Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

Architekte buvo gerai sumatavus, tik ji matavo nuo realiu sienu, kaip sakiau dar uzsides gipsas
Va cia jos buvo pabraizytas variantas pagal mano norus su sala (sala cia ziuriu 80cm)
ir cia atrodo telpa, bet kai sudedi gyvai - baldai telpa, bet viskas atrodo per daug sugrusta, per sunku ir visko per daug.
user posted image

parodyta kronel prie kamino, bet realiai ji taip neprisiglaus gi ir montavimo prasme patogiau is kitos kamino puses. nes kur dabar pas architekte projekte, tai toje kamino puseje yra ventiliacijos sachta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 19 liepos 2015 - 20:45
QUOTE(Žydriausia)

Matyt viskas taip perkrautai atrodo dėl to, kad nėra dar apdailos, tas pamatas vidury suskaldo patalpą į dvi mažesnes ir nebelieka to laisvesnio vientisumo jausmo.

Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 19, 20:36)
stalo man reikia 6 vietu, plotis na galvojau apie 90cm, bet ziuriu standartiniu buna po 86cm, tai gal tokio ir uztektu


O 6 vietu stalo reikia kiekvienai dienai?
Jei uztenka 4, tai stala galima glausti prie salos ir atitraukti tik ypatingom progom. Sutaupytumet ant baro k4dziu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2015 07 19, 21:32)
O 6 vietu stalo reikia kiekvienai dienai?
Jei uztenka 4, tai stala galima glausti prie salos ir atitraukti tik ypatingom progom. Sutaupytumet ant baro k4dziu smile.gif


4 esam kasdien, kai atvaziuoja vyro vaikas-esam 5.
priglausti nenoriu.
Noriu normalaus valgomojo stalo, kad galetume vienas pries kita susest
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2015 07 19, 21:02)
QUOTE(Žydriausia)

Matyt viskas taip perkrautai atrodo dėl to, kad nėra dar apdailos, tas pamatas vidury suskaldo patalpą į dvi mažesnes ir nebelieka to laisvesnio vientisumo jausmo.


gal, nezinau, dar ir grindys pasikels apie 30cm, tai vel bus kitoks vaizdas.
bet laukti kol viskas bus padaryta nebus laio, nes vyras bores elektra vedziot.

dabar uzsieme ktu rimtu darbu, tai jei nelis lietus, tai netarkuos kasdien, nes man kazkaip net nesigalvoja dabar labai, reikia matyt dar suvirskint, kad taip graziai kaip atrode vizualizacija-nepavyks doh.gif kazka reikes keisti, bet projektu dar nedelioju, reikia atvesti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 19, 22:47)
kazka reikes keisti, bet projektu dar nedelioju, reikia atvesti blush2.gif

drinks_cheers.gif , reikia atvėsti ir ramiai apgalvoti viską sistemiškai smile.gif.
O kas dėl elektros, jei apšvietimą turite omeny, tai galima prasimesti kabeliuką ir toj vietoj, kur sala turėjo būti, ir toj vietoj, kur stalas, su rezervu taip, kad būtų galima keisti šviestuvo vietą. Jei salos nedarysit, tai liks apšvietimas stalui, o tą kur buvo numatytas stalui, gal panaudosit kažkokiam kitokiam apšvietimui - gal įmontuojamiems šviestuviukams. Lubos gipskartonis bus?
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 19, 20:44)
Architekte buvo gerai sumatavus, tik ji matavo nuo realiu sienu, kaip sakiau dar uzsides gipsas
Va cia jos buvo pabraizytas variantas pagal mano norus su sala (sala cia ziuriu 80cm)


as ir daryciau sala 80 cm ,nes as darausi 70 bet pas mane vietos labai mazai ,ir bandyciau dar bent 10 cm sala prie spinteliu pritraukt ,manau 1,0-,1,1 m pakankamai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Noriu patarimo. Naujai virtuvei suprojektuota kriauklės spintelė - stalčiai 80 cm. Dabartinėje virtuvėje turiu kriauklės spintelę - stalčių 60 cm. ir visiškai pakanka tokio pločio. Suabejojau ką daryti su naujos virtuvės kriauklės spintele: ar daryti 80 cm, ar 60 cm ir cargo 20 cm. Cargo kaip ir nereikia, bet ir 80 cm stalčiaus po kriaukle atrodo per daug.
Atsakyti
QUOTE(jugp @ 2015 07 20, 11:18)

Jeidu ruošiatės šiukšles rūšiuoti, tai nebus per didelis stalčius. O kiek stalčių tame plautuvės bloke numatyta? Ar bus vienas su aukštu fasadu? Jei vienas, tai truputį per didelis tas fasadas gausis. Bet greičiausia numatyta bent dviejų stalčių blokas, ar ne?
Cargo, ypač jei poreikio nėra, nedaryčiau. O kas dar šalia plautuvės iš kitų pusių bus?
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2015 07 20, 10:16)
as  ir daryciau  sala 80  cm  ,nes as  darausi  70  bet  pas mane  vietos labai mazai  ,ir  bandyciau  dar  bent  10  cm sala  prie spinteliu  pritraukt ,manau  1,0-,1,1 m  pakankamai  biggrin.gif



Pas mane tarp virtuves ir salos ir taip tik 1 m nuplanuotas, neber jau kur mazinti, nebent pacia sala siaurinti. g.gif bet 10 cm manes negelbes....

na, iseinu nuo treciadienio atostogu, tai reikes dar karta nuvaziuot ir pasimatuot, pasideliot. Nors man akyse tas sugrustas vaizdas vistiek labai atrodo. g.gif

Nebent su minksta dalim kazka daryt kitaip, nes as paskui kai su sala jei atstumiau sofa, kad atkalte nebutu nugara i stala, tai iskart vaizdelis palengvejo ir tada nebera to sugrudimo ispudzio.

