Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti šunį gyventi voljere

QUOTE(Rodnega @ 2015 06 20, 14:18)
Veisliniai šunys neparduodami su vienu skiepų. Mergyt, na nesek tų pasakų tetoms, kurios žino daugiau už tave
Papildyta:

Tik pamiršai pridurti pavadinimą, Josera. Ir užkabinus ant jo skambų pavadinimą SUPER PREMIUM, jis savo sudėtim netaps geresnis
Papildyta:

Kuri veisėja parduos šuniuką su 1 skiepų?  Tėvai gaili pinigus geram ėdalui o vat šuniui paėmė ir nepagailėjo kelių 1000. Anekdotai tiesiog doh.gif


Šuniukas buvo parduotas 2 mėnesių...kaip ir priklauso jam buvo padarytas 2 mėnesių skiepas...sekantis skiepas ( su pasiutlige ) gali būti daromas tik kai šuniukui bus 3 mėnesiai.
Atsakyti
Su skiepais suklydau, na bet visa kito gan įdomu šioje istorijoje. Voljeras, maistas ir dar kai kas...
Atsakyti
Labas rytas,

ir mane aplinkybės privertė čia prisiregistruoti smile.gif Aš esu "Baltija" veislyno savininkė.
Tai pas mane tie žmonės pirko ta kalytę, kurią ruošiasi laikyti voljere. Ačiū šiam forumui, kad jo dėka, aš sužinojau, kad esu apgauta, aš niekada savo šuniukų neparduodu žmonėms, kurie nori laikyti juos voljere. Parduodant kalytę - Nobel Selma Baltija, jokios kalbos nebuvo, kad ji bus laikoma voljere, mama ir dukra aiškino, kad šuniukas gyvens bute.
Šiandien ryte aš susisiekiau su to šuniuko pirkėjais....ir PAREIKALAVAU MAN GRĄŽINTI ŠUNIUKĄ....
Atsakyti
Atstokit jūs nuo to vaiko... Kartais "įspirt į subinę" verta, bet gi ne visai sudirbt. Yra tėvai, veisėja matyt turi su jais kontaktą, mergaitė domisi. Su laiku susitvarkys, užaugs tas šuo. Aš 14kos turbūt ne ką geriau atrodžiau šunį gavus, čia tikrai yra tai pamenančių... Na ir nieko, su laiku išmokau, dabar kitus mokyt turiu LKD suteiktą teisę. Mano dvornius pirma košes valgė, po to Brit, tada RAW. Dabar 9 metų dar juda (kas nemažai 60kg šuniui), normaliai. Kantrybės, turit galimybę padėti vaikui išmokti, bet tam reikės laiko. Tik ar voljeras miteliui tinka turiu abejonių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karinna: 22 birželio 2015 - 09:14
QUOTE(Argija @ 2015 06 17, 09:55)
O ką patarė jūsų veisėjas?  g.gif kalytei tik 2 mėnesiai, greičiausiai neturi dar visų skiepų, be to labai maža, ar tikrai galima ją lauke laikyti tokio amžiaus?  blink.gif
manau reikėtų namie praauginti bent jau iki to laiko kol gaus visus skiepus ir praeis karantino laikotarpis. Gal pvz nakčiai uždaryti į narvą, bet, kad iš jo matytų žmones. Taip turėtų priprasti prie uždaros vietos ir suprasti, kad pamiegojus su ja bus žaidžiama, gaus valgyti ir pan. Vėliau ir į lauką perkėlus bus paprasčiau  g.gif

Veisėja, tai yra aš, net nežinojo, kad šuniukas gyvens lauke.....jokios kalbos apie tai net nebuvo. Pasirašant šuns perdavimo aktą pirkėjai nurodė, kad gyvena bute, t.y. nurodė buto Klaipėdoje adresą, ...aš savo šunų neparduodu į voljerą ir manau, kad mitelšnauceriui ten NEVIETA.
Atsakyti
QUOTE(karinna @ 2015 06 22, 10:13)
Atstokit jūs nuo to vaiko... Kartais "įspirt į subinę" verta, bet gi ne visai sudirbt. Yra tėvai, veisėja matyt turi su jais kontaktą, mergaitė domisi. Su laiku susitvarkys, užaugs tas šuo. Aš 14kos turbūt ne ką geriau atrodžiau šunį gavus, čia tikrai yra tai pamenančių... Na ir nieko, su laiku išmokau, dabar kitus mokyt turiu LKD suteiktą teisę.  Mano dvornius pirma košes valgė, po to Brit, tada RAW. Dabar 9 metų dar juda (kas nemažai 60kg šuniui), normaliai. Kantrybės, turit galimybę padėti vaikui išmokti, bet tam reikės laiko. Tik ar voljeras miteliui tinka turiu abejonių...

