Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

QUOTE(Kliamka @ 2015 07 11, 22:18)
O gal galit patart kaip aprašyti ko nori siunčiant užklausą, kad paskaičiuotų apytikslę kainą? Aš žinau maždaug stilių, spalvą, kas bus montuojama, kas ne, kaip baldus noriu išdėstyt.. Bet kokių tiksliai ten traukomų pribumbasų būna, kaip kampinę spintelę padaryt, nežinau. Nežinau ir kokios medžiagos būna, kurios kiek kainuoja. Ar būtina jiems nubraižyt, ar kažkaip aprašyti.. ? 4u.gif

As kai irgi nieko nezinojau, tai ant popieriaus lapo nubraiziau ko noreciau, suzymejau matmenis, prikabinau foto man patinkanciu virtuviu, ploksciu, spalvu ir uzklausiau :-) po to, jau kai pradejau labiau dometis, galejau konkreciau bendrauti, taciau jei kazko norite, bet nezinote, tiesiog rodykite foto ko norite, jie viska ispildys :-D Aisku, kyla rizika del kainos, gali paskaiciuoti daugiau.
Atsakyti
Prisižiūrėjau virtuvių, radau net foto su tokiu išdėstymu kaip aš susigalvojus. thumbup.gif Tik dabar vėl klausimas. O jeigu aš noriu palei langą spinteles daryt ir kriauklę prie lango, o po langu radiatorius, tai kaip tada, koks variantas priimamas šiuo atveju? unsure.gif unsure.gif negi radiatorių uždengt? kažkaip nelogiška. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2015 07 11, 23:25)
Prisižiūrėjau virtuvių, radau net foto su tokiu išdėstymu kaip aš susigalvojus. thumbup.gif  Tik dabar vėl klausimas. O jeigu aš noriu palei langą spinteles daryt ir kriauklę prie lango, o po langu radiatorius, tai kaip tada, koks variantas priimamas šiuo atveju? unsure.gif  unsure.gif  negi radiatorių uždengt? kažkaip nelogiška. g.gif


Pas mus senam bute taip buvo, tai dedamos grotelės virš radiatoriaus, kad iš spintelės šiluma išeitų, bet šiaip tai nieko gero, vis tiek šiluma sunkiai išeina, o ir maisto produktų jokių žiemą ten laikyti negali... Aišku, jei kitos išeities nėra, tai variantas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2015 07 12, 00:25)
Prisižiūrėjau virtuvių, radau net foto su tokiu išdėstymu kaip aš susigalvojus. thumbup.gif  Tik dabar vėl klausimas. O jeigu aš noriu palei langą spinteles daryt ir kriauklę prie lango, o po langu radiatorius, tai kaip tada, koks variantas priimamas šiuo atveju? unsure.gif  unsure.gif  negi radiatorių uždengt? kažkaip nelogiška. g.gif

Pasidomėkit techninėm galimybėm dėl radiatoriaus nukėlimo kitur (jei yra kur). Kaip ir Kliamka komentavo, tas uždengimas su grotelėmis stalviršy nieko gero.
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2015 07 12, 00:25)
Prisižiūrėjau virtuvių, radau net foto su tokiu išdėstymu kaip aš susigalvojus. thumbup.gif  Tik dabar vėl klausimas. O jeigu aš noriu palei langą spinteles daryt ir kriauklę prie lango, o po langu radiatorius, tai kaip tada, koks variantas priimamas šiuo atveju? unsure.gif  unsure.gif  negi radiatorių uždengt? kažkaip nelogiška. g.gif

MEs radiatoriu perkelem prie nenaudojamos sienos, nes po langu darem stalvirsi su orkaite ir stalciais. Problemu tikrai nekilo del to 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aniri89 @ 2015 07 04, 12:00)
atėjau ir aš prašyti patarimo  4u.gif  Galbūt nelabai įdomi mano virtuvėlė, kadangi maža ir nieko nesugalvosi, bet prašau nuomonių dėl pakabinamų spintelių ilgio ir stalčių bloko.
Kadangi reikia kažką galvoti dėl sienos šalia palangės, ten daromas 10 cm niekam nereikalingas apendiksas. Viršuje, proporcijoms išlaikyti, taip pat toks daromas, tačiau laaabai jo nenoriu.
Virš kriauklės - džiovykla.
Gartraukis - įmontuojamas su filtru.
Kaip Jums toks variantas?
Taip pat bus 1050 mm stalčių blokas, kaip jį protingai gaminti? Paskutiniame stalčiuje laikysiu puodus, pirmame stalčiuje noriu įrankių, tačiau galbūt ne viso stalčiau šiuo dalyku užimti?.. Stalviršio aukštis 91 cm.
user posted image

