Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

QUOTE(TaiRa** @ 2013 08 21, 00:34)

Jau geriau biški biedniau,bet savoje šalyje ,savoje aplinkoje ,savose namuose,su savo artimaisiais ,nei ieškoti laimės svetur  irnesakyk.gif o ten susirasti laime yra labai sunku,dirba tie mūsų lietuvaičiai kaip negrai,šviesios dienos nemato,svetimam būste,svetimoje lovoje,be namiškių,be artimųjų ir įsivaizduoja ,kad gyvena geriau  doh.gif

Gyvenkit jūs kaip norit ir kur norit,ne man jus auklėti ar paprotinti,tik išsakau savo nuomone  smile.gif


As sutinku, kad ir Lt galima normaliai gyventi, pvz mano tevai - mama kariuomeje dirba leitenante, tevas lietuvos gelezinkelio vyresnisys mechanikas, uzdirba jie gerai ir gyvena irgi gerai. jeigu reiktu, dar vaikams galetu padeti.
Deja ne visi moka suktis. Su mano profesija alga sh.. o siuti ar ka as nemoka, kad galeciau papildomai uzsidirbti.

As laime radau uzsienyje, ne pinigine prasme, cia sutikau vyra, turim vaikeli. blush2.gif Man gyvenimas cia geras ir laimingas gal del to biggrin.gif

Del busto jau kalbejome, kad ne visi LT gyvena, deja, savo namuose. Tas blogiausia. O svetimoje lovoje - kad turim savo lova, savo baldus lotuliukas.gif , savo buitine technika, negyvenam su kitais, atskirai nuomojames buta.

Esme tame, kad ne visiems Lietuva yra artima. Man tarkim ne, griztu tik del tevu atostogu, o gyventi nenoreciau ten, tegul ir alga gera tureciau, tiesiog cia matau daugiau perspektyvu savo vaikui, be to patys turim planu atsidaryti kada nors cia savo bizni. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aylin: 21 rugpjūčio 2013 - 08:31
QUOTE(TaiRa** @ 2013 08 21, 02:34)


Jau geriau biški biedniau,bet savoje šalyje ,savoje aplinkoje ,savose namuose,su savo artimaisiais ,nei ieškoti laimės svetur  irnesakyk.gif o ten susirasti laime yra labai sunku,dirba tie mūsų lietuvaičiai kaip negrai,šviesios dienos nemato,svetimam būste,svetimoje lovoje,be namiškių,be artimųjų ir įsivaizduoja ,kad gyvena geriau  doh.gif



Net ir ta finansine laime labai retas kuris suranda uzsieniuose, tik niekas apie tai garsiai nesneka. Esu gyvenusi 3-ijose uzsienio salyse (Vokietijoj, UK ir Amerikoj) ir galiu drasiai teigti, kad i vidurine klase is musu lietuvaiciu isnyra vienas is tukstancio, likusieji sukasi zemiausiam socialiniam sluoksny. Ne as sugalvojau si teigini, kad is emigrantu i zmones iseina dazniausiai tik 3-ia karta, jeigu isvis iseina ir tai yra tiesa. Bet aisku Lietuvoj likusiems giminaiciams ir draugams, forumuose viskas visai kitaip afisuojama, esu ne viena karta macius, kaip musu lietuvaiciai save pakeicia atvaziavimo I Lietuva proga-naujausi drabuziai, sypsena, snekos, kaip jiems gerai sekasi-kai pamatai ta pati zmogu jo gyvenamojoj vietoj atpazint neina. Visada gyvenau Londono vakaruose, bet vienakart nuivaziavaui rytus, ten, kur musu emigrantu daug. Nu zinokit as tokio bomzyno gyvenime nesu macius, koks alkoholiku kaimelis Lietuvoj tai kaip st. tropezas palyginus. Dairausi, girdziu lietuviskai snekant ir galvoju-ir ta jie vadina geresniu gyvenimu? Del sito bomzyno buvo verta palikti viska Lietuvoj? Bet esme tame, kad lietuviai taip gyvendami Londone NESISKUNDZIA. Lietuvoj jiems reikia visko cia ir dabar, o Londone viskas pasidaro normalu-ir padirbti prastesni darba kol susiras geresni, ir grustis name su 6 zmonem kol pakils karjeros laiptais, ir pavazinet viesuoju transport, ir nesiskust valdzia... Is tikruju daug ko ismoko tas uzsienis.
Atsakyti
byebyelondon, as kaip suprantu kalbi is asmenines patirties. tau nepasiseke, tu matei tas baisias kompanijas lietuviu, bomzyna... beje as irgi gyvenau vakaruose ir nuo rytu skiriasi tie vakarai tik tuo, kad ten daugiau Turku ir lenku, o rytuose juoduju...
be to seimos normaliai nesinuomoja namo su kitais lietuviais, o atskirus butus.
Apskritai nupiesi viska taip, kad atseit Londone tai jau visi bomzai, o vokietijoje tai jau visi karjeros laiptais kila. Kad ten toks pats gyvenimas, kaip visur. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2013 08 22, 14:19)
Net ir ta finansine laime labai retas kuris suranda uzsieniuose, tik niekas apie tai garsiai nesneka...




