Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti šunį gyventi voljere

QUOTE(Rodnega @ 2015 06 20, 22:18)
Kitame forume pati pasigyrė, kad šeria Josera mirksiukas.gif
Kad teisėtai galima parduoti tik nuo 8 savaičių ir mažiausiai su 2 skiepais. Suabejojus galite gi užklausti LKD, pati ir įsitikinsit

O daugiausiai su kiek skiepu gali but 8 savaiciu sunytis? O jei as nenmoriu badyt tris kartus, o tik du, kas tada...visvien visa ta reikala reik uzbaigt triju menesiu suneliui...
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 06 20, 21:27)
O daugiausiai su kiek skiepu gali but 8 savaiciu sunytis? O jei as nenmoriu badyt tris kartus, o tik du, kas tada...visvien visa ta reikala reik uzbaigt triju menesiu suneliui...

Suabejojus galite gi užklausti LKD, pati ir įsitikinsit mirksiukas.gif
Atsakyti
Siaubas, Rodnega kažkokių kėslų turi, manęs prašo nufotkint šuniuko kilmės dokumentus blink.gif blink.gif blink.gif , siaubas...
Atsakyti
QUOTE(Aira2 @ 2015 06 20, 22:40)
Siaubas, Rodnega kažkokių kėslų turi, manęs prašo nufotkint šuniuko kilmės dokumentus     blink.gif  blink.gif  blink.gif  , siaubas...

Ner cia jokio siaubo..nu gali nefotkint, parasyk nepatikliem smalsuoliam sunytes tevu vardus wink.gif
Beje, kokiam kontekste bonej ta Josera paminejai - ar kad jau seri (tada kam pati s mali) ar kad galbut galvojai sert?
Papildyta:
Stai, sunytes tevai, veislynas "Baltija" http://www.skelbiu.l...i-21084573.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cile: 20 birželio 2015 - 21:49
QUOTE(Rodnega @ 2015 06 20, 22:36)
Suabejojus galite gi užklausti LKD, pati ir įsitikinsit mirksiukas.gif


Gal pati paklauskit? wink.gif O šiaip ir klaust nereikia- veisimo nuostatai visiems prieinami, niekur neužslėpti.
Tik ne visi skaityt moka. Iš kokių savo blogų sapnų traukiat tuos privalomus du skiepus- tik jums žinot... mirksiukas.gif
4.3. Veisėjas privalo
4.3.9. realizuoti ne anksčiau kaip 2 mėnesių amžiaus, paženklintus, sveikus, geros kondicijos, dehelmintizuotus ir be ektoparazitų šuniukus;



Papildyta:
QUOTE(Aira2 @ 2015 06 20, 22:40)
Siaubas, Rodnega kažkokių kėslų turi, manęs prašo nufotkint šuniuko kilmės dokumentus     blink.gif  blink.gif  blink.gif  , siaubas...


Aira2- niekanm nieko neprivalai įrodinėt. Čia piktos tetos asmeninės problemos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 20 birželio 2015 - 22:11
Aš suprantu puppy vakcina. Ji gali būti vieno skiepo ar dvejų. Bet kas per įsitikinimas, kad negalima šuns vesti be pasiutligės skiepo?? Šunys ir visus gyvenimus be jo nugyvena, o čia mat į lauką nevedama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira2 @ 2015 06 20, 21:40)
Siaubas, Rodnega kažkokių kėslų turi, manęs prašo nufotkint šuniuko kilmės dokumentus    blink.gif  blink.gif  blink.gif  , siaubas...

Ir kaip aš galiu panaudoti svetimo šuns kilmės dokumentus? Ką aš padarysiu kai sužinosiu šuniuko tėvų vardus? Kas teisus, tas nebijos nieko mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(cile @ 2015 06 20, 21:56)
Ner cia jokio siaubo..nu gali nefotkint, parasyk nepatikliem smalsuoliam sunytes tevu vardus wink.gif
Beje, kokiam kontekste bonej ta Josera paminejai - ar kad jau seri (tada kam pati s mali) ar kad galbut galvojai sert?
Papildyta:
Stai, sunytes tevai, veislynas "Baltija" http://www.skelbiu.l...i-21084573.html

Man ji rašė kitaip


Varlytes
Žinučių: 35

MAN VEISLYNE SAKĖ KAD GALIMA LAIKYTI JUOS LAUKE, JEI NETIKIT, IMKIT IR PASKAMBINK , VEISLYNAS VAIVORYKŠTĖ .
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Jau antras nesutapimas
Atsakyti
Rodnega, iš veislyno Vaivorykštė aš sužinojau kad ši veislė gali gyventi lauke, o šuniuką prikau iš veislyo Baltija 4u.gif . Tai jokio šia "nesutapimo" nėra .
Atsakyti
Atseit, na bet kažin, paskambinus į veislyną ar priešingai nebūtu. Skirtinguose forumuose skirtingi veislynai pas tave mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Aira2 @ 2015 06 20, 16:49)
Rodnega, esu supykusi    mirksiukas.gif  . Tu neperkaitei visko iki galo ir jau komentuoji. Šuniukas nešeriamas JOKIOMIS Joseromis    4u.gif  . Kaip ir šimtą kartų minėjau - savo ėdalu "NUTRA - NUGGETS" .



Varlytes
Varlytes
Žinučių: 35
Ačiū už patarimus, jau išsirinkome kuo šersime - Josera ėdalu.
Jis yra SUPER PREMIUM
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rodnega: 21 birželio 2015 - 15:14
Rodnega, neturit ką veikti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2015 06 21, 16:48)
Rodnega, neturit ką veikti?  doh.gif

Pritariu drinks_cheers.gif .
Atsakyti
O josera nuodinga, kad jau taip peikiat? Šuo mirs nuo jos ar ką?
Daugelis mažiukų kaukia smile.gif Mano viršininkų šuvą pirmas tris paras prakaukė ( ketvirtos paros ryta kaimynai jau langus galėjo atsidaryt biggrin.gif ). Reiktu veikt su ją lauke nuolat kažką, tada gal kiek ramiau bus smile.gif
Atsakyti