Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

QUOTE(Subjektyvi @ 2015 07 19, 11:45)
Žiūrint objektyviai - patalpa nedidelė ir visa pergrūsta baldais. Todėl siūlau iš viso atsisakyti salos idėjos ir jos vietoje statyti didelį valgomojo stalą, su praktišku stalviršiu, kuris bus reikalui esant ir darbinė zona. Dar galima daryti virtuvę kampu nuo durų ir išnaudoti tą erdvę.
Papildyta:
Vietoje dabartinio stalo, prie sienos galima pastatyti dailią indaują - bufetą, jei taikote į klasiką.


tai panasiai taip ir galvojosi, kad ten kur siena tarp virtuvinio lango ir metalines sijos - kokia indauja indams. I klasika netaikau, nors grazu, bet nemokesiu 'klasiskai' jos sukurt, bet kazkokia indauja galima pastatyt


kazkaip ilgai gyvenau su salos vaizdu galvoje, labai sunku pergalvot kiraip, bet teks, nes vyras vis judina.... sako kai lyja lietus ir lauke negaliu dirbt,eiciau jau elektra vedziot, bet tam rekia zinot isplanavima....
Atsakyti
Tiesiog didelis stalas dažnai būna visos šeimos gyvenimosios erdvės centras, ten viskas sukasi, verda gyvenimas ir visi telpa. Pasižiūrėkite internete yra nemažai tokio tipo stalų, berods mačiau ir lietuvių dizainerių darbų.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 07 19, 12:45)
Žiūrint objektyviai - patalpa nedidelė ir visa pergrūsta baldais. Todėl siūlau iš viso atsisakyti salos idėjos ir jos vietoje statyti didelį valgomojo stalą, su praktišku stalviršiu, kuris bus reikalui esant ir darbinė zona. Dar galima daryti virtuvę kampu nuo durų ir išnaudoti tą erdvę.
Papildyta:
Vietoje dabartinio stalo, prie sienos galima pastatyti dailią indaują - bufetą, jei taikote į klasiką.

Aš taip pat daryčiau. thumbup.gif Kam ta sala jei ji kaip stalas, o šalia dar vienas stalas... Geriau ir gražiau vienas didelis. Ir išnaudokite erdvę bent prie durų.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 19, 10:04)
Su dideliu liūdesiu grįžtu į planavimo etapą verysad.gif  verysad.gif
/right]


Nu baisiai norėjau, kad Tau pavyktų, bet... jau pradiniam variante minėjau, kad sala tik telpa, čia tas pats, kas iš principo įtilpti į 34 dydžio rūbą, kai realiai nešioji 36. Nu įtilpai, bet nei gražu, nei patogu biggrin.gif Nu jei dar gale kambario būtų siena, o ne langai, apsukus minkštą dalį erdvė kitokia būtų
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 19, 11:25)
Buvo daug man padėjusių ir patarusių dėl virtuvės. Čia įkėliau realių foto, kaip atrodo erdve sudėliojus realiais dydžiais g.gif
Būtų dar bent koks 1 m kambario ilgio    doh.gif
http://public.fotki....tuve/page4.html


O albume berods 19 nuotraukoj staliukas koks fainuolis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2015 07 19, 14:55)
Nu baisiai norėjau, kad Tau pavyktų, bet... jau pradiniam variante minėjau, kad sala tik telpa, čia tas pats, kas iš principo įtilpti  į 34 dydžio rūbą, kai realiai nešioji 36. Nu įtilpai, bet nei gražu, nei patogu biggrin.gif Nu jei dar gale kambario būtų siena, o ne langai, apsukus minkštą dalį erdvė kitokia būtų
O albume berods 19 nuotraukoj staliukas koks fainuolis  smile.gif


gerai, cia su tai rubu dydziais, bet tikrai panasus jausmas lotuliukas.gif

79 nuotraukoj tas staliukas. Cia senuju gyventoju palikimas g.gif Man kaip ir viskas iskart atrodo seniena...nors kai paziuriu, tai is tu senienu ogo kaip galima graziai psidaryt,. Tik man biski truksta tos gysleles.....
Va ta sofkute kur matytio nuotraukoj irgi palikimas buvo du foteliai tokie gan patogus ir 2 pufikiukai. Sofa neissedeta, issisklaidzia, tokia smagi pasedet ir ne griozdas. Tai sakau restauravus ciki baldukai butu, bet kaip durne pradejus kraustyti tuos namus, fotelius jau sugebejau parduot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 19, 19:18)

Visiškai nebūtina prie salos dėti kėdes, jos ten papaišytos tiesiog kaip galimybė. Koks tas tarpas centimetrais gaunas stalui?  Kokie šiuo metu yra kambario ilgis ir plotis?
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 07 19, 11:09)
Vienoje virtuvėje vargstam su kaitlente saloj, kepant visur labai taškosi. Po to negražiai atrodo verdantys ir stovintys puodai, o jie ten "amžinai" kažką veikia. Grožio nėra.

