Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti šunį gyventi voljere

QUOTE(Cruella de Vil @ 2015 06 22, 13:54)
Tėvų nepasirinksi... Mano pirmas šuo buvo šeriamas prastu ėdalu ir gyveno koridoriuj, nes tėvai jau įsigiję šunį pamatė, kad jis šeriasi ir nenorėjo plaukų kambary!  biggrin.gif Ai dar ir atiduot bandė, nes pirko iš turgaus vokietį, o išaugo dvornius. Bet kadangi mane ištiko isterija sužinojus, kad mano mylimą šunį nori atiduot, tai kažkaip persigalvojo. Ir ką aš galėjau pakeist neturėdama pinigų normaliam ėdalui, ir kai apie šunį lovoj net minties nekildavo, nes tėvai net į kambarį neleido jam užeit. biggrin.gif Kai šuo susirgo tėvai nė cento nedavė gydymui, išleidau visus pinigus, skirtus išleistuvių suknelei, šuns gydymui, daug padėjo svetimi žmonės, deja, šuo neišgyveno...
Kai pasiėmiau antrą šunį iš prieglaudos tėvai buvo išvažiavę, gyvenom atskirai, bet dar buvau nuo jų priklausoma. Tai metus laiko tiesiog nesakiau, kad turiu šunį, nes, žinau, būtų prasidėję marazmai kam man tas šuo, neduotų pinigų, nes mat "išleidžiu visus šuniui ir šiaip šuo gadina jų butą juk"!
Šiuo metu gyvenu visiškai savarankiškai, turiu tris vokiečius bute, kurie miega ant sofkės ir su tėvais visiškai nebendrauju. smile.gif

Del tevu nesupratingumo suo neturi kenteti. Suni turi priimti visa seima.
Atsakyti
Nu bet kaip lengva pasakyti. biggrin.gif Tėvai patys ir nusipirko tą šunį, bet nesugebėjo tinkamai rūpintis ir nesudarė man sąlygų tai padaryt. Būdama paauglė pati vedžiojau, pati dresavau ir man vienintelei to šuns reikėjo iki paskutinio jo atodūsio, nes tėvams jis greit nusibodo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karinna @ 2015 06 22, 12:34)
Iki 16 tėvai, tada pati iš pirmų uždarbių. Su laiku, pamatęs entuziasmą, dresuotojas leido lankyti pamokas nemokamai.


QUOTE(Cruella de Vil @ 2015 06 22, 13:54)
Šiuo metu gyvenu visiškai savarankiškai, turiu tris vokiečius bute, kurie miega ant sofkės ir su tėvais visiškai nebendrauju. smile.gif


QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 06 22, 14:07)
Mano pirmas šuo namuose buvo irgi parduotas iš veislyno neskaidriai, man gal 10 metų buvo

Na, kiek teko susidurt su rimtais/idejiniais sunininkais, o ir pati, ir drauge mano taip pat sunis laikem labai nuo ankstyvo amziaus, visas santaupas ir menkus uzdarbius isleisdavom sunu reikalams, laisvalaikis irgi kone visas eidavo "suniui ant uodegos" . Tokiem zmoguciam tu sunu tikrai kaip oro reikia/reikedavo... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 06 22, 14:21)
Na, kiek teko susidurt su rimtais/idejiniais sunininkais, o ir pati, ir drauge mano taip pat sunis laikem labai nuo ankstyvo amziaus, visas santaupas ir menkus uzdarbius isleisdavom sunu reikalams, laisvalaikis irgi kone visas eidavo "suniui ant uodegos" . Tokiem zmoguciam tu sunu tikrai kaip oro reikia/reikedavo...  bigsmile.gif

Jus rasote kaip nusivyle vaikai, as kaip mama, todel ir nerandam bendro tasko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 06 22, 14:37)
Jus rasote kaip nusivyle vaikai, as kaip mama, todel ir nerandam bendro tasko 4u.gif

Ne nusivyle, bet motivuoti vaikai rolleyes.gif
Atsakyti
Na mano tas pirmas matytas rotveileris po pusmečio ir dingo, nes aš per maža tvarkytis buvau, savininkui atsibodo smile.gif Bet ka-kaip visad žinojau, kad bus šuo, ir tiek - 15 pirmą šuninę tattoo pasidariua, nors šuns nečiupinus normaliai nei turėjus normaliai nebuvau biggrin.gif Tame tarpe tarp 10 ir 20 metų buvo tik dėdės malamutas - tai važiuodavau 5km į vieną pusę, kad jį pavedžiot, nors nieko apie šunis nenusimaniau, bet norėjosi ir tiek smile.gif Mama niekad šuniuko neleido, o gaila - gal būčiau buvus jaunoji hendler vietoj jaunosios narkomanės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andra Beauceron: 22 birželio 2015 - 14:02
Va va, aš irgi taip sakau, negi geriau, kad paauglys duodasi po gatves su visokiom neaiškiom kompanijom, vartoja visokias nesąmones, nei leidžia bapkes šuniui ir atiduoda jam visą savo laisvalaikį? biggrin.gif Mano mama matyt galvojo, kad geriau alkoholis ir šlaistymasis po gatves. drinks_cheers.gif

