Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

imt uz idarbinima nelegalu yra, bet turbut formina kaip koki tvarkyma dokumentu ar tai apmokyma biggrin.gif arba nieko neformina bigsmile.gif
Nzn apie tuos viosokiu anciu/vistu pesiojimus ar tai kiauliu odu lupimus saldikliuos, tai gal jau patylesiu doh.gif ypac kur zmoniu truksta unsure.gif O ir jei diedas viska uz tave suderina, issaiskina, autobusan kokian isodina, tai yra viena. Kiek as zinojau zmoniu be kalbos, tai net i tuos pacius blogiausius miesto fabrikus nepateko. Nu nebent dar lenkiskai mokeje but, tai dar gal gal.
nu o siaip, aastaa29 nepadare namu darbu dar bunat LT, buciau miesta skersai isilgai isguglinus ir jau cv tada issiuntus ir tt. O cia tikejos zmogus, kad gimines ka parodys, o cia taip nieko unsure.gif dar ir vietove turbut, kur ne fabrikas ant fabriko, nu ir gaunas. Miesto feisbuko grupes lietuviu ner? Pas mus vis kokiu kas skelbimu imeta, kad tai padavejos kokios ar indu plaut reik zmoniu. Visgi sis tas.
Atsakyti
Tai vat, tame ir esmė kad pasitikėjau ale savo giminaitė kuri net skelbimų angliškų laisva minutę negali paskaityti su manim,geriau poola žaidžia. Ir dabar dar tvirtina kad man jau dirbt nebereikia, nes vyras isidarbino(ačiū Dievui papuolė i lietuvių firma gavęs Nr iš pusbrolio).sakau mums abiem reikia dirbt nes čia abu atvykom uzsidirbt!!!sakau,kodėl nieko nesakei kad čia tokia sunki situacija ir t.t.o iš kur ji žinos, jei išvis niekuo nesidomi,nemoku apibūdint žmogaus net😤tokia nu tokia susiviepus neissiviepus bet tiesiog durna gal ...
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2016 04 06, 16:07)
Tai vat, tame ir esmė kad pasitikėjau ale savo giminaitė kuri net skelbimų angliškų laisva minutę negali paskaityti su manim,geriau poola žaidžia. Ir dabar dar tvirtina kad man jau dirbt nebereikia, nes vyras isidarbino(ačiū Dievui papuolė i lietuvių firma gavęs Nr iš pusbrolio).sakau mums abiem reikia dirbt nes čia abu atvykom uzsidirbt!!!sakau,kodėl nieko nesakei kad čia tokia sunki situacija ir t.t.o iš kur ji žinos, jei išvis niekuo nesidomi,nemoku apibūdint žmogaus net😤tokia nu tokia susiviepus neissiviepus bet tiesiog durna gal ...

zinot, jau tik nereikia pult del visko kaltint kitu zmoniu. Ta jusu giminaite NIEKO jums neprivalo, nei ieskoti darbo, nei skaityti skelbimu, nei jusu informuoti. Gali tai padaryti, bet NEPRIVALO, todel jusu priekaistai jos adresu yra tiesiog.... durni ir be pagrindo.
Atsakyti
Nes aš važiuodama tikejaus ir klausiau jos apie viską, tai kokio Velnio čia atsitrenkiau?!pasėdėti?aš ir namuose galėjau sedet ir dirbt ir t.t.tiesiog vat tikejaus žmogiškumo, kurio nėra pas ją😠sako,tai tų įsivaizduok kad atostogauji.nu tai čia tai faktas!griuk negyvas arba Mirk iš juoko.neprivalo!privalo!
Papildyta:
Iš kur atsiranda tokių nesupratingu žmonių?😰
Atsakyti
Privalo ar neprivalo, bet yra toks dalykas - žmoniškumas. Vieni yra žmoniški, kiti ne, kaip sakant truputį dėję ant visko, jiems nerūpi padėti kitam, jiem viskas dzin. Tokia va pasitaikė giminaitė.
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2016 04 07, 19:30)
Nes aš važiuodama tikejaus ir klausiau jos apie viską, tai kokio Velnio čia atsitrenkiau?!pasėdėti?aš ir namuose galėjau sedet ir dirbt ir t.t.tiesiog vat tikejaus žmogiškumo, kurio nėra pas ją😠sako,tai tų įsivaizduok kad atostogauji.nu tai čia tai faktas!griuk negyvas arba Mirk iš juoko.neprivalo!privalo!
Papildyta:
Iš kur atsiranda tokių nesupratingu žmonių?😰

