Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

labas visoms mamytems gyvenancioms svetur.noreciau paklaust gal kas girdejot apie disku fabrika londone,gal kas dirbote ten?gal neblogas ten darbelis.Kas zinot tai labai prasyciau daugiau in-cijos,ar apsimoka ten eit dirbt ir kokia alga.
Atsakyti
Dirbau Norway 3 metus, kol neturėjau šeimos ir vaikų. Mano nuomonė yra tokia: jei nesiruoši emigruoti su šeima, turėdamas vaikų net negalvok apie darbą užsienyje.
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2006 05 27, 09:28)
Dirbau Norway 3 metus, kol neturėjau šeimos ir vaikų. Mano nuomonė yra tokia: jei nesiruoši emigruoti su šeima, turėdamas vaikų net negalvok apie darbą užsienyje.

drinks_cheers.gif jau tas traukinys senai isvaziavo, kad galejai uzsidirb gryzt...... dabar nebera raip, ir daug kas labai nusivilia... Mano atvaziuos milijonai pasipils... doh.gif
o deja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutte @ 2006 05 27, 07:15)
labas visoms mamytems gyvenancioms svetur.noreciau paklaust gal kas girdejot apie disku fabrika londone,gal kas dirbote ten?gal neblogas ten darbelis.Kas zinot tai labai prasyciau daugiau in-cijos,ar apsimoka ten eit dirbt ir kokia alga.

Na as jau gerokai per velai atrasau, bet gal vis dar domina. Dirbau pati tame fabrike. Alga - gan maza, o dirbti tekdavo pamainomis, 1 savaite - rytais (nuo 7 val ryto), 2 savaite - po pietu (nuo 3 val dienos), ir 3 savaite - naktimis (nuo 11 vakaro iki 7 ryto). Ir taip grafikas vis slenkasi, labai sunku priprasti prie tokio keitaliojimo. Be to, kai buna labai daug darbo liepia drbti ir savaitgaliais, be virsvalandzius, o uz virsvalandzius net ne dvigubai moka. Kiek atsimenu valandinis apie 5,5 svaro. Jei gyventum salia fabriko, kuris randasi Londono vakaruose, (as bent jau dirbau Greenforde, bet yra keliose vietose), tai sutaupai ant kelioniu (mes taip ir padarem, apsigyvenom 10min kelio nuo abriko), tai imanoma pasitaupyti pinigu, bet jei gyveni toliau, tai ir gan daug pinigu issileidi kelionems, ir ilgiau sugaisti kelyje i darba. Darbas 8 valandos, duoda tik puse valandos per diena, daugiau jokiu breiku, darbas stovimas, konvejeriu, vienas delioja kompaktus i dezutes, kitas lipdukus klijuoja, trecias dar ka nors pakuoja ar kazka panasaus. Darbo ivairaus duoda, bet tas stovejimas labai kerta per kojas ir nugara (na retkarciais leidzia naktineje pamainoje pasedeti, tai ir kimarini). Zodziu darbas arba paciai pradziai, arba tiems, kurie nemoka kalbos. Bet jei domina, parasykit, parasysiu duomenis.
Atsakyti
QUOTE(besilaukianti.mamyte @ 2006 11 28, 19:59)
Na as jau gerokai per velai atrasau, bet gal vis dar domina. Dirbau pati tame fabrike. Alga - gan maza, o dirbti tekdavo pamainomis, 1 savaite - rytais (nuo 7 val ryto), 2 savaite - po pietu (nuo 3 val dienos), ir 3 savaite - naktimis (nuo 11 vakaro iki 7 ryto). Ir taip grafikas vis slenkasi, labai sunku priprasti prie tokio keitaliojimo. Be to, kai buna labai daug darbo liepia drbti ir savaitgaliais, be virsvalandzius, o uz virsvalandzius net ne dvigubai moka. Kiek atsimenu valandinis apie 5,5 svaro. Jei gyventum salia fabriko, kuris randasi Londono vakaruose, (as bent jau dirbau Greenforde, bet yra keliose vietose), tai sutaupai ant kelioniu (mes taip ir padarem, apsigyvenom 10min kelio nuo abriko), tai imanoma pasitaupyti pinigu, bet jei gyveni toliau, tai ir gan daug pinigu issileidi kelionems, ir ilgiau sugaisti kelyje i darba. Darbas 8 valandos, duoda tik puse valandos per diena, daugiau jokiu breiku, darbas stovimas, konvejeriu, vienas delioja kompaktus i dezutes, kitas lipdukus klijuoja, trecias dar ka nors pakuoja ar kazka panasaus. Darbo ivairaus duoda, bet tas stovejimas labai kerta per kojas ir nugara (na retkarciais leidzia naktineje pamainoje pasedeti, tai ir kimarini). Zodziu darbas arba paciai pradziai, arba tiems, kurie nemoka kalbos. Bet jei domina, parasykit, parasysiu duomenis.



