Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

QUOTE(AgotaSimona @ 2013 08 16, 12:00)
cia tame kontekste, kad labai apsimoka vaikus gimdyt ir pasalpas gaut, kai man rodos, kad visiskai neapsimoka, ty negausi net puse normalaus atlyginimo (tarkim normalu £1000), ty pajamos krite, o burnu seimoj padaugejo. kame cia malonumas taip gyvent?
bet taigi pala, cia gi tik visos ir piktinasi, kad tinginiai, gyvenime nedirbe, o sedi sau ant pasalpu sau laimingi.  bigsmile.gif Dabar jau ziurek, visgi dirba kad ir nelegaliai  biggrin.gif Lietuvoj visiskai tas pats gi. nes gi nedirbdamas - nepragyvensi. Dzin, jei ir nuoma apmokes, negi uz patarnavimus apmoka irgi?  g.gif Maisto irgi paketus kasdien dalina, a?
Labai retai kur gali eilinis zmogelis nuomotis vienas. O LT gali? Alga 1200, nuoma 800. Tai, kad niekur stebuklu nebuna. Tik atvaziavus nuomavausi kambari 6 bedroomu name. Puse kitu kambariu nuomininku buvo anglai (~35-55 metu), dirbe tikrai ne uz minimuma. per brangu ir tiek ir niekas nemato is to bedos.

As nesutinku, kad UK labai jau ydinga ta pasalpu sistema ir apsimoka sedet be darbo, o ir grieztina gi viska labai. Ale jei ka valstybe moka, tai reiskia dar yra is ko, jau kai nebetures - nuims visus benefitus ir tiek. Nematau prasmes del to gincytis per istisus puslapius smile.gif

ps man neskauda nuo to, kur mokesciai nueina. Jei ne vaikams ant pampersu, tai kariuomenes tikslams panaudos, ar karalienes islaikymui  doh.gif

as kazkada taip masciau, kol neturejau savo vaiko. bet su vaiku ismoksti gyventi.
matai, ziurint kaip skaiciuosies. jeigu pajamos seimos sumazeja ir yra nepakankamos valstybe pades, kol busi namie su vaiku ir negali dirbti. 9 menesius gauni savo uztarnauta motinystes ismokas, veliau sprendi grizti I darba ar ar ne, o jeigu pajamos praeitu metu buvo mazos, gauni child tax credit, vel gi procenta nuo savo algos. Kol nepradesi dirbti galima ant saves pataupyt tuos pora metu, kol vaikas neina I darzeli. kad duoti vaikui viska, ko reikia. Nes kad ir pajamos sumazeja, bet ir sedint namie su vaiku tavo poreikiai irgi sumazeja. Be to juk yra vyras, kuris turi uzdirbti ir ruointis seimos islaikymu. mirksiukas.gif
O kaip LT tada zmones gimdo vaikus ir augina? nes ismoksta taupyt.

LT zmones turi savo namus, ne visi, bet dauguma, ne tiek yra nuomininku, o cia kiek lietuviu turi savo namus?
O anglu , kurie savo salyje neturi savo nekilnojamo turto, na sorry, as nesuprantu. tokia turtinga salis, nugyventi gyvenima nuomojantis savo salyje? doh.gif Juk jie ir algas gauna kitokias ir turi galimybiu daugiau.

Tiesiog idomu, kai zmones skundziasi gyvenimu cia, bet jeigu griztumem I LT, tada jau butu kuom skustis gyvenime doh.gif Kaip ten isgyventi? kaip vaikus auginti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aylin: 16 rugpjūčio 2013 - 13:27
Niekam konkreciai neadresuota, bet va retorinis klausimas: Kam tada dirbt ir gyvent uzsienyje, jei nieko neuzdirbat ir reikia is pasalpu gyvent?
Geriau jau tada Lt dirbt ir gyvent.
Atsakyti
QUOTE(Sowthistle @ 2013 08 16, 15:03)
Niekam konkreciai neadresuota, bet va retorinis klausimas: Kam tada dirbt ir gyvent uzsienyje, jei nieko neuzdirbat ir reikia is pasalpu gyvent?
Geriau jau tada Lt dirbt ir gyvent.

nes gyvenimas cia geresnis, vaikai turi ateiti. kad ir milijonu nesutaupai, bet bent jau sau daug gali leisti.
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2013 08 16, 21:05)
nes gyvenimas cia geresnis, vaikai turi ateiti. kad ir milijonu nesutaupai, bet bent jau sau daug gali leisti.

