif , tikiu, kad nukentes, bet svarbu santykiai su vyru isliks grazus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 23 liepos 2015 - 10:34
O kaip sprendžiate gartraukio vietą? Na tarkim kaitlentė saloje o orkaitė palei sieną. Kur gartraukis reikalingas, o gal reikia jų dviejų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2015 07 23, 10:26)
O kaip sprendžiate gartraukio vietą? Na tarkim kaitlentė saloje o orkaitė palei sieną. Kur gartraukis reikalingas, o gal reikia jų dviejų?  g.gif


As orkaitei gartraukio neplanuoju, ir manau, kad dauguma taip. Vistikek kai atidarai orkaite garu buna daug ir tas gartraukis visu nesutrauks iskart. As is danar kai atidarau orkaite, nors ji po kaitlente, gartraukio niekad nejungiu.
gal jei kasdien kepciau, bet man tokia dilema kazkaip neiskyla g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 23, 11:22)
del minkstos dalies, tai dar vienas jos minusas jei uzsatatu skersai kambario normalia sofa, tai irgi toks ispudis, kad labai uzstoja sviesa.

Nu baikit tiktai irnesakyk.gif. Kokio ten aukščio ta atkaltė būna biggrin.gif . Juk tai ne siena ir ne spinta, viskas pažeme smile.gif. Spėju labiau užsitemdysit užuolaidom, nei sofa biggrin.gif .
Kaip ir užgriozdinimo klausimu - sala, stalas, sofa - viskas yra lygyje iki liemens. Tai ne aukštos spintos, kurios tai jau tikrai erdvę sunkina mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 07 23, 10:36)
Nu baikit tiktai irnesakyk.gif. Kokio ten aukščio ta atkaltė būna  biggrin.gif . Juk tai ne siena ir ne spinta, viskas pažeme smile.gif. Spėju labiau užsitemdysit užuolaidom, nei sofa  biggrin.gif .
Kaip ir užgriozdinimo klausimu - sala, stalas, sofa - viskas yra lygyje iki liemens. Tai ne aukštos spintos, kurios tai jau tikrai erdvę sunkina  mirksiukas.gif .



na gal toks ispudis, kai dabar dar grindys zemai, padejau sofa ir iskart toks seselis uz jos gavosi.
ta kambario erdve dar nera tikra, tai gal del to sustmdzius viskas taip blogai pasirode - tamsu, uzgrusta doh.gif g.gif , ypac ta virtuves dalis, nes popietu ten saule pro langus jau nesviecia, viskas tik per vitrininius langus
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2015 07 23, 11:26)
O kaip sprendžiate gartraukio vietą? Na tarkim kaitlentė saloje o orkaitė palei sieną. Kur gartraukis reikalingas, o gal reikia jų dviejų?  g.gif

Gartraukis tradiciškai - virš kaitlentės. Orkaitė kepant negaruoja, tik iškepus atidarant būna garų pliūpsnis. Aišku, idealu, jei orkaitė po kaitlente, tada galima po truputį tuos garus leisti ir gaudyt su gartraukiu, bet kai orkaitė kitur, garus irgi po truputį išleidžiu (nes kartais jei daug jų būna, nuo pliūpsnio suveikia netoliese esantis priešgaisrinis jutiklis ir apsaugos komanda iškart važiuoja doh.gif ... o aš sakau, blynus/kepsnį kepu unsure.gif lotuliukas.gif ) ir viskas gerai.
Papildyta:
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 23, 11:39)
na gal toks ispudis, kai dabar dar grindys zemai, padejau sofa ir iskart toks seselis uz jos gavosi.

Bet juk ant grindų nuo sofos tas šešėlis, o ne ant stalviršio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 07 23, 11:18)

Matot, saloje irgi bus stalčiai, kuriuos šeimininkaujant prireikia atidaryti. Gerai, jei virtuvėje tik viena šeimininkė, o jei dirbama dviese, vienam reikia vieno, kitam kito, gali kartais atsirasti šiknatrynis  biggrin.gif . Todėl ir sakau, kad tarp stalviršių geriausia turėti 1,2m, na ir 1m nėra tragedija. Čia ne mano išsigalvota, čia tokios rekomendacijos yra:



Kaip aš jums pritariu dėl išsakytų minčių apie salą! Nepaisant to, kad net jeigu prie jos ir nėra kėdžių, baldas tikrai praktiškas, patogus + mano akimis, puošia virtuvę, atskiria zonas ir dalinai paslepia virtuvę, o ir stalviršio per daug nebūna biggrin.gif

Žinau žinau, skaičiau rekomendacijas, tiesiog norėjau praktiškai išbandyti ar labai didelė nuodėmė joms nusižengti blush2.gif apie dvi šeimininkes vienoje virtuvėje taip pat pagalvojau, bet mes dviese nebent sumuštinius tepamės, tai tas antras galės iš kitapus salos darbuotis ir niekam netrukdys biggrin.gif O rimtai, tai jei sala be kėdžių ir šeimininkė taip rimtai sukasi, kad pasidaro vietos stygius, tai nematau jokios tragedijos, jei vyras kokias salotas pjaustys atsistojęs prie salos iš svetainės pusės ar iš galo salos. Tam ir sala, kad iš visų pusių prieitum thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 23, 11:22)
Del spalvu vizaulizacijoje, tai sunkiai man jos keiciais, kai kuriu neleidzia pasirinkti, o kai kurios pasirinkus nupaiso visai kitaip. Sviesiu spalvu ten beveiuk nesigauna. Net uzuolaidos arba juodos, jei leidzia keisti, tai tik i medzio spalvas, kaip baldams doh.gif  doh.gif



Kažkas negerai su jūsų programėle. Man leidžia visokių spalvų užuolaidas rinktis
Būna kartais pakimba prie baldų ar naujai prisijungus randi kokį fotelį kitoje vietoje, bet kad šitaip pusė funkcijų neveiktų - niekada schmoll.gif gal bandykite ištrinti ir naujai instaliuotis. Kam tiek vargo su pusiau veikiančiomis funkcijomis.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzille: 23 liepos 2015 - 11:34
QUOTE(Juodai @ 2015 07 22, 14:54)
Grįžtant prie kaitlentės saloje klausimo.........

Nerealiai praktiški jūsų ir kitų merginų patarimai thumbup.gif

Gal kas nors turite panašią situaciją kaip mano 4u.gif Virtuvėje nėra pakabinamų spintelių, virš kaitlentės bus pakabinamas garų surinktuvas. Kadangi pakabinamų spintelių nėra, tai neplanuoju klijuoti plytelių virš pastatomų. Kokią medžiagą sienai rinktis????? Gal kas turite dekoratyvinį tinką, kaip jo priežiūra? Labiausiai pergyvenu dėl vietos virš kaitlentės 4u.gif Labai laukiu jūsų pamąstymų ir patarimų. AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 07 22, 22:08)
Tikra tiesa drinks_cheers.gif - vyrai virtuvėje kur kas daugiau "pribūna", nei moteriškės, todėl Jūsų pastebėjimas dėl kaitlentės saloje labai taiklus smile.gif.


Vyrai jei jau gamina, tai su polėkiu biggrin.gif tai, kas lieka po jų maisto ruošimo, galima įvardinti kaip sprogimą lotuliukas.gif
Atsakyti
Su kokia programele projektuojate virtuves?
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2015 07 23, 18:47)
Su kokia programele projektuojate virtuves?


Su HomeByMe, bet ne visiems sklandžiai veikia smile.gif
Atsakyti