Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

cia is tos pacios serijos...padirbo su troku ir uzdirbo kruva pinigu....... mirksiukas.gif

dianux.........juk yra taip kuo daugiau pinigu turi tuo didesni poreikiai.......

gerbiu tokius zmones kurie dirba ir viska i kojine krauna...o po to viska turi..... g.gif as tai ta pati doleri istaskau ta pacia diena.... biggrin.gif

nu ka linkiu greitu laiku tureti vaikeli.....ir neapleiskite darbu.....nes pinigai labai greitai senka..... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2006 04 20, 19:22)
cia is tos pacios serijos...padirbo su troku ir uzdirbo kruva pinigu....... mirksiukas.gif

dianux.........juk yra taip kuo daugiau pinigu turi tuo didesni poreikiai.......

gerbiu tokius zmones kurie dirba ir viska i kojine krauna...o po to viska turi..... g.gif  as tai ta pati doleri istaskau ta pacia diena.... biggrin.gif

nu ka linkiu greitu laiku tureti vaikeli.....ir neapleiskite darbu.....nes pinigai labai greitai senka..... mirksiukas.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tik cia ne is tos serijos...i kojine visko nekrovem-daug keliavom,o as irgi megstu laidyt pinigelius-neduok Dieve pamatydavau kokius ispardavimus ...tai reikia nereikia pirkdavau,o po to spintoj stovedavo nepaliesta...o pro kvepalus ir kosmetika is vis sunku budavo praeit ko nenusipirkus blink.gif
o kad pinigai greit senka tai jau pastebejom,tik nesam is tu zmoniu,kad vis daugiau ir daugiau reikia,kaip jau sakiau esam labai laimingi su tuo ka turim ax.gif
pas mus daugiau is serijos....-gerai ir laiku investavom (pirkom nama pries keleta metu uz 100 000 lt.,o siais metais pardavem uz 250 000 lt.vyras pirko zemes ,o po to pardave uz tris kart didesne kaina) paprasciausiai mums pasiseke ir su darbais ir su investicija smile.gif

o vaikelio tai tikrai labai labai norim,tai dabar toj srity darbuojames biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianux: 20 balandžio 2006 - 19:55
nu atleiskit bet is temos darbas uzsienyje gavosi paziurekit kokie mes saunuoliai...
Atsakyti
QUOTE(lil @ 2006 04 20, 22:07)
nu atleiskit bet is temos darbas uzsienyje gavosi paziurekit kokie mes saunuoliai...


Sorry blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lil @ 2006 04 20, 12:07)
nu atleiskit bet is temos darbas uzsienyje gavosi paziurekit kokie mes saunuoliai...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
manau kad tie/tos kurie i sita tema ateina noretu konkreciu pavyzdziu ir patarimu kur ka kaip dirbot, kaip isvaziavot, ar sunku......

atsiprasinet nereikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lil @ 2006 04 21, 00:54)
manau kad tie/tos kurie i sita tema ateina noretu konkreciu pavyzdziu ir patarimu kur ka kaip dirbot, kaip isvaziavot, ar sunku......

