Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

QUOTE(raudona7 @ 2015 07 25, 09:31)
Na va prasideda... Nepatinka man kai žmonės patys į svečius isipraso.... Šiaip man svečiai patinka, tik ne tada kai aš ant dietos. Ir dar kad vienas būtų ar du, o dabar visa krūva... Ir kokį melą sugalvoti kad negaliu gert vyno.... Fui...

Labas rytas, 4u.gif  biggrin.gif  pas mus grynai lapkričio mėnuo, vakar deginomes, šiandien dangus su žeme maišosi, šalta..

Pas mus karštą, parėjau šlapia doh.gif
Sakyk vaistų išgėrei nuo skausmo ir vsio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 25, 08:42)
Nu dar ir nuo guduros manau daug priklauso, žodžiu matysma kai raudona pasirodys bigsmile.gif

Kaip ten mano suknia, ein ka padaryt, ar vistik leisit nuoga krūtine, kaip siūlėt biggrin.gif

Jo pas mane kolektyvas su humoru, gali pasiūlyti ne tik nuoga krutine eit tongue.gif , bet padarysiu ką nors, tik kol kas dar nebuvo laiko prieit.

O man irgi lomkes užeina dėl maisto pamažu, stengiuosi laikytis, nors ir šiandien po maudynių sunkoka buvo
Atsakyti
nu labas.
Ryt vėl išpučiam pas tėvus, liko tik grindis sudėt ir antrą kartą nudažyt sienas. Pavargom nuo tokios situacijos morališkai, dantis sukandę darom, kad tik greičiau pabaigtumėm. žodžiu, išardėm sieną ir sujungėm du kambarius į vieną, iššaudėm visą tą plotą plokštėm, ne lubis ir sienos kreivos, pervedžiojom elektrą, nušpakliavom, ištapetavom, nudažėm. Liko laminatas ir dažymas bei smulkūs darbai...
Nesiseka man kažko morališkai. Po gimdymo man žiaurus pms, gal dar keisis. Jaučiuosi pikta ir nekontroliuojama.
Žadam krikštyt mažių, bet lsiko planavimui nėra. Mėnesį pas kunigą neužsukam valandos nutart.
Namuose betvarkė, spintos baisios. Nu gal po tų prakeiktų grindų...
žo, viskas negerai.
Atsakyti
ir dar. Nuėjom pas gydytoją pažymos M1, buvom žaidusios gydytojom namuose, pasakojau darys. Atrodo, kad suprato, ppliklinikoj prie durų trypčiojo, mačiau, kad ir nori, ir bijo, pradėjo blaškytis- sysiu, tepu tepu, pirštas burnoj. Kabinete ašaros, sesutė pridavė lipdukų, tai ji iš jaudulio juos apkramtė, bet išeidams nusišypsojo. Žinokit, nežinau, ką daryt. Matau, kaip jaudinasi, man pačiai širdis lipt lauk pradeda. bijau, kad darželyje bus bėdų. Iš jaudulio nei sysiu prašysis, ir dar bus mažiausia grupėj, plius M mažai kalba, stebi, kaip kiti žaidžia ar aš kudakuoju, kur nėr bproblemos?
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 07 25, 21:47)
ir dar. Nuėjom pas gydytoją pažymos M1, buvom žaidusios gydytojom namuose, pasakojau darys. Atrodo, kad suprato, ppliklinikoj prie durų trypčiojo, mačiau, kad ir nori, ir bijo, pradėjo blaškytis- sysiu, tepu tepu, pirštas burnoj. Kabinete ašaros, sesutė pridavė lipdukų, tai ji iš jaudulio juos apkramtė, bet išeidams nusišypsojo. Žinokit, nežinau, ką daryt. Matau, kaip jaudinasi, man pačiai širdis lipt lauk pradeda. bijau, kad darželyje bus bėdų. Iš jaudulio nei sysiu prašysis, ir dar bus mažiausia grupėj, plius M mažai kalba, stebi, kaip kiti žaidžia  ar aš kudakuoju, kur nėr bproblemos?

Na,gal darželyje pamatys daug žaislų,vaikučių ir bus kitaip? g.gif gydytoja,tai jau perspėjai,kad jai kažką darys,gal to ir bijojo?O tu pati nebijiok ir stenkis neperduoti tos baimės..o dar metelius palikti namie neturi galimybės?Ar tu jau eisi dirbti nuo šio rudens?
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 07 25, 22:47)
ir dar. Nuėjom pas gydytoją pažymos M1, buvom žaidusios gydytojom namuose, pasakojau darys. Atrodo, kad suprato, ppliklinikoj prie durų trypčiojo, mačiau, kad ir nori, ir bijo, pradėjo blaškytis- sysiu, tepu tepu, pirštas burnoj. Kabinete ašaros, sesutė pridavė lipdukų, tai ji iš jaudulio juos apkramtė, bet išeidams nusišypsojo. Žinokit, nežinau, ką daryt. Matau, kaip jaudinasi, man pačiai širdis lipt lauk pradeda. bijau, kad darželyje bus bėdų. Iš jaudulio nei sysiu prašysis, ir dar bus mažiausia grupėj, plius M mažai kalba, stebi, kaip kiti žaidžia  ar aš kudakuoju, kur nėr bproblemos?