pas mus analogiška virtuvė ir tokį pat variantą taip pat svarstėme. Nieko neprigalvosi tokiam plote, tačiau man labai nepatinka, kad viryklė stovės kampe, reiškia visas kampas nuolatos reikalaus priežiūros. Juo labiau, ištraukiamas gartraukis- ar išvis verta jį kabinti? Ar jie turi pakankamai galios?
Mes neturime galutinio virtuvės plano, bet preliminariai viryklę statome viduryje, o kriauklę kampe.
Vietoj apendikso negalvojote daryti ertmės su išvažiuojama pakaba rankšluoščiams? O kam tas apendiksas iš viso? Kitoj pusėj jo juk nėra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aprilia143: 15 liepos 2015 - 19:31
QUOTE(aprilia143 @ 2015 07 15, 20:26)
pas mus analogiška virtuvė ir tokį pat variantą taip pat svarstėme. Nieko neprigalvosi tokiam plote, tačiau man labai nepatinka, kad viryklė stovės kampe, reiškia visas kampas nuolatos reikalaus priežiūros. Juo labiau, ištraukiamas gartraukis- ar išvis verta jį kabinti? Ar jie turi pakankamai galios?
Mes neturime galutinio virtuvės plano, bet preliminariai viryklę statome viduryje, o kriauklę kampe.
Vietoj apendikso negalvojote daryti ertmės su išvažiuojama pakaba rankšluoščiams? O kam tas apendiksas iš viso? Kitoj pusėj jo juk nėra

Gartraukis gali būti ir pilnai įmontuojamas, nebūtinai teleskopinis ištraukiamas. Galios jie turi visi skirtingai, kiekvienas renkasi tai, kas jam reikalinga kainos ir savybių atžvilgiu. Juk ne nuo gartraukio dizaino priklauso, jis geras ar ne.
Dėl kaitlentės kampe, pas mus bus analogiškas variantas, tik pas mus siena vos 2 m. Realiai yra kaip yra ir nematau tame didelės problemos. Man kaip tik aktualu palikti kiek įmanoma daugiau darbinio paviršiaus, jo nesuskaidant į mažas dalis. O šiuo atveju aišku ilgio daugiau, bet irgi ne prūdai.
Atsakyti
QUOTE(aprilia143 @ 2015 07 15, 20:26)
Vietoj apendikso negalvojote daryti ertmės su išvažiuojama pakaba rankšluoščiams? O kam tas apendiksas iš viso? Kitoj pusėj jo juk nėra

Tas "apendiksas", kaip Jūs vadinate, gaunasi dėl to, kad priešais yra radiatorius, tad nieko ištraukiamo ten nepadarysi. Išvažiuojama rankšluostinė mano galva visai bereikalingas dalykas - nei vaizdo, nei naudos smile.gif, ilgainiui turbūt atsibosta ją traukyti ir džiaustyti rankšluoščius.
Aniri89, Jūs turėkite omeny, kad apatinėje virtuvės dalyje bet kokiu atveju iš abiejų pusių turės būti tie "apendiksai", kad atidarinėjami stalčiai nesibrauktų į sieną - pas mane taip yra padaryta, palikti tarpai po ~4-5cm iš abiejų pusių. Ir visai nebūtina viršaus derinti su tuo apendiksu, viršuje nereikia tų tarpų, jeigu durelės atsidaro į šonus. Metrinio stalčiaus nedaryčiau schmoll.gif , man jis jau per didelis atrodo ir vizualiai iškrenta iš konteksto smile.gif. 900mm stalčių blokui man yra riba.
Papildyta:
QUOTE(Muffins @ 2015 07 04, 10:03)
Reikia patarimo, bandysiu nusviest situacija: siena priesais virtuvines spinteles, tuscia, prie jos stoves stalas, jei paliksiu paprastai nudazyta, tikrai per pora menesiu kedemis, kedziu atlosomis nutrins ja vaikai. Kaip ta siena ,,apsaugoti,, , kaip padaryti ,,atspariasne,,? Vis galvojau apie dekoratyvu tinka, nu bet kaip jis man nelimpa schmoll.gif, o gal nemaciau graziu pavyzdziu, o bijau, kad ir jis nebus issigelbejimas. Gal turit kas kokia ideja? Virtuve mazyte visai, nenoriu jokiu stipriu akcentu. Turejo but tiesiog baltos sienos.

Gal kėdžių atkalčių aukštyje ant sienos kažkokią detalę sugalvoti g.gif , pvz. medžio masyvo lentą unsure.gif ... ar čia prastas skonis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 07 15, 21:04)
Gartraukis gali būti ir pilnai įmontuojamas, nebūtinai teleskopinis ištraukiamas. Galios jie turi visi skirtingai, kiekvienas renkasi tai, kas jam reikalinga kainos ir savybių atžvilgiu. Juk ne nuo gartraukio dizaino priklauso, jis geras ar ne.

Na, as tik pradėjau rinktis, bet mano ankstesnė patirtis rodo, kad butent dizainas riboja gerumą. Juk mažo feno negamina galingo. Aš kalbu apie tai, kad ar teleskopinis ka nors traukia praktiškai? Be to, apsidairius aplink pas giminaičius kaimynus draugus ir pan, pastebėjau, kad gartrukiai išvis nieko netraukia, tik ūžia ir įjungia psichologinę būseną "su gartraukiu".