O tai kas mokejo uz viska,jus budama 14 metu?????
Vaikas yra tevu neatsakingumo rodiklis.

Papildyta:
QUOTE(maskatukas @ 2015 06 22, 10:57)
O tai kas mokejo uz viska,jus budama 14 metu?????
Vaikas yra tevu neatsakingumo rodiklis.

Visiskai palaikau RasaBaltija, t. y. veiseja.
Atsakyti
QUOTE(Rasa Baltija @ 2015 06 22, 09:55)
Veisėja, tai yra aš, net nežinojo, kad šuniukas gyvens lauke.....jokios kalbos apie tai net nebuvo. Pasirašant šuns perdavimo aktą pirkėjai nurodė, kad gyvena bute, t.y. nurodė buto Klaipėdoje adresą, ...aš savo šunų neparduodu į voljerą ir manau, kad mitelšnauceriui ten NEVIETA.

Įdomu kaip baigsis, ši melų istorija? Kaip suprantu, pirkėjai nusižengė sutarties sąlygoms, bet ar sutiks geranoriškai grąžint šuniuką?
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2015 06 18, 10:50)
Neatsakėte ką patarė jums jūsų šuniuko veisėja. Manau iš veisėjo turėtumėte gauti geriausius patarimus  4u.gif
Jei turi tik vieną skiepą, tai jai kaip ir karantino laikotarpis, tikrai ne pats metas lauke būti. Gi pro kiemą gali ir kokios laukinės katės prasinešti ar pan. nebijote, jog šuniukas susirgs? po skiepo nereikia dar papildomų "priešų" šuns organizmui, reikia leisti susiformuoti imunitetui  ax.gif
Šiuo metu dirbate? kažkaip manau reikia pasiplanuoti atostogas, paprašyti giminių, ar gal vaikų turite? jie galėtų vedžioti dieną, kol jūsų nėra. Kai esate namie nepatingėkite kas valandą išvesti šuniuko (gyvenant nuosavam name tikrai neturėtų būti sunku, pati iš penkto aukšto nešiojau  biggrin.gif ), vėliau ilginkit tarpus tarp išvedimų, stebėkit šunį, turėtumėt po kiek laiko pastebėti jau kada jis nori  4u.gif
nepykite, bet jūsų pasisakymai kažkaip nebrandžiai skamba, toks jausmas, jog nežinojote prieš šunį įsigyjant, jog šuniukai dažnai sysioja, bijo būti vieni ir jiems reikia laaabai daug dėmesio  4u.gif



Veisėja jiems viską išaiškino...tik, kad jie veisėją apgavo .....
Atsakyti
Del savo veisto suniuko padaryciau viska-kas imanoma ir kas neimanoma. Tai gal LKD padetu? Buvo cia uzstojusiu mrgaite, tai kas veiseja uzstos?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 06 22, 10:06)
Del savo veisto suniuko padaryciau viska-kas imanoma ir kas neimanoma. Tai gal LKD padetu? Buvo cia uzstojusiu mrgaite, tai kas veiseja uzstos?

Svarbu lojalumas vaikui. O kas užstos veisėją, bus išpeiktas, nes vaikui nepadeda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuse @ 2015 06 18, 19:20)
Man irgi buvo 12 metu kai tapau mitelsnaucerio seimininke.  Suo miegodavo mano lovoj ir ant mano pagalves. O cia kai sneka eina apie voljerus tokiai veislei, veisejos vietoje net nebuciau pardavusi



veisėja ir nepardavė šuniuko laikyti voljere....pirkėjai sakė, kad šuniukas gyvens bute....taigi likau apgauta....dėl ko dabar labai skaudą širdį...ir noriu šį šuniuką kuo greičiau susigrąžinti, kol šuniukai nesugadino psichikos
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2015 06 22, 11:09)
Svarbu lojalumas vaikui. O kas užstos veisėją, bus išpeiktas, nes vaikui nepadeda mirksiukas.gif

Nu kodel visi kalba apie vaika-tevai neatsakingi, tai is kur vaikui imti ta atsakinguma. Juk tai mama melavo, kad suo gyvens bute, ji sudare sutarti, o ne mergaite.
Nesuvokiu tevu.
Atsakyti