nors as ir ne "vilmutte", bet gal galetum man suteikti info?
dekui
Atsakyti
Fabrikuose/žuvynuose ir pan. tai patys prasčiausi darbai, man juokas ima, kai kas nors pasako, kad jie ten per agentūrą įsidarbino (ypač kai žmogus su kalba), nes už tokį darbą nemokėčiau nei cento.
Iš besilaukiančios.mamytės pasakojimo dar kartą įsitikinau, kad nieko ten gero..
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2006 11 30, 11:52)
Fabrikuose/žuvynuose ir pan. tai patys prasčiausi darbai, man juokas ima, kai kas nors pasako, kad jie ten per agentūrą įsidarbino (ypač kai žmogus su kalba), nes už tokį darbą nemokėčiau nei cento.
Iš besilaukiančios.mamytės pasakojimo dar kartą įsitikinau, kad nieko ten gero..

Zinau, kad darbas prastas, bet kai atvaziavome i Londona, du menesius negavom jokio darbo, ir net nezinojom kur ieskot. O mano brolio draugas buvo dirbes sitame fabrike. Tai isidarbinom jame tik pradziai. Kol ieskojom normaliu darbu, kad nereiktu listi i skolas, butu uz ka pavalgyti ir uz nuoma susimoketi. Beto dar siek tiek ir susitaupem. As taip ir sakiau, kad tai tikrai nera geras darbas, bet pradziai bet kas yra gerai.
engels, butinai paziuresiu namuose ir parasysiu tau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besilaukianti.mamyte: 30 lapkričio 2006 - 17:49
QUOTE(lil @ 2006 04 20, 04:29)
labai paprasta! juk vaiku darba uzdraustas lotuliukas.gif .
sakyk, o KOKIOS jusu specialybes?

Papildyta:

nu tai uzsienyje galima ir KVALIFIKUOTA darba dirbt! niekas tau su sukstuoju diplomu valytoja dirbt neleis, jei tik diplomus su savim isverstus i anglu kalba su apsotilem pasiimsi doh.gif




QUOTE(Jurga0629 @ 2006 05 12, 21:46)
Sveikos, mergaites....
Na, atsakyti nedaug ka galiu...As tik klausimu daug turiu....
Na, mes su vyru isvaziavom pries pora metu i Anglija, Velsa, per firma Excelsitas. Atrodo labai mums pasiseke...Malonus zmones...Beje, darbas viesbutyje. Dirbam triju zvaigzduciu viesbutyje. As pradejau dirbti bare, na o siu metu sausi part time dirbu reception, part time bare. Taigi bendrai pasakius turiu full time job. Mano vyras kaip ir dirbo taip ir tebedirba kitchen porter. O pasiseke tuo kad nereikia moketi uz busta, jokiu mokesciu...maistas nemokamas....net interneta bosas ivede ir nemokam nei penso....Lyg ir pasaku salis...na, bet rasiau tai ne tam kad pasigirti....nes per pora metu mums jau ci a nusibodo....is tiesu zmoniu sypsenos dirbtines, ta jus zinot.....ir draugu cia nelabai susiradom...visi malonus bet....
Kuo daugiau turi tuo daugiau nori...
As turiu Anglu filologijos bakalaura....o vyras mechaniko specialybe. Todel as ir nerimstu....gal per ilgai mes cia uz minimuma dirbam? aisku mokesciu jokiu nemokam...bet..daug anglu zmoniu suzinoje ka mano vyras lietuvoj dare, stebisi kad jis cia uz minimuma dirba.....As ieskojau internete darbu, aisku galima gauti darba kur apie 500 svaru i savaite moka....kitur maziau...Bet zinote, bijom prarasti..gal paskui gailesimes....Gal uzsienieciams nepuola taip greitai moketi didelius pinigus? gal is viso nenori ju priimti. Mano vyro anglu kalbos zinios tik basic. Gal kas zinote, kas susidurete, ar dirba jusu vyrai mechaniko darba? Mano vyras moka ir masinas remontuoti, bet pagrinde jis dirbo kaip ir paruoseju. Po avariju, ar taip aplamdytas masinas spakliuodavo, net nezin au ka jie ten dar daro, zodziu sulipdo masina, paruosia dazymui. Mano akimis jis labai gerai ismano ta darba, galetu puikiai dirbti. Bet  gal sunku rasti gera darba? gal reikalautu geru ziniu, nors masinu detaliu pavadinimus ismano, pats taiso musu masina, vaziuojam daliu pirktri i "savartyna" ar nauju i parduotuve, tai jau jis man pasako pavadinima, nes as nenutuokiu...Prirasiau cia daugybe...
Na, o kas liecia mane...as irgi noreciau daugiau uzdirbti, bet kur galima rasti darba man, kai as tik anglu kalba ismanau, o juk anglai ja dar geriau uz mane moka...Rasyk kas susiduret su tuo dalyku. Gal jus pacios anglistes? kokius darbus dirbat?


