Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

QUOTE(raudona7 @ 2015 07 27, 14:44)
Labas, drauges  4u.gif

man irgi PMS, laikausi... o kur detis kai sijona mazesni uzsisakai biggrin.gif  galvoju kad reikia issitraukt apdulkejusi lanka ir plonint liemeni. per savaite -1.2m aisku svajonese gyveno -5 bet gerai, manau sia savaite bus daugiau, isivaziuosim. masazai kasdien vyksta, savijauta gereja, grizta prisiminimai apie 77 ir gera nuotaika...as sakau, man svarbiausia pradet ir isijaust, o tada tai manes ir su sautuvu iremtu i nugara neikalbesi valgyt.

vakare kepiau pyragam vaziavom pas draugus, bet drauge zino kad man dieta, nes jos vestuvems ruosiames biggrin.gif tai nusiveziau obuoli ir kol visi cepsejo valgydami pyraga as geriau arbata ir cepsejau valgydama obuoli biggrin.gif

Saunuolė drinks_cheers.gif tiesa ar naudoji ta aparata nuo celiulito ir su adatom voleli?
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 27, 14:48)
Saunuolė drinks_cheers.gif tiesa ar naudoji ta aparata nuo celiulito ir su adatom voleli?

voleli naudoju kasdien, istikruju jis grazina oda. aparatas guli spintoj Lietuvoj... ziauru skausma jis man kelia doh.gif lotuliukas.gif dar sakau jeigu kas kitas darytu tai gal ir galeciau pagulet pagalve isikandus, bet pati... schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 27, 15:20)
voleli naudoju kasdien, istikruju jis grazina oda. aparatas guli spintoj Lietuvoj... ziauru skausma jis man kelia  doh.gif  lotuliukas.gif dar sakau jeigu kas kitas darytu tai gal ir galeciau pagulet pagalve isikandus, bet pati... schmoll.gif  biggrin.gif

Nu šaunuolis tu thumbup.gif
Man su tarelem masažuoti irgi labai skaudėjo, tai irgi jos guli spintoje ramiai, matyt daug celiulito turim kad taip skauda g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Parslenku su kavuku drinks_cheers.gif

Raudona, o neskauda su tom adatom? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 28, 08:49)
Sveikos 4u.gif

Parslenku su kavuku drinks_cheers.gif 

Raudona, o neskauda su tom adatom? lotuliukas.gif

Baik tu, tas pats kas su ratukais biggrin.gif iš pradžių matėsi tos vietos idurmo, dabar nebe . Ten daugiau kaip vinukai ne adatos, tokie storesni. Bet tikrai jokio skausmo. Man su šituo patogiau nei su ratukais

O man skauda skrandį. Pavalgau ir guliu kokį pusvalandį susirietus ... Pavargo organizmas matyt nuo mano edu/badauju ..
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 28, 09:09)
Baik tu, tas pats kas su ratukais  biggrin.gif iš pradžių matėsi tos vietos idurmo, dabar nebe . Ten daugiau kaip vinukai ne adatos, tokie storesni. Bet tikrai jokio skausmo. Man su šituo patogiau nei su ratukais

O man skauda skrandį. Pavalgau ir guliu kokį pusvalandį susirietus ... Pavargo organizmas matyt nuo mano edu/badauju ..

Oj kaip negarai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 28, 11:52)
Oj kaip negarai sad.gif

nieko, issikapstysim. grisiu, reikes pas dakatre uzlekt pasikonsultuot...o ziema jau normaliai technikine praeit...jau seniai bebuvau, ir klydliauke jau senokai tyriaus ir visa kita biggrin.gif

kaip nervina - istisai lietus, negalim nei i kiema iseit verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 28, 15:21)
nieko, issikapstysim. grisiu, reikes pas dakatre uzlekt pasikonsultuot...o ziema jau normaliai technikine praeit...jau seniai bebuvau, ir klydliauke jau senokai tyriaus ir visa kita  biggrin.gif

kaip nervina - istisai lietus, negalim nei i kiema iseit verysad.gif

Pas mus ir lyja, as vėl i santarus varaus dėl skydliaukės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 28, 15:35)
Pas mus ir lyja, as vėl i santarus varaus dėl skydliaukės doh.gif

Ta skydliaukė doh.gif dėl jos ir svoris...visa sistema issibalansavus.. .
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 29, 00:29)
Ta skydliaukė  doh.gif dėl jos ir svoris...visa sistema issibalansavus.. .

Nu man aiškina, kad ne dėl jos biggrin.gif

Sveikos 4u.gif

Nulaužiau savo darbininka, tai kavutės pasidariau. Uošvienė pranešė vakar, kad šian atvaro, tai šveičiam namus abu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 29, 13:57)
Nu man aiškina, kad ne dėl jos biggrin.gif

Sveikos 4u.gif

Nulaužiau savo darbininka, tai kavutės pasidariau. Uošvienė pranešė vakar, kad šian atvaro, tai šveičiam namus abu biggrin.gif

doh.gif laukiamiausias mano svecias tai uosviene biggrin.gif biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Nu ka,pavalgiau pas tevus,vakar kepenai supyko,siandien jauciu skrandi. Lyg ir protingai,bet kazkas negerai. Negi zaizda? Ka galiu isgert,kad aprimtu.
Atsakyti