Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

QUOTE(Sun23 @ 2007 03 20, 00:09)
Nu va, o as papasakosiu savo gyvenimo pradzios Airijoj istorija  4u.gif 

O kaip tavo mokslai, Sun23?? Taip ir liko LT nepabaigti?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eiksau @ 2007 03 18, 13:55)
Sveikutes 4u.gif
Kadangi ruosiuosi vykti dirbti i UK, o pazistamu neturiu, taigi, teks vykti per kokia nors lietuviska agentura.


As ana vasara irgi vaziavau per agentura, paklojau biski pinigelio, bet taip bent jau buvau tikra kad turiu darba. Biski bijojau, bet rizikavau.
Su pirmais dardaviais nesutariua, tai pasiskambinau tai agenturai vel ir jie man surado kita darba, kuris buvo ciki. Dirbau Viesbuty ir kartu kavinej (general assistant> t.y. biski padaveja biski kambarine, ko tuo metu prireikdavo.
Zinoma manau kad galejau darba susirasti ir pati, bet uK pazistamu nebuvo, o sumasciau pries savaite iki isvaziavimo tai taip ir gavos. Jei truputi kalba moki, tai nebus vien fabrikas ar seneliu namai. Su manim irgi dirbo lietuve kuri kalbos isvaziuodama mokejo minimuma (mazdaug labas, eiti, vaziuoti smile.gif ). Bet per kiek laiko ismoko ir dabar jau visai jai ten neblogai sekas.
Vel vaziuosiu vasara, tik dar neneusprandziau ar pati bandysiu ieskot ar kaip kitaip.
Atsakyti
Na mes su savo draugu planavome atvaziuoti i UK per agentura, bet jie vis tempe guma, tai mes patys isvaziavome. Sedejome be darbo 1 menesi. Paskui mano brolis dave fabriko telefona, kur jo draugas dirbo, taigi isidarbinom pradzioje ten, kad i baisines skolas nelisti, nes jau baiginejom savo santaupas. O bedirbdami (ziauriai juoda ir sunku darba su be galo maza alga!), susiradome gerus darbus. Mano draugui pasiseke is antro karto, na o man teko daugiau interviu pereiti, kad gauciau gera darba. Dabar esu isitaisiusi tikrai neblogai, bet kad si darba surasciau prireike 1 metu ir pakeisti 6 darbus, bet savo pasiekiau. Tai va, zodziu moralas, kad cia ir laimes ir uzsispyrimo reikalas. Niekas negali garantuoti kaip bus... Vieniems pasiseka, kitiems nelabai, reikia viska paciam isbanyti, kad suzinotum... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(WhiteMagic @ 2007 03 20, 17:28)
As ana vasara irgi vaziavau per agentura, paklojau biski pinigelio, bet taip bent jau buvau tikra kad turiu darba. Biski bijojau, bet rizikavau.

WhiteMagic, o per kokia agentura tu vaziavai??
Jei tau nebutu sunku, gal galetum man daugiau apie viska papasakot. Jei tu nieko pries, parasysiu i az 4u.gif
Atsakyti
Jauciu cia visiskai ne prie temos blush2.gif ,bet nenoriu naujos uzvedinet.Tai vat gal kas nors zino,buna tokie kursai internetiniai(na mane domina butent realtores)
ar galima visa medziaga gauti rusiskai?Angliskai suprasciau,bet rusiskai butu geriau ax.gif .Cia butent ,kad galeciau dirbti JAV.Zinau,kad cia kalbat apie Europa,bet vis prie darbo temos,nes apie JAV ne ka radau.Dekui 4u.gif Labai nepykit.
Atsakyti
QUOTE(Becauseof @ 2007 11 25, 05:50)
Jauciu cia visiskai ne prie temos  blush2.gif  ,bet nenoriu naujos uzvedinet.Tai vat gal kas nors zino,buna tokie kursai internetiniai(na mane domina butent realtores)
ar galima visa medziaga gauti rusiskai?Angliskai suprasciau,bet rusiskai butu geriau  ax.gif .Cia butent ,kad galeciau dirbti JAV.Zinau,kad cia kalbat apie Europa,bet vis prie darbo temos,nes apie JAV ne ka radau.Dekui  4u.gif Labai nepykit.

Pirmas ,klausimas ,kodel tu nori kursu rusu kalba jei planuoji dirbti JAV?As suprantu rusu kalbos zinojimas pliusas,bet termonologoja juk reik zinoti anglu klaba.Antra turi issilaikyti-issimti realtor pazymejima-licenzija,daznai kiekvienoje valstijoje jis skiriasi,nes ne visi istatymai visur vienodi,taip kad reik zinoti ten kur dirbi.Trecia jei planuoji is pradziu dirbti ne ant saves,tai jau dabar gali pradeti ieskotis kompaniju,kas tave priimtu,o jei neturi tinkamu popieriu JAV,tai yra ZK ar darbo vizos,nera prasmes net bandyti,nes nebetokie laikai ,kad praslysi smile.gif Kaip ten bebutu sekmes 4u.gif
Atsakyti
Mamia,visu pirma labai aciu uz atsakyma smile.gif .Dirbsiu manau Ilinojuj.Ir dar su popieriais viskas gerai-turiu zalia korta.
Atsakyti
Mane tai labiausiai domina, kur apsimoka ir per ka isvaziuoti vasarai padirbti? g.gif Esu studente, norisi uzsidirbti ant mokslu per vasara blush2.gif
Atsakyti
Prisidedu prie Egliukasz, mane irgi domina si informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2004 08 24, 16:15)
Nu jo anglu kalba daug ka reiskia. Ale ot dabar ant visos Lietuvos geda pasidariau blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif Pradejau ieskot savo uzrasu knygutes kurioj ineto adresai surasyti, ir nerandu. Ogi pasirodo pas mama tarp senienu savo daiktu palikau. Kai tik parsivesiu butinai parasysiu.
Prisimenu, viena adresa, kuriame yra darbai visame pasaulyje:
http://www.escapeartist.com/
Dar per google issimetu hotel+jobs+salis ir ten daug randu pasiulymu.
Nu bet nepykit mergaites, bandysiu uzrasine kuo greiciau atsivest doh.gif



Sveikute, Limcamca, labai prašau, atsakyk - kaip ten su darbas viešbučiuose? Man siūlo darbą Škotijos, viešbutyje, bet mano artima teta prikalbėjo, kad tai yra labai sunkūs darbai tenai, kad jau rankų - kojų nebejauti..Nesu silpna, bet taip varyti tai nenorėčiau. Važiuoti žadu per agentūrą Kaune, o agentūros, kaip žinia, visos tiesos nesako. Tikiuosi, kad galėsi greitu laiku atsakyti.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2007 12 09, 22:52)
Mane tai labiausiai domina, kur apsimoka ir per ka isvaziuoti vasarai padirbti? g.gif  Esu studente, norisi uzsidirbti ant mokslu per vasara blush2.gif


Kazkada, kai studentavau Lietuvje, vaziuodavome vasarai i Londona padirbeti. As visada dirbdavau 'pub', nes ten galima live-in (su nakvyne) ir arciau centro isikurti. Ir darbas linksmas. Ir klubai salia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle22 @ 2008 10 26, 01:35)
Kazkada, kai studentavau Lietuvje, vaziuodavome vasarai i Londona padirbeti. As visada dirbdavau 'pub', nes ten galima live-in (su nakvyne) ir arciau centro isikurti. Ir darbas linksmas. Ir klubai salia  biggrin.gif

o kaip darba surasdavai - pati ar per agenturas ar pan? g.gif
Atsakyti