Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

QUOTE(Akarsana @ 2014 06 02, 14:56)
Ekker group patikima agentura.

kiek girdejau zmoniu pasisakymu (ne internetiniu), tai netgi labai nepatikima agentura. Ir niekam, kam darbas nepatiko DE seneliu slaugoj, jie vietos nekeite. Aplamai, po tipo idarbinimo nusiplauna rankas. Ir jokios atsakomybes uz nieka neprisiima. Jiems netgi naudingiau, kad zmogus kuo trumpiau dirbtu, nes tada i ju vieta ateis kitas ir tas kitas vel sumokes pinigus.
Atsakyti
QUOTE(Akarsana @ 2014 06 02, 14:56)
Ekker group patikima agentura. Per ja isvyke yra mano kelios mano  pazistamos.

lotuliukas.gif eik jau tu cia ereziju neskelbus. Pats Ekkeris cia reklamuojasi.

Jau net juokinga stebet, kaip vis atsiranda kokia tipo naujoke sioj temoj, kuri prisiregistruoja speciali vien tam, kad ekkeri pareklamuot, kokia super firma lotuliukas.gif
Tikiuosi neatsiras naivuoliu, kurie tokia "reklama" patikes.
Atsakyti
Sveikos panelės, šiuo metu gyvenu Šveicarijoje ir ieškausi darbo. Gal kuri esate dirbusi ar dirbate, gal bent jau kokią agentūrą parekomenduotumėt, nes be darbo sėdėt nesinori.. sad.gif o gal tiesiog šiaip dirbusios užsienyje galėtumėte kokių patarimų duoti, aš užsienyje gyvenu ne pirmą kartą, laisvai kalbu angliškai ir ispaniškai, tik va bėda, kad vokiškai nemoku...
Atsakyti
Akademiniai darbai Šveicarijoje:
http://www.eth-gethired.ch/
Atsakyti
Pasiskaičiau temą tai drąsiu žmonių būna..
Neisivaizduoju prastai kalbant angliškai pačiai mėgint važiuot dirbt Anglijoje.
Pati pirma karta važiavau per agentūrą, viską man sutvarkė NIN, Banko sąskaitą atidarė. Pati tais laikais net nebučiau žinojus kur kreiptis.

Važiavau 2 kart per agentūrą ir tikrai nenusivyliau, vėliau susiradau draugų ir pati darbą administracijoj radau pagal išsilavinimą.

Tikrai Anglijoje daug geresnis gyvenimas nei Lietuvoje, durna buvau kad ankščiau neemigravau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malina4ka: 24 rugsėjo 2014 - 08:49
QUOTE(Malina4ka @ 2014 09 24, 08:47)
Pasiskaičiau temą tai drąsiu žmonių būna..
Neisivaizduoju prastai kalbant angliškai pačiai mėgint važiuot dirbt Anglijoje.
Pati pirma karta važiavau per agentūrą, viską man sutvarkė NIN, Banko sąskaitą atidarė. Pati tais laikais net nebučiau žinojus kur kreiptis.

Važiavau 2 kart per agentūrą ir tikrai nenusivyliau, vėliau susiradau draugų ir pati darbą administracijoj radau pagal išsilavinimą.

Tikrai Anglijoje daug geresnis gyvenimas nei Lietuvoje, durna buvau kad ankščiau neemigravau biggrin.gif

Jei ne paslaptis, per kokią agentūrą išvažiavote? smile.gif Jei ką, į PM parašykit biggrin.gif
Atsakyti
Dar vienas lietuviškas projektas, beje, seniau buvęs pačiu populiariausiu darbo užsienyje skelbimų tinklapiu - http://www.darbas-uzsienyje.com . Nors skelbimų nėra daug, man atrodo dabar stipriai gaivinamas ir skelbimų vis daugėja ir daugėja.
Atsakyti
QUOTE(dardar @ 2016 02 21, 12:33)
Dar vienas lietuviškas projektas, beje, seniau buvęs pačiu populiariausiu darbo užsienyje skelbimų tinklapiu - http://www.darbas-uzsienyje.com . Nors skelbimų nėra daug, man atrodo dabar stipriai gaivinamas ir skelbimų vis daugėja ir daugėja.

Tai kad cia tos pacios lietuviskos agenturos skelbiasi,visokios darbai Anglijoj,rekrutos ir t.t. cool.gif
Atsakyti
Sweki 4u.gif noriu pasiteirauti ar galima registruotis į jobcenter UK be nin,ar tik kai tą nin turesiu? Esu Anglijoje dvi savaites, darbo neturiu, nėra kas padeda kur uzsikabinti. Labai prašau įvairių patarimų kur kreiptis,kad greičiau rast darbą.per Lietuvos firmas reikalauja depozito,kurių neturiu,tai nzn ieškau prie vietos, apsistoję pas giminės.bet tie giminės issizioje. Laukiu atsakymų😑
Atsakyti
Paskambinkite į JobCenter ir pasakys, patikimesnis būdas nei forumuose klausinėti.
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2016 03 10, 11:58)
Sweki 4u.gif noriu pasiteirauti ar galima registruotis į jobcenter UK be nin,ar tik kai tą nin turesiu? Esu Anglijoje dvi savaites, darbo neturiu, nėra kas padeda kur uzsikabinti. Labai prašau įvairių patarimų kur kreiptis,kad greičiau rast darbą.per Lietuvos firmas reikalauja depozito,kurių neturiu,tai nzn ieškau prie vietos, apsistoję pas giminės.bet tie giminės issizioje. Laukiu atsakymų😑

del darbo i agenturas kreipkis, o ne i jobcentra. Nors ir vadinasi jobcentras, bet jis ne darbus siulo, bet bedarbio pasalpas moka, o kadangi nepriklauso ji, tai ner tikslo ten ir eit. Nebent kokiu skelbimu pasiziuret, kartais jie kokiu lankstinuku turi.
Internete visokie indeed, reed ir pan skelbimu puslapiai.
Atsakyti
QUOTE(KaipGyvenu @ 2016 03 10, 17:11)
del darbo i agenturas kreipkis, o ne i jobcentra. Nors ir vadinasi jobcentras, bet jis ne darbus siulo, bet bedarbio pasalpas moka, o kadangi nepriklauso ji, tai ner tikslo ten ir eit. Nebent kokiu skelbimu pasiziuret, kartais jie kokiu lankstinuku turi.
Internete visokie indeed, reed ir pan skelbimu puslapiai.




Kadangi aš labai nekantri, tai dar paklausiu, kaip greitai jūs ar jūsų pažystami radot darbukus?anglų moku ,bet labai baikšti esu,bijau susakyt ką ne taip😕
Atsakyti