Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti šunį gyventi voljere

QUOTE(Rodnega @ 2015 06 22, 10:09)
Svarbu lojalumas vaikui. O kas užstos veisėją, bus išpeiktas, nes vaikui nepadeda mirksiukas.gif



Jeigu prieš parduodant šuniuką, man pirkėjai būtų pasakę visus savo ketinimus apie tai, kad šuniukas gyvens voljere....tai čia forume apie tai net nebūtų buvę kalbos...paprasčiausiai aš net nebūčiau pardavusi šuniuko tokiems žmonėms, kurie jį žada laikyti voljere
Atsakyti
Gyvena miteliai voljere puikiausiai. Tik rečiau kirpt reikia. Užsiaugina puikiausią povilnę.
Koks skirtumas, kur šuo sėdi uždarytas, kai šeimininkų nėra- kambaryje narve, ar voljere? Svarbiau, kiek užsiimama su šuniu tada, kai šeimininkai namuose. Ir mėtykit mane akmenimis, bet voljere šuniui dar geriau leist laiką, kol šeimininkai darbe/mokykloje- tai į kaimynus, paukštelius, drugelius pažiopso, ir pajudėt gali, ir imunitetas tokių šunų žymiai stipresnis, negu išpopintų sofinių.
Nekabinkit visų normalių šunų veislių ant jorkų kurpaliaus. Mitelis jokiu būdu ne rankinukas ir sofos papuošalas. Tai kas, kad nėra didelio ūgio, bet yra puikus tarnybinis šuo normaliam, su juo užsiimančiam šeimininkui.

Ir neėskit to vaiko. Klausia konkretaus patarimo, o ne kažkokių isteriškų marazmų apie dokumentus, kur iš ko pirko, kada kur ką pasakė ir t.t... Koks kieno reikalas? Padėtumėt geriau vaikui susivokt ir nedaryt klaidų. Užsipulti ir užspausti savo autoritetu ( "aš viską geriau žinau"- nors kaip pasirodo, anaiptol...) didelio proto nereikia. Geriau patarkit, ką vaikui daryti konkrečiai, jei iš tėvų tokios pagalbos nėra. Mergaitė šaunuolė, kad ir kaip ją ėda, pati stengiasi, nori suprasti ir daryti viską teisingai- iš tokių ir išauga geriausi kinologai, o ne seiliotos supermamytės...

Rasa Baltija, įdomi ir jūsų pozicija... Vietoj to, kad blaiviai apmąstytumėt situaciją, pasidavėt isteriškiems supermamyčių ( dar ir nešvytinčių kompetencija) klyksmams. Jūsų šuniukui tikrai nėra blogai. Atvirksčiai, šuo- sena mergaitės svajonė. Jam dabar ji skiria tiek savo laiką, tiek santaupas. Na ne viską žino, ir ką? Jūs iš pradžių buvot visažinė? juk ne. Kodėl niekas neįvertina, kad vaikas DOMISI, KLAUSIA,o ne daro taip, kaip išeina? reiškia domisi, tobulėja, ir su kiekviena diena bus tik geriau. Geriau patarkit ir palaikykit. O aprėkt, iškeikt ir atimt šunį-lengviausia išeitis, tik nuo to niekam nebus geriau- nei jai, nei jums, nei šuniui. Nes tokio ryšio, koks būna paauglio su šunimi, turbūt neturi niekas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 22 birželio 2015 - 10:25
QUOTE(Rasa Baltija @ 2015 06 22, 11:18)
Jeigu prieš parduodant šuniuką,  man pirkėjai būtų pasakę visus savo ketinimus apie tai, kad šuniukas gyvens voljere....tai čia forume apie tai net nebūtų buvę kalbos...paprasčiausiai aš net nebūčiau pardavusi šuniuko tokiems žmonėms, kurie jį žada laikyti voljere

