Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

QUOTE(JSmile @ 2006 03 31, 14:15)
Sveikutes, mamytes,
norejau pasiteirauti gal kas zino kokiu nors darbeliu, neisieinant is namu? Neseniai su seima persikelem gyventi i Cikaga, IL. Kadangi auginu du mazylius, bunu namie, tai ziurinejuosi kokio nors papildomo darbelio. Butu neblogai koki viena kita pinigeli prisidurti sau smulkiom islaidom smile.gif. Radau skelbima apie duomenu suvedima, is pradziu atrode lyg ir nieko, bet kai paprase pinigu is anksto uz apmokymus, tai ir suabejojau...

As nesenai pabandziau kazkas tokio, tai va tik neperseniausiai susigrazinau 99.95$ mirksiukas.gif Daugiau nebebandysiu biggrin.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
[quote=Puiki_mamyte,2006 03 31, 14:46]
As nesenai pabandziau kazkas tokio, tai va tik neperseniausiai susigrazinau 99.95$ mirksiukas.gif Daugiau nebebandysiu biggrin.gif lotuliukas.gif doh.gif




Bet kas ten su jais negerai ? Nes tokiu skelbimu randu labai daug.... ir visi siulo siulo smile.gif
Atsakyti
Negerai, nes visi rimti darbai patys moka atlyginima, o ne jo praso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2006 04 03, 14:14)
Negerai, nes visi rimti darbai patys moka atlyginima, o ne jo praso smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=JSmile,2006 04 03, 19:46]
[quote=Puiki_mamyte,2006 03 31, 14:46]
As nesenai pabandziau kazkas tokio, tai va tik neperseniausiai susigrazinau 99.95$ mirksiukas.gif Daugiau nebebandysiu biggrin.gif lotuliukas.gif doh.gif
Bet kas ten su jais negerai ? Nes tokiu skelbimu randu labai daug.... ir visi siulo siulo smile.gif
[/quote]
Tai lengviausias budas pinigelio susikrauti, pas mus istisai per TV ispejineja.Jauni bernai, apie 20, sukuria pasto dezeles firma, susirenka is patikliuju pinigelius ir isgaruoja - kitos firmos steigti ir vel pinigeliu rinkti.
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2006 04 04, 03:42)
Tai lengviausias budas pinigelio susikrauti, pas mus istisai per TV ispejineja.Jauni bernai, apie 20, sukuria pasto dezeles firma, susirenka is patikliuju  pinigelius ir isgaruoja -  kitos firmos steigti ir vel pinigeliu rinkti.

Tiesa pasakius tai as bandziau bet visada skaitau ju return policy ir ten buvo aiskiai parasyta jeigu tik nepatenkinta(-as) tai graziname pingus 100% aisku nuejau nepatiko ir paprasiau grazinti niekas neatsake man, paemiau atspausdinau ta lapa ir nusiunciau savo kreditnes kompanijai, aisku pries tai dar ta pacia diena kaip nepatiko man tas jus siulomas deal pasukau ir pasakiau kad i got scamed ir cancelinau paymenta viskas, grazina pinigus be dideliu receremoniju , uz keliu savaiciu maciau kad kredita dave biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puiki_mamyte: 04 balandžio 2006 - 18:02
na pasidalinsiu ir as savo patirtimi smile.gif
6,5 metus dirbau Anglijoje,ten susipazinau su savo vyru wub.gif
su vyru dirbom vienoj kompanijoj,dirbom daug virsvalandziu,naktine pamaina group.gif .2 metus savaitgaliais papildomai dirbdavau pas itala -vestuviu organizatoriu,tai buvo vienas is smagiausiu ir labai gerai apmokamas darbas thumbup.gif -dirbau tose vestuvese padaveja.per tuos metus su vyru apvaziavom beveik visa Anglija tourist5.gif vacation1.gif vacation4.gif .dirbom tikrai daug,o kartais ir sunkiai,bet per tuos 6,5 metus uzsidirbom visam gyvenimui-2 naujos statybos butus nuomuojam,statomes nama labai geram rajone, salia sios salies zymiu dainininku thumbup.gif .jau 9 men.kai palikom Anglija ir paprasciausiai ilsimes,keliaujam-dziaugiames gyvenimu vacation1.gif vacation4.gif .tas visas sunkiai pralietas prakaitas tikrai atsipirko.ai nu per daug as cia ,kaip kokia pagyrune-nu ,bet labai dziaugiuosi,juk visa tai uzdirbta savom rankom,o tai thumbup.gif jausmas.

ir dar ,dirbdama Lietuvoj tikrai nebuciau galejus padeti savo mamai su seserimis,kiek padejau dirbdama uzsieny tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianux: 09 balandžio 2006 - 15:02
labai norim su vyru ir vaiku išvažiuoti kur per vasarą padirbėti,aišku,geriausiai ten,kur galima angliškai susiklabėti ax.gif Bet kas gali įvertinti mano anglų kalbos žinias ?Man gali atrodyti,kad moku neblogai,o kaip yra realiai?

Jei tik turit kokių pasiūlymų(dėl darbo)būčiau laaaabai dėkinga 4u.gif Reikia bet kokio(tik ne žemės ūkyje blush2.gif )darbo trims žmonėms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pipima @ 2006 04 18, 12:14)
labai norim su vyru ir vaiku išvažiuoti kur per vasarą padirbėti,aišku,geriausiai ten,kur galima angliškai susiklabėti  ax.gif Bet kas gali įvertinti mano anglų kalbos žinias ?Man gali atrodyti,kad moku neblogai,o kaip yra realiai?

Jei tik turit kokių pasiūlymų(dėl darbo)būčiau laaaabai dėkinga 4u.gif Reikia bet kokio(tik ne žemės ūkyje  blush2.gif )darbo trims žmonėms  4u.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(victoria @ 2006 04 19, 00:47)

hi.gif
Atsakyti
QUOTE(pipima @ 2006 04 18, 22:14)
labai norim su vyru ir vaiku išvažiuoti kur per vasarą padirbėti,aišku,geriausiai ten,kur galima angliškai susiklabėti  ax.gif Bet kas gali įvertinti mano anglų kalbos žinias ?Man gali atrodyti,kad moku neblogai,o kaip yra realiai?

Jei tik turit kokių pasiūlymų(dėl darbo)būčiau laaaabai dėkinga 4u.gif Reikia bet kokio(tik ne žemės ūkyje  blush2.gif )darbo trims žmonėms  4u.gif


nu su ta anglu kalba tai ir man buvo-maniau,kad gan neblogai moku,bent jau susisneket tai tikrai susisnekesiu smile.gif nu ,bet kaip pradejo ten man greitakalbe visokie skotai,pakistanieciai ir tie patys anglai kalbet,tai vaje vaje-maniau kad is vis ne angliskai jie ten sneka ohmy.gif po to aisku pripratau,svarbiausia nebijoti ir stengtis kuo daugiau su zmonem angliskai kalbet,nesigedyt mirksiukas.gif
o del darbo,tai jeigu tik vasarai norit vaziuot (3 men) manau nelabai apsimoka,nebent turit kur nors kokiu pazystamu,kurie padetu darba susirast,apgyvendintu.o jei vaziuot patiems viska bandant susirast tai nemanau,kad per vasara ka uzsidirbsit(nenorit i zemes uky).kol susirasit darba,issinuomuosit kur gyvent,maistas,mokesciai....ir vasara prabegs.taip ir i minusa gali likt g.gif
pas mus buvo vasarai vienas bachuriukas atvaziaves-pas mus gyveno uz dyka,neemem nei uz maista pinigu,suradom darba per pazystama vienoj kompanijoj.zodziu viska ka uzsidirbo taupe,nieko nepirko.na taip tai apsimoka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dianux @ 2006 04 09, 12:57)
na pasidalinsiu ir as savo patirtimi  smile.gif
6,5 metus dirbau Anglijoje,ten susipazinau su savo vyru  wub.gif
su vyru dirbom vienoj kompanijoj,dirbom daug virsvalandziu,naktine pamaina  group.gif .2 metus savaitgaliais papildomai dirbdavau pas itala -vestuviu organizatoriu,tai buvo vienas is smagiausiu ir labai gerai apmokamas darbas  thumbup.gif  -dirbau tose vestuvese padaveja.per tuos metus su vyru apvaziavom beveik visa Anglija tourist5.gif  vacation1.gif  vacation4.gif .dirbom tikrai daug,o kartais ir sunkiai,bet per tuos 6,5 metus uzsidirbom visam gyvenimui-2 naujos statybos butus nuomuojam,statomes nama labai geram rajone, salia sios salies zymiu dainininku  thumbup.gif .jau 9 men.kai palikom Anglija ir paprasciausiai ilsimes,keliaujam-dziaugiames gyvenimu  vacation1.gif  vacation4.gif .tas visas sunkiai pralietas prakaitas tikrai atsipirko.ai nu per daug as cia ,kaip kokia pagyrune-nu ,bet labai dziaugiuosi,juk visa tai uzdirbta savom rankom,o tai  thumbup.gif  jausmas.

ir dar ,dirbdama Lietuvoj tikrai nebuciau galejus padeti savo mamai su seserimis,kiek padejau dirbdama uzsieny  tongue.gif



iki pilnos laimes tau truksta vaiko..... mirksiukas.gif
Atsakyti