Labai patiko jusu pasisakymas 4u.gif drinks_cheers.gif
Pasirasau po kiekvienu zodziu mirksiukas.gif

Ailyn, del to, kad seimos nesinuomuoja kartu namo ar buto, tai as macius net tik, kad gyvena vienam name 3 seimos, bet gyvena ir vienam kambary seima su 3 vaikais, kad tik kuo greiciau konsulini nama gautu unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Heizel @ 2013 08 23, 16:00)
Labai patiko jusu pasisakymas  4u.gif  drinks_cheers.gif
Pasirasau po kiekvienu zodziu  mirksiukas.gif

Ailyn, del to, kad seimos nesinuomuoja kartu namo ar buto, tai as macius net tik, kad gyvena vienam name 3 seimos, bet gyvena ir vienam kambary seima su 3 vaikais, kad tik kuo greiciau konsulini nama gautu  unsure.gif

del to pritariu. girdejau dar i hostelius eina laikinai gyventi, kad gautu konsulinius butus.
bet jeigu tektu tokiom salygom gyventi, is tikruju geriau jau savo salyje sad.gif
Atsakyti
QUOTE(TaiRa** @ 2013 08 19, 00:16)
Patys sau meluojat,kiek beskaityčiau,kiek besidomėčiau,tiek visur guodžias moterytės,kad dabar nėra pinigų,reikia pataupyti,dabar negaliu sau to ar ano leisti nusipirkti ir t.t o,dar gyvena po kelias šeimas,kad nuoma būtu pigesnė,kitoms šeimoms reikia iš vien kraustytis kaip čigonams iš vieno būsto į kita,savo nuosavo būsto neturite,gyvenat svetimuose namuose,plius dar svetima šalis,na ir daug dar pavyzdžių,Tai kurioje vietoje jums ten gyvenimas atrodo geresnis,gyvenat taip pat kaip lietuviai LT ,o sakot ,kad gyvenimas geresnis,nesąmonė   irnesakyk.gif
Papildyta:

Taip gyvena mažuma ,o bent žinai kiek LT šeimų gali leisti viska nusipirkti naujus,o ne padėvėtus  biggrin.gif ? Beje 1500 tai čia vos ne mažiausias atlyginimas,šiaip uždirba daugiau,o dar sudėjus du atlyginimus į krūva gaunasi normali suma,už kuria gali gan normaliai gyventi savoje šalyje,savose namuose  smile.gif




QUOTE(TaiRa** @ 2013 08 21, 00:34)
Kas netingi dirbti tas užsidirba ir LT ,tik reikia ne sėdėti ,o ieškoti kaip užsidirbti,ką dirbti,kaip dar papildomai užsidirbti  ir t.t va vienas iš pavyzdžių http://verslas.delfi...i.d?id=62063935
Mano sesers vyras turi kombainą,senuką tokį,papigiai nusipirko,atkėlė naujam gyvenimui,per diena nukulia 7 ha, 1ha nukūlimas 1000lit ,aišku ne kasdiena tiek daug nukulia ir čia tik sezono darbas,bet neblogai prisideda prie šeimos biudžeto.Vienas iš draugų dirba suvirintoju uždirba po 7000tūks,jei išsiunčia pvz į Latvija kokį projektą pabaigti,dar daugiau .Kaimynas mano dirba pas ūkininką viska,ir technika taiso,ir traktorių vairuoja ir remontus namie,žodžiu viska į diena uždirba 200 ir daugiau,pagal išdirbtas valandas,jo žmona IKI dirba ten gauna 1200 lit ,.Dar kitas kaimynas statybose kas su medžiu susyja jis uždirba apie 5000tūks,jo žmona siuvėja dirba namuose pagal patenta ji maždaug uždirba 1500-2000,mano šeimos biudžetas 4500lit į mėnesį,būna ir daugiau,būna ir mažiau,aiii kas nori ir netingi,gyvena gerai ir LT  smile.gif

