Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

QUOTE((mirtise) @ 2015 07 22, 20:54)
Žydriausia, aš kažkada minėjau, kad išsisaugojau jums siūlomą virtuvės projektą. Ir neatsisakysiu salos. Pas mus panašus išplanavimas. Tik aš vietoj minkšto kampo planuoju 3 v sofą statyti, siauresnę salą (60 cm.). Man ta sala, kaip virtuvės atskyrimas. Jūsų pateiktam paskutiniam pvz. atrodo erdvu, bet man per daug erdvu, norisi to atskyrimo. Ir dar MB sako, kad jam 1,2m. tarp spintelių tikrai atrodo per daug, tai stumsim arčiau. Ir aš mąstau salą daryti su kojelėmis, reikalui esant plius minus pastumti galima bus (aišku ir be kojelių galima pastumti). Bent dabar taip galvoju.


aciu uz visas nuomones.
as jau rasiausi pliusus ir minusus ir abiem variantais yra ir to, ir ano.
paskutini varianta, kuri susideliojau -su sala doh.gif Bet dar reikes matuotis vietoje, aisku gal galutiniai variantai tikrai susidelios tada, kai bus jau sienos, grindys vietoj, tada ir erdve kitaip atrodys. bet kaip dabar sudeliojau tai nuo salos sieneles iki minkstos dalies atkaltes gaunasi 280cm
vien 3 daliu sofa man kazkaip nesiziuri, nes skersai kambarip deti sofa atsisakiau, uzsuku tik nedidele dali arba deto koki atsira balda g.gif
dar fantazuoju, bet galvoju kaip cia sudeliojus, kad vyrui elektra reiks pasakyt taip, kad finale tiktu abiem variantam g.gif
Atsakyti
QUOTE((mirtise) @ 2015 07 22, 21:54)
MB šauniai gamina, bet jau palikimas po to  doh.gif  Apie kaitlentę saloje, net pačioje plačiausioje, net nesvajoju. Manau, šeimos įpročio reikalas  biggrin.gif

Tikra tiesa drinks_cheers.gif - vyrai virtuvėje kur kas daugiau "pribūna", nei moteriškės, todėl Jūsų pastebėjimas dėl kaitlentės saloje labai taiklus smile.gif.
Atsakyti
Sala su kojom yra komoda biggrin.gif

Kas per dangtis? Ir kuriame kepimo etape jis dengiamas? 4u.gif Ir kodėl Juodai nenaudoja, nors apie jį žino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 07 22, 21:11)
Na, aš ne čirvinę keptuvę omeny turėjau, o labiau amerikietiškų blynelių kepimo principą, tačiau rezultatas panašus - blynai nepermirkę ruebaluose, nepritaškyta virtuvė  thumbup.gif


Aha, vėliau perskaičius supratau, kad jūs keptuvėje be riebalų kepat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 22, 22:06)
bet kaip dabar sudeliojau tai nuo salos sieneles iki minkstos dalies atkaltes gaunasi 280cm

Per akis tokio atstumo tokiam stalui. Pas mane yra apie 286cm nu labai plačiai ten viskas wink.gif.
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 07 22, 22:09)
Kas per dangtis? Ir kuriame kepimo etape jis dengiamas? 4u.gif Ir kodėl Juodai nenaudoja, nors apie jį žino g.gif

Grįžkit keliais puslapiais atgal, buvau įkėlus nuorodą. Naudoju, kaipgi, tik fitosesijoms nedengiau jo, kad išgaučiau kuo didesnius fontanus biggrin.gif.
Naj įdedat kepti ir uždengiat. Kepinys netūšta, nes pačiame dangčio viršuje yra skylė, taigis - nesandaru wink.gif.
Atsakyti
Siandien deliojau kelis variantus, kazkodel vel nuklydau i varianta su sala, nors jau 95 proc buvau tikra, kad ji netelpa pas mane g.gif
Bet virtuve vistiek pasidariau kampu, man kazkaip kai neliko aukstos spintos tam kampe kur du langai, tai toks lengvesnis vaizdas gavosi. Tuo tarpu ta prie duru erdve bent jau vizualizacijoje lyg ir nesusivalgo 9ar ten yra spintos, ar nera, kazkaip neuzgozia tos erdves.
Ir toks variantas galvoju man butu tinkamas projektuoti.... vdrug vistik sala netilptu, tai lieku su kampine virtuve.
I spalvas labai nekreipkit demesio, dariau, kad matytusi, nes kai kurios uzstringa. Virtuve isivaizduoju sviesia, gal ne balta, bet sviesia kokia g.gif
Dar ir komoda palikau, nes vyrui labai reikia ten kazkokios indaujos g.gif
Del krosneles dar rekes su vyru pasisaiskint, ar tikrai gales padaryt toj pusej kamino ir kiek realiai reikia atitraukti (dabar atitraukiau apie 20cm nuo sienos g.gif )

