Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

QUOTE(elzeda @ 2015 07 02, 21:38)
Parašysiu, kai bus atlikti bandymai, tik nepažadu, kad labai greit tas bus, paatostogauti noriu labai smile.gif
Žinoma, kiekvienas nori daugiau užsidirbti, tai ir stengiasi įkalbėti imti žmogų tą ko anam visai nereikia  doh.gif Pakalbėkit su kitais gamintojais.

vaakr kambinausi keletai gamintojų ,tai jie man lygiai ta pati pasake,ka ir jus, o vat http://virtuvesbaldai4u.lt/kontaktai/ teigia,akd reikia imti ir sienele. schmoll.gif
radau as ta savo stalvirsi su svarovskiais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , kad vaizda matyti ikeliu nuotrauka is interneto , antradieni vaziuosiu paziuret kaip baltas realiai atrodo, nes juodas ypac graziai ziurejosi 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Reikia patarimo, bandysiu nusviest situacija: siena priesais virtuvines spinteles, tuscia, prie jos stoves stalas, jei paliksiu paprastai nudazyta, tikrai per pora menesiu kedemis, kedziu atlosomis nutrins ja vaikai. Kaip ta siena ,,apsaugoti,, , kaip padaryti ,,atspariasne,,? Vis galvojau apie dekoratyvu tinka, nu bet kaip jis man nelimpa schmoll.gif, o gal nemaciau graziu pavyzdziu, o bijau, kad ir jis nebus issigelbejimas. Gal turit kas kokia ideja? Virtuve mazyte visai, nenoriu jokiu stipriu akcentu. Turejo but tiesiog baltos sienos.
Atsakyti
Sveiki,

atėjau ir aš prašyti patarimo 4u.gif Galbūt nelabai įdomi mano virtuvėlė, kadangi maža ir nieko nesugalvosi, bet prašau nuomonių dėl pakabinamų spintelių ilgio ir stalčių bloko.
Kadangi reikia kažką galvoti dėl sienos šalia palangės, ten daromas 10 cm niekam nereikalingas apendiksas. Viršuje, proporcijoms išlaikyti, taip pat toks daromas, tačiau laaabai jo nenoriu.
Virš kriauklės - džiovykla.
Gartraukis - įmontuojamas su filtru.
Kaip Jums toks variantas?
Taip pat bus 1050 mm stalčių blokas, kaip jį protingai gaminti? Paskutiniame stalčiuje laikysiu puodus, pirmame stalčiuje noriu įrankių, tačiau galbūt ne viso stalčiau šiuo dalyku užimti?.. Stalviršio aukštis 91 cm.
user posted image
user posted image

Ačiū Jums labai už pagalbą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aniri89: 04 liepos 2015 - 11:02
QUOTE(aniri89 @ 2015 07 04, 12:00)
Sveiki,

atėjau ir aš prašyti patarimo  4u.gif  Galbūt nelabai įdomi mano virtuvėlė, kadangi maža ir nieko nesugalvosi, bet prašau nuomonių dėl pakabinamų spintelių ilgio ir stalčių bloko.
Kadangi reikia kažką galvoti dėl sienos šalia palangės, ten daromas 10 cm niekam nereikalingas apendiksas. Viršuje, proporcijoms išlaikyti, taip pat toks daromas, tačiau laaabai jo nenoriu.
Virš kriauklės - džiovykla.
Gartraukis - įmontuojamas su filtru.
Kaip Jums toks variantas?
Taip pat bus 1050 mm stalčių blokas, kaip jį protingai gaminti? Paskutiniame stalčiuje laikysiu puodus, pirmame stalčiuje noriu įrankių, tačiau galbūt ne viso stalčiau šiuo dalyku užimti?.. Stalviršio aukštis 91 cm.


Man atrodo, kad proporcijos stipriai nenukentės, jei viršuj darytumėt ne apendiksą, o dureles iki sienos. Kitas variantas ten daryti dureles (be rankenėlių su atmetėjais) ir laikyti, pvz. aliejų ir jo atsargas, patogu, kai šalia viryklės. Taip pat į tokį siaurą galima patogiai "susandėliuoti" folgas, plėveles, šiukšliamaišius, popierinius rankšuosčius. Tas pats ir apačioj, žemiau palangės, galima būtų šonu laikyti skardas, padėklus ir pan.

