Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

QUOTE(miegale23 @ 2015 07 09, 12:14)
Ne virs saldytyvo lotuliukas.gif , tiesiog yra 50cm vieta ir galvoju ar geriau stalciai ar spintele? Labiau noriu stalciu, tik gal per siaura? O apie saldytuva cia kitas klausimas.  Galvojau gal mikrobange ant jo padeti, nes niekur nerandu jai vietos, naudojam retai todel nenoriu jai skirti patogios vietos, karta ar du i menesi ir ant kedes galiu palipus i ja maista ideti, o atsisakyti jos visiskai vyras nenori, bet graziau gal butu spintele pakabinti?


Jėzau ir kaip aš taip supratau doh.gif lotuliukas.gif ir dar kelis kartus perskaičiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 07 09, 13:51)
Jėzau ir kaip aš taip supratau  doh.gif  lotuliukas.gif  ir dar kelis kartus perskaičiau lotuliukas.gif

Aš supratau lygiai taip, kaip ir jūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 07 09, 13:51)
Jėzau ir kaip aš taip supratau  doh.gif  lotuliukas.gif  ir dar kelis kartus perskaičiau lotuliukas.gif

Neatskyriau klausimu, taip kvailai del to ir nuskambejo, neblogai atrodytu stalciai virs saldytuvo lotuliukas.gif .
Atsakyti
Dėl mikrobangės virš šaldytuvo tai nesukit galvos kad per aukštai, pas mane ir vienam bute ir kitam ji stovi ant šaldytuvo, ir kuo puikiausiai naudojamės, net ne kartais, o labai dažnai. Jokių problemų. Nebent su sriuba perkaitini lėkštę, tada sunkiau išimt. Net nenaudojam jokio paaukštinimo. Nebent šaldytuvas labai aukštas 4u.gif
Atsakyti
Laukia ir manęs virtuvės planai. Uch.. doh.gif ax.gif Ieškau kur darytis ir žiūriu, kad virtuvesbaldai4u ir tg baldai Kaune abu po vienu adresu? Čia vienas ir tas pats? kodėl tada atskirai vadinasi? Kas susidūrėt?

Ir šiaip įdomu kokios maždaug kainos pas juos. Ar labai brangiau ar maždaug kaip visur. Gal yra dariusių pas juos? Mano bus standatinė virtuvė apie 6 m2, baldus dėsiu kampu. Ir išvis kiek kainuoja nelabai gaudausi. Poros tūkst. su buitine užteks? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2015 07 11, 13:01)
Laukia ir manęs virtuvės planai. Uch..  doh.gif  ax.gif Ieškau kur darytis ir žiūriu, kad virtuvesbaldai4u ir tg baldai Kaune abu po vienu adresu? Čia vienas ir tas pats? kodėl tada atskirai vadinasi? Kas susidūrėt?

Ir šiaip įdomu kokios maždaug kainos pas juos. Ar labai brangiau ar maždaug kaip visur. Gal yra dariusių pas juos? Mano bus standatinė virtuvė apie 6 m2, baldus dėsiu kampu. Ir išvis kiek kainuoja nelabai gaudausi. Poros tūkst. su buitine užteks? g.gif  ax.gif


Apie šituos nežinau, bet mūsų baldininkų adresu dar dvi kitos baldininkų firmos yra, taip kad nebūtinai tie patys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2015 07 11, 14:01)
Laukia ir manęs virtuvės planai. Uch..  doh.gif  ax.gif Ieškau kur darytis ir žiūriu, kad virtuvesbaldai4u ir tg baldai Kaune abu po vienu adresu? Čia vienas ir tas pats? kodėl tada atskirai vadinasi? Kas susidūrėt?

Ir šiaip įdomu kokios maždaug kainos pas juos. Ar labai brangiau ar maždaug kaip visur. Gal yra dariusių pas juos? Mano bus standatinė virtuvė apie 6 m2, baldus dėsiu kampu. Ir išvis kiek kainuoja nelabai gaudausi. Poros tūkst. su buitine užteks? g.gif  ax.gif

Man virtuvesbaldai4u pasiule didziausia kaina.
Priklausomai kokios virtuves norite. Jei is dazyto mdf, tai 2 teur su technika (irgi ziurint kokia) nepakanka. Mano virtuve 9 kv.m., su viskuom iseis ~3 teur.
Atsakyti
QUOTE(aniri89 @ 2015 07 11, 15:12)
Man virtuvesbaldai4u pasiule didziausia kaina.
Priklausomai kokios virtuves norite. Jei is dazyto mdf, tai 2 teur su technika (irgi ziurint kokia) nepakanka. Mano virtuve 9 kv.m., su viskuom iseis ~3 teur.


O kiek metrų patys virtuvės baldai? Ir koks gamintojas pasiūlė geriausią kainą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2015 07 11, 13:)
Ir išvis kiek kainuoja nelabai gaudausi. Poros tūkst. su buitine užteks? g.gif  ax.gif

mano virtuvyte 5kv ,bet i tokia padare nisa virs laiptu saldytuva italpinom ir duju balionas musu rusy gaunasi ,tai va cia ir sutaupem vietos biggrin.gif tai mano baldeliai kainuos 1400eu plius plautuve kazkur 150eu ir kranas na apie 100 sakyciau (dar tu neturim smile.gif ) ir buitine isejo kazkur 1000 eu , dar kainuos garine . Tai sumeciau kad i 3000 tilpsiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 07 11, 17:29)
O kiek metrų patys virtuvės baldai? Ir koks gamintojas pasiūlė geriausią kainą?  blush2.gif

280 cm patys baldai, be kampų. montuojamibaldai.lt
Atsakyti
QUOTE(aniri89 @ 2015 07 11, 19:32)
280 cm patys baldai, be kampų. montuojamibaldai.lt


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
O gal galit patart kaip aprašyti ko nori siunčiant užklausą, kad paskaičiuotų apytikslę kainą? Aš žinau maždaug stilių, spalvą, kas bus montuojama, kas ne, kaip baldus noriu išdėstyt.. Bet kokių tiksliai ten traukomų pribumbasų būna, kaip kampinę spintelę padaryt, nežinau. Nežinau ir kokios medžiagos būna, kurios kiek kainuoja. Ar būtina jiems nubraižyt, ar kažkaip aprašyti.. ? 4u.gif
Atsakyti