Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

QUOTE(aprilia143 @ 2015 07 22, 19:20)
del to riebalu taskymosi, tai neuzmirskime, kad yra kiauri dangciai keptuvems  mirksiukas.gif

Neseniai rašiau apie tai ir nuorodą buvau įdėjus smile.gif. Jis puikiai gelbėja kepant besitaškančią žuvį drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ot gera diskusija del kaitlentes viryklej ax.gif
man atrodo cia nera vienos tiesos, nes skirtingi musu iprociai, skirtingas poziuris ir sirtingi isivaizdavimai. Bet siaip tai va klausiaisi dvi skirtingas puses ir ju argumentus ir tikrai padeda apsispresti, nes pasirenki kurie argumentai tau artimesni.

Pvz mano vina bendradarbe sake vis nieko keptuvej nekepa, butent del riebalu taskymosi. Ji viska ka kepa, kepa orkaitej, o blynu isvis nekepa. Tik va , pazuresim , tuoj oirmas anukelis gims, tai kaip nekeps kai anukai prasys smile.gif bet siaip pvz ji is principo nekepa nieko keptuvej. Tai jai isvis rieblu taskymosi klausimas butu neaktualus g.gif
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2015 07 22, 19:21)
user posted image

Matut kaip stalas, nes sėdimos vietos iš abiejų pusių. Tačiau kokio velnio tas aukštis toks, kaip likusio virtuvinio, man neaišku... Nepatogu juk. Ir dar, jei čia reali pagamintos virtuvės nuotrauka, man tas stalas tikrai per arti virtuvino, jei tai vizulka - tai klaifa padaryta, kad per arti nupiešta smile.gif.
Papildyta:
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 22, 19:57)
Pvz mano vina bendradarbe sake vis nieko keptuvej nekepa, butent del riebalu taskymosi. Ji viska ka kepa, kepa orkaitej, o blynu isvis nekepa. Tik  va , pazuresim , tuoj oirmas anukelis gims, tai kaip nekeps kai anukai prasys smile.gif bet siaip pvz ji is principo nekepa nieko keptuvej. Tai jai isvis rieblu taskymosi klausimas butu neaktualus g.gif

Tai kad tie blynai mažiausiai taškosi wink.gif. O Jūsų bendradarbės visai geras požiūris, kui mažiau riebaluose kepto maisto, tuo geriau smile.gif. Aš kepdama blynus irgi stengiuos kuo mažiau aliejaus keptuvėn pilti, arba išvis kepu sausoj keptuvėj į tešlą šiek tiek aliejaus ar sviesto įpylus. Taip taškymosi problema išvis apsinulina biggrin.gif.

Aš net ir skambią reklaminę frazę sugalvojau:
Kaitlentė saloje - žingsnis jūsų sveikesnio gyvenimo būdo link!
lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 22 liepos 2015 - 19:07
QUOTE(Juodai @ 2015 07 22, 19:04)


Aš net ir skambią reklaminę frazę sugalvojau:
Kaitlentė saloje - žingsnis jūsų sveikesnio gyvenimo būdo link!
lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 07 22, 20:04)
Matut kaip stalas, nes sėdimos vietos iš abiejų pusių. Tačiau kokio velnio tas aukštis toks, kaip likusio virtuvinio, man neaišku... Nepatogu juk.  Ir dar, jei čia reali pagamintos virtuvės nuotrauka, man tas stalas tikrai per arti virtuvino, jei tai vizulka - tai klaifa padaryta,  kad per arti nupiešta smile.gif.
Papildyta:


O koks atstumas nuo virtuvinio turetu buti, kad stalas nebutu per arti?
Atsakyti
Paskutiniu metu žiūrim serijalą apie reklamščikus, tai vat rezultatas biggrin.gif.
Papildyta:
QUOTE(miegale23 @ 2015 07 22, 20:14)
O koks atstumas nuo virtuvinio turetu buti, kad stalas nebutu per arti?

Iki stalo kaip minimum 1,2m.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 22, 19:46)
Zirzille, nu dar gelbėkit, niekaipo nesupranti kaip pakeisti pvz virtuves fasadu spalva. Atrodo pasirenku kokia nors, vistiek viskas pilka doh.gif  spinteles pilkos, sienos pilkos, nieki atskirti negaliu ir nesugebu pakeisti spalvu doh.gif