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kažin kaip tie matmenys susidėliojo, nes dabar man tai labai viskas telpa g.gif
Atsakyti
QUOTE((mirtise) @ 2015 07 22, 22:18)
Kažin kaip tie matmenys susidėliojo, nes dabar man tai labai viskas telpa  g.gif


ten sakyciau taip sudetinga tiksliai ismatuot, nes nesi garantuotas ar teisingu kampu trauki 'metra'.
Kadangi man sunkiausia per kambario ilgaja krastine, tai svarbiausia tie atstumai
Mazdaug taip gaunasi (atstumu programele nerodo, taip su metru trauki, tai jei ne visai staciai gali paklaida but):
virtuvinis 60cm plocio
iki salos tarpas 100cm
sala 80cm
nuo salos iki stalo 110cm
stalas 86 cm
nuo stalo iki minkstos atkaltes 114cm
nuo minkstos dalies atkaltes iki lango 271cm

hm gaunasi 821cm, kai pagal plana yra 808cm

dar vienas: ne pagal ta krastine, kur nesusitalpinu, bet salos ilgi dariau 160, plotis 80cm, tai sala drasiai galima daryti ir 180cm, nes i sonus 20cm tai laisvai galima plestis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 22 liepos 2015 - 22:31
Vizualizacijoje žiūrint, tai man čia viskas telpa, jei pas mane taip dėliotųsi - salos tikrai neatsisakyčiau. Nesuprantu kodėl realybėje tas susigrūdimo jausmas atsiranda.
Dar namuose dariau eksperimetą. Matavau koks atstumas nuo spintelių iki salos yra optimalus. Įrėminau save tarp virtuvinių spintelių ir stalo metro plotyje ir gaminau pietus. Puikiausiai telpu ir atsitūpti, ir spinteles, stalčius atidaryti, alkūnių nenusidaužiau ir padariau išvadą, kad visai patogu man 1m plotyje suktis. Žinoma, jei būtų 20cm plačiau taip pat netrukdytų, bet ir 1m man tikrai ne tik iš bėdos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 07 22, 22:33)
Vizualizacijoje žiūrint, tai man čia viskas telpa, jei pas mane taip dėliotųsi - salos tikrai neatsisakyčiau. Nesuprantu kodėl realybėje tas susigrūdimo jausmas atsiranda.
Dar namuose dariau eksperimetą. Matavau koks atstumas nuo spintelių iki salos yra optimalus. Įrėminau save tarp virtuvinių spintelių ir stalo metro plotyje ir gaminau pietus. Puikiausiai telpu ir atsitūpti, ir spinteles, stalčius atidaryti, alkūnių nenusidaužiau ir padariau išvadą, kad visai patogu man 1m plotyje suktis. Žinoma, jei būtų 20cm plačiau taip pat netrukdytų, bet ir 1m man tikrai ne tik iš bėdos smile.gif


As jau dar su Juodai pagalba sala deliojau 100 arba 110, nes 120 man jau aisku tada buvo, kad mazoka. Irgi matavausi namie.
pas mane dabar nuo spinteliu iki stalo yra 97cm (dar i ta tarpa prie stalo kelis cm uzima kedziu atlosai). tai kai valgom ir sedim prie satlo, man net tada jokiu problemu judet, stala padengt ar paduot valgyt. Tai as jau tada sakiau, kad man 1 m tikrai pakanka. As ir indaplove atsidarau kai vaikai sedi prie stalo.


susigrudimo jausmas, gal del tu pamatu, gal del tu formu netvarkingumo (stalas apvalus, kedes plastmasines lauko) doh.gif
Sofa su atkalte tokia, bet ga;voju jei deti kampa ir ta dalis kur skersai kampariop kazkaip ne per visa atkalte ar zemesne kokia, kad taip neuzgriozdintu.

Dar bandysiu kokiais normalesniais daiktais pasimatuot ir pafotkinsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 22 liepos 2015 - 22:43
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 22, 23:41)
As jau dar su Juodai pagalba sala deliojau 100 arba 110, nes 120 man jau aisku tada buvo, kad mazoka. Irgi matavausi namie.
pas mane dabar nuo spinteliu iki stalo yra 97cm (dar i ta tarpa prie stalo kelis cm uzima kedziu atlosai). tai kai valgom ir sedim prie satlo, man net tada jokiu problemu judet, stala padengt ar paduot valgyt. Tai as jau tada sakiau, kad man 1 m tikrai pakanka. As ir indaplove atsidarau kai vaikai sedi prie stalo.
susigrudimo jausmas,  gal del tu pamatu, gal del tu formu netvarkingumo (stalas apvalus, kedes plastmasines lauko) doh.gif
Sofa su atkalte tokia, bet ga;voju jei deti kampa ir ta dalis kur skersai kampariop kazkaip ne per visa atkalte ar zemesne kokia, kad taip neuzgriozdintu.

