Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

QUOTE(Zirzille @ 2015 07 20, 20:11)
Viršuje dešiniame kampe yra nustatymų ženkliukas, ten yra metric arba imperial pasirinkimas smile.gif


o ar imanoma kai jau delioji baldus matyti atstumus cm. Niekaip nerandu kur pazu=ymet, kad matytusi, tai stumdau 'is akies". Kaip matyti cm, pvz kiek sala dedi nuo virtuves spinteliu??? g.gif
nerandu tokios funkcijos. aciu
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 21, 22:37)
o ar imanoma kai jau delioji baldus matyti atstumus cm. Niekaip nerandu kur pazu=ymet, kad matytusi, tai stumdau 'is akies".  Kaip matyti cm, pvz kiek sala dedi nuo virtuves spinteliu??? g.gif
nerandu tokios funkcijos. aciu


Tai pastatykite salą norimoje vietoje ir ant jos su pele atsistokite - atsiranda mėlynos linijos į visas keturias puses ir ant jų parašo atstumą. Stumdant baldą į šonus ar sukinėjant ratu linijas su atstumais taip pat turėtų rodyti. Bent jau man visada rodo.
Atsakyti
Labas rytas virtuves planuotojos, pas mane yra 60cm kriaukles spintele, 60 cm indaplove ir 1m lieka stalvirsio, ka jus ten darytumet, du stalciu blokus po 50 cm, ar kazka kito? O gal daryti tada 80 cm kriaukles spintele, tada liktu 80cm stalciu blokas? Kas jums atrodo patogiau?

Zydriausia as dar studente budama Kaune ejau pro viena brangu baldu salona ir pirma karta pamaciau virtuvini su sala, nuo to laiko sala tapo mano svajone, bet gavos taip, kad nama pirkom, o ne patys statem, ir salai vietos jame nera, teoriskai gal ir imanoma butu, bet praktiskai butu labai uzgriozdinta, todel sios svajones teko atsisakyti. Linkiu tau susiplanuoti taip savo busta, kad kuo maziau reiktu atsisakyti svajoniu, sekmes apmastymuose.
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2015 07 22, 09:15)
Zydriausia Linkiu tau susiplanuoti taip savo busta, kad kuo maziau reiktu atsisakyti svajoniu, sekmes apmastymuose.

bandau įvaldyti prgramėlę. Sudėliojau tik is priuncipo,nesirinkdama nei spalvų, nei detalių. Tiesiog norisis apsisręsti ties kažkokiu variantu ir tada jau galima bandyt iki labiau detalių sudėliot
Salą dar vistik bandžiau dėt - dėjau per 1 m atstumą ir 80cm pločio (tiksliau salos pasirinkimuose neradau, tai ten padėtos 60cm pločio spintelės ir tarpas padarytas 120cm, kad pastatyčiau ties ta riba, kur realiai būtų). Teoriškai telpa, jei kėdes atitraukti, tai jau būtų iki salos sienelės, bet praktiškai gaolvoju vistiek gausis užgriozdintas vaizdas g.gif . Susimažinti minkštą dalį labai nesinori, nes vietiek esam 4 žmonės, tai vakar TV pažiūrėt reikia, kad būtų patogu ir nereiktų šiknom grumdytis doh.gif

user posted image
user posted image

jei be salos, tai aišku telpa laisvai, minkštą dalį galima būtų daugiau užsukt skersai (na dalinai mano svajone turėt vidury kambario sofą doh.gif ). tada jau virtuve vienareikškiškai kampu rektų daryti ir dar tilptų kažkokia indauja g.gif
user posted image

user posted image

krosnlelę abiem atvejais dėjau į svetainės zoną labiau, nors vyras sako, kad techniškai patogiau būtų iš visaip kitaip geriau būtų iš kitos pusės (nuo įėjimo). bet tada gaunasi ne tik kad nematyti nuo svetainės, bet lkažkaip labai ant praėjimo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 22 liepos 2015 - 10:53
aš tai nesukčiau galvos: vietos nėra, salos nebus. ir tiek.
Atsakyti
Manau nebesimėtykit ir darykit tik su stalu virtuvę, be salos. Ypač kai yra didesnis poreikis stalui, o sala daugiau svajonė. Pasidėjimui vietos virtuvėje tikrai bus, darbo zona pakankama.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 22, 11:49)

O Jūs laikysit taip atitrauktas kėdes kadanors? Bent pas mane jos yra visada pristumtos smile.gif. Bent jau šoninės, nes kėdės iš galo netelpa sustumti iki galo.

Dar dėl sofos klausimas: ar Jūs dažnai visi 4 ant sofos susėdate? Mes 5 esam, bet sofos visiems kartu laabai retai reikia. Čia matyt įpročiai - nebežiūrim TV praktiškai visai. Vaikai žiūri savo įrašus dienom, tėveliai savo vakare smile.gif.

Apie Jūsų padėliojimus. Atvirai kalbant, man varijantas su sala kažkaip jaukiau žiūrisi... ax.gif , tik salą gal norėčiau truputį stumti labiau į centrą. Antras varijantas tokis tuštokas, tarsi kažko dar truktų...

Realiai Jūs dėliojotės su apvaliu stalu, kuriam erdvės reikia kiek daugiau, nei stačiakampiui, tai gal dėl to ir suspaustai viskas atrodė. Plius dar tas pamatas per vidurį. Plius dar plikos sienos.

