Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

QUOTE(Jurginė @ 2015 07 18, 08:24)
gana. šiandien pradedu dietą. nebeįmanoma kitaip, nes ribų riba pasiekta. esu pikta ant savęs. labai pikta.

Labas, aš su jumis cool.gif
Viską tą pati išgyvenu ką parašėte, bet va vakar prisipirkti rūbų šiek tiek mažoka, tad kito kelio nėra, einu į pušų vonia su druskos ir masažuoti, sėkmės visom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 07 18, 08:24)
gana. šiandien pradedu dietą. nebeįmanoma kitaip, nes ribų riba pasiekta. esu pikta ant savęs. labai pikta.

4u.gif sekmės... as ir šian varškiauju...
Atsakyti
labas, mielosios,

as su jumis,

kolkas laikausi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 18, 17:30)
labas, mielosios,

as su jumis,

kolkas laikausi thumbup.gif

thumbup.gif
Atsakyti
user posted image


biggrin.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif tvarkau saldytuva...nedaug truksta doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 18, 15:47)
4u.gif  sekmės... as ir šian varškiauju...

Aš ir šiandien varskiadienį pasidariau ir prasiejau pro parduotuves, žiūrėjau suknelės į vestuves ir ką radau net dvi patinkančias man bet vienu dydžių siaurokas, perdaug aptemtos ir neišdrįstų pirkti, gal būčiau priversta sukusti, bet kažkaip suabejau unsure.gif
Bet paskata nebloga liekneti, na dar pamastysiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske01: 18 liepos 2015 - 21:13
Tai mes čia penkios kiek suprantu laikomės. Gal pasidarom albumą? Aš parsisiunčiau word appsa į tel. Pasidariau lentelę. Pildysiu kasdien. Nebeismanau kaip dar motyvuotis :-D
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Galva barska, pliuriju kava...

Braske, tu atostogauji ar ne? Reik suknia veselei pataisyt bisk, nors aiisku neturiu ko rengtis.... bet aj dzin bus gerai, ne jaunoji busiu..

Dėl allbumo gal ir good idėja visai, ką kitos mano? Prisidavinėjam?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuodingoji_gebene: 19 liepos 2015 - 09:46
Labas ,mergaitės
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 18, 23:48)
Tai mes čia penkios kiek suprantu laikomės. Gal pasidarom albumą?  Aš parsisiunčiau word appsa į tel. Pasidariau lentelę. Pildysiu kasdien. Nebeismanau kaip dar motyvuotis :-D

šaunuolės,laikykit frontą smile.gif arba palaukite manęs,kol grįšiu po atostogų tongue.gif
nebegaliu be režimo niekaip,reikia man griežto kuloko....paleo kaip ir viskas būtų gerai,bet kiekvieną savaitgalį vynas liejasi laisvai,niu tipo sausą vyną gi galima,tai ir prasideda...ai,reikia man kontrolės ir taškas....Chazanas neleidžia alkoholio,tai gal būtų geriau biggrin.gif tik va,neturiu sulčiaspaudės,kū daryyyt?
žodž.grįšiu po atostogų rugpjūčio 6-7,tai dar per savaitgalį pailsiu, ir nuo 10 d. startuoju smile.gif
gal rašomės kas vakarą čia meniu ką suvalgėm kiek suvalgėm,ar viskas buvo pagal grafiką? gal tai padės motyvuotis,susilaikyti?a?
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2015 07 19, 12:18)
Labas ,mergaitės

šaunuolės,laikykit frontą smile.gif arba palaukite manęs,kol grįšiu po atostogų  tongue.gif
nebegaliu be režimo niekaip,reikia man griežto kuloko....paleo kaip ir viskas būtų gerai,bet kiekvieną savaitgalį vynas liejasi laisvai,niu tipo sausą vyną gi galima,tai ir prasideda...ai,reikia man kontrolės ir taškas....Chazanas neleidžia alkoholio,tai gal būtų geriau biggrin.gif tik va,neturiu sulčiaspaudės,kū daryyyt?
žodž.grįšiu po atostogų rugpjūčio 6-7,tai dar per savaitgalį pailsiu, ir nuo 10 d. startuoju smile.gif
gal rašomės kas vakarą čia meniu ką suvalgėm kiek suvalgėm,ar viskas buvo pagal grafiką? gal tai padės motyvuotis,susilaikyti?a?


Irgi variantas g.gif
Atsakyti
Aš ir pasidariau lentelę maždaug data, meniu, masažas, svoris.. .Žaidimai čia aišku, bet kaip dar kitaip save apgaut. stojam visos griežtai, vistiek reikės tai padaryt, juk reikės, tai kam tempti gumą. . Dar reikės apimtis gal į lentelę įtraukt kas savaitę .Ryt pirmadienis puiki diena pradėti viską fiksuoti biggrin.gif
Atsakyti