Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 20, 12:47)
Juodai, gal turit ideju del tos sofos....  g.gif

Nelabai čia tų varijantų lieka... Jau minėjau, kad gal planuoti sofą prie vitrininio lango ilgojoje sienoje g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 07 20, 12:00)
Na kadangi krosnelė bus svetainėj, tad nori nenori teks vyrui susitaikyt su tuo, kad tai bus ne tik šilumos šaltinis, bet ir grožio detalė, kurią reikės prižiūrėti.

Dėl virtuvės, tikriausiai Jūsų vietoje atsisakyčiau salos, kad ir kaip jos norisi. Ir daryčiau stalą tiesiog arčiau virtuvinio. Tikrai nesinorėtų baldų sandėlio vaizdo.


Na, prieziuret tai poriziuret, bet vyras norejo pasakyt, kad jam nera poreikio krosnele butinai statyti priesais sofa, kad ja matytum. Nors mano pirmine vizija tokia ir buvo.
Jei salos nera, tai stalas telpa laisvai ir vietos pakanka is visu pusiu.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 20, 13:07)
Na, prieziuret tai poriziuret, bet vyras norejo pasakyt, kad jam nera poreikio krosnele butinai statyti priesais sofa, kad ja matytum. Nors mano pirmine vizija tokia ir buvo.
Jei salos nera, tai stalas telpa laisvai ir vietos pakanka is visu pusiu.

Na bus ką padėti prie tos sienos šalia krosnelės, nes manau tai geriausia vieta TV, taip pat bus kažkoks malkų pasidėjimo sprendimas tikriausiai, o sofa automatiškai gaunasi priešais, bet ne lygiagrečiai šalia.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 19, 20:44)
Architekte buvo gerai sumatavus, tik ji matavo nuo realiu sienu, kaip sakiau dar uzsides gipsas
Va cia jos buvo pabraizytas variantas pagal mano norus su sala (sala cia ziuriu 80cm)
ir cia atrodo telpa, bet kai sudedi gyvai - baldai telpa, bet viskas atrodo per daug sugrusta, per sunku ir visko per daug.

Sveiki, irgi noreciau issakyti savo nuomone smile.gif Tikrai atsisakyciau vieno is 2 dalyku - salos arba stalo. Man asmeniskai nesiziuri kai salia salos yra stalas. Jusus atveju viskas labai deretu jeigu tarpas tarp salos ir stalo butu bent 1,5 m.
Jeigu labai norite salos tai kodel negalvojate apie tokia, prie kurios tilps pvz 5 zmones - pvz 3 zmones prie ilgos krastines ir po 1 is abieju pusiu (arba 4 is priekio vienas is sono)? Taip pat ar Jums reikia spinteliu saloje? Jei galite to atsisakyti - darote kaip stala prie kurio galite sutalpinti net 8 zmones. 3 kedes is virtuvinio puses laikote sandeliuke, kad netrukdytu darbuotis, o reikalui esant atnesate ir patogiai isiteisote.
Tik siuo atveju turite nuspresti ar norite visada sedeti prie pusbario ar visgi prie stalo.
Atsakyti
Aš galvoju, kad nė viena sala neatstos stalo... Galima ją aplipdyti iš kelių pusių stalviršiu 75cm aukštyje, tačiau tai vistiek nebus stalas. Kai visiškai nėra vietos net normaliai virtuvei, kažkas panašaus yra tikras išsigelbėjimas, nes normalus stalas vistiek netilptų, tačiau šituo atveju atsisakyti stalo manau nereikėtų... Kaip bebūtų gaila salos... smile.gif. Arba, pasidėliojus sofą kitaip, kaip mes jau čia siūlėme, gal dar galima būtų pagalvoti apie salą, bet mažesnių gabaritų. Arba pagalvoti kažką va tokio:
sala su stalu ,
tik minkšta dalis vienoj linijoj, pagal salą smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 20 liepos 2015 - 15:13
Mano nuomone svarbiau yra stalas, nei sala šiuo atveju. Jeigu norima turėti normalią vietą tiek šventiniams, tiek kasdieniniams pavalgymams, stalas bus nepamainomas. O va jei vietos yra, sala labiau atstoja tą kasdieninio valgymo vietą. Šiuo atveju kaip ir nelabai taip gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Abudabi @ 2015 07 20, 15:55)
Sveiki, irgi noreciau issakyti savo nuomone  smile.gif  Tikrai atsisakyciau vieno is 2 dalyku - salos arba stalo. Man asmeniskai nesiziuri kai salia salos yra stalas. Jusus atveju viskas labai deretu jeigu tarpas tarp salos ir stalo butu bent 1,5 m.
Jeigu labai norite salos tai kodel negalvojate apie tokia, prie kurios tilps pvz 5 zmones - pvz 3 zmones prie ilgos krastines ir po 1 is abieju pusiu (arba 4 is priekio vienas is sono)? Taip pat ar Jums reikia spinteliu saloje? Jei galite to atsisakyti - darote kaip stala prie kurio galite sutalpinti net 8 zmones. 3 kedes is virtuvinio puses laikote sandeliuke, kad netrukdytu darbuotis, o reikalui esant atnesate ir patogiai isiteisote.
Tik siuo atveju turite nuspresti ar norite visada sedeti prie pusbario ar visgi prie stalo.