Rasa Baltija, tik jau jus saves nepradekite kaltinti-papuole nesaziningi zmones, dabar reikia ieskoti budu, kad suniukas gristu pas jus.
Papildyta:
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2015 06 22, 11:23)
Gyvena miteliai voljere puikiausiai. Tik rečiau kirpt reikia. Užsiaugina puikiausią  povilnę.
Koks skirtumas, kur šuo sėdi uždarytas, kai šeimininkų nėra- kambaryje narve, ar voljere? Svarbiau, kiek užsiimama su šuniu tada, kai šeimininkai namuose. Ir mėtykit mane akmenimis, bet voljere šuniui dar geriau leist laiką, kol šeimininkai darbe/mokykloje- tai į kaimynus, paukštelius, drugelius pažiopso, ir pajudėt gali, ir imunitetas tokių šunų žymiai stipresnis, negu išpopintų sofinių.
Nekabinkit visų normalių šunų veislių ant jorkų kurpaliaus. Mitelis jokiu būdu ne rankinukas ir sofos papuošalas. Tai kas, kad nėra didelio ūgio, bet yra puikus tarnybinis šuo normaliam, su juo užsiimančiam šeimininkui.

Ir neėskit to vaiko. Klausia konkretaus patarimo, o ne kažkokių isteriškų marazmų apie dokumentus, kur iš ko pirko, kada kur ką pasakė ir t.t... Koks kieno reikalas? Padėtumėt geriau vaikui susivokt ir nedaryt klaidų. Užsipulti ir užspausti savo autoritetu ( "aš viską geriau žinau"- nors kaip pasirodo, anaiptol...) didelio proto nereikia. Geriau patarkit, ką vaikui daryti konkrečiai, jei iš tėvų tokios pagalbos nėra. Mergaitė šaunuolė, kad ir kaip ją ėda, pati stengiasi, nori suprasti ir daryti viską teisingai- iš tokių ir išauga geriausi kinologai, o ne seiliotos supermamytės...

Rasa Baltija, įdomi ir jūsų pozicija... Vietoj to, kad blaiviai apmąstytumėt situaciją, pasidavėt isteriškiems supermamyčių ( dar ir nešvytinčių kompetencija) klyksmams. Jūsų šuniukui tikrai nėra blogai. Atvirksčiai, šuo- sena mergaitės svajonė. Jam dabar ji skiria tiek savo laiką, tiek santaupas. Na ne viską žino, ir ką? Jūs iš pradžių buvot visažinė? juk ne. Kodėl niekas neįvertina, kad vaikas DOMISI, KLAUSIA,o ne daro taip, kaip išeina? reiškia domisi, tobulėja, ir su kiekviena diena bus tik geriau. Geriau patarkit ir palaikykit. O aprėkt, iškeikt ir atimt šunį-lengviausia išeitis, tik nuo to niekam nebus geriau- nei jai, nei jums, nei šuniui. Nes tokio ryšio, koks būna paaugio su šunimi, turbūt neturi niekas...

Pamirsote viena dalyka-viskas prasidejo melu, o melas visada tik auga. Juk veiseja raso, kad nebutu pardavusi savo suniuko i voljera. Tai ka vel isteriskos mamytes kaltos?????
gali tu vaika mokyti iki nukritimo-tevai taria paskutini zodi, nu kiek galima tai kartoto, ne ji viska sprendzia, o pirko su mama, tevas neleidzia, o jei atvirai-turedama suni, as aplamai nelaikyciau voljere, as sunui 24 metu papasakojau apie sia istorija, jis irgi ta pati pasake-namas ir suo name. Voljeras vistoms butu biggrin.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai nieko prieš voljerą neturiu. Svarbu, kad šuo gautų krūvio pakankamai ir turėtų šiltą būdą, apsaugą nuo lietaus ir vėjo.
Man labiausiai čia nepatinka vienas dalykas - kam reikia meluoti? Tiek veisėjai, tiek forumuose. Ne nuomonė, ne požiūris, bet pats melas yra kaltas čia, mano akimis. Toks žmogus niekada nekelia pasitikėjimo. Jei jis meluoja nuo pat pradžių, tai ir patarimų duot nebesinori...
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 06 22, 11:34)
Man labiausiai čia nepatinka vienas dalykas - kam reikia meluoti? Tiek veisėjai, tiek forumuose. Ne nuomonė, ne požiūris, bet pats melas yra kaltas čia, mano akimis. Toks žmogus niekada nekelia pasitikėjimo. Jei jis meluoja nuo pat pradžių, tai ir patarimų duot nebesinori...