Na, vat mano butent tokia situacija, birzelio men turesiu anglu kalbos magistra. Ir noriu pradziai i UK, bet galvoju, ka as ten tokio galeciau veikti su anglu kalba biggrin.gif
Tai ir noriu jusu uzklaust kaip jums dabar ten sekas?
Jurga0629, ar dabar jau radai geresnio darbo?

Atsakyti
QUOTE(WhiteMagic @ 2007 03 10, 20:00)
Na, vat mano butent tokia situacija, birzelio men turesiu anglu kalbos magistra. Ir noriu pradziai i UK, bet galvoju, ka as ten tokio galeciau veikti su anglu kalba biggrin.gif
Tai ir noriu jusu uzklaust kaip jums dabar ten sekas?
Jurga0629, ar dabar jau radai geresnio darbo?


Oi mergytes, tie darbai UK atrodo visai sekmes reikalas. Mes su vyru irgi sedim vienoj ir toj pacioj kompanijoj. Noretusi tobuleti ir rimciau kazka daryti, taciau bijom nusvilti "o jei bus blogiau nei cia", kol dar iseina pasitaupyti sitam darbe tai paniurnam paniurnam ir toliau dirbam. Sako, jei nebandysi - nezinosi, bet zinau ka reiskia isvis be darbo sedeti, tai jau geriau ne aukso kalnai, bet normalios, garantuotos pajamos.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Kadangi ruosiuosi vykti dirbti i UK, o pazistamu neturiu, taigi, teks vykti per kokia nors lietuviska agentura. Zinau, kad tai kvaila ir rizikinga, bet paprasciausia neturiu kitos iseities verysad.gif Taigi, noreciau jusu patarimo - kaip jus manote, ar geriau vykti dirbti i koki nors fabrika, ar i seneliu namus?? g.gif Suprantu, kad abu darbai sunkus ir tikrai ne kas, bet gi pradet kazkaip reikia, o LT agenturos nieko kito nesiulo. Ech.
Atsakyti
Nu va, o as papasakosiu savo gyvenimo pradzios Airijoj istorija 4u.gif Pradzia buvo tikrai labai nekokia, nes apie du menesiu neradau visiskai jokio darbo, pinigu neturejau nei gryzti atgal, o tuo labaiu, kad gryzti reikejo nes esu studente doh.gif O mokslu mesti tikrai nenorejau schmoll.gif Taigi po tu dvieju menesiu ir pasitaike sioks toks darbukas, prieme mane tokia ponia Mare dirbti savo restorane padaveja (beto labai daug cv melavau apie patirti ir t.t., nes kitaip darbo gaut neimanoma... verysad.gif Ir visur taip, jei nesi i fabrika - rasai viena cv, jei i bara - kita... nu, negrazu, bet darbo kitaip negausit, nes protingesni lenkai taip daro ir darbus gaus, o paciam teks ant ledo sedet g.gif

Tai va pradejau as dirbti ta padaveja, pridariau tiek klaidu, kol viska ismokau, kad as tos sefes vietoj tokia vepla kaip as seniai buciau ismetus biggrin.gif na, bet dekui Dievui tie airiai kantrus zmones ir labai drauguski ax.gif Dirbu ten pat iki siol, dabar jau viska moku ir alga man jau pakele, visai patenkinta esu pinigeliu viskam uztenka, nu bet per daug ju niekad nebuna blink.gif Man cia gerai thumbup.gif MANAU, KAD CIA MANO NAMAI... LT gyvenimo neturejau, darbo gero neradau, turtingu tevu neturejau, tai del to ir islekiau cia laimes ieskot ir gal.... radau....
Atsakyti
Mes sia vasara kraustomes i Airija. Vyras rado darba pagal specialybe, o ieskojo per Airijos idarbinimo agentus, kurie suinteresuoti tau rasti darba, ir nereikia jiems moketi, ne taip kaip Lietuvos idarbinimo agenturoms. I paskutini pokalbi darbdaviai pakviete atvykti pas juos, apmokejo keliones ir viesbucio islaidas, kurio metu pasake kad priima thumbup.gif
Vyras pirmiausiai vaziuos vienas, o po poros men ir mes su vaiku atvyksim, susitvarke reikalus Lietuvoje. Labai tikiuosi kad nauja pradzia bus sekminga bigsmile.gif
Atsakyti