o ji pazadejo? Pasake: atvaryk, Astule, darba as tau surasiu??? Nes jei ne, tai pati esi nesupratinga ir reiskia jai nerealius priekaistus. Va as gal tikiuosi, kad teta man savo turta uzrasys. O jei vistik uzrasys ne man, o kam kitam, tai man irgi pult ja koneveikt, kad nesupratinga? Gi privalo man padet, as gi biedna! Ar paziurim is tos giminaites pozicijos. Sedziu uzsieny, kokia tai giminaite is LT klausineja apie gyvenima cia, darba. Ka zinau, ta atsakau. Klausia, ar atvaziuot i cia gali, darbo tipo ieskosis. Nu, vaziuok. O paskui pasirodo, kad as jai PRIVALAU darba surast ir padet visapusiskai kuo tik imanoma. Va cia is kur tokiu atsiranda, kur ant svetimos kupros uzlipt nori ir dar putojasi, kad nesileidi.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2016 04 08, 10:38)
o ji pazadejo? Pasake: atvaryk, Astule, darba as tau surasiu??? Nes jei ne, tai pati esi nesupratinga ir reiskia jai nerealius priekaistus. Va as gal tikiuosi, kad teta man savo turta uzrasys. O jei vistik uzrasys ne man, o kam kitam, tai man irgi pult ja koneveikt, kad nesupratinga? Gi privalo man padet, as gi biedna! Ar paziurim is tos giminaites pozicijos. Sedziu uzsieny, kokia tai giminaite is LT klausineja apie gyvenima cia, darba. Ka zinau, ta atsakau. Klausia, ar atvaziuot i cia gali, darbo tipo ieskosis. Nu, vaziuok. O paskui pasirodo, kad as jai PRIVALAU darba surast ir padet visapusiskai kuo tik imanoma. Va cia is kur tokiu atsiranda, kur ant svetimos kupros uzlipt nori ir dar putojasi, kad nesileidi.

Visai ne taip😣arba kalba žmogus kuris yra abejingas kitiems,tai gal sakau nebūtų sakius jo jo atvaryk tutik atvaryk.aš per prievarta nesipirsau pas ją! Ai,ir kodėl aš čia turiu aiškintis?!?😡
Papildyta:
QUOTE(aastaa29 @ 2016 04 08, 16:11)
Visai ne taip😣arba kalba žmogus kuris yra abejingas kitiems,tai gal sakau nebūtų sakius jo jo atvaryk tutik atvaryk.aš per prievarta nesipirsau pas ją! Ai,ir kodėl aš čia turiu aiškintis?!?😡



Beje,šiandien buvau interviu dėl darbo TKMAXX sandėlyje, pirmadienį bus apmokymai, nesigiriu,bet tikiuosi kad pavyks.ir tai pasiekiau pati!!!per visus apply'inimus!!!!!bet niekam nelinkiu patirti tokių nervų kaip teko man,na aišku ne visi tokie panikuotojai kaip aš😀juk mes visi,visi žmonės skirtingi😊gero savaitgalio😊
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2016 04 08, 16:16)