Papildyta:
QUOTE(jugp @ 2015 07 20, 10:18)
Sveikos. Noriu patarimo. Naujai virtuvei suprojektuota kriauklės spintelė -  Suabejojau ką daryti su naujos virtuvės kriauklės spintele: ar daryti 80 cm, ar 60 cm ir cargo 20 cm. Cargo kaip ir nereikia, bet ir 80 cm stalčiaus po kriaukle atrodo per daug.


Cargo as nedaryciau. As tame 80cm stalciuje geriau siuklsme srusiuot sudeciau, dar as megeja topkioj spinteleje laikyti bulves, tai irgi galima but. O siaip kaip. Ar geriau kazkaip viduje gal galima sugalvo0t koki krepsiuka valymo priemonems.

Tie cargo man dazniausiai atrod is butinumo padaryti blush2.gif Nei man grazu fasade tie cargu intarpai, apie naudinguma nezinau...... gal jei kas labai megeja skokiu padazu ivairiu buteliuku, nezinau..... Man reikals toki turet kazkaip nekyla g.gif

Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 20, 12:33)
Nebent su minksta dalim kazka daryt kitaip, nes as paskui kai su sala jei atstumiau sofa, kad atkalte nebutu nugara i stala, tai iskart vaizdelis palengvejo ir tada nebera to sugrudimo ispudzio.

Manau, kad su ta sofos padėtim tikrai turit kažką nuspręsti, nes sofa vidury ne gaunas ne vietoj dėl to, kad sėdint ant jos nepatogu nei TV žiūrėti, nei mėgautis spragsinčia ugnimi krosnelėje.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 07 20, 11:38)
Manau, kad su ta sofos padėtim tikrai turit kažką nuspręsti, nes sofa vidury ne gaunas ne vietoj dėl to, kad sėdint ant jos nepatogu nei TV žiūrėti, nei mėgautis spragsinčia ugnimi krosnelėje.


Juodai, gal turit ideju del tos sofos.... g.gif
Del gerejimosi spragsincia ugnimi, tai vyras sako man ten silumos saltinis bus, o ne gerejimuisi, ner kuo ten megautis...

Vyrui atrodo isvis tinkamiausia vieta sofai - ta siena, kur krosnele, nu man tai ten pati berysiausia vieta doh.gif
Jam nepatinka sofa vidury kambario, o as kazkaip visadf norejau to. bet aisku, kai ziuri kas gaunbasi, tai supranti, kad ne viska is tu savo svajoniu gali perkelti i realybe.

Na 2 svajones jau igyvendinau - turiu virtininiu langu, suplanuota terasa salaia namo, plautuve bus po langu ax.gif 4u.gif

Tiesa, mes kadangi isgriovem siena, tai lieka sonuose sijos. jei deti sofa skersai, tai tada logiska ties tomis sijomis, nes jos tarsi atskiria tas erdves. Sijos nuo terasinio lango yra mazdaug 3.3 atstumu, reiskia 3.3 m as skiriu svetaines zonai, reiskia mazdaug 4780 lieka virtuves ir valgomojo zonai (cia matuoju ziurint per kambario ilgi).
tada is tu 4780 -minus 600 virtuves spinteles-1000 atstumas tarp salos-800 salos plotis, tai valgomojo stalui lieka 2380(kas ryskiai per mazai)
jei sofos nedeti skersai, tada gal tos sijos tiek nelemtu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 20 liepos 2015 - 12:03
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 20, 12:47)
Juodai, gal turit ideju del tos sofos....  g.gif
Del gerejimosi spragsincia ugnimi, tai vyras sako man ten silumos saltinis bus, o ne gerejimuisi, ner kuo ten megautis...

Vyrui atrodo isvis tinkamiausia vieta sofai  - ta siena, kur krosnele, nu man tai ten pati berysiausia vieta doh.gif
Jam nepatinka sofa vidury kambario, o as kazkaip visadf norejau to. bet aisku, kai ziuri kas gaunbasi, tai supranti, kad ne viska is tu savo svajoniu gali perkelti i realybe.

Na 2 svajones jau igyvendinau  - turiu virtininiu langu, suplanuota terasa salaia namo, plautuve bus po langu ax.gif  4u.gif

Na kadangi krosnelė bus svetainėj, tad nori nenori teks vyrui susitaikyt su tuo, kad tai bus ne tik šilumos šaltinis, bet ir grožio detalė, kurią reikės prižiūrėti.

Dėl virtuvės, tikriausiai Jūsų vietoje atsisakyčiau salos, kad ir kaip jos norisi. Ir daryčiau stalą tiesiog arčiau virtuvinio. Tikrai nesinorėtų baldų sandėlio vaizdo.
Atsakyti