SEX, DRUGS & ROCK'n'ROLL drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cruella de Vil: 22 birželio 2015 - 14:13
QUOTE(maskatukas @ 2015 06 22, 12:06)
Arsi diskusija parodo, kad labai reikia kursu zmogui, kuris pradeda laikyti suni. Esu tikra, kad atsirastu entuziastu, kurie ir uz aciu tai padarytu. Na, kad ir mike-pukuotukas, maciau veislyna turi mirksiukas.gif


Taip, turiu veislyną, esu LKD dresuotoja, jau 9 metai dirbu valstybės tarnyboje kinologe- su šunimis saugoju jūsų ramų miegą ir jūsų vaikų sveikatą. Ir ką? Tam visai nereikia landžioti po mano profilį, galima paklausti.

Nemokamų kursų ir įvairių šviečiamųjų renginių visuomenei būna nuolat ir skirtinguose miestuose. Kam įdomu, tas tikrai randa. Manęs ten nebereikia, yra žmonės, kurie tik tuo ir užsiima.
http://mesirsunys.lt/

Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2015 06 22, 15:28)
Taip, turiu veislyną, esu LKD dresuotoja, jau 9 metai dirbu valstybės tarnyboje kinologe- su šunimis saugoju jūsų ramų miegą ir jūsų vaikų sveikatą. Ir ką? Tam visai nereikia landžioti po mano profilį, galima paklausti.

Nemokamų kursų ir įvairių šviečiamųjų renginių visuomenei būna nuolat ir skirtinguose miestuose. Kam įdomu, tas tikrai randa. Manęs ten nebereikia, yra žmonės, kurie tik tuo ir užsiima.
http://mesirsunys.lt/

Jei jums nemalonu, kad zmogus pasiziuri jusu profili, tai nereikia visai registruotis siame puslapyje. Tai viesa vieta.

Papildyta:
QUOTE(Cruella de Vil @ 2015 06 22, 15:12)
Va va, aš irgi taip sakau, negi geriau, kad paauglys duodasi po gatves su visokiom neaiškiom kompanijom, vartoja visokias nesąmones, nei leidžia bapkes šuniui ir atiduoda jam visą savo laisvalaikį? biggrin.gif Mano mama matyt galvojo, kad geriau alkoholis ir šlaistymasis po gatves.  drinks_cheers.gif

SEX, DRUGS & ROCK'n'ROLL  drinks_cheers.gif

Kada paaugliai neturi apie ka kalbetis su tevais, suprantama-gatve tik ir lieka. Mano vaikai jau suauge, abu dirba. Mazesnis dar ir mokosi, todel galiu drasiai rasyti ko reikia seimai.
Atsakyti
Na, neįsižeiskit, bet jūs tai tokia tikra supermamytė, su jumis nieks nesiginčija, bet vis tiek skaudinatės ir savo tiesas įrodinėjat. doh.gif biggrin.gif

O šiaip labai įdomu kaip baigsis ši istorija, tikiuosi veisėja praneš. Sėkmės šuneliui, noriu tikėt, kad bus mylimas ir aprūpintas, kad ir kur gyvens. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cruella de Vil @ 2015 06 22, 16:34)
Na, neįsižeiskit, bet jūs tai tokia tikra supermamytė, su jumis nieks nesiginčija, bet vis tiek skaudinatės ir savo tiesas įrodinėjat.  doh.gif  biggrin.gif

O šiaip labai įdomu kaip baigsis ši istorija, tikiuosi veisėja praneš. Sėkmės šuneliui, noriu tikėt, kad bus mylimas ir aprūpintas, kad ir kur gyvens. smile.gif

Zinoma supermamyte. O ka pavydu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 06 22, 15:44)
Zinoma supermamyte. O ka pavydu mirksiukas.gif

Visai ne, koktu truputį... Nieks neklausė apie jūsų vaikus ar nuomonės šeimos atžvilgiu. Niekam neįdomu...
Atsakyti