Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

QUOTE(Jurginė @ 2015 07 29, 18:43)
Nu ka,pavalgiau pas tevus,vakar kepenai supyko,siandien jauciu skrandi. Lyg ir protingai,bet kazkas negerai. Negi zaizda? Ka galiu isgert,kad aprimtu.

Aš geriu ultopa. Arba nimesili
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 29, 19:18)
Aš geriu ultopa. Arba nimesili

kaliau nošpos, tebeskauda.
Atsakyti
laba diena,,
na, kaip jus? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nieko nera....

man siandien ziauriai buvo kritus motyvacija...jau galvojau privalgysiu, tai sugalvojau pasisvert, kad upas griztu... doh.gif doh.gif doh.gif po varskiadienio, nuo kurio jau praejo 5 dienos +1 kg doh.gif doh.gif kas cia? PMS, ar orgnizmo protestas?...nu taip supykau, nuejau sukt lanka ir uzsivariau tokia melyne, kad pasilenkt negaliu. jauciu ryt sukt negalesiu doh.gif doh.gif doh.gif biggrin.gif
bet...neprivalgiau, tikiuosi po sito varskiadienio reikalai pajudes....nu bent jau jauciuosi lengviau, tik ima baime, kad busiu per maza sijona uzsisakius biggrin.gif biggrin.gif doh.gif doh.gif uoj negaliu lotuliukas.gif kaip visada lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 31, 22:26)
nieko nera....

man siandien ziauriai buvo kritus motyvacija...jau galvojau privalgysiu, tai sugalvojau pasisvert, kad upas griztu... doh.gif  doh.gif  doh.gif po varskiadienio, nuo kurio jau praejo 5 dienos +1 kg doh.gif  doh.gif kas cia? PMS, ar orgnizmo protestas?...nu taip supykau, nuejau sukt lanka ir uzsivariau tokia melyne, kad pasilenkt negaliu. jauciu ryt sukt negalesiu  doh.gif  doh.gif  doh.gif  biggrin.gif
bet...neprivalgiau, tikiuosi po sito varskiadienio reikalai pajudes....nu bent jau jauciuosi lengviau, tik ima baime, kad busiu per maza sijona uzsisakius biggrin.gif biggrin.gif doh.gif  doh.gif uoj negaliu lotuliukas.gif  kaip visada lotuliukas.gif

Saunuole, sijonas gera motyvacija uztat dabar, nenuleisk ranku pilnatis dar dabar
Atsakyti
as jau taip isivaizduoju, kad jeigu siandien suksiu tai bus tik blogiau, bet laukt kol uzgis irgi uzknisa doh.gif

user posted image
Atsakyti
apsivyniot reikia biggrin.gif

nešvenčiam Lolcės gimtadienio? g.gif

man šūds. kepenai/skrandis toliau streikuoja. pirmadienį nutarėm važiuot į Vilnių, susiruošt reikia. noriu ir tingiu. doh.gif


šiandien užmušė daina https://www.youtube....h?v=KAnMpthsY_Y , akyse Landreos M. vos nepaskūkčiojau mašinoj išgirdus. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginė: 01 rugpjūčio 2015 - 15:33
QUOTE(Jurginė @ 2015 08 01, 16:33)
apsivyniot reikia  biggrin.gif

nešvenčiam Lolcės gimtadienio?  g.gif

man šūds. kepenai/skrandis toliau streikuoja. pirmadienį nutarėm važiuot į Vilnių, susiruošt reikia. noriu ir tingiu.  doh.gif
šiandien užmušė daina https://www.youtube....h?v=KAnMpthsY_Y , akyse Landreos M. vos nepaskūkčiojau mašinoj išgirdus. verysad.gif


ku jau ty vyniotis biggrin.gif elastiniu nebent biggrin.gif anksciau sukdavau pavasary lauke ir su striuke, o dabar dvi dienas su plona maikyte pavariau, vakar isvis is tu nervu taip galingai...nu jauciu apsivyniosiu ir varysiu, bet zinai kai apsivynioji efektas ne tas biggrin.gif

***** as su tais gimtadieniais nezinau kas kada ir kaip ir kur. bet jeigu yra paroga, tai svenciam, as raudonos misraines kaip tik turiu padarius biggrin.gif

Lolciuk, aisku maza tikimybe, kad uzsuksi, bet
user posted image

o tau del kepenu/skrandzio 4u.gif
tu geri koki preparata kepenam? sakau nusipirk ultopo, jis sureguliuoja skrandzio veikla, ir prie to pacio gali koki verdina pagert, gi zoles, tikrai nepakenks.

as irgi pradejau vitaminus gert, nes pasidarius baisiai skysta esu. ir taip niekada nebuvau baisiai kieta lotuliukas.gif bet dabar tai visai sudas...paukstukas iskrito is lizdo, o gal ismestas buvo...nu ir asaru pakalne...vaika isbere, nu ir vel panika...tai geriu bio drain

dar cia nusipirkau vitaminu gerimax, kam virs 50 lotuliukas.gif blogai kai kalbos nemoki doh.gif biggrin.gif nieko, sueis thumbup.gif
Atsakyti
Gabenę turbūt uošviene pribaige biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 08 01, 23:15)
Gabenę turbūt uošviene pribaige  biggrin.gif

Ar ne vesele jai?

Ryt ruosiames i Vilniu ir Trakus trim dienom,kaip cia seksis mums su vaikais. Ir ka apziuret Vilniuj? Gediminas,Pilies gatve,Onos bzn,Bernardinu sodas. Kas dar?
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 08 02, 10:37)
Ar ne vesele jai?

Ryt ruosiames i Vilniu ir Trakus trim dienom,kaip cia seksis mums su vaikais. Ir ka apziuret Vilniuj? Gediminas,Pilies gatve,Onos bzn,Bernardinu sodas. Kas dar?

aaai gi jo biggrin.gif

valdovu rumai, http://www.pavilniai...s-takas-verkiai

http://www.vilnius-tourism.lt/

tik kazi ar M1 bus labai idomu, na et paskui griebkit Gebene su N ir i ozo zaidimu kambari biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Grįžtu į šeimą po visų veselių biggrin.gif o karštybė lauke...uhhh. kažkoks nenormalus oras, arba kepina nesveikai arba šalta unsure.gif
Atsakyti