Jau geriau biški biedniau,bet savoje šalyje ,savoje aplinkoje ,savose namuose,su savo artimaisiais ,nei ieškoti laimės svetur  irnesakyk.gif o ten susirasti laime yra labai sunku,dirba tie mūsų lietuvaičiai kaip negrai,šviesios dienos nemato,svetimam būste,svetimoje lovoje,be namiškių,be artimųjų ir įsivaizduoja ,kad gyvena geriau  doh.gif

Gyvenkit jūs kaip norit ir kur norit,ne man jus auklėti ar paprotinti,tik išsakau savo nuomone  smile.gif





na jusu postai kazkodel labai idomiai pasikartojantys,ir nereikia taip akcentuoti,kad zmones kitose salyse nieko neturi ,as galiu tik tiek pasakyti galima kitoje salyje irgi gerai gyventi tureti savo namus netgi kelis namus ir kitus nuomuoti,ir taip gyventi dirbti gera darba ,tureti savo bizni mirksiukas.gif o kai viskas turima ir galima tai nebutina buti lt. as esu lietuve,bet joje gyventi visai nenoriu del zmoniu elgesio ax.gif


QUOTE(byebyelondon @ 2013 08 19, 17:32)
Sutinku. O I Lietuva negrizta, nes geda, bet to niekada neprisipazins. Kartos iki nukritimo, kaip jiems ten geriau nei Lietuvoje, nes prisipazinimas, kad yra atvirksciai, reikstu as-kvaila. Garantuoju, kad gyvena baisiajam rytu Londone ir dirba tikrai ne protinius darbus, antraip taip gerai pasalpu neismanytu. Tai yra daugumos emigrantu prototipas.

Ayilin, galite nekomentuoti su savo po kiekvieno sakinio pasikartojanciais galva dauzanciais veideliais, nes zinau ka pasakysite ir man visai neidomu. No judgement.

daug zmoniu turi uzsienyje protinius darbus ir savo biznius,taip kaip ir lt. tai kodel nejuodinat zmoniu kurie dirba lt. neprotinius darbus blush2.gif
ir dar ka noriu pasakytu galima gerus darbus tureti kaip sakot protinius ir uzsienyje ir lt.,o tada gyventi kur norit,pasirinkti ax.gif
ir siaip manau kiekvienas darbas kuris yra sukurtas jis kiekvienam yra svarbus ir geras,kad ir kaip 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo forever love: 25 rugpjūčio 2013 - 01:21
o man iskyla klausimas, o kodel yra toks suvokimas, kad jei jau gyveni uzsienyje tai jau turi gyventi super, uzdirbti daug, na zodziu tureti kuom pasirodyti. Kodel zmones negali tiesiog gyventi? kurti seimas, auginti vaikus, megautis gyvenimu, dirbti, kad ir nuomojamame bute/name, kurti ateities planus.. Kur tame blogumas?
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2013 08 25, 13:52)
o man iskyla klausimas, o kodel yra toks suvokimas, kad jei jau gyveni uzsienyje tai jau turi gyventi super, uzdirbti daug, na zodziu tureti kuom pasirodyti. Kodel zmones negali tiesiog gyventi? kurti seimas, auginti vaikus, megautis gyvenimu, dirbti, kad ir nuomojamame bute/name, kurti ateities planus.. Kur tame blogumas?

as ta pati noreciau suzinoti ax.gif kaip ir visalaika sakau jeigu zmogus kur gyvena ir jam patinka tai yra gerai, o ne taip kaip cia rase,kad geda pasisakyti ir gryzti i tevyne,kad kazka blogo dirbi ir t.t. g.gif visi kas kaip moka taip isikuria ir gyvena nesvarbu ar tevyneje ar kitur svarbu zmogui gerai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2013 08 25, 15:52)
o man iskyla klausimas, o kodel yra toks suvokimas, kad jei jau gyveni uzsienyje tai jau turi gyventi super, uzdirbti daug, na zodziu tureti kuom pasirodyti. Kodel zmones negali tiesiog gyventi? kurti seimas, auginti vaikus, megautis gyvenimu, dirbti, kad ir nuomojamame bute/name, kurti ateities planus.. Kur tame blogumas?