atsiprasinet nereikia 4u.gif

Sveikos, mergaites....
Na, atsakyti nedaug ka galiu...As tik klausimu daug turiu....
Na, mes su vyru isvaziavom pries pora metu i Anglija, Velsa, per firma Excelsitas. Atrodo labai mums pasiseke...Malonus zmones...Beje, darbas viesbutyje. Dirbam triju zvaigzduciu viesbutyje. As pradejau dirbti bare, na o siu metu sausi part time dirbu reception, part time bare. Taigi bendrai pasakius turiu full time job. Mano vyras kaip ir dirbo taip ir tebedirba kitchen porter. O pasiseke tuo kad nereikia moketi uz busta, jokiu mokesciu...maistas nemokamas....net interneta bosas ivede ir nemokam nei penso....Lyg ir pasaku salis...na, bet rasiau tai ne tam kad pasigirti....nes per pora metu mums jau ci a nusibodo....is tiesu zmoniu sypsenos dirbtines, ta jus zinot.....ir draugu cia nelabai susiradom...visi malonus bet....
Kuo daugiau turi tuo daugiau nori...
As turiu Anglu filologijos bakalaura....o vyras mechaniko specialybe. Todel as ir nerimstu....gal per ilgai mes cia uz minimuma dirbam? aisku mokesciu jokiu nemokam...bet..daug anglu zmoniu suzinoje ka mano vyras lietuvoj dare, stebisi kad jis cia uz minimuma dirba.....As ieskojau internete darbu, aisku galima gauti darba kur apie 500 svaru i savaite moka....kitur maziau...Bet zinote, bijom prarasti..gal paskui gailesimes....Gal uzsienieciams nepuola taip greitai moketi didelius pinigus? gal is viso nenori ju priimti. Mano vyro anglu kalbos zinios tik basic. Gal kas zinote, kas susidurete, ar dirba jusu vyrai mechaniko darba? Mano vyras moka ir masinas remontuoti, bet pagrinde jis dirbo kaip ir paruoseju. Po avariju, ar taip aplamdytas masinas spakliuodavo, net nezin au ka jie ten dar daro, zodziu sulipdo masina, paruosia dazymui. Mano akimis jis labai gerai ismano ta darba, galetu puikiai dirbti. Bet gal sunku rasti gera darba? gal reikalautu geru ziniu, nors masinu detaliu pavadinimus ismano, pats taiso musu masina, vaziuojam daliu pirktri i "savartyna" ar nauju i parduotuve, tai jau jis man pasako pavadinima, nes as nenutuokiu...Prirasiau cia daugybe...
Na, o kas liecia mane...as irgi noreciau daugiau uzdirbti, bet kur galima rasti darba man, kai as tik anglu kalba ismanau, o juk anglai ja dar geriau uz mane moka...Rasyk kas susiduret su tuo dalyku. Gal jus pacios anglistes? kokius darbus dirbat?
Atsakyti
QUOTE(Jurga0629 @ 2006 05 12, 19:46)
Na, o kas liecia mane...as irgi noreciau daugiau uzdirbti, bet kur galima rasti darba man, kai as tik anglu kalba ismanau, o juk anglai ja dar geriau uz mane moka...Rasyk kas susiduret su tuo dalyku. Gal jus pacios anglistes? kokius darbus dirbat?


Dėl tos anglų kalbos išmanymo, tai nusiramink ir labiau pasitikėl savim. Aš ne Anglijoj, bet Airijoj gyvenu, bet iš esmės per tiek laiko pastebėjau, kad mes dažnai ta kalba geriau ir taisyklingiau šnekam, kas kad su akcentu. Manęs dažnai patys airiai klausdavo kaip spellint. O ir Anglijoj, manau, nuo žmogaus išsilavinimo priklauso ir kalba, kaip ir bet kurioj šaly.
Jei jau kažkiek padirbot ir atsargą kažkokią pinigų turit, tai geriau surizikuot ir pasiieškot darbo pagal specialybę. Tik nemeskit dabartinio darbo iš karto. Tokį darbą kaip dabar dirbat, juk bet kada lengvai rast gali, be to ir atgal gali grįžt jei ką. Bet juk visą gyvenimą juodadarbiu nebūsi.
Mano sesers bernas mechanikas, tai atvažiavęs iškarto ieškojo pagal specialybę, ėjo per garažus, klausinėjo ir rado. Pirmas darbas tai nelabai koks buvo, paskui perėjo į kitą, tai ir alga gera, ir bosas jį labai vertina kaip gerą specą.
Manau, kad geriau surizikuoti, negu, kad galvoti, kas būtų jeigu...
Atsakyti
QUOTE(Merguzele @ 2006 05 15, 10:51)
Aš įtariu, kad dėl tų juodžiausių darbų gali kilti ginčų, bet aš pateiksiu pavyzdį iš savo šeimos varpinės.
Kai Lietuvoj dirbi įdomu, švarų ofisinį darbelį, kai į darbą kiekvieną rytą dėvi kostiumą ir kaklaraištį, o čia atvažiavęs per lietų ar kaitrą tenka kalti siding'ą, norom nenorom po kurio laiko savęs paklausi, ką aš čia veikiu???
Tai buvo mano vyrui. Prieš važiuodamas čia jis man dievagojosi, kaip nori fizinio darbo, kaip pavargo nuo kasdieninio galvojimo ir tiesiog nori atsipalaiduoti dirbdamas fizinį darbą. Nu ką padirbo, o dabar jaučia begalinį psichologinį diskomfortą dėl to ką daro. Gal ne visiems taip pasitaiko, bet aš įsivaizduoju, kad yra pakankamai baisu, kai savo smegenų negali įdarbinti pilnu pajėgumu.