Na, taškosi ir man, tačiau tikrai ne į svetainės pusę, o į virtuvės. Tad jokio skirtumo, kur ta kaitlentė - ar ten, ar ten taškysis smile.gif. Verdančių puodų negrožio irgi nepastebėjau, viskas man su jais gerai - virtuvė gi biggrin.gif. Kai išverda, pavalgom, puodų nebelieka.
Matyt šitoj vietoj susideda viskas: gaminimo įpročiai, požiūris ir kita. Tas klausiantys apie tai turėtų įvertinti savo įpročius wink.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 19 liepos 2015 - 18:51
viso kambario nepersimatavau, tai nepasakysiu, nors neturetu tie matmenys buti kitokie, gal ten +-2cm kokie. bet vienas dalykas popieriuje, kitas pastacius balda su savo mase i vieta.
pasimatavau nuo sofos nugaros iki salos, bet palikau uzsirasius name, tai nepamenu, faktas, kad iki salos liko maziau negu kad buvo iki jusus siek tiek atitrauktos kedes (nepamenu ar 2,4m ar 2,1 g.gif ). Sala man tikrai grazu ir tikrai patogu mano gyvenimo budui, is principo esu uz sala, bet ne savo plote. deja....

tikrai nenoriu tokio užgrūsto vaizdo koks gaunasi ir keli cm cia negelbes. Visa diena jaukinu save, kad salos, deja verysad.gif, bet matyt teks atsisakyt. Bandziau pasiaurint tarpa tarp virtuves ir salos iki 90cm, bet vistiek valgomojo stalas gaunasi taip priverstinai įgrūstas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 19 liepos 2015 - 19:08
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 19, 20:07)

Tai vat, būtų įdomu realius išmatavimus žinoti, o ne spėjimus smile.gif.
Kokio dydžio stalą planuojate statyti? Kokio realiai Jums reikia? Pvz mano standartinis 6vietis stalas stovi 286cm (nuo sofos nugaros iki sienos) x ~360cm (nuo lango iki atitrauktos kėdės +praėjimas pro ją) plote. Vietos tikrai pakankamai smile.gif. Antras matmuo apytikslis, nes toliau eina erdvė iki kitos sienos. Tačiau, jei šie matmenys mažesni, tuomet stalui tikrai striuka...
Tiesa, kokio gylio salą susidėliojot iš plolistirolo? 60cm ar 90cm?
Kita vertus, man abejonių kelia sprendimas sofą statyti nugara į stalą, kai krosnelė irgi lieka už nugaros...

Permatavau pirmą matmenį - pilnai užtektų ir 260cm wink.gif.
Stalo matmenys 87cm x 155cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 19 liepos 2015 - 19:35
Mano matmenys buvo ismatuoti tiksliai ir jie nesikeicia. Esme tame, kad sienos bus dedmos gipsu, tai va cia as teoriskai nuo ismatuotu sienu buvau atemus po 2cm. kaip realiai gausis kai susides jau sienos, tai tada ir bus tikslu. Mano paklaidosyra ant tu galutiniu sienu irengimo.

sala skaiciavau 90cm. Ten padetas 60cm plocio plosistorolas, bet padetas toje vietoje kur baigtusi 90cm sala.

Judai, o ta siena pas jus tikriausiai su langu? galdar vitrininiu? tada visai kitas reikalas.kai as nuemiau sofa, tai tada ir jausmas visai kitas. manau analogiskai jei butu salia langas su vitrina. Dabar i tuos 2,4 ar 2,1 (pasitikslinsiu kai nuvaziuosiu i nama) gaunasi kad igrustas stalas tarp 'sienu" -sala ir sofos atkalte.
Kaip sakaiu butu bet 1m papildomas ilgio metras, bet dabar tai jau net ir man labai norejusiai salos nesiziuri ir neisivaizduoju kaip ten laisvai judet g.gif doh.gif

Krosnele gaunasi taip, ne visai gal vietoj, bet ten yra kaminas. Bet as noriu kampo, kad galetum ir pries langa sedet ir priesas krosnele, nors ji siek tiek sone.

as vakar ilgokai ten stumdziausi tuos baldus visaip, su sala tik įsigrust pavyksta.

stalo man reikia 6 vietu, plotis na galvojau apie 90cm, bet ziuriu standartiniu buna po 86cm, tai gal tokio ir uztektu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 19 liepos 2015 - 19:39
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 19, 20:36)

Jeigu saloj neplanuot sėdimų vietų tai gal jos ir nereikia tokios gilios wink.gif. Užtektų gal kokia 70cm g.gif ... kažin, kaip atrodytų unsure.gif ...
Taip, pas mane vitrininis langas ir matmenį ėmiau nuo jo. Žinoma, šis faktas lengvumo žiūrint priduoda, tačiau fiziškai pratilpt lengvai būtų galima ir jei ten siena būtų. Tai čia matmuo pagal stalo ilgį - šitas pas Jus man rodos pakankamas irgi yra. Bet jei matmuo per stalo plotį gaunas tik 210 ar 240cm, tai jau tikrai per mažai. 260cm toj vietoj statant tokį stalą yra min riba.
Vat tas Jūsų kampo noras prieš langą ir prieš krosnelę tai nėra išpildomas, nes pati juk sakot, kad krosnelė šone lieka biggrin.gif. Tad šita vieta irgi nėra ištobulinta... Gaunas, kad krosnelė bus praėjimui... Gal reikėtų ją laikyti ašimi ir aplink dėlioti baldus g.gif .
Sakot būtinai kampo reikia? Trivietės sofos neužtenka? Gal dar koks supamas krėsliukas tilptų unsure.gif .

