Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

QUOTE(Jurginė @ 2015 07 21, 19:28)
Nu ka,12 dienu pagersim miltu ir -20 nebebus.

thumbup.gif lotuliukas.gif a parašė tau
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 21, 19:29)
thumbup.gif  lotuliukas.gif a parašė tau

Nerasiau as jai. Ka ten ji parase tau?
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 07 21, 19:41)
Nerasiau as jai. Ka ten ji parase tau?

Neparašė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 21, 20:57)
Neparašė biggrin.gif

Pagailejo recepto smile.gif))
Atsakyti
Sveikos, ot tai žiūriu ne man vienai svoris nelabai nori kristi nors sąžiningai laikausi , tai iš nervų vakare dar bananą suvalgiau blush2.gif
Man vestuves savaite po Gebenęs vestuvių, rugpjūčio 8d
Ir kas bjauriausia nepažįstamojo kompanijo, exvyras vedasi mane i savo draugo vestuves, sako nejaugi man vienam eiti cool.gif , tai aš ir neatsisakiau, ne tiek jau daug vestuvių teko sudalyvauti ax.gif
Dabar jis priėmė į tą butą kur nuomojasi draugą kuriam laikui gyvent, o draugas irgi išsiskyręs, turi dukrytę 8m, tai
mano vaikai taip su ją susidraugavo, kad nenori be jos niekur eiti, va šiandien visi tryse pas mane miega, o nuo ketvirtadienio pas vyrą visi apsigyveno o man gerai galiu ramiai dirbti nes darbo daug turiu.
NG kada pas mane užsukusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske01: 21 liepos 2015 - 21:58
QUOTE(Jurginė @ 2015 07 21, 19:28)
Nu ka,12 dienu pagersim miltu ir -20 nebebus.

Prašau apšviesti :-D
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Aš nutariau nestresuot ir svertis pirmadieniais. Atsirado tas jausmas kai kažko labai lauki biggrin.gif
Laikausi dantis sukandus , pažadėjau Dievui atsikratyt lašinių mainais į labai svarbu dalyką .Aišku vargu ar jam to reikia bet tai padeda biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 21, 23:33)
Prašau apšviesti :-D

a tavęs nepridėjo į kažkokią grupę? nu tipo trys litrai vandens ir pomidorų stiklinė per dieną, o ryt pasisveri ir mstai minus du. Tik kažkokius energy diet miltus reklamuoja.

Ką pažadėjai?
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2015 07 21, 22:54)
Sveikos,
NG kada pas mane užsukusi?

Ryt gal uzleksim

QUOTE(Jurginė @ 2015 07 22, 09:10)
a tavęs nepridėjo į kažkokią grupę? nu tipo trys litrai vandens ir pomidorų stiklinė per dieną, o ryt pasisveri ir mstai minus du. Tik kažkokius energy diet miltus reklamuoja.

Ką pažadėjai?

lotuliukas.gif logiskai mastant po vandens ir taip nukristu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 07 22, 09:10)
a tavęs nepridėjo į kažkokią grupę? nu tipo trys litrai vandens ir pomidorų stiklinė per dieną, o ryt pasisveri ir mstai minus du. Tik kažkokius energy diet miltus reklamuoja.

Ką pažadėjai?

ne niekur manes nepridejo, otai jau buciau pasipiktinus... biggrin.gif

uzvakar B darbe atsitiko nelaime, nukentejo B. ir tai gali kainuot labai didelius pinigus, tai pazadejau savo pazada mainais,kad viskas susitvarkytu ir kad B pasveiktu
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 22, 13:09)
ne niekur manes nepridejo, otai jau buciau pasipiktinus... biggrin.gif

uzvakar B darbe atsitiko nelaime, nukentejo B. ir tai gali kainuot labai didelius pinigus, tai pazadejau savo pazada mainais,kad viskas susitvarkytu ir kad B pasveiktu

Ojej, stipriai tb nukentėjo?
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 22, 13:36)
Ojej, stipriai tb nukentėjo?

krito metalo konstrukcija ir prakale galva, dabar spranda skauda ir ismuse prikinius dantis, vaziuojam siandien pas daktara, ziuresim... dantis aisu idesim, tik neaisku ka draudimas...vienas dantukas cia apie 2000 euru doh.gif

Atsakyti