Dar bandysiu kokiais normalesniais daiktais pasimatuot ir pafotkinsiu

Paziurejau as jusu vizulkas ir kilo pamastymui tokios mintys:
1. ir ka jus prie tos salos darysit jei kriaukle ir kaitlente kitoj pusej ( gaminant viska turesit vistiek po ranka tureti)
2. Jei prie salos butu kedes tada - taip. dabar maista i stala patiekti reikes apeiti kliuti ( aisku svajonei tai tik nereiksminga smulkmena, bet..)
3. Tarkim ateina sveciai- jus lyg kava ruosiat- tai vistiek jus lyg pusiau nusisukus, o sveciai ka? stovi prie salos lyg prie baro?

Pirmine Juodai vizualizacija man labai labai grazi.
jusu - nekreipiant demesio i spalvas- kazko nesirisa. nera harmonijos. gal cia principas "maziau yra daugiau" pagelbetu. arba dizainerio rankeles gal reiktu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muxius @ 2015 07 23, 10:39)

Ačiū 4u.gif .
Pabandysiu aš atsakyti į Jūsų mintis:
1. Sala puikus stalviršio plotas pjaustymams (salotos), tarpiniam pasidėjimui prieš pateikiant į stalą, kočiojimams ir pan.
2. Pirmoje pozicijoj beveik atsakiau į antrą - tą kliūtį galima išnaudoti kaip tarpinę stotelę. Sakykim šeimininkė sukas virtuvėj, padeda paruoštus patiekalus ant salos, o pagalbininkė dukra juos perdeda ant stalo - šeimininkei mažiau vaikščiojimo nuo viršuvinio iki stalo, greičiau veiksmas vyksta smile.gif.
3. Ir kokia čia problema? Kas stovi, kas sėdi prie stalo, ar net ant sofos, visi matomi, vanduo užkaistas, kavos puodeliai padėti ant salos, čia pat ant jos pjaustomas pyragas, pjaustoma atsisukus į svečius, vyksta bendravimas smile.gif. Gal net kas nors iš svečių padeda pjaustyti kol šeimininkė nusisuka virdulio paimti. Viskas čiki thumbup.gif . Kai viskas supilstyta sudėliota, tik greitai šast šast viską ant stalo, arba su padėkliuku ant kavos staliuko.
Ar būtų geriau be salos, kai tikrai viską daryt reikėtų nusisukus nuo likusios erdvės? Ant stalo pasidėjus nelabai patogu pjaustyti, ypač jei jau svečiai sėdi susodinti, patogiau atsistojus prie normalaus aukščio stalviršio tuos darbelius atsilikti.
Kita vertus, svečių patogumas turėtų mažiausia rūpėti, o daugiau kasdieninis naudojimasis, patogumas šeimininkei wink.gif.
Papildyta:
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 22, 23:41)
pas mane dabar nuo spinteliu iki stalo yra 97cm (dar i ta tarpa prie stalo kelis cm uzima kedziu atlosai). tai kai valgom ir sedim prie satlo, man net tada jokiu problemu judet, stala padengt ar paduot valgyt. Tai as jau tada sakiau, kad man 1 m tikrai pakanka. As ir indaplove atsidarau kai vaikai sedi prie stalo.

Jūs tokiam tarpe dabar darbuojatės ir problemų nematot, o panašių tarpų tarp stalo/salos, stalo/sofos atkaltės išsigandot, kurie būtų skirti realiai tik praėjimui g.gif ... Na, pagalvokit dar kartą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Zirzille @ 2015 07 22, 23:33)
Dar namuose dariau eksperimetą. Matavau koks atstumas nuo spintelių iki salos yra optimalus. Įrėminau save tarp virtuvinių spintelių ir stalo metro plotyje ir gaminau pietus. Puikiausiai telpu ir atsitūpti, ir spinteles, stalčius atidaryti, alkūnių nenusidaužiau ir padariau išvadą, kad visai patogu man 1m plotyje suktis. Žinoma, jei būtų 20cm plačiau taip pat netrukdytų, bet ir 1m man tikrai ne tik iš bėdos smile.gif

Matot, saloje irgi bus stalčiai, kuriuos šeimininkaujant prireikia atidaryti. Gerai, jei virtuvėje tik viena šeimininkė, o jei dirbama dviese, vienam reikia vieno, kitam kito, gali kartais atsirasti šiknatrynis biggrin.gif . Todėl ir sakau, kad tarp stalviršių geriausia turėti 1,2m, na ir 1m nėra tragedija. Čia ne mano išsigalvota, čia tokios rekomendacijos yra:

user posted image
Atsakyti