Aš Jums pritariu, bet čia nuo įpročių ir gyvenimo būdo priklauso.
Mano svetainės su virtuve išplanavimas labai panašus, tik patalpa 5kv. didesnė ir stalas man netelpa, bet aš nesureikšminu. Teikiu pirmenybę salai su kėdėmis, nes man svarbiau turėti daugiau vietos virtuvės rakandams sukišti, daugiau darbastalio ir atskirti/paslėpti virtuvės zoną nei turėti valgomojo stalą. Bet mes visa šeima pietauti susėdame labai retai, galime greitai pavalgyti susėdę ant baro kėdžių, o kitam svarbu turėti tą patogią vietą šeimos pietums.
Šiuo atveju, kiek supratau, žydriausiai - svarbu patogus pietų stalas, tai jam ir reikėtų teikti pirmenybę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzille: 20 liepos 2015 - 15:19
Aciu labai uz visas nuomones, vis dar mastau.
Gaila kiek randu programeliu kur as sugebu naudotis, tai arba virtuve galiu pasipiesti, arba svetaine, bet ne bendrai viska kartu doh.gif
pabandziau pasidelioti jei sala butu 80cm, tai velgi- brezinyje telpa, bet kai pagalvoju kai atrodys erdveje...manau, kad tai neisgelbes.

Jei pasirinkimas sala ar stalas - vienareiksmiskai valgomasis stalas. Salos jungti su sedima dalim ir stalu - man nelabai schmoll.gif
jei pasirinkimas sala ar sofa skersai kambario - neturiu kategoriskos nuomones, jei kazkaip ta minksta dali butu galia sudeliot graziai ir praktiskai kitaip - nebutinai tada deciau skersai kambario g.gif


cia pabandziau erdveje pasideliot kaip butu be salos
Cia kur vidury kambario pertvara, tai butu minkstos dalies atkalte. Gale tos dvi spintos tai butu kokia indauja, bet kadangi ner pasirinkimu, tai padejau virtuvines spintas. tada matyt reiktu sukti kampu ir deliotis taip, erdvbes tikrai pakanka tokiam variantui
user posted image


paskui pagalvojau kaip butu jei sala 1m atstumu ir 80cm plocio. Rodos telpa, bet gyvai matyt butu sunkesnis vaizdelis (virtuve butu tada eile, o ne kampu, nors)
user posted image

jei minksta dalis butu kazkaip kitaip, vaizdas iskart buut kitoks, tas labai pasimate ir stumdant. Kai tik nustumiau atgal sofa, vaizdelis iskart palengvejo


Papildyta:
QUOTE(Zirzille @ 2015 07 20, 15:19)

Šiuo atveju, kiek supratau, žydriausiai - svarbu patogus pietų stalas, tai jam ir reikėtų teikti pirmenybę.


Stalas man svarbus todėl, kad turim dukrą su negalia, todėl buitis turi būti kuo patogesnė ir pritaikyta jai. Sėdėjimas normaliai "ant žemės", o ne ant paaukštintos baro kėdės, laiptai nesukti, ne per aukštom pakopom, kad nereiktų gainiot laiptais ir t.t
ne tiek tradicija šeimos pietų ar vakarienės prie valgomojo stalo, kiek tai, kad valgomasis stalas yra patogus ir saugus mano vaikui blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 20, 16:31)
Aciu labai uz visas nuomones, vis dar mastau.
Gaila kiek randu programeliu kur as sugebu naudotis, tai arba virtuve galiu pasipiesti, arba svetaine, bet ne bendrai viska kartu  doh.gif


Ar esate išbandžiusi HomeByMe? Paprasta naudotis programa ir tikrai įmanoma ir virtuvę, ir svetainę pasidėlioti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 07 20, 15:39)
Ar esate išbandžiusi HomeByMe? Paprasta naudotis programa ir tikrai įmanoma ir virtuvę, ir svetainę pasidėlioti  4u.gif

tokios programeles nebuvau uztikus, vakare pabandysiu. Lekiu jau namo. Darbo diena suniui ant uodegos, kai galvoje virtuves planavimo galvos skausmas smile.gif

O vyras skambina, sako matai, lyja...... eiciau elektra pradet vedziot. doh.gif doh.gif doh.gif Sakau eik nuo kito kabraio, kur daug galvot nereik doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 07 20, 15:39)
Ar esate išbandžiusi HomeByMe? Paprasta naudotis programa ir tikrai įmanoma ir virtuvę, ir svetainę pasidėlioti  4u.gif


o ten vienetai ft, tai cia pedos? gal imanoma kazkaip i metrus pakeisti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 20, 16:38)
Cia kur vidury kambario pertvara, tai butu minkstos dalies atkalte.

Nu sofa, kuo toliau žiūriu, tuo labiau man ne vietoj atrodo grynai dėl krosnelės ir tv padėčių.
Patogumo prasme stalas yra nenuginčijamai patogiau valgymui,nei sala. Visiems. Sala su sėdimom vietom yra jau prabanga - ta prasme, kad kasdieniniam naudojimui tai ne pirmos būtinybės baldas. Žinoma, ji puikus namų akcentas, tačiau pirmiausia reikia patogiai susidėlioti būtiniausius dalykus.
Atsakyti