Pasirinkit kurią nors spintelę, tada pasispausit tą pieštuką, kur išmeta nustatymus ir nustatymuose fasadų spalvą keiskit per Model. Rinkites iškart the whole design, kad visoms spintelėms uždėtų vienodą spalvą. Nėra labai patogu, nes paspaudus ant model iškart spalvų nerodo, bet yra užrašai apačioje, kur gali suprasti kokia spalva bus pvz magnolia brillant, cappuccino brillant, corail brillant ir pan. Arba iškart tą ixina virtuvių galeriją peržiūrėkit, pasižiūrėkit kuris modelis ir spalva jums tinka ir nustatymuose konkrečiai jo ieškokit, kad nereikėtų spėliot pagal pavadinimus, o rankenėles, stalviršį ir šonus eina atskirai pakeisti.
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 07 22, 19:37)
Pasirinkit kurią nors spintelę, tada pasispausit tą pieštuką, kur išmeta nustatymus ir nustatymuose fasadų spalvą keiskit per Model. Rinkites iškart the whole design, kad visoms spintelėms uždėtų vienodą spalvą. Nėra labai patogu, nes paspaudus ant model iškart spalvų nerodo, bet yra užrašai apačioje, kur gali suprasti kokia spalva bus pvz magnolia brillant, cappuccino brillant, corail brillant ir pan. Arba iškart tą ixina virtuvių galeriją peržiūrėkit, pasižiūrėkit kuris modelis ir spalva jums tinka ir nustatymuose konkrečiai jo ieškokit, kad nereikėtų spėliot pagal pavadinimus, o rankenėles, stalviršį ir šonus eina atskirai pakeisti.


Na, roos toki varianta bandziau, neuzsideda kazkodel
ir pvz grindu spalv issirenku, bet nepakeicia g.gif
ta dabar viskas viena pilka spalva. as jau deciau bile kokia, kad tik butu kontrastas is isrysketu baldai, o ne viskas ienos pilkos spaos
nu bandysiu dar, aciu
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 22, 19:57)
Pvz mano vina bendradarbe sake vis nieko keptuvej nekepa, butent del riebalu taskymosi. Ji viska ka kepa, kepa orkaitej, o blynu isvis nekepa. Tik  va , pazuresim , tuoj oirmas anukelis gims, tai kaip nekeps kai anukai prasys smile.gif bet siaip pvz ji is principo nekepa nieko keptuvej. Tai jai isvis rieblu taskymosi klausimas butu neaktualus g.gif


Tai blynus galima kepti vadinamoje sausblynėje - "čirvas" biggrin.gif aš vaikui blynų keptuvėje irgi nekepu. Ir nesitaško, ir riebalų nereikia valgyt biggrin.gif

Pasirodo sausblynės idėją jau juodai aprašė, nemačiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 22, 20:40)
Na, roos toki varianta bandziau, neuzsideda kazkodel
ir pvz grindu spalv issirenku, bet nepakeicia g.gif
ta dabar viskas viena pilka spalva. as jau deciau bile kokia, kad tik butu kontrastas is isrysketu baldai, o ne viskas ienos pilkos spaos
nu bandysiu dar, aciu


Net pabandžiau dabar pakaitalioti spalvas, lyg ir veikia viskas. Būna, kad tenka truputį luktelti kol užkraus. Bandykit programėlę paleisti iš naujo, gal suveiks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzille: 22 liepos 2015 - 19:42
QUOTE(Zirzille @ 2015 07 22, 20:46)
Pasirodo sausblynės idėją jau juodai aprašė, nemačiau biggrin.gif

Na, aš ne čirvinę keptuvę omeny turėjau, o labiau amerikietiškų blynelių kepimo principą, tačiau rezultatas panašus - blynai nepermirkę ruebaluose, nepritaškyta virtuvė thumbup.gif
Atsakyti
Žydriausia, aš kažkada minėjau, kad išsisaugojau jums siūlomą virtuvės projektą. Ir neatsisakysiu salos. Pas mus panašus išplanavimas. Tik aš vietoj minkšto kampo planuoju 3 v sofą statyti, siauresnę salą (60 cm.). Man ta sala, kaip virtuvės atskyrimas. Jūsų pateiktam paskutiniam pvz. atrodo erdvu, bet man per daug erdvu, norisi to atskyrimo. Ir dar MB sako, kad jam 1,2m. tarp spintelių tikrai atrodo per daug, tai stumsim arčiau. Ir aš mąstau salą daryti su kojelėmis, reikalui esant plius minus pastumti galima bus (aišku ir be kojelių galima pastumti). Bent dabar taip galvoju.
MB šauniai gamina, bet jau palikimas po to doh.gif Apie kaitlentę saloje, net pačioje plačiausioje, net nesvajoju. Manau, šeimos įpročio reikalas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (mirtise): 22 liepos 2015 - 21:03
QUOTE((mirtise) @ 2015 07 22, 21:54)
. Ir dar MB sako, kad jam 1,2m. tarp spintelių tikrai atrodo per daug, tai stumsim arčiau.

Per daug tikrai nėra. Ypač jei virtuvėje tenka suktis dviese. Bet koks 1m irgi ne tragedija smile.gif.
Atsakyti