Nepamiršote vaiko amžiaus? Ir to, kokiu tonu buvo užsipulta nuo pat padžių? doh.gif
Būtų suaugusi, būtų pasiuntusi visas "patarėjas" ir šitą forumą po velnių. O šioje situacijoje vaikui informacijos reikia kaip oro, o tetos piktos, tai reikiqa kažkaip vartytis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 22 birželio 2015 - 10:41
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2015 06 22, 11:39)
Nepamiršote vaiko amžiaus?

O pas veisėją gi ne vaikas vienas buvo?
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2015 06 22, 11:39)
Nepamiršote vaiko amžiaus? Ir to, kokiu tonu buvo užsipulta nuo pat padžių?  doh.gif

Parasytas zodis neturi intonacijos , todel ir atrodo, kad buvo uzsipulta.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 06 22, 11:16)
Nu kodel visi kalba apie vaika-tevai neatsakingi, tai is kur vaikui imti ta atsakinguma. Juk tai mama melavo, kad suo gyvens bute, ji sudare sutarti, o ne mergaite.
Nesuvokiu tevu.

Nes vaikas čia yra, kaip jį dabar atskirti nuo forumo? Čia jau tėvų problemos kur ir su kuo šnekasi vaikas ir ką gali išgirsti savo atžvilgiu. Tegu kontroliuoja tai ir pirmiausia patys lai kitų žmonių neapgaudinėja. Jei tėvai vaiko nemoko, tai teks svetimiems pamokyti, kad tokie dalykai nedaromi
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2015 06 22, 11:39)
Nepamiršote vaiko amžiaus? Ir to, kokiu tonu buvo užsipulta nuo pat padžių?  doh.gif
Būtų suaugusi, būtų pasiuntusi visas "patarėjas" ir šitą forumą po velnių. O šioje situacijoje vaikui informacijos reikia kaip oro, o tetos piktos, tai reikiqa kažkaip vartytis...

Taip pasiusti yra lengviausia, o tai kodel prieglaudos pilnos dokumentiniu sunu?
Issilavines zmogus nieko nesiuntineja, jei nepatinka bendravimas, nutraukia ji.
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2015 06 22, 11:23)
Nes tokio ryšio, koks būna paauglio su šunimi, turbūt neturi niekas...

Prajuokinot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2015 06 22, 10:39)
Nepamiršote vaiko amžiaus? Ir to, kokiu tonu buvo užsipulta nuo pat padžių?  doh.gif
Būtų suaugusi, būtų pasiuntusi visas "patarėjas" ir šitą forumą po velnių. O šioje situacijoje vaikui informacijos reikia kaip oro, o tetos piktos, tai reikiqa kažkaip vartytis...

O ji informacijos negavo?????????????? Koks biesas ją ir jos tėvus vertė meluoti? O prigavus meluojant kalti visi, išskyrus juos ir dar veisėjos pozicija bloga?
Papildyta:
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2015 06 22, 10:39)
o tetos piktos, tai reikiqa kažkaip vartytis...

lotuliukas.gif Kai melavo veisėjai, kad laikys bute irgi tetos buvo kaltos? thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2015 06 22, 10:48)
Prajuokinot biggrin.gif

Dedam ant mūsų kryžių. Mes jau nebepaaugliai, tai gi ryšio nebebūs cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rodnega: 22 birželio 2015 - 11:02
Arsi diskusija parodo, kad labai reikia kursu zmogui, kuris pradeda laikyti suni. Esu tikra, kad atsirastu entuziastu, kurie ir uz aciu tai padarytu. Na, kad ir mike-pukuotukas, maciau veislyna turi mirksiukas.gif
Atsakyti