Patys sau meluojat,kiek beskaityčiau,kiek besidomėčiau,tiek visur guodžias moterytės,kad dabar nėra pinigų,reikia pataupyti,dabar negaliu sau to ar ano leisti nusipirkti ir t.t o,dar gyvena po kelias šeimas,kad nuoma būtu pigesnė,kitoms šeimoms reikia iš vien kraustytis kaip čigonams iš vieno būsto į kita,savo nuosavo būsto neturite,gyvenat svetimuose namuose,plius dar svetima šalis,na ir daug dar pavyzdžių,Tai kurioje vietoje jums ten gyvenimas atrodo geresnis,gyvenat taip pat kaip lietuviai LT ,o sakot ,kad gyvenimas geresnis,nesąmonė irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(Aylin @ 2013 08 16, 13:05)
Savo vaika auginu Uk ir jis viska turi ir mes neskurstam ir gali sau leisti nusipirkti nauja vezima, nauja lovyte, visus butiniausius  naujus zaislus, drabuzius, keisti pampersus netaupant 10 kartu I diena, LT zmones leidzia sau nusipirkti naudota vezima uz 150lt. ir sena lovyte ir rengia vaika labdaryne ir cia zmones , kurie uzdirba 1500lt. g.gif


Taip gyvena mažuma ,o bent žinai kiek LT šeimų gali leisti viska nusipirkti naujus,o ne padėvėtus biggrin.gif ? Beje 1500 tai čia vos ne mažiausias atlyginimas,šiaip uždirba daugiau,o dar sudėjus du atlyginimus į krūva gaunasi normali suma,už kuria gali gan normaliai gyventi savoje šalyje,savose namuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TaiRa** @ 2013 08 19, 00:16)
Patys sau meluojat,kiek beskaityčiau,kiek besidomėčiau,tiek visur guodžias moterytės,kad dabar nėra pinigų,reikia pataupyti,dabar negaliu sau to ar ano leisti nusipirkti ir t.t o,dar gyvena po kelias šeimas,kad nuoma būtu pigesnė,kitoms šeimoms reikia iš vien kraustytis kaip čigonams iš vieno būsto į kita,savo nuosavo būsto neturite,gyvenat svetimuose namuose,plius dar svetima šalis,na ir daug dar pavyzdžių,Tai kurioje vietoje jums ten gyvenimas atrodo geresnis,gyvenat taip pat kaip lietuviai LT ,o sakot ,kad gyvenimas geresnis,nesąmonė   irnesakyk.gif
Papildyta:

Taip gyvena mažuma ,o bent žinai kiek LT šeimų gali leisti viska nusipirkti naujus,o ne padėvėtus  biggrin.gif ? Beje 1500 tai čia vos ne mažiausias atlyginimas,šiaip uždirba daugiau,o dar sudėjus du atlyginimus į krūva gaunasi normali suma,už kuria gali gan normaliai gyventi savoje šalyje,savose namuose  smile.gif


O svetimuose namuose ir lietuviai LT gyvena. doh.gif na, arba pas tevus schmoll.gif

jeigu galiu sau nuomotis atskira buta, leisti pirkti baldus, buitine technika ir technika kiekviena menesi,(jau nekalbu apie skudurus) tai kad nemanau, kad LT galeciau sau ta leiti g.gif O kas sako, kad niekada negalesiu tureti cia savo buto. Nereikia visus sustatyti pagal viena liniuote.
Maziausiai 1500lt. atlyginimas? nu jau, cia vienas normalesniu LT atlyginimu.
Mano mama uzima aukstas pareigas ir tai alga iki 3000lt., o zmogus, kuris neturi patirties ir gaus ta 1000 ir reikes ne vienu metu, kol tures normal atlyginima.
ir kiek sau gali leisti pirkti naujus nedevetus tarkim drabuzius? vienas is 10 jeigu ne maziau... net zmones turintys pinigu perka labdarynuose.