as galvoje turejau ne tuos zmones kurie atvaziuoja su issilavinimais ir del kalbos ziniu tenka dirbti sunkius darbus,kaip statybose ar kaz kas panasiau,bet kartais juk tenka,nes nera kitos iseities. Galvoje turejau kai zmones atvaziuoja cia su didziausiais norais ir uzsibreztais tikslais kad jie jokio mazai mokomo ar kaip kas issireiske zemo lygio ar juodo darbo nedirbs,nor patys nei kalbos zino ar turi tam tikra issilavinima.
Atsakyti
Mamia su tavim visiškai sutinku. Aš būtent ir kalbu apie žmones su išsilavinimais. Nežinau kuom Lietuvoj užsiima Rugegėlės šeima, tik pastebėjau, kad kartais žmonės čia važiuodami nori vaidinti didvyrius. Atseit, galiu dirbti bet ką, man karūna nuo galvos nenukris. Taip, pirmus metus gal ir nenukris, o vėlius rasis viduj toks kirminas, kuris pradės graužti... Tada vieną dieną ir paklaus, vardan ko aš esu čia juodadarbis?
Svarbiausia, tai nestovėti vietoj ir neleisti smegenėlėm degraduoti, su laiku atsiranda galimybės iš viso to išsikapstyti.
Vėl gi pasikartosiu, visi šie pasisakymai yra iš karčios asmeninės patirties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merguzele: 15 gegužės 2006 - 17:31
Jurga0629 mano nuomone jau nemazai laiko pradirbot viezbutyje ir jau tikrai pats laikas pradeti ieskotis geresnio darbelio, juo labiau kaip pati sakai kuo puikiausiai kalbi angliskai, o mechanikai tikrai gali uzdirbti daug daugiau nei 500 svaru per savaite, taip , kad tik nenuleiskit ranku ir pirmyn i paieskas geresniu darbu, o tokioj situacijoj kaip jus dabar mano ziniom mokama yra maziausiai blush2.gif
Atsakyti
Gal zinote ar sunku isidarbinti Anglijoje vaiku darzelyje? Esu baigusi VPU ikimokyklini ugdyma, mano anglu kalbos zinios intermediate.
Mano vyras pries kelias dienas isvyko i Anglija, i Peterborough, is karto pradejo dirbti darzoviu fabrike, bet spjaudosi, kad nuobodus darbas ir miestas bjaurus pramoninis ir aisq is pradziu uzdirba min. Turi ambiciju apsigyventi arciau Londono. As tai galvojau, jei jau su dukryte, kuriai 1.4 men lektume gyventi pas tetuka (iki 3 metu neprarasiu darbo ir Lietuvoj tongue.gif ), tai visgi ieskociausi pagal specialybe. Nezinot ar imanoma isidarbitni darzelyje, o gal reikia pas juos kokius kursus praeiti ar pan? Juk Anglijoj mokytoju atlyginimai prie didesniu rolleyes.gif Ir galvoju, kad i ta pati darza ir savo mazaja leisciau ax.gif
Mano vyras kulinaras (su diiiidelia patirtim), tai tikiuosi, kad Londone bus lengviau ieskoti darbo. Nors kol kas tik siulymo statybose dirbti sulaukem unsure.gif
Bjauriausia, kad pradzioj vyras priimtas i darba per idarbinimo agentura, kuri moka mazesnius mokesciu valstybei nei darbdavys, aisq darbdavys nieko nemoka ir yra suinteresuotas, taciau kol kas negauna jokiu soc garantiju. Taigi ir vaiko tikriausiai dar negalime atsivesti g.gif

Atsakyti