Džiaugčiaus jei turėčiau tokio pločio stalčių įrankiams, nes dabar samčiai, plaktuvai ir pan. į 70 cm netelpa, tenka glausti prie puodų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 04 liepos 2015 - 15:21
QUOTE(aniri89 @ 2015 07 04, 12:00)
Sveiki,

atėjau ir aš prašyti patarimo  4u.gif  Galbūt nelabai įdomi mano virtuvėlė, kadangi maža ir nieko nesugalvosi, bet prašau nuomonių dėl pakabinamų spintelių ilgio ir stalčių bloko.
Kadangi reikia kažką galvoti dėl sienos šalia palangės, ten daromas 10 cm niekam nereikalingas apendiksas. Viršuje, proporcijoms išlaikyti, taip pat toks daromas, tačiau laaabai jo nenoriu.
Virš kriauklės - džiovykla.
Gartraukis - įmontuojamas su filtru.
Kaip Jums toks variantas?
Taip pat bus 1050 mm stalčių blokas, kaip jį protingai gaminti? Paskutiniame stalčiuje laikysiu puodus, pirmame stalčiuje noriu įrankių, tačiau galbūt ne viso stalčiau šiuo dalyku užimti?.. Stalviršio aukštis 91 cm.

Ačiū Jums labai už pagalbą.


Virsuje nuo gartraukio desiniau galima tokias atviras lentynas kaip sioje virtuveje padaryti. Kiek lentynu ten daryti tai jau jusu fantazijos reikalas.
Galima ir uzdaryti durelemis kaip cia parodyta.

O kaip jus norit protingai gaminti stalciu bloka? Ta prasme neapsisprendziat ar daryti viena platu - 1050 mm, ar du siauresnius blokus? As daryciau viena platu.
Pas mane stalciu blokas 900 mm, pirmame stalciuje deklas irankiams. Buvau du deklus idejus, bet viena ismeciau, kad visi samciai, lopeteles, folijos, kepimo popierius tilptu. Kas netilpo - ismeciau ir dar nepasigedau.
Norit treciam stalciuje laikyti puodus? Saunu, stai pavyzdys su puodais. Tik nepamirskit planuojant virtuve, kad dar visokiu rakandu reikes kazkur sukisti. Turiu omeny keptuve, kostuvas, kepimo formos, bliudai tesloms minkyti. Jie taip pat uzima nemazai vietos. ax.gif
Jei stalciuje planuojat laikyti kruopas, tai net jei stalcius platus, jame galima padaryti tvarka pertvaru pagalba, pvz. numeris 1, numeris 2. 4u.gif
Atsakyti
To apendikso plotis bus tik 10 cm, todėl nieko ten neįdėsi. Abejoju tik ar daryti tuos 10 cm ar daryti pakabinamą 70 cm spintelę? O toliau kaip tada?
Dėl stalčių bloko - darysiu didelį vieną, tačiau nežinau kaip stalčius pačius išdėstyti, ar vienodus daryti, ar pirmą stalčių siauresnį įrankiams, ar kaip daro pirmam stalčiuje, kad atsidaro dar vienas ir pan... gal kas turi ir gali pakomentuoti.
Turiu omeny taip daryti (viršutinis siauras, kiti du vienodo dydžio) http://s019.radikal....707b4f24fc5.jpg
ar daryti tokio tipo kaip čia user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aniri89: 05 liepos 2015 - 11:26
QUOTE(aniri89 @ 2015 07 05, 12:20)
To apendikso plotis bus tik 10 cm, todėl nieko ten neįdėsi. Abejoju tik ar daryti tuos 10 cm ar daryti pakabinamą 70 cm spintelę? O toliau kaip tada?



biggrin.gif jei yra noro - idesi. Kokia knyga ar vaza pastatysi. Tik klausimas ar verta uzsakineti, nes tai iskels kaina.
Bet galit ir platesne spintele gartraukiui padaryt, ir gartrauki ne 60 cm rinktis o platesni. Cia jau kaip jus pati uzsimanysit. mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2015 07 04, 08:06-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2015 07 04, 08:06)
vaakr kambinausi keletai gamintojų ,tai jie man lygiai ta pati pasake,ka ir jus, o vat http://virtuvesbaldai4u.lt/kontaktai/ teigia,akd reikia imti ir sienele. schmoll.gif
radau as ta savo stalvirsi su svarovskiais  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  , kad vaizda matyti ikeliu nuotrauka is interneto , antradieni vaziuosiu paziuret kaip baltas realiai atrodo, nes juodas ypac graziai ziurejosi 4u.gif



Užmečiau akį pas juos, tai matau, kad iš Dura stone gamina. Tik jau iš šios medžiagos nesugalvokit gamintis. Jau geriau tada paprasta plokštė. Pagal kokybę jis netgi žemiau Montelio.