pasiskaityti forumuose pasimodeti viena, o gyventi uzsienyje ,po to kai gyvenai LT visai kas kita. jeigu butu taip blogai uzsienyje, zmones masiskai nebegtu is LT sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aylin: 19 rugpjūčio 2013 - 10:05
QUOTE(TaiRa** @ 2013 08 19, 02:16)
Patys sau meluojat,kiek beskaityčiau,kiek besidomėčiau,tiek visur guodžias moterytės,kad dabar nėra pinigų,reikia pataupyti,dabar negaliu sau to ar ano leisti nusipirkti ir t.t o,dar gyvena po kelias šeimas,kad nuoma būtu pigesnė,kitoms šeimoms reikia iš vien kraustytis kaip čigonams iš vieno būsto į kita,savo nuosavo būsto neturite,gyvenat svetimuose namuose,plius dar svetima šalis,na ir daug dar pavyzdžių,Tai kurioje vietoje jums ten gyvenimas atrodo geresnis,gyvenat taip pat kaip lietuviai LT ,o sakot ,kad gyvenimas geresnis,nesąmonė  irnesakyk.gif


Sutinku. O I Lietuva negrizta, nes geda, bet to niekada neprisipazins. Kartos iki nukritimo, kaip jiems ten geriau nei Lietuvoje, nes prisipazinimas, kad yra atvirksciai, reikstu as-kvaila. Garantuoju, kad gyvena baisiajam rytu Londone ir dirba tikrai ne protinius darbus, antraip taip gerai pasalpu neismanytu. Tai yra daugumos emigrantu prototipas.

Ayilin, galite nekomentuoti su savo po kiekvieno sakinio pasikartojanciais galva dauzanciais veideliais, nes zinau ka pasakysite ir man visai neidomu. No judgement.
Atsakyti


Taip gyvena mažuma ,o bent žinai kiek LT šeimų gali leisti viska nusipirkti naujus,o ne padėvėtus biggrin.gif ? Beje 1500 tai čia vos ne mažiausias atlyginimas,šiaip uždirba daugiau,o dar sudėjus du atlyginimus į krūva gaunasi normali suma,už kuria gali gan normaliai gyventi savoje šalyje,savose namuose smile.gif
[/quote]

šiaip įdomu ax.gif kokį miestą turit omeny?
Atsakyti
[quote=gur,2013 08 19, 16:46]
Taip gyvena mažuma ,o bent žinai kiek LT šeimų gali leisti viska nusipirkti naujus,o ne padėvėtus biggrin.gif ? Beje 1500 tai čia vos ne mažiausias atlyginimas,šiaip uždirba daugiau,o dar sudėjus du atlyginimus į krūva gaunasi normali suma,už kuria gali gan normaliai gyventi savoje šalyje,savose namuose smile.gif
[/quote]

šiaip įdomu ax.gif kokį miestą turit omeny?
[/quote]
aha, as irgi susidomejau g.gif pvz mano mama dirba juvelyrineje parduotuveje, atlyginimas 200lt i savaite plius 2% nuo parduotu prekiu, kartais i diena suprekiauja 1000lt, kartais ir 0. todel nesakykit, lb retas, kas gauna jusu ivardinta 1500lt! Lietuvoje tai tikrai dideli pinigai! mano kurso drauges, kurios baige kartu su manimi dauguma ju dirba pagal specialybe, bet kai susirasome, dazna vis paklausia ar butu imanoma padeti kokio darbo susirasti, nes dirbant su vyru, ir vaika leidziant i darzeli, gyvendamos tevu namuose jos sunkiai isgyvena!
As niekada nedirba Lietuvoje, iskart po universiteto isvaziavau i Dublina, pradejau dirbti, tada studijuoti, susituokem su vyru, auginame vaikeli. pasalpu negauname, as kol kas auginu sunu, po truputi ieskau darbo, si karta rinksiuosi pagal specialybe, atsdirbau ivairiuose uzkandinese, fabrikuose, kalba moku puikiai, specialybe taip pat, tikiuos, kad pradejus paieskas kazka rasiu! 4u.gif
turim nemazai draugu, kurie didziuojasi vos ne sededami ant socialo! vos ne kvailiais vadina mus, kad va mano vyras dirba nuo ryto iki vakaro, seimos nemato, o va jie, sau keliones leidzia, ir nedirbti gali! pikta ant tokiu is tikro, bet ka jau db... valstybes sistemoje skyliu pilna, ir manau jie patys tai zino, tik per menki kazka padaryti!
Atsakyti
QUOTE(TaiRa** @ 2013 08 19, 01:16)
Tai kurioje vietoje jums ten gyvenimas atrodo geresnis,gyvenat taip pat kaip lietuviai LT ,o sakot ,kad gyvenimas geresnis,nesąmonė  irnesakyk.gif

