Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

labas rytas. 4u.gif

ooo be 10 pietus biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 23, 12:52)
labas rytas.  4u.gif

ooo be 10 pietus biggrin.gif biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, o man svoris pagaliau pradėjo kristi gryzau vel į dvizenkli skaičių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2015 07 23, 21:01)
Sveikos, o man svoris pagaliau pradėjo kristi gryzau vel į dvizenkli skaičių thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif

o man kazko si karta labai skrandis streikuoja. ir dabar skauda. ir siaip labai vidurius pucia nesuprantu nuo ko. ir apskritai toks pilnumo jausmas, nors turetu but atvirksciai...
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 23, 23:23)
thumbup.gif  thumbup.gif

o man kazko si karta labai skrandis streikuoja. ir dabar skauda. ir siaip labai vidurius pucia nesuprantu nuo ko. ir apskritai toks pilnumo jausmas, nors turetu but atvirksciai...

Žinok gali buti nuo streso, pervargimo, aš čia pradžioje savaites irgi gerokai buvau pavargus, daug darbo turėjau, tai ir svoris buvo pastogės, bet tik vieną naktį normaliai pailsėjusi ir pajudėjo žemyn svoris, tad nenuleis rankų.
Pas mane jau -3, 5kg nuo šeštadienio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2015 07 24, 09:40)
Žinok gali buti nuo streso, pervargimo, aš čia pradžioje savaites irgi gerokai buvau pavargus, daug darbo turėjau, tai ir svoris buvo pastogės, bet tik vieną naktį normaliai pailsėjusi ir pajudėjo žemyn svoris, tad nenuleis rankų.
Pas mane jau -3, 5kg nuo šeštadienio thumbup.gif


thumbup.gif thumbup.gif

as nesisveriu, laukiu pirmadienio, tikiuosi buti maloniai nustebinta. dievinu ta jausma, kai skrandis gurgia, laukia vakarienes, bet viskas pagal plana, normaliai, tvarkingai. Bet ryt laukia kelione. planuojam i Vokietija vaziuot apsipirkt, nekenciu shopingo, kai griztu bunu ziauriai alkana, uztenka siaip iki parduotuves nuvaziuot valandai ir jau grizus einu is proto, o cia...nu bet tikiuosi kad kazkaip issisuksiu.. o vaziuoti reikia, nes svente arteja, reikia B papuosti. sau issirinkau sita. user posted image

pasiuva per dvi savaites, bet tikrai galvoju kad reikia kelis cm numest, nes esu pasiryzus paplonet. o grisiu dvi dienos iki vestuviu tai nebus kada ten per siuvejas lakstyt g.gif nu vienu zodziu - rizikuosiu biggrin.gif
Papildyta:
tik galvoju kitokia palaidine pirkti, bet neisivaizduoju kokia. baltos nenoriu, berankoves irgi, nes rankos negrazios doh.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudona7: 24 liepos 2015 - 16:57
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 24, 18:05)
thumbup.gif  thumbup.gif

as nesisveriu, laukiu pirmadienio, tikiuosi buti maloniai nustebinta. dievinu ta jausma, kai skrandis gurgia, laukia vakarienes, bet viskas pagal plana, normaliai, tvarkingai. Bet ryt laukia kelione. planuojam i Vokietija vaziuot apsipirkt, nekenciu shopingo, kai griztu bunu ziauriai alkana, uztenka siaip iki parduotuves nuvaziuot valandai ir jau grizus einu is
tik galvoju kitokia palaidine pirkti, bet neisivaizduoju kokia. baltos nenoriu, berankoves irgi, nes rankos negrazios doh.gif  g.gif

Geltona, busi šviesoforas biggrin.gif galva raudona, sijonas žalias biggrin.gif o šiaip čia garsus pamastymas, nepridės klostės papildomų cm ir kg vaizdo?.
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 24, 18:22)
Geltona, busi šviesoforas biggrin.gif galva raudona, sijonas žalias biggrin.gif o šiaip čia garsus pamastymas, nepridės klostės papildomų cm ir kg vaizdo?.

hm.... g.gif g.gif jau uzsakiau lotuliukas.gif

nu bet as gi dar kokius 8 numesiu biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudona7: 24 liepos 2015 - 18:30
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 24, 18:22)
Geltona, busi šviesoforas biggrin.gif galva raudona, sijonas žalias biggrin.gif o šiaip čia garsus pamastymas, nepridės klostės papildomų cm ir kg vaizdo?.

Matai žiūrint kokia medžiaga, jei sunki krentanti, koks trikotažas, tai neturėtų storint, pati neseniai pasimatavau panašų sijoną, tik šonuose nebuvo klosciu ir jos ėjo į centrą , iš viskozinio trikotažo, tai kaip man gražiai tiko, nors aš ir stambesne nei raudona blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske01: 24 liepos 2015 - 19:25
sake viskozinis audinys, plonas g.gif
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2015 07 24, 20:22)
Matai žiūrint kokia medžiaga, jei sunki krentanti, koks trikotažas, tai neturėtų storint, pati neseniai pasimatavau panašų sijoną, tik šonuose nebuvo klosciu ir jos ėjo į centrą , iš viskozinio trikotažo, tai kaip man gražiai tiko, nors aš ir stambesne nei raudona  blush2.gif

Nu dar ir nuo guduros manau daug priklauso, žodžiu matysma kai raudona pasirodys bigsmile.gif

Kaip ten mano suknia, ein ka padaryt, ar vistik leisit nuoga krūtine, kaip siūlėt biggrin.gif
Atsakyti
Na va prasideda... Nepatinka man kai žmonės patys į svečius isipraso.... Šiaip man svečiai patinka, tik ne tada kai aš ant dietos. Ir dar kad vienas būtų ar du, o dabar visa krūva... Ir kokį melą sugalvoti kad negaliu gert vyno.... Fui...

Labas rytas, 4u.gif biggrin.gif pas mus grynai lapkričio mėnuo, vakar deginomes, šiandien dangus su žeme maišosi, šalta..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudona7: 25 liepos 2015 - 08:31