Kokios medžiagos Jūsų pavaizduoti stalviršiai?
Atsakyti
Britz, pasidomėjau Jūsų įkelta firma, manau (esu beveik įsitikinusi), kad jie bendradarbiauja su akmens masės stalviršių gamintojais. Pagal siūlomas medžiagas, tai arba Kaune arba Klaipėdoje esančios įmonės (nenoriu minėt pavadinimų). Greičiausiai Kaune, pagal baldininko firmos vietą. Taigi, jei pas juos užsakinėsit, prisidės procentai už kliento "atvedimą". Kreipkitės tiesiai į gamintoją. Nereiks procentų mokėt. Ir išvis ateičiai-beveik nėra tokių universalių gamintojų LT kur ir baldais, ir akmens masės stalviršiais užsiimtų. Jei rasit tokį, tai bus išimtis iš taisyklės. Tik pavieniai baldininkai gali pagaminti nesudėtingos konstrukcijos stalviršius. Sudėtingesniems reikalinga speciali įranga.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2015 07 06, 15:33)
Britz, pasidomėjau Jūsų įkelta firma, manau (esu beveik įsitikinusi), kad jie bendradarbiauja su akmens masės stalviršių gamintojais. Pagal siūlomas medžiagas, tai arba Kaune arba Klaipėdoje esančios įmonės (nenoriu minėt pavadinimų). Greičiausiai Kaune, pagal baldininko firmos vietą. Taigi, jei pas juos užsakinėsit, prisidės procentai už kliento "atvedimą". Kreipkitės tiesiai į gamintoją.  Nereiks procentų mokėt. Ir išvis ateičiai-beveik nėra tokių universalių gamintojų LT kur ir baldais, ir akmens masės stalviršiais užsiimtų. Jei rasit tokį, tai bus išimtis iš taisyklės. Tik pavieniai baldininkai gali pagaminti nesudėtingos konstrukcijos stalviršius. Sudėtingesniems reikalinga speciali įranga.

musu stalvisis bus is imones esancios kaune, jie patys ir gamina juos, konkreciai sis bus akmens mases g.gif tik sake i juos neilieja kriaukles verysad.gif , kriaukle siule montuoti po stalvirsiu g.gif , tik nezinau kodel ar del to,kad jie tinkamos irangos neturi tam, ar dar del ko... g.gif
dar skambinausi i Panevezy, kur maciau ta stalvirsi, tai jie mane nukreipe i baltijos marmura
Atsakyti
smile.gif+2015 07 06, 16:53-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2015 07 06, 16:53)
musu stalvisis bus is imones esancios kaune, jie patys ir gamina juos, konkreciai sis bus akmens mases  g.gif  tik sake i juos neilieja kriaukles  verysad.gif  , kriaukle siule montuoti po stalvirsiu  g.gif , tik nezinau kodel ar del to,kad jie tinkamos irangos neturi tam, ar dar del ko... g.gif
dar skambinausi i Panevezy, kur maciau ta stalvirsi, tai jie mane nukreipe i baltijos marmura


Visų pirma į stalmviršius kriauklės nėra įliejamos schmoll.gif Jos klijuojamos. Kaip ir visos kitos detalės. Nesupratau Jūsų parašymo truputį, Jūs gaminsitės kitoje, ne minėtoje firmoje? Šiaip, jei teisingai spėju kurioje, tai jie turėtų klijuoti kriaukles g.gif Parašykit į až pavadinimą. Jei neklijuoja šie, rinkitės kitą gamintoją, rasit tikrai, kas turi formų kriauklių lenkimui smile.gif Baltijos marmuras gamina daug ką iš Dura stone. Nepatariu tikrai rinktis šios medžiagos schmoll.gif
Su jūsų minėtais "swarovskiais" galima rasti įvairių firmų medžiagos. Jei kalbat apie akmens masę. Pažiūrėjau dabar ką namie turiu, tai bent jau samsungas tikrai turi su blizgučiais.
Atsakyti
QUOTE(aniri89 @ 2015 07 04, 12:00)
Sveiki,
Viršuje, proporcijoms išlaikyti, taip pat toks daromas, tačiau laaabai jo nenoriu.



Ar būtina iatkartoti viršutinėse spintelėsen apatines? Kaip tik negražiai atrodo tiek daug siaurų durelių. Daryčiu Jūsų vietoje 4 po 70 cm pakeliamas spinteles. Pvz kaip čia, tik jūsų žinoma siauresnės būtų:
user posted image
Atsakyti