Taip gyvena mažuma ,o bent žinai kiek LT šeimų gali leisti viska nusipirkti naujus,o ne padėvėtus  biggrin.gif ? Beje 1500 tai čia vos ne mažiausias atlyginimas,šiaip uždirba daugiau,o dar sudėjus du atlyginimus į krūva gaunasi normali suma,už kuria gali gan normaliai gyventi savoje šalyje,savose namuose  smile.gif

Mes abu su vyru Lietuvoj dirbom, aš uždirbau 800, jis- virš 1000. Vaikų dar neturėjom ir tai, vos galą su galu sudurdavom. Normaliai gyventi Lietuvoj? lotuliukas.gif Jezus, plaukai šiaušiasi, kai pamatau maisto, rūbų, žaislų kainas. Pampiai Airijoj daug pigesni ir jų kokybė žymiai geresnė. Kažkaip gyvena žmonės toj Lietuvoj. Kaip mano draugė, su aukštuoju išsilavinimu, dirba mokytoja, vyras nežinau kur dirba, bet gauna 800, jinai- apie 2000. Šeimoj 3 vaikai, rengiami labdariniais rūbais, ji pati sau mažai ką gali leisti, apie geresnę kosmetiką pvz net kalbos negali būti, pramogas kokias nors. Vat ir normalus gyvenimas lotuliukas.gif

QUOTE(byebyelondon @ 2013 08 19, 18:32)
Sutinku. O I Lietuva negrizta, nes geda, bet to niekada neprisipazins. Kartos iki nukritimo, kaip jiems ten geriau nei Lietuvoje, nes prisipazinimas, kad yra atvirksciai, reikstu as-kvaila. Garantuoju, kad gyvena baisiajam rytu Londone ir dirba tikrai ne protinius darbus, antraip taip gerai pasalpu neismanytu. Tai yra daugumos emigrantu prototipas.


Na bet jei man čia geriau nei Lietuvoje, kodėl turėčiau kalbėti kitaip? Aš čia gyvenu, o ne egzistuoju.
Atsakyti
[quote=zuvixxe,2013 08 19, 20:03]
šiaip įdomu ax.gif kokį miestą turit omeny?
[/quote]
aha, as irgi susidomejau g.gif pvz mano mama dirba juvelyrineje parduotuveje, atlyginimas 200lt i savaite plius 2% nuo parduotu prekiu, kartais i diena suprekiauja 1000lt, kartais ir 0. todel nesakykit, lb retas, kas gauna jusu ivardinta 1500lt! Lietuvoje tai tikrai dideli pinigai! mano kurso drauges, kurios baige kartu su manimi dauguma ju dirba pagal specialybe, bet kai susirasome, dazna vis paklausia ar butu imanoma padeti kokio darbo susirasti, nes dirbant su vyru, ir vaika leidziant i darzeli, gyvendamos tevu namuose jos sunkiai isgyvena!
As niekada nedirba Lietuvoje, iskart po universiteto isvaziavau i Dublina, pradejau dirbti, tada studijuoti, susituokem su vyru, auginame vaikeli. pasalpu negauname, as kol kas auginu sunu, po truputi ieskau darbo, si karta rinksiuosi pagal specialybe, atsdirbau ivairiuose uzkandinese, fabrikuose, kalba moku puikiai, specialybe taip pat, tikiuos, kad pradejus paieskas kazka rasiu! 4u.gif
turim nemazai draugu, kurie didziuojasi vos ne sededami ant socialo! vos ne kvailiais vadina mus, kad va mano vyras dirba nuo ryto iki vakaro, seimos nemato, o va jie, sau keliones leidzia, ir nedirbti gali! pikta ant tokiu is tikro, bet ka jau db... valstybes sistemoje skyliu pilna, ir manau jie patys tai zino, tik per menki kazka padaryti!
[/quote]

Saunuoliai, sekmes darbo paieskose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2013 08 19, 17:32)
Sutinku. O I Lietuva negrizta, nes geda, bet to niekada neprisipazins. Kartos iki nukritimo, kaip jiems ten geriau nei Lietuvoje, nes prisipazinimas, kad yra atvirksciai, reikstu as-kvaila. Garantuoju, kad gyvena baisiajam rytu Londone ir dirba tikrai ne protinius darbus, antraip taip gerai pasalpu neismanytu. Tai yra daugumos emigrantu prototipas.