O del ko emigruojama? Del pinigu (dazniausiai). Jei tikslas nepasiteisina, tai reiskia sprendimas buvo niekinis. Mano supratimu zmogus, tiek paaukojes, viska palikes Lietuvoje, privalo gyventi geriau nei Lietuvoje, zinoma, jei del pinigu emigravo.
Atsakyti
QUOTE(forever love @ 2013 08 25, 02:13)
...as esu lietuve,bet joje gyventi visai nenoriu del zmoniu elgesio ax.gif

Tai ,kad UK kaip antra Lietuva,visur pilna lietuvių,negi jie ten išvykę pasikeičia,pasikeičia elgesys,prapuola pavydas,dingsta apkalbos ir šypsosi nuo ryto iki vakaro g.gif manau ,kad ne ten išvykai,reikėjo pasirinkti tokia šalį kur Lietuviu ne tiek daug kiek UK smile.gif

QUOTE(XVXVX @ 2013 08 25, 15:52)
o man iskyla klausimas, o kodel yra toks suvokimas, kad jei jau gyveni uzsienyje tai jau turi gyventi super, uzdirbti daug, na zodziu tureti kuom pasirodyti. Kodel zmones negali tiesiog gyventi? kurti seimas, auginti vaikus, megautis gyvenimu, dirbti, kad ir nuomojamame bute/name, kurti ateities planus.. Kur tame blogumas?

Todėl,kad išvykstat ieškoti geresnio gyvenimo,todėl reiškia ,kad išvykę turėtu kaip ir gyventi geriau ar ne taip smile.gif ? Bet nesakau ,kad visi,yra tokių kur patiko šalis todėl nusprendė pasilikti,pasilikti ne piniginiu atžvilgiu smile.gif
Atsakyti
na jei tikslas pinigai- tada taip., bet ir tai tas geresnio gyvenimo turejimas uzsienyje ne visiems vienodas, lyginant su Lt. Visi visada kalba uz visus! nereiktu tos pacios taisykles taikyti visiems rolleyes.gif
Atsakyti
Ne tik del pinigu emigruojama, galiu pasakyti is savo patirties.
Man atsibodo LT , meciau visai nebloga administratores darba (darbo mazai, gera alga, 3 iseigines per savaite) ir isvaziavau, nes norejau pamatyti , pagyventi uzsienyje. galvojau, kad po metu dvieju grisiu, bet pasilikau cia, nes man cia gyvenimas gerenis pasirode, zmones labiau tolerantiski. I LT galejau grizti, bet nenorejau.

bet lietuviu isitikinimas, jeigu nesutaupei milijonu, ko tam uzsieny sedet.
kad zmones cia gyvena paprasciausiai, tik skirtumas toks, kad neskaiciuoji kapeiku, kad sutaupyt naujam drabuziui, ar naujam kompiuteriui.
Papildyta:
QUOTE(TaiRa** @ 2013 08 25, 22:18)

Todėl,kad išvykstat ieškoti geresnio gyvenimo,todėl reiškia ,kad išvykę turėtu kaip ir gyventi geriau ar ne  taip  smile.gif ?  Bet nesakau ,kad visi,yra tokių kur patiko šalis todėl nusprendė pasilikti,pasilikti ne piniginiu atžvilgiu  smile.gif

kaip ir rasiau... ne visi iesko geresnio gyvenimo.
Cia siauras lietuviu mastymas, kurie like LT.
Bet gyvenimas vis tiek cia geresnis.
Papildyta:
QUOTE(forever love @ 2013 08 25, 00:13)
na jusu postai kazkodel labai idomiai pasikartojantys,ir nereikia taip akcentuoti,kad zmones kitose salyse nieko neturi ,as galiu tik tiek pasakyti galima kitoje salyje irgi gerai gyventi tureti savo namus netgi kelis namus ir kitus nuomuoti,ir taip gyventi dirbti gera darba ,tureti savo bizni mirksiukas.gif o kai viskas turima ir galima tai nebutina buti lt. as esu lietuve,bet joje gyventi visai nenoriu del zmoniu elgesio ax.gif
daug zmoniu turi uzsienyje protinius darbus ir savo biznius,taip kaip ir lt. tai kodel nejuodinat zmoniu kurie dirba lt. neprotinius darbus blush2.gif
ir dar ka noriu pasakytu galima gerus darbus tureti kaip sakot protinius ir uzsienyje ir lt.,o tada gyventi kur norit,pasirinkti ax.gif
ir siaip manau kiekvienas darbas kuris yra sukurtas jis kiekvienam yra svarbus ir geras,kad ir kaip 4u.gif



drinks_cheers.gif bet manau taip sneak zmones, kurie nerado laimes uzsienyje ir grizo I LT. Pazistu tokius. jie nieko nesistenge ir galvojo, kad cia aukso kalnai bus.O net darbo patys negalejo rasti ir nenorejo nieko keisti.
JBet kurioje salyje, cia ar ten, reikia stengtis, jeigu nori geresnio gyvenimo. g.gif

Ir dar tas nevertinimas zmoniu, kurie dirba fizinius darbus.... doh.gif velgi siauras mastymas doh.gif
Atsakyti