Va, pagal Jūsų architektės parengtą planą žiūrint į matmenis viskas telpa:
planas.
Nepamenu, gal kažkokie matmenys čia ne tokie, ar realybėj tik kitaip gavosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 19 liepos 2015 - 20:20
QUOTE(Juodai @ 2015 07 19, 20:08)
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 19, 20:36)

Jeigu saloj neplanuot sėdimų vietų tai gal jos ir nereikia tokios gilios wink.gif. Užtektų gal kokia 70cm g.gif ... kažin, kaip atrodytų unsure.gif ...
Taip, pas mane vitrininis langas ir matmenį ėmiau nuo jo. Žinoma, šis faktas lengvumo žiūrint priduoda, tačiau fiziškai pratilpt lengvai būtų galima ir jei ten siena būtų. Tai čia matmuo pagal stalo ilgį - šitas pas Jus man rodos pakankamas irgi yra. Bet jei matmuo per stalo plotį gaunas tik 210 ar 240cm, tai jau tikrai per mažai. 260cm toj vietoj statant tokį stalą yra min riba.
Vat tas Jūsų kampo noras prieš langą ir prieš krosnelę tai nėra išpildomas, nes pati juk sakot, kad krosnelė šone lieka biggrin.gif. Tad šita vieta irgi nėra ištobulinta... Gaunas, kad krosnelė bus praėjimui... Gal reikėtų ją laikyti ašimi ir aplink dėlioti baldus g.gif .
Sakot būtinai kampo reikia? Trivietės sofos neužtenka? Gal dar koks supamas krėsliukas tilptų unsure.gif .


Pratilpti aisku svarbu, bet vaizdas ir jausmas labai svarbu. O su sala, tai man vienareiksmiskai sugrudimo jausmas. Aisku, sustumdzius kedes pratilpti gali, bet as nenoriu, kad norint judeti reiktu viska iki milimetru butinai sustumdyt. mes dabar gyvenam galima sakyti vienam kambary + virtuve ir man jau bloga iki negalejimo nuo to uzsigrudimo. o sudejus viska kaip vizualizacijoje graziai atrode, tai jausmas butent toks - sugrusta per prievarta.
kadangi mano vaizduoteje sala buvo kaip namu 'ais", tai jei sala man noretusi kedziu prie jos.
taip man per ploti nuo sokftes nugaros iki salos krasto liko tik 2,4 ar 2,1 (kaip sakiau nepamenu)

dek krosneles tai cia irgi pacioj pradzioj galvojom zidini, paskui i kroenele persigalvojom. Atrodo maza tta krsnele, bet kai paddi i vieta, tai visai ji nemaza, nes reikia plonk ja vietos, reikia praejimo, reikia, kad butu patogiai salia kamin, kad vamzdiu namie palei sienas nebutu ir ji atssiduria tokiokj ne sis, nei anas vietoj. Kaip sofa bestatysi, krosnele vistiek gaunasi labiau valgomojo zonoj nei svetainej.

del tos sofos, tai vyrui labai nepatinka vidury, o man kaip ir norisi. ir tam, kad atskirtu erdves ir tam, kad galetum sedeti pries didiji langa, pro kuri teoriskai turetu matytis graziausi kiemo vaizdai blush2.gif . Is prncipo nebutinai kampas jei kazkaip susdeliotu patogiai. Vyra va irgi noretu kokio patogaus fotelio..... TV bus ant tos sienos, kur krosnele, tai irgi..... jei ji ziuret, tai patogiausia nuo tos puses kur mazesnis vitrininis langa.

Nu vienu zodziu, stumdziau stumdziau ir supratau, kad ne viskas cia taip paprasta, ka prdzioj atrode doh.gif nei virtuve susideda pagal svajone, nei ta svetaine susidelioja taip, kad sakytum-super doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 19, 21:25)

Na, pamąstykim... Realiai, kada Jūs ant tos sofos sėdėsite? Vakare? Tai gal tas vaizdas pro langą nebūtinai priešais sofą gali būt? O kad tv ir krosnelė priešaiis būtų gal labiau svarbu? Tuomet sofa vienareikšmiškai prie vitrininio lango ilgoje sienoje.
Dabar galvojam toliau... Pasidarysit L virtuvę o jos erdvėje stalą, rizikuojat, kad stalas bus Jums kliūtis darbuojantis virtuvėje (čia vėlgi reikėtų viską realiai susidėlioti), visa virtuvė bus taip sakant visam gražume matoma, ko kiek pamenu, norėjot išvengti.
Jeigu salos norit su sėdimim vietom, tai tokia pas Jus deja netelpa... Vadinas aš blogą kambario ilgį nupaišiau, arba kažką ne taip man pasakėte smile.gif. Bet ir architektė kažką ne taip braižė...
Atsakyti