Maniškis po rentgeno daktarų baimę įsitaisė doh.gif oj koncertuojam..
Dėl daržiuko nesijaudink anksčiau laiko, nueisit ir matysit kaip kas.. taviškė nedrąsi, maniškis per daug aktyvus laukinukas, o ir kandžiojas rupkė... žoooo bus smaguma, žiūrėsim kaip savaitgalį seksis su močiutėm gyvent... irgi neramu, daug nežinios, bet tikiu, kad viskas bus gerai, prasilauš, pritaps.. kada išžygiuojat daržan?

Atsakyti
sveikos 4u.gif mano panele (4 metu) tai jokiu daktaru ar dantistu nebijo, priesingai - amzinai reikalauja vesti ja pas daktariuka lotuliukas.gif pas dantiste einam kas pusmeti, bet ji kas savaite mielai pedintu smile.gif dabar sugalvojo kad ir akytes reikia eit pasitikrint pas okulista, niekada nebuvom, tai pyksta kodel nevedu biggrin.gif
Pas mane tai palepej yra atskira spinta pilna drabuziu keliom ismierom per mazu - vieni labiau, kiti maziau mazi, bet visi mazi smile.gif dalis isaugtu, o dalis net nenesiotu, nes vis gi budavau optimiste ir nusipirkdavau dydziu mazesniu - na tipo geresniam stimului doh.gif zodziu tie drabuziai is mados bele kaip isejo, bet dabar vel viltis gryzta - jie ten taip seniai guli kad panasu jog vel i mada grys lotuliukas.gif doh.gif
Papildyta:
mano panele tai jau baige darzeli ana savaite, rugseji i mokykla eis. Tai paskutine diena vos vos asaras sulaikiau kai atejau pasiimt, sprukau kuo greiciau kad nepradet bliaut prie visu auklyciu ax.gif taip ji visas apsikabino, prisiglaude, o kai isejom sako - mama, as ju labai pasiilgsiu verysad.gif o man ji dar kudikis vis atrode kol i darzeli ejo, o dabar jau i mokykla - baigesi mazos dieneles, mokinuke bus....kaip tie vaikai greit auga doh.gif
Atsakyti
Jurgine, 4u.gif
NG, 4u.gif del kukuliu smile.gif viskas bus gerai.

na va - baigesi savaite - rytoj sveriuos, labai labai tikiuosi nenusivilti, nes bus blogai smegenims biggrin.gif

vakar baliu atlaikiau - nei vieno grudelio nuo gausaus vaisiu stalo. vyno man ipyle puse taures, sakiau kad skrandi skauda ir vaistu geriau tai visa vakara vaidinau kad geriu vis pridedavau prie lupu, bet neisgeriau ir niekas nei nepastebejo ir isverciau paskui kriauklen, geriau realiai puoda arbatos ir kavos, ko pasekoje uzmigau puse 3 doh.gif
siandien varskiadienis atlaikytas...laukiu labai labai pusryciu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kaip begyvos, atsivilko mano podružkės, tai visa lengvai patinus, nu bet gal nuotaiku bangu ir ėdimo priepuolių nebebus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 07 25, 22:47)
ir dar. Nuėjom pas gydytoją pažymos M1, buvom žaidusios gydytojom namuose, pasakojau darys. Atrodo, kad suprato, ppliklinikoj prie durų trypčiojo, mačiau, kad ir nori, ir bijo, pradėjo blaškytis- sysiu, tepu tepu, pirštas burnoj. Kabinete ašaros, sesutė pridavė lipdukų, tai ji iš jaudulio juos apkramtė, bet išeidams nusišypsojo. Žinokit, nežinau, ką daryt. Matau, kaip jaudinasi, man pačiai širdis lipt lauk pradeda. bijau, kad darželyje bus bėdų. Iš jaudulio nei sysiu prašysis, ir dar bus mažiausia grupėj, plius M mažai kalba, stebi, kaip kiti žaidžia  ar aš kudakuoju, kur nėr bproblemos?

Gal retkarčiais tik nuvesti, maniškis Šarūnas irgi buvo ramus, bet darželyje visai patiko, tik pirmus metus retai ir eidavome, nes jau prie menkos slogos nevesdavau kol namie su mažiukas būdavau.

Pas mane irgi pms ir ką nutrukau vakar žiauriai, tai beveik 1 kg grįžo atgal.
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2015 07 27, 13:46)
Gal retkarčiais tik nuvesti, maniškis Šarūnas irgi buvo ramus, bet darželyje visai patiko, tik pirmus metus retai ir eidavome, nes jau prie menkos slogos nevesdavau kol namie su mažiukas būdavau.

Pas mane irgi pms ir ką nutrukau vakar žiauriai, tai beveik 1 kg grįžo atgal.


Užjaučiu, man po gimdymo žiauržs pmsai doh.gif
Atsakyti
Labas, drauges 4u.gif

man irgi PMS, laikausi... o kur detis kai sijona mazesni uzsisakai biggrin.gif galvoju kad reikia issitraukt apdulkejusi lanka ir plonint liemeni. per savaite -1.2m aisku svajonese gyveno -5 bet gerai, manau sia savaite bus daugiau, isivaziuosim. masazai kasdien vyksta, savijauta gereja, grizta prisiminimai apie 77 ir gera nuotaika...as sakau, man svarbiausia pradet ir isijaust, o tada tai manes ir su sautuvu iremtu i nugara neikalbesi valgyt.

vakare kepiau pyragam vaziavom pas draugus, bet drauge zino kad man dieta, nes jos vestuvems ruosiames biggrin.gif tai nusiveziau obuoli ir kol visi cepsejo valgydami pyraga as geriau arbata ir cepsejau valgydama obuoli biggrin.gif
Atsakyti