Nežinau, galbūt mano nuomonė kiek šališka, bet ji tokia. O Jūsų valia daryti sprendimus, Jums geriau visa situacija matoma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 22 liepos 2015 - 11:46
Grįžtant prie kaitlentės saloje klausimo. Dariau plovą (kepinau keptuvėje mėsą ir daržoves), kepiau blynus ir pabandžiau pafotografuot apsitaškymo kiekį. Va albumas, kuriame sudėjau nuotraukas. Kaip matot, į jokius fontanus net nepanašu. Gaminant plovą šiek tiek daugiau pasitaškė, bet viskas buvo čia pat prie keptuvės. Visai šalia kaitlentės laikau kokių nors gėlyčių pasimerkus, dažnai stiklinėse vazelėse - nė karto jų valyt nuo riebalų nereikėjo. Dažnai čia pat būna nešiojamas kompiuteris padėtas - irgi nė lašelio ant jo. Tad planuojantiems ir galvojantiems apie kaitlentę saloje yra ką apsvarstyti, įvertinti 4u.gif .
Atsakyti
Zydriausia man be salos lengvesnis kambarys atrodo, as megstu erdves, nemegstu smarkiai apstatytu kambariu, bet cia tik mano skonis, o tu renkies kaip tau patinka. As visa gyvenima bute gyvenu, man tu baldu gausa labai nepatinka, bet cia tiesiog nera kitos iseities, nes nera kitaip kur daiktu deti, todel dabar svajoju apie neprotingai neisnaudotas erdves biggrin.gif .
Atsakyti
Aš kažkada svarsčiau apie kaitlentę saloje ir gartraukį gražų, erdvinį buvau nusižiūrėjus, bet pagalvojau apie jo priežiūrą... Tingėčiau blush2.gif
Apie riebalų taškymą man minčių nekilo, kažkaip ir dabar tos problemos nėra, bet gerai pergalvojus, kai man sala iš dalies yra tam, kad atskirtų erdves ir bent šiek tiek užstotų virtuvės vaizdą, tai ant jos, viduryje kambario ir virtuvės nuolat stovintis puodas mane erzintų. O kad jis stovėtų, tai net neabejoju, nes dabar išvirus maistą jis niekur nedingsta, kol nėra suvalgomas. Arba šaldytuve, arba ant viryklės.
Aš savo virtuvėje kaitlentę saloje dėčiau tik tuo atveju, jei kitur ji nėra vietos smile.gif
Atsakyti
Juodai, kai iškepsi daug žuvies ir ypač didelių žuvų, tai tada pafotografuok ir pasirodyk biggrin.gif Ir dar kepk ne ant tos skylės, arčiau pilvo (kas mano akimis labai nepatogus dalykas ir net gi pavojingas, toje vietoje retai ką nors gaminame tokio globalinio keptuvėje, nebent kokią nekaltą kiaušinienę ar smulkius nedidelius pakepinimus), o ta, kur toliau, bus realesnis vaizdas. Tokie smulkūs pasitaškymai tai zuikio dainos irnesakyk.gif Na gal čia mes taip gaminame, kad visur tyška, gal pas kitus kultūringiau viskas vyksta ir procesas visai kitoks biggrin.gif

Zirzille, pas mus kaip tik toks variantas ir buvo, nebuvo kitur vietos, tik todėl. O pas ką yra vietos ir tie žavisi tokia idėja, tai tik dėl jų rašau apie savo realią gyvenimo patirtį.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 07 22, 17:02)
Juodai, kai iškepsi daug žuvies ir ypač didelių žuvų, tai tada pafotografuok ir pasirodyk biggrin.gif Ir dar kepk ne ant tos skylės

Teisybę sakot, žuvys labiau taškytųsi smile.gif. Gal dėl to, o gal dėl to kvapo paskui visam name, nes, kaip minėjau pas mus gartraukis nelabai veiksmingas kvapų atžvilgiu, recirkuliacinis yra, žuvies keptuvėje praktiškai nekepu. Kepam orkaitėj, arba ant laužo tongue.gif . Dar galvoju, kad maži žuvies gabaliukai apvolioti miltuose neturėtų labai taškytis ax.gif .
Apkepinėjau šonkauliukus troškinimui ir papildžiau albumą nuotraukomis. Riebalų prisitaškė daugiau, tačiau vėlgi ne toks baisus scenarijus, kaip Jūs pasakojat smile.gif. Tolimiausias pavienis riebalų - tikriausia kad jų - lašiukas buvo ties tušinuko galu, (padėjau ten tušinuką, kad žinotumėt kaip toli siekė - ne ties kamštuku smile.gif ). Tai vat. Didesnė tikimyė, kad mažieji savo riebaluotais po blynų pirštukais ntčiupinės man kėdes, stalą ir dar bala žino ką namuose, nei aš pitaškysiu kepdama ant saloje esančios kaitlentės biggrin.gif. Reikės kada padaryt ir žuvies kepimo fotosesiją smile.gif . O gal galite Jūs savo parodyti? g.gif
Ant kitos kaitvietės net negalvoju kepti - man nepatogu būtų schmoll.gif . Visada kepu ant šitos. Kam man lenktis toliau vartyuti kepinį, kai galiu čia pat vietoj tvarkytis smile.gif .

Tiesa, primenu, kad pas mane sala m gylio, ne taip kaip pas Jus.

Kiekvienam savo drinks_cheers.gif .
Atsakyti