Ayilin, galite nekomentuoti su savo po kiekvieno sakinio pasikartojanciais galva dauzanciais veideliais, nes zinau ka pasakysite ir man visai neidomu. No judgement.

I lietuva negrizciau, nes jeigu man siulytu gera atlyginima. Man ne geda, turiu issilavinima, nuosava busta, darba irgi rasciau. bet ne visu vyrai lietuviai tongue.gif

O kodel negerbi neprotiniu darbu? Kuom jie blogi? - Lietuviu mastymas, nuo senu laiku, jei dirbi ne protu, tavo darbo negerbia..... doh.gif
As tarkim nedirbu, auginu vaika, o tai didziausias protinis darbas... biggrin.gif
Byebyelondon, tu nespeliok apie mus, geriau papasakok kaip tau sekasi protiniu darbu ir savo nuomojamu butu?
Is kur tu ties ismanai apie bloga gyvenima lietuviu Londone? mirksiukas.gif Nepasiseke tau, nereiskia, ne visiems nesiseka bigsmile.gif
Sorry, bet ne visi vienodi, tikrausiai kiekvienas sprendzia pagal save doh.gif

Papildyta:
QUOTE(miauksiuss @ 2013 08 19, 18:58)
Mes abu su vyru Lietuvoj dirbom, aš uždirbau 800, jis- virš 1000. Vaikų dar neturėjom ir tai, vos galą su galu sudurdavom. Normaliai gyventi Lietuvoj? lotuliukas.gif Jezus, plaukai šiaušiasi, kai pamatau maisto, rūbų, žaislų kainas. Pampiai Airijoj daug pigesni ir jų kokybė žymiai geresnė. Kažkaip gyvena žmonės toj Lietuvoj. Kaip mano draugė, su aukštuoju išsilavinimu, dirba mokytoja, vyras nežinau kur dirba, bet gauna 800, jinai- apie 2000. Šeimoj 3 vaikai, rengiami labdariniais rūbais, ji pati sau mažai ką gali leisti, apie geresnę kosmetiką pvz net kalbos negali būti, pramogas kokias nors. Vat ir normalus gyvenimas lotuliukas.gif
Na bet jei man čia geriau nei Lietuvoje, kodėl turėčiau kalbėti kitaip? Aš čia gyvenu, o ne egzistuoju.

drinks_cheers.gif su kiekvienu zodziu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aylin: 20 rugpjūčio 2013 - 10:41
Kas netingi dirbti tas užsidirba ir LT ,tik reikia ne sėdėti ,o ieškoti kaip užsidirbti,ką dirbti,kaip dar papildomai užsidirbti ir t.t va vienas iš pavyzdžių http://verslas.delfi...i.d?id=62063935
Mano sesers vyras turi kombainą,senuką tokį,papigiai nusipirko,atkėlė naujam gyvenimui,per diena nukulia 7 ha, 1ha nukūlimas 1000lit ,aišku ne kasdiena tiek daug nukulia ir čia tik sezono darbas,bet neblogai prisideda prie šeimos biudžeto.Vienas iš draugų dirba suvirintoju uždirba po 7000tūks,jei išsiunčia pvz į Latvija kokį projektą pabaigti,dar daugiau .Kaimynas mano dirba pas ūkininką viska,ir technika taiso,ir traktorių vairuoja ir remontus namie,žodžiu viska į diena uždirba 200 ir daugiau,pagal išdirbtas valandas,jo žmona IKI dirba ten gauna 1200 lit ,.Dar kitas kaimynas statybose kas su medžiu susyja jis uždirba apie 5000tūks,jo žmona siuvėja dirba namuose pagal patenta ji maždaug uždirba 1500-2000,mano šeimos biudžetas 4500lit į mėnesį,būna ir daugiau,būna ir mažiau,aiii kas nori ir netingi,gyvena gerai ir LT smile.gif

Jau geriau biški biedniau,bet savoje šalyje ,savoje aplinkoje ,savose namuose,su savo artimaisiais ,nei ieškoti laimės svetur irnesakyk.gif o ten susirasti laime yra labai sunku,dirba tie mūsų lietuvaičiai kaip negrai,šviesios dienos nemato,svetimam būste,svetimoje lovoje,be namiškių,be artimųjų ir įsivaizduoja ,kad gyvena geriau doh.gif

Gyvenkit jūs kaip norit ir kur norit,ne man jus auklėti ar paprotinti,tik išsakau savo nuomone smile.gif
Atsakyti