Tokiai mažai virtuvei gal neblogai būtų pratęsti stalviršį per visą langą? Arba daryti nuleidžiamą tokį stalą, kuris kabinasi prie sienos ir būna nuleistas, o esant reikalui pakeliamas ir atlenkiama koja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aprilia143: 15 liepos 2015 - 20:30
QUOTE(aniri89 @ 2015 07 05, 12:20)
Dėl stalčių bloko - darysiu didelį vieną, tačiau nežinau kaip stalčius pačius išdėstyti, ar vienodus daryti, ar pirmą stalčių siauresnį įrankiams, ar kaip daro pirmam stalčiuje, kad atsidaro dar vienas ir pan... gal kas turi ir gali pakomentuoti.
Turiu omeny taip daryti (viršutinis siauras, kiti du vienodo dydžio) http://s019.radikal....707b4f24fc5.jpg
ar daryti tokio tipo kaip čia user posted image

Turėjau tokį stalčių bloką su vidiniu žemu stalčiuku - visai nenuvargino tas dvigubas darinėjimas smile.gif. Man patiko. Dar reikia turėti omeny, kad apskritai toks stalčių blokas tik vienas bus, o ne penki, tad nemanau kad ir Jus nuvargintų wink.gif. Dar vienas gerumas tokio stalčių bloko tas, kad apatinis stalčius gaunasi aukštesnis, nei gautųsi darant viršutinį stalčiuką nepaslėptą. Tai vat, mąstykit 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(miegale23 @ 2015 07 09, 11:24)
Ar labai nepatogus stalciu blokas 50cm?

Tikrai patogiau, nei 50cm spintelė wink.gif.
Papildyta:
QUOTE(meme @ 2015 07 10, 01:31)
Dėl mikrobangės virš šaldytuvo tai nesukit galvos kad per aukštai, pas mane ir vienam bute ir kitam ji stovi ant šaldytuvo, ir kuo puikiausiai naudojamės, net ne kartais, o labai dažnai. Jokių problemų. Nebent su sriuba perkaitini lėkštę, tada sunkiau išimt.

Mano galva tai yra nesaugus sumanymas... Kam savuose namuose darytis tokius pavojingus sprendimus g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2015 07 11, 22:18)
O gal galit patart kaip aprašyti ko nori siunčiant užklausą, kad paskaičiuotų apytikslę kainą? Aš žinau maždaug stilių, spalvą, kas bus montuojama, kas ne, kaip baldus noriu išdėstyt.. Bet kokių tiksliai ten traukomų pribumbasų būna, kaip kampinę spintelę padaryt, nežinau. Nežinau ir kokios medžiagos būna, kurios kiek kainuoja. Ar būtina jiems nubraižyt, ar kažkaip aprašyti.. ? 4u.gif

Siųskit virtuvės kambario planą iš viršaus su matmenimis, su nurodytais langais, durimis, galit preliminariai pabraižyti kur planuojat virtuvinį, kur viryklė, plautuvė, šaldytuvas, jei žinote. Aišku, nubraižyt gal nebūtina, gal patys ką pasiūlys, bet kažin... Geriausia nusiųsti vienodą virtuvės brėžinį, vizualizaciją keliems gamintojams, tada galėsit kainas palyginti.
Dėl medžiagų - pigiausia yra su LMDP (laminuotos medžio drožlių plokštės) fasadais, brangiausia su medžio masyvo fasadais, dar nelygu kokia mediena. MDF (medžio dulkių plokštė) kaina neką nusileidžia masyvui. Čia jau priklauso kokį stilių renkatės. Nusiųskit dar patikusias virtuvių nuotraukas, tuomet bus aiškiau ko norite ir kokią medžiagą fasadams pasiūlyti.
Dėl kitų pribumbasų - stalčiai bus brangiau nei spintelės, bet patogiau. Kampinę spintelę galima daryti su lentynomis, bus pigiau, galima su karusele ar kitokia furnitūra, bus brangiau, bet vėlgi - patogiau wink.gif. Pakabinamos spintelės atsidarančios į šonus bys pigiau, į viršų - brangiau, nes ten reikėtų dėti gerus lankstus, kad nereikėtų po kelių metų galva parėmus dureles laikyti smile.gif.
Furnitūra -- Blum, Hettich brangiau, bet ilgaamžiškiau.
Tokie reikalai smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 06 22, 14:57)
Jeigu keraminė, tikrai neišeis padaryti be iškilusio borto.

Pas mane keraminė, montuojama po stalviršiu, jokio borto nėra smile.gif. Tiesa, stalviršio kraštai nesutampa su plautuvės kraštais, plautuvės išsikiša, toks kaip laiptelis gaunas, bet jis visai ne tas pats, kaip bortas smile.gif
Atsakyti