Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos veltininku suvažiavimas

Sveikos,

Su Baltom kandim siandie pasikalbeti pabandysiu smile.gif
Rudens pabaiga tikrai geras laikas butu.

Girdejau, kad rugpjuti zada Lietuvoje buti tarptautinis velimo renginys g.gif

Atsakyti
QUOTE(Gudra @ 2006 07 17, 09:57)
Sveikos,

Su Baltom kandim siandie pasikalbeti pabandysiu smile.gif
Rudens pabaiga tikrai geras laikas butu.

Girdejau, kad rugpjuti zada Lietuvoje buti tarptautinis velimo renginys  g.gif



Kas organizuoja, pirmą kartą girdžiu. Gal mes čia be reikalo rašinėjamės.
Ar nebūs kaip Danijoj -inis, o susirinko aplinkiniai.
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2006 07 17, 07:23)
Kas organizuoja, pirmą kartą girdžiu. Gal mes čia be reikalo rašinėjamės.
Ar nebūs kaip Danijoj  -inis, o susirinko aplinkiniai.


Tai Baltos kandys mielai prisijungtu ir sudalyvautu tokiame suvaziavime smile.gif
O ir pasaulyje asociacijos buna gi visokios - vienijancios tik profesionalus, ir vienijancius tiek megejus tiek profesionalus.
Manau galetume taikyti i vienijancia visus megstancius velti - ir profus ir megejus 4u.gif

O del tarptautinio simpoziumo, tai jis vyks. Deja jau registracija pasibaigusi ir skirtas dailininkams-tekstilininkams profesionalams, bet visi kiti kaip ziurovai ir stebetojai yra laukiami.

Informacija apie visa vyksma kai man persius, tai perkopijuosiu.
Atsakyti
QUOTE(Gudra @ 2006 07 17, 13:25)
Tai Baltos kandys mielai prisijungtu ir sudalyvautu tokiame suvaziavime smile.gif
O ir pasaulyje asociacijos buna gi visokios - vienijancios tik profesionalus, ir vienijancius tiek megejus tiek profesionalus.
Manau galetume taikyti i vienijancia visus megstancius velti - ir profus ir megejus  4u.gif

O del tarptautinio simpoziumo, tai jis vyks. Deja jau registracija pasibaigusi ir skirtas dailininkams-tekstilininkams profesionalams, bet visi kiti kaip ziurovai ir stebetojai yra laukiami.

Informacija apie visa vyksma kai man persius, tai perkopijuosiu.


Ir kokiame mieste?
Atsakyti
Labai smagu kad Jus sugalvojote toki renginuka. Gal reiktu pasiklausineti Kaune Mole gal isnuomotu patalpas (ten kur buve Senukai). Patalpos tikrai nemazos na ir scena ten yra.
Atsakyti
Problema, matyt, bus ne patalpos, o pinigai...
Atsakyti
Tai Baltos kandys mielai prisijungtu ir sudalyvautu tokiame suvaziavime
O ir pasaulyje asociacijos buna gi visokios - vienijancios tik profesionalus, ir vienijancius tiek megejus tiek profesionalus.
Manau galetume taikyti i vienijancia visus megstancius velti - ir profus ir megejus

O del tarptautinio simpoziumo, tai jis vyks. Deja jau registracija pasibaigusi ir skirtas dailininkams-tekstilininkams profesionalams, bet visi kiti kaip ziurovai ir stebetojai yra laukiami.

Informacija apie visa vyksma kai man persius, tai perkopijuosiu.





Norėčiau ir aš pasimokyti iš profų, bet kažkoks jau mistinis tas simpoziumas g.gif


Pinigai, tam yra rėmėjai, tik juos reikia susirasti.



Viskas einasi vangiai, ir į klausimą niekas neatsakė....
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2006 07 20, 04:04)

Norėčiau ir aš pasimokyti iš profų, bet kažkoks jau mistinis tas simpoziumas g.gif
Pinigai, tam yra rėmėjai, tik juos reikia susirasti.
Viskas einasi vangiai, ir į klausimą niekas neatsakė....


4u.gif pastarosiomis dienomis vaikai nelabai leidzia prie kompo prisesti...

Simpoziumas planuojamas C.Miloso teviskeje rugsejo men. Kol kas jokiu smulkesniu detaliu neturiu, tai ir rasyti nelabai yra apie ka.

O vat gi remejais galima pavadinti ir tuos kurie patalpas suteikia nemokamai 4u.gif
Atsakyti
mamytes, padekit, kur klaipedoje galima nusipirkti adata velimui? ne namie esu negaliu skaityti visos temos, nes neturiu priejimo prie interneto, o draugei suluzo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(omega @ 2006 07 20, 19:03)
mamytes, padekit, kur klaipedoje galima nusipirkti adata velimui?  ne namie esu negaliu skaityti visos temos, nes neturiu priejimo prie interneto, o draugei suluzo... doh.gif



J.Janonio 12
VELTINIŲ NAMUOSE
Klaipėda
Atsakyti
aciu aciu Doseth labai clap.gif rytoj pat begsim pirkti, nes paskui isvaziuos i savo svecias salis
Atsakyti
jei veltinuku suvaziavimas vyktu kaune galeciau ir as prisideti prie renginio organizavimo rolleyes.gif turbut geriausiai mokeciau tai dalyvius registruot ir butu galima informacija i e-mailus issiuntinet ax.gif as galeciau tokiu darbuku uzsiimt blush2.gif blush2.gif
Atsakyti