Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

ojojoj, pasiskaiciau ir as dabar atsiliepimu apie ta Baltic union blink.gif Nerizikuociau schmoll.gif Jau karta pinigus i bala ismeciau, kai per "Aulina" vaziavau verysad.gif

O jus galvojat ir apie seneliu prieziura DE? Sakykit, o CV kai versit (jei versit) i vok.kalba, tai rasysit, kur kiek laiko dirbot, ar nelabai? Man tai atrodo, kad nera reikalo, jei dirbau pardaveja, padaveja ar dar kuo ir tai nesusije su slauga g.gif Bet keistai gal atrodys toks CV be darbo g.gif
Ir piktina mane, kai pvz. koks Ekker group skelbimuose reikalauja CV su nuotrauka. Nu atsiprasau, slauge zmones ne pagal isvaizda turetu rinktis, o pagal jos zinias, sugebejimus, baigtus mokslus. O kai foto reikalauja, iskart mano galvoj "kudlotos mintys" pradeda suktis blink.gif
Atsakyti
As manau zmones tiesiog nori ysitikint, kad reprezentatyviai atrodot. Ysivaizduokit, ateina pas senuka moteris su 10 tatuiruociu, 5 auskarais nosyje, lupoj, antaky ir t.t. Arba pragertas, narkotiku pazenklintas veidas - iskart pasitikejimo nekelia schmoll.gif Nei senukam, nei seimos nariam, nei tai paciai agenturai. Juk jusu nepraso nuotraukos su ispustom lupytem, pridazytom akytem, iskirpte ar bikiniu smile.gif Cv foto tai kaip pasine - neutralus fonas, minimalus makiazas. Visgi ne tik is jusu puses rizika yra vaziuot ir ten juos priziuret. Darbas yra su labai lengvai pazeidziamais, apsigint negalinciais zmonem ( dazniausiai ), tai bent nori ysitikint, kad neatrodot kaip zudike maniake smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 04 19, 09:49)
As manau zmones tiesiog nori ysitikint, kad reprezentatyviai atrodot. Ysivaizduokit, ateina pas senuka moteris su 10 tatuiruociu, 5 auskarais nosyje, lupoj, antaky ir t.t. Arba pragertas, narkotiku pazenklintas veidas - iskart pasitikejimo nekelia schmoll.gif

na, kartais ta foto tikrai gali nieko neduot. Na, gal mano rankos, kojos ir visa nugara tatuiruota ir ka? Fotkej to neparodysiu. O jei nosis bus melyna nuo daugiadieniu ar narkotiku, taigi foto galima pakoreguot. O ir kas garantuoja, kad CV foto bus siu metu, o ne pvz. pries 5 metus daryta, kai dar nebuvo pas mane 5 auskaru nosy ir 8 antakiuose. Arba pries fotografuodamasi issiimsiu visus tuos auskarus. Ir ka, atvaziuosiu, tai ir pamatys tada originala, ne nuotrauka biggrin.gif O gal priesingai, esu ziauriai nefotogeniska, na, nesisypasau, pikta, siaip baisi, o realybej visai nieko nail.gif
As dirbu su zmonem ir ju asmens dokumentais, tai zinokit, tikrai buna tokiu atveju, kai paimu pasa, ziuriu i zmogu ir galvoju: jis ar ne jis? Jis... O kada pasas darytas? Pries metus? Eik tu sau... o nuotraukoj visai kitaip atrodo, nepazinciau. Va sitaip buna. Ne daznai, bet pasitaiko.
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2013 04 16, 08:16)
As labiau domiuosi GH global,
Tik beda, kad apie sita firma visai jokiu komentaru negirdejau.

gal, kad nera komentaru, tai jau geras zenklas? Juk, jei firma bloga, tai zmones skundziasi. O jei viskas gerai, tai paprastai niekam nieko nesako. Gi nepulsi pagiriamuju rastu internete rasyt. Cia as taip manau.
Atsakyti
QUOTE(M_ergina @ 2013 04 15, 22:33)
Sveiki,

gal turite kokių atsiliepimų apie lietuviškas įdarbinimo agentūras (konkrečiai domina Ekker Group, Baltic Union)

Kokių žinote UK įdarbinimo agentūrų, kuriose dirba lietuvių (kad susišnekėt būtų lengviau dėl darbo)?


Zinau tik darbo viesbutyje yra pilna agenturu. Bet darbas velniskai sunkus doh.gif
Menesi istveriau. Bet pradziai tiko, svarbiausia buvo nesedet be darbo, o po menesio kai perpratau kai kurias subtylybes, pati susiradau darba.
As dedavau skelbimus i laikrasti. Ir sulaukdavau daug skambuciu.
Atsakyti
Gal esate, ką nors girdėję apie įdarbinimo užsienyje agentūrą "Darbai svetur"?


http://www.darbaisvetur.lt/
https://www.facebook...isvetur?fref=ts
Atsakyti
Gal esate girdėję atsiliepimų apie Darbintera agentūrą? gal esate išvažiavę dirbti su senukais?
Atsakyti
QUOTE(maja-as @ 2013 01 20, 00:58)
Sveiki.

Gal kas gale pasidalint info.apie darba aplink Nelsona (Lancashire) ,tai (Mancesteris,Burnlei,Keighley,Blakburn ...) Reike vyram, vienas prof.vairotajas, kitas jaunas (statibininkas)  blush2.gif

gal kas gale idarbint ? aisku ne uz aciu.

i az.

ax.gif
Papildyta:
QUOTE(maja-as @ 2013 01 20, 00:58)
Sveiki.

Gal kas gale pasidalint info.apie darba aplink Nelsona (Lancashire) ,tai (Mancesteris,Burnlei,Keighley,Blakburn ...) Reike vyram, vienas prof.vairotajas, kitas jaunas (statibininkas)  blush2.gif

gal kas gale idarbint ? aisku ne uz aciu.

i az.

ax.gif
Atsakyti
Gal galite patarti, pagal ką išsirinkti į kokį miestą vykti? Planuoju į užsienį, konkrečiai domina Anglija, bet nežinau į kokį miestą vykti ax.gif
Atsakyti
Gal yra kokia tema apie darbą Anglijoje? Na kažkas tokio, jei yra gal galite įmesti nuorodą, nes nerandu 4u.gif

Taip pat gal galite įdėti kokių nuorodų Anglijos skelbimų puslapių ax.gif
Atsakyti
jau buvau pasirizus vaziuoti i DE per GH Global, labai jau graziai jie savo intern.psl. apie save raso ir mokesciu jokiu neima, bet... iejau i rekvizitai.lt, ivedziau imones koda ir... raso, kad veikla: sildymas, irenginiai blink.gif Tai kazin kuo jau jie idarbins savo firmoj ir mokescius mokes blink.gif
Visai nusivyliau verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Gal ir ne i ta tema papuoliau blush2.gif bet..

Turiu keleta darbo pasiulimu UK.. jokiu agenturu, tiesioginis idarbinimas..

Jei domina placiau AZ 4u.gif
Atsakyti
...va tokias paslaugas ir teikia

http://www.lrytas.lt...nturoms.htm?p=2
Atsakyti