tiesiog esi toks zmogus, kuris niekad del nieko nekaltas. Kiti kalti, aplinka kalta. Siuo atveju, giminaite. Nepadejo darbo rast, nepasake, nesidomejo, va kokia abejinga ir bloga!
Atsakyti
aastaa29,
čia pas jus pakankamai viskas gerai biggrin.gif nesuprantu ko panikuojat? būna daug daug blogiau, patikėkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adrastea @ 2016 04 09, 15:23)
aastaa29,
čia pas jus pakankamai viskas gerai biggrin.gif nesuprantu ko panikuojat? būna daug daug blogiau, patikėkit 4u.gif

nepanikuoja, o tiesiog nuskriaustaja nori pasirodyt. Va giminaite bloga, nes pasake, kad atvaziuotu. Jei butu sakius, kad nevaziuotu, tai irgi bloga butu, nes pavyyyydi, padeeet nenori. Tikiuosi, kad mano draugu ir giminiu rate tokiu nepasitaikys.
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2016 04 04, 22:35)
Nu nežinau, įdomiai čia,gal tiesiog sekasi žmonėms. Nes man tai niekas nevedzioja ir net nepadeda cv kurti.vat dabar bandysiu per Lt agentūra



QUOTE(aastaa29 @ 2016 04 08, 17:16)
Visai ne taip😣arba kalba žmogus kuris yra abejingas kitiems,tai gal sakau nebūtų sakius jo jo atvaryk tutik atvaryk.aš per prievarta nesipirsau pas ją! Ai,ir kodėl aš čia turiu aiškintis?!?😡
Papildyta:
Beje,šiandien buvau interviu dėl darbo TKMAXX sandėlyje, pirmadienį bus apmokymai, nesigiriu,bet tikiuosi kad pavyks.ir tai pasiekiau pati!!!per visus apply'inimus!!!!!bet niekam nelinkiu patirti tokių nervų kaip teko man,na aišku ne visi tokie panikuotojai kaip aš😀juk mes visi,visi žmonės skirtingi😊gero savaitgalio😊



Labai keistas jusu poziuris ir ji turint labai sunku bus gyvent toliau.
Nieks nieko neprivalo...pats esi savo likimo kelvis. Ya visa energija ir jega , kuria skiriat kaltinimam skirkit saves tobulejimui ir darbo paieskom, nes darbas, jei net ji ir radot jis ne paskutinis gi, galit kalnus nuverst ir pasiekt bet koki uzsibrezta tiksla.
Man svetimoj saly nieks napadejo ir buvau as ne viena , o su 4 metu vaiku...salia buvo sesuo, drauge, kurios cia 20 metu gyvena...Bet as neikad nieko nekaltinau. Su 15 vokisku zodziu cia atvykau radau pati buta, darba, darzeli...ir praejus 4 metam cia labai daug pasiekiau, nes man nieks nepadejo ! Kalbu puikiai, turiu gera darba, turim viska su sunum, ko reik ir ko net nereik smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2016 04 10, 16:42)
Labai keistas jusu poziuris ir ji turint labai sunku bus gyvent toliau.
Nieks nieko neprivalo...pats esi savo likimo kelvis. Ya visa energija ir jega , kuria skiriat kaltinimam skirkit saves tobulejimui ir darbo paieskom, nes darbas, jei net ji ir radot jis ne paskutinis gi, galit kalnus nuverst ir pasiekt bet koki uzsibrezta tiksla.
Man svetimoj saly nieks napadejo ir buvau as ne viena , o su 4 metu vaiku...salia buvo sesuo, drauge, kurios cia 20 metu gyvena...Bet as neikad nieko nekaltinau. Su 15 vokisku zodziu cia atvykau radau pati buta, darba, darzeli...ir praejus 4 metam cia labai daug pasiekiau, nes man nieks nepadejo ! Kalbu puikiai, turiu gera darba, turim viska su sunum, ko reik ir ko net nereik smile.gif

va tokiais zmonem tai zaviuosi ir gerbiu juos thumbup.gif drinks_cheers.gif kad ir kas nutinka, kabinasi i gyvenima dantim ir nagais, o ne zliumbia ir iesko ka del savo